Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod haman 27 Dec 2010 18:48

janobendik napísal:treba zdvihnut rit z kresla pri pocitaci a ist medzi ludi :gl:

? vsak je zima.
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod buschle 27 Dec 2010 19:19

janobendik napísal:popoba a tebe podobni, naozaj uz neviete pochopit, alebo vas pozorovaci talent =0,0
neviem co je to rigget, napis to ps slovensky , ale ak je normalne na PS napr:
1, maly par vyhra proti vacsiemu ak je v rukach hraca s podstatne vacsim poctom zetonov v 60-70%
2, A5 proti napr AdJx ... je flop 55x JJ, alebo 55d8dJdKd a vyhras na farbu
3, ful proti fullu je v 6hod turnaji na stole priem 15x {v Prahe za 5 dni asi 3/4x!!!! } / hovorim o turnaji, takze nehadzte tu hovadiny o pocte ruk
4, ranner, ranner je casty aj v live, lenze na PS to doskace v 90% pre hraca s vacsimi chipmi
5, v tak polovici turnaja su KKproti AA, KK\QQ, AK\KK....teda "nezahoditelne" konbinacie, tak caste, ze len totalpokerfish si to nevsimne
.................. inymi slovami vsetko je nastavene tak, ze vypadni z turnaja a prihlas sa na dalsi, ved je ich tam plno!
................raz to hra s Tebou inokedy proti. Svoju hru na online turnajoch som musel prisposobit { zaciatky hram ultra agresivne, kedze viem, ze bez chipov som v polke turnaja "v riti" t.j. obetou vacsieho stacku! A ked sme pri tom popoba okrem Prahy som v tomto roku vyhral aj Uruguai,Londyn, barcelonu, Kiev, hold som vsimavy a musel som sa prisposobit!Na online hram mozno ovela viac ako vacsina tuna prispievajucich, takze viem o com pisem a preto aj bez problemov ked som cheepleader na stole davam, alebo doplacam allin s akymkolvek malym parom a je to super ziskove!!! bohuzial, ale to uz nie je o pokri, ale tomu asi nechces rozumiet :gl:

toto vazne pise pravy Jan Bendik ?
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod Chlpo1989 27 Dec 2010 19:24

Jano, ja nemam najmensi problem pripustit, ze je to ovplyvnovane, pokial sa ale najde dostatocny dokaz. Lenze kazdy kto si vie spocitat, kolko napr. P****Stars zaraba denne (nie je to take tazke :) ), tak vie, ze nema absolutne ziadny vyznam nieco ovplyvnovat, pretoze toto je v podstate neobmedzeny prisun penazi a ohrozovat to za par USD navyse je dost nezmysel...

Edit:
janobendik napísal:ak si si nevsimol ja stale pisem o turnajovej hre}. ja denne hram cca 5 hodin .

Takze sa s tym stretavas pravidelne. Mohol by si raz za tyzden postnut nejake konkretne situacie, nech mame aj nejake dokazy :)
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod Renegade 27 Dec 2010 19:33

Imo Jano nepise o umyselnom podvode herne PS ale o nastaveni generatora hand.
Naposledy upravil Renegade dňa 27 Dec 2010 19:46, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
Renegade
 
Príspevky: 635
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 31 krát/18 krát
Karma: 14

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod TomMolivan 27 Dec 2010 19:41

.....a asi nie sme sami s ceasaresom, co si to vsimli, je plno poker hracov s rovnakym nazorm, len aby ste to zistili je treba zdvihnut rit z kresla pri pocitaci a ist medzi ludi :gl:


No tých "plno poker hráčov s rovnakým názorom" sú práve tí poker experti, čo sa deep v turnaji pre-flop stackujú s 22-77, A5, QJ, 89s podobne...
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod A_Rimmer 27 Dec 2010 19:48

Ja toto nechapem. Jano Bendik uz roky dokazuje, ze je vyborny hrac (hlavne teda live) a urcite musi byt velmi inteligentny clovek, preto nechapem, ako moze pisat taketo (prepac jano) sprostosti.

Jano, P****Stars zaraba take peniaze, ze nema ani najmensi dovod ovplyvnovat hry, to je totalna hlupost. Vies aky by mali maler, keby sa na to prislo??? Vies kolko milionov $$$ by ps riskovalo?? To by si tam nikto v zivote nedovolil utobit.

To, ze chipleadrovi to ako hovoris doskace moze byt sposobene aj tym, ze ludia proste hraju online uplne inak ako live. Hraju viacej stolov, robia viac chyb, ale obcas to proste uluckuju. Napr. chipleader zavola nejake A5o, uluckuje to proti AK, co live neuvidis, lebo ten borec s tym A5 to proste necallne. :) Online to callne, lebo hra dalsich 6 stolov a nevsimne si poriadne, co robi :D .
Obrázok používateľa
A_Rimmer
 
Príspevky: 875
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 88 krát/131 krát
Karma: 23

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod haman 27 Dec 2010 20:05

"online je rigged" syndrom ma easy vysvetlenie:

1. Clovek si dlhsie pamata ako ho niekto suckoutol s horsou rukou ako ked on suckoutne niekoho ineho.

2. Hrac s vacsim stackom casto ide do allinu (alebo dorovnava allin) viac loose ako hrac s mensim stackom (neratame hracov, co pushuju ATC, alebo maju microstack). Z toho vyplyva, ze castejsi suckouteri su hraci s vacsim stackom.

3. Jano hovori v pribliznej zhode s bodom 2., ze viac suckoutov davaju ti co maju vacsi stack.

A z tohto celeho vyplyva:

Jano to hra online zle, lebo ma vacsinou maly/mensi stack.

No offence pls ;)
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod marjan556 27 Dec 2010 20:20

haman napísal:Jano to hra online zle, lebo ma vacsinou maly/mensi stack.



oh no you didn't! hladat chybu v sebe? kdeze ... to su tie zle zle zmanipulovane online herne!

btw diky za ten tip ze callovat pushe s pocket parmi ked si chip leader. imho si to rychlo patentuj kym to niekto iny nevymysli.

- S uctou zadubenec co hra 24 obrazoviek.
Obrázok používateľa
marjan556
 
Príspevky: 292
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 23 krát/30 krát
Karma: 6

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod Traged 27 Dec 2010 20:33

Chlpo a jemu podobní sú čistí moroni, ak to mám slušne nazvať. Ja taktiež nepoznám nikoho, kto by v PS na tom bol mega ziskový. MTT je čisto iba o lucku, hrám väčšinou turbá, lebo nemá zmysel sedieť tam 8 hodín a vyhrať 100 dolárov, keď sa človek dostane do top 100. Final table sú platené najlepšie top 4 až 5 miest, takže nie je o čom. Ku koncu je to čistý gamling, buď ma vytočí, alebo nie, all iny s handami, čo nezaplatia ani na zynga pokeri na facebooku. Z top 3 v chipcounte na 3 ruky seat open, klasika bad beat a ideš..runner runner a v neposlednom rade mávam bonusy set vs set. Ale smejem sa na tom, nakoľko je zimné obdobie a z nudy kto si to nezapne, to si priznajme. Ako príklad kvaldy na EPT Prague min. rok 800 last step, last 5, traja ticket tourney. Blind vs blind, ja AA SB, on BB 45 v spadeoch. Tribet, on all in ja call. Flop A spade, A club, 3 spade, turn Q diamond, river 2 spade a rozj*bal som notebook. A toto hovorí o všeetkom. Ako Jano Bendík spomína, vytočí mi to na live turnaji, je jedno, či je to EPT, WPT alebo turnaj v miestnom kasíne, s nemým úžasom podám ruku a nechápavo odchádzam. Ale tu, kde na cashi traja flopneme set a štvrtý postupku a zoberie to chalan na magic river s quads, tak j***m s prepáčením na to. A toto už nie je that´s poker baby. A je kopec kopec ďalších takýchto zážitkov a podokýkam, že hrám MTT s buyinom od 20 po 109, čo sú klasiky na PS a cash 1/2 a 2/4. Síce nie som nejaký pro, ani sa tak necítim, ale niečo šom už povyhrával aj live aj online, ale nikdy som sa live tak nerozčúlil ako online. Kto by čo dokazoval nejaký rigged proti gigantu ako je PS ?? Šak tu nedokážu na Slovensku Slotovi či Mečiarovi pôvod majetku. Tak netrepte už konečne a žite v realite. A že majú toľko hráčov v team PRO? A ktorý z nich sa dokázal presadiť čisto online hraním okrem Victora ? Každý jeden uspel na okruhu WPT, EPT, NAPT, WSOP, PCA výhrou alebo pravidelným umiestneným, čo mu zaručilo zmluvu. Prečo nehrajú high stakes online v domácej herni ich pro TEAM hráči ? max limity 10/20. A majú miliónové zárobky z live turnajov. A z toho teamu, koľkí reálne sú aj online aktívni. Všetko ide viacmenej o marketingové turnaje. A že nejaký jebualdo, čo hráva denne 20 stolov dosiahol supernova elite, tak je to síce pekné, ale radšej ja sa budem ožierať vonku s partiou, clubbovať a baliť časníčky v kasínach, ako sedieť za sprostým počítačom. A keď vidím tie ksichty z online pro, sa ani nečudujem, že ostanú pri tom online hraní. A záverom dodávam, že nejde o to, či niekto hráva mikrolimity alebo high limity online na PS, či tam niekto vloží 10k eur mesačne alebo 10 eur, ide skrátka o to, že každý pokúša to štastie, ktoré sa možno raz na neho usmeje. A usmeje sa len vtedy, pokiaľ mu to software dopraje. A keď chce niekto vidieť nejakú hand history, kľudne si môže každý týždeň pozerať videá zo Sunday Million, kde krásne vidíme, ako sa shortstacky dostávajú pred flopmi do jamy levovej. Ende
Naposledy upravil Traged dňa 27 Dec 2010 20:40, celkovo upravené 2 krát.

Za tento príspevok od Traged poďakovali - 2:
D21, UNDERTHUNDER
Traged
 
Príspevky: 82
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 1 krát/9 krát
Karma: -10

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod 7castle 27 Dec 2010 20:37

Traged napísal:...


tl, dont r

cliffs: neviem to hrat, tak vyplakavam
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 9 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!