Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod haman 28 Dec 2010 04:23

Arakas napísal:4. Co sa tyka samotneho zmanipulovania nahodneho generatora:
Som si isty ze sa to da technicky urobit.

Tento thread je uz strateny, tak sa aj ja zdoverim so svojom paranojou:

Myslim si, ze P****Stars manipuluje s generatorom tak, aby sa novym hracom darilo. Aby ich to navnadilo hrat.

Poviem to na sebe, Zacal som hrat sng 0,25$ a darilo sa, skusil som 1$ a darilo sa. potom sa prestalo, motal som sa na mieste. skusil som shot na 3$ sng, hned uspech, potom zas hore dole swingy.
Skusil som microcash NLHE, darilo sa, potom sa prestalo.
Skusil som Omaha microcash, darilo sa, potom sa prestalo.
Skusil som SK/CZ rebuy NLHE MTT vecerne, zacalo sa darit (aktualny stav).
Pred par dnami som skusil MTT Omaha PL - hned 1.turnaj 6.miesto a 6.turnaj 2.miesto! - detaily tu!

Dokazy nemam, je to len hypoteza ;)
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod hyena 28 Dec 2010 09:14

Inak je super,že cééézar tu píše o suckoutoch,lebo sam sa suckoutom na bahamy dostal.A2vs1010.
Ale určite držím palce.
hyena
 
Príspevky: 143
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 4 krát/11 krát
Karma: -7

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod palo1973 28 Dec 2010 11:28

dobra debata,inak s postom od arakasa sa da len suhlasit,a este by ma celkom zaujimalo meno pana s nickom traged,kedze je live hrac,aby sme si mohli pozriet jeho vysledky
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod Ceasears 28 Dec 2010 13:01

hyena napísal:Inak je super,že cééézar tu píše o suckoutoch,lebo sam sa suckoutom na bahamy dostal.A2vs1010.
Ale určite držím palce.


Nepamatam si tu situaciu uz presne do detailu,tak sa niekde mozno budem mylit ( vyska stackov,blindy ) ,takze za pripadne chyby sa ospravedlnujem,ale pokusim sa to opisat....
Akurat sa zlozil FT...blidy 300/600,short push z UTG+1 cca 3000,5BB,vsetci fold,ja na buttone A2s , myslim,ze "nuts" :D na push shorta,tak repushujem mojich 5000,aby sa do toho nezapojili blindy...Lenze na moje nestastie,neskor stastie :Yahoo!: big blind calluje s TT,co je samozrejme dobry call...na flope sa mi otvori nuts flush draw a na turn prichadza miracle A :Bravo: .....Short KJo,takze dobry repush a mal som stastie :fish:
A k tejto celej diskusii,pani nehadajte sa,ja si myslim,ze kazdy ma v niecom pravdu :) ,urcite pani typu 7castle,buschle atd... su ziskovi pro slovenski hraci,tak vedia o com rozpravaju,ale myslim,ze urazat pana Bendika nie je dost mudre...Ja toho pana osobne nepoznam,ale pocul som o nom od par ludi a len dobre veci,na jeho hracske kvality,ved to aj dokazal na EPT Praha...Sme slovaci,mali by sme drzat spolu,pokial nesedime pri jednom stole :) ,treba si pomahat,ti skuseni,nem neskusenim :fish: :D
Tak prajem vsetkym este krasne sviatky a :gl: v novom roku,nech Vam ide karta ;)

Za tento príspevok od Ceasears poďakovali :
Krayo
Obrázok používateľa
Ceasears
 
Príspevky: 323
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 39 krát/52 krát
Karma: -1

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod tucniak 28 Dec 2010 13:15

to ci bol tvoj repush dobry alebo nie sa urcite na zaklade rangov a nie konkretnej ruky, ktoru ti super ukazal v tom momente. Suhlasim ale ze s 5bb uz bola pushovacia range pomerne siroka zrejme :)

tiez nie som zastancom urazok, tak ako by sa nemusel urazat mr bendik by ale ani on nemusel urazat ostatnych, pride mi to mierne pod uroven navyse od takeho 'velkeho' hraca a 'odbornika', tebe nie? :)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod janobendik 28 Dec 2010 13:40

marjan556 napísal:pan bendik proste nechape ze zatial pocitil len pozitivnu stranku variance a ani to chapat nemoze pretoze nieje vybaveny skillsetom ktory by mu umoznil si vobec predstavit aka skutocna variance v MTTckach pre stovky ludi je. sam si zvolil ze bude radsej ignorant a nechce sa naucit nic nove ... tym lepsie pre komunitu az skonci na niekolkorocnom "downswingu" a buyiny zas pekne postupne odovzda ludom co si domacu ulohu spravili nie? :)

don't tap the glass

....takze mozes sa tesit pan zralok, ja som len luckyrybicka a ked mi dojde luck a sila tak mi zozeries cely moj bankrol! :fish: Ale kedze ja zvasty okolo bankrolmanagementu neuznavam, moj bankrol je nic moc zaujimavy, tak asi vzdy na 2-3 turnaje :ROFL:
..................mimochodom pokerodbornici urcite ste vcera pocas diskusie aj hrali. Ake ste mali vysledky ?? Ja som z 10 MTT bol 3x v love 23/280, 13/364, 528/4366 .....a to bol len online, kde nemozem hrat svoju hru,ale musim sa prisposobit ich super serveru, aby to nieco hodilo! :)
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod Ceasears 28 Dec 2010 13:48

tucniak napísal:to ci bol tvoj repush dobry alebo nie sa urcite na zaklade rangov a nie konkretnej ruky, ktoru ti super ukazal v tom momente. Suhlasim ale ze s 5bb uz bola pushovacia range pomerne siroka zrejme :)

tiez nie som zastancom urazok, tak ako by sa nemusel urazat mr bendik by ale ani on nemusel urazat ostatnych, pride mi to mierne pod uroven navyse od takeho 'velkeho' hraca a 'odbornika', tebe nie? :)

Tak som to myslel,ze pushovacia range shorta z UTG s 5BB je velmi siroka,preto som to s tym Axs dal..a ze nasiel BB TT,tak za to uz nemozem ;) Tirez si myslim,ze pan Bendik by tiez nemusel tak urazat hracov,kedze aj on by nam mal ist prikladom :poklona: Ale ja samozrejme nemam pravo nikoho sudit...
Obrázok používateľa
Ceasears
 
Príspevky: 323
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 39 krát/52 krát
Karma: -1

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod popoBA 28 Dec 2010 13:54

aha co som vyhral aha aha pozrite pozrite aha som najlepsi pozrite co som vyhral no tak uz ma docente preboha pozrite sa bol som ITM 3x no taaak haloooo som Jano vidi ma tu niekto????
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod buschle 28 Dec 2010 14:14

poslednych mojich 100 turnajov MTT na P****Stars:

toto su moje chabe nedelne pokusy nieco trafit vo velkych 5k+ ludi. (BI 55-215usd)
tam je vidiet ze som za 100turnajov trafil 3x nieco vacsie..(11-20miesto)
ps mtt.jpg
ps mtt.jpg (28.3 ) Zobrazená 2057 krát

tie BI som si kupoval za FPPcka takze som neprichadzal o peniaze skor o rb z cashgame.
v dvoch pripadoch som nevytocil strasne strasne strasne dolezity flip takmer zarucujuci vyhru 30k+. Ale ide o to ze po tej ceste k tomu flipu som musel mat strasne vela stastia sa vobec dostat tam kam som sa dostal a na to aby som ho vytocil som zas potreboval stastie.

turnaje na PS:
Navyse ludia to proste hraju dobre , ak sa nechcem odblindovat musim pushovat light (a bigstack zase light calluje) lebo na P****Stars v MMT vas nikto nenecha kradnut. Kazdy vie co ma robit ked ma velky stack a taktisto co ma robit ak ma tych 12-15bb. Uz mam v poslednej dobe pocit ze najviac deadmoney v turnajoch je v 4bet lightshovoch... Skoro kazdy 3betuje jak blaznivy.

proste oproti live je na PS obrovske pole hracov , ktori su navyse omnoho lepsi. Na PS 99% grinderov SNG/CG hra koli rakebacku ak maju schopnost hrat vela stolov nie na nejaku superwinrate ,pretoze mozu hrat kdekolvek inde na zlych softoch s omnoho horsimi hracmi/regularmi. Ten kto poraza solidne PS vyssie limity ci uz cash alebo SNG bez nejakeho velkeho bumhuntingu to je mozno top 0,5% hracov na svete.

Mna pri niekolkych turnajoch uz takmer rozdrapilo od jedu, ked som prehral proti jedno dvoj troj outerom , ale tak nikto ma to nenuti hrat zeano ? Preco ich teda hrajem ? No lebo som dufac ..ze chytim nejaky superluck trafim nieco.Kazdy normalny kto si zapne SundayMilion tam nejde s tym, ze ho musi prave teraz vyhrat, ale s tym ze si prave podal Nike ticket s 20timi zapasmi ,(aspon viem ze som nepodal na nejakeho ruskeho tenistu ktoreho riadi mafia :lol2: )

imo vysledok na "milion ludovych" turnajoch je taky ked nepocitam degesov , ze vacsina bezi niekde mierne v minuse-even (aj dobrych) a nejake 2-3% trafia jackpot.(100k+)

proste hlavny problem online vs live pokru je ze v online je plno 20rocnych smradov jak w444x co za rok zahraju viac ruk ako brunson so synom dokopy za cely zivot =>robia malo chyb

Za tento príspevok od buschle poďakovali - 3:
hegides, sudden, tomm
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod pls_sanos 28 Dec 2010 14:36

janobendik napísal:popoba a tebe podobni, naozaj uz neviete pochopit, alebo vas pozorovaci talent =0,0
neviem co je to rigget, napis to ps slovensky , ale ak je normalne na PS napr:
1, maly par vyhra proti vacsiemu ak je v rukach hraca s podstatne vacsim poctom zetonov v 60-70%
2, A5 proti napr AdJx ... je flop 55x JJ, alebo 55d8dJdKd a vyhras na farbu
3, ful proti fullu je v 6hod turnaji na stole priem 15x {v Prahe za 5 dni asi 3/4x!!!! } / hovorim o turnaji, takze nehadzte tu hovadiny o pocte ruk
4, ranner, ranner je casty aj v live, lenze na PS to doskace v 90% pre hraca s vacsimi chipmi
5, v tak polovici turnaja su KKproti AA, KK\QQ, AK\KK....teda "nezahoditelne" konbinacie, tak caste, ze len totalpokerfish si to nevsimne

tak tieto výroky od pána Bendika ma poriadne teda sklamali ale budiš zasmial som sa :lol2: .. a čo sa týka týchto vaších ( vypadá to tak že najlepších na Slovensku :lol2: ) pozorovacích schopností: prečo teda sa nedržíte vaších zistení a pozorovaní a nehráte menšie páry keď máte 60-70% stack proti súperovi a monstery nezahadzujete? ? :lol2: inak :gl: na Bahamách myslím že to začalo všetko tým ;)
pls_sanos
 
Príspevky: 21
Založený: Feb 2010
Poďakoval/li: 11 krát/0 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 10 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!