Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod tomm 28 Dec 2010 15:17

buschle napísal:turnaje na PS:
Navyse ludia to proste hraju dobre , ak sa nechcem odblindovat musim pushovat light (a bigstack zase light calluje) lebo na P****Stars v MMT vas nikto nenecha kradnut. Kazdy vie co ma robit ked ma velky stack a taktisto co ma robit ak ma tych 12-15bb. Uz mam v poslednej dobe pocit ze najviac deadmoney v turnajoch je v 4bet lightshovoch... Skoro kazdy 3betuje jak blaznivy.

proste oproti live je na PS obrovske pole hracov , ktori su navyse omnoho lepsi.


+1 buschle, presne si to vystihol. Ovela vyssia konkurencia, ovela vyssia uroven, ovela agresivnejsia hra, edge je ovela mensi a zakonite dochadza k viac hranicnym situaciam, ktore mozu skoncit suckoutom. Aj na ME WSOP sa stretol esovy poker proti royalu, alebo v poslednom rocniku mal napr. Candio runner runner postupku, alebo hra medzi Jarvisom a Mizrachim na finalovom stole 99vs AQ na Q8Q9A boarde, urcite nebudeme niekoho upodozrievat, ze to namiesal kvoli TV prenosu, take veci sa skratka stavaju ci uz online alebo live. Kazdy rok sa opakuju niektore mena v popredi turnajovych rebrickov napriec roznymi hernami, tito hraci su uspesni aj v zivej hre.
tomm
 
Príspevky: 452
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 13 krát/10 krát
Karma: 3

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod janobendik 28 Dec 2010 15:48

popoBA napísal:aha co som vyhral aha aha pozrite pozrite aha som najlepsi pozrite co som vyhral no tak uz ma docente preboha pozrite sa bol som ITM 3x no taaak haloooo som Jano vidi ma tu niekto????

....Miro fakt si uboziak...........
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod popoBA 28 Dec 2010 15:55

tak ale toto zabolelo...
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod ___Mortylen___ 28 Dec 2010 17:43

Spoiler:
<Chcem mat svoj nick v tejto teme!>
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Hand history

Odoslaťod ROYAL SHlT 28 Dec 2010 18:15

Chcem sa spýtať p. Bendíka, prečo neposkytne svoju hand history. Nech dá priamo odpoveď.
Obrázok používateľa
ROYAL SHlT
 
Príspevky: 65
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 9 krát/4 krát
Karma: 0

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod sudden 28 Dec 2010 18:59

taka uzasna tema a ja sa k nej dostavam az takto neskoro, normalne neviem kde zacat :D

janobendik napísal:ku***** iba 23. miesto na 100 1re/1ad samozrejme len tak mimochodom ja A8 super call AQ flop 889!!! turn J river T, tak co normalne nie?? ved vyhrala lepsia karta, takze statistiku to nenarusilo, narusilo to len moje nervy, ze PS to da takto sku****, akokeby to nemohlo byt tak ako vo vacsine live pripadov - nikomu nic, vitaz AQ hig!!!!
a obdobne "upravene" boardy su na PS uplne normal :evil:


dakujem za tento prispevok... len si tym dokazal, ze z tvojej strany nejde o ziadne podlozene argumenty, su to len tvoje vymyslene predstavy/uvahy.... kazdy sa s prehrami vyrovnava inak, niekto roztrieska nejake PC prislusenstvo, niekto to proste berie ako sucast hry a niekto kyda na software alebo na dealera pri live hre
co tym ziskalo P****Stars ? alebo ta poznaju, vedia, ze nemas rad ich software tak ta chceli jednoducho nasrat ? :D
keby si mal to AQ na ruke ty, tiez by si bol z toho nestastny alebo by si si po riveri povedal, ze vyhrala lepsia ruka, spravodlivost, ide sa dalej ?

ja hravam hlavne live a rovnake veci pocuvam stale dookola, stale niekto vyplakava aky suckout dostal a ako ho zabil dealer, nemusi to byt ani online... vcera som hral 6 hodin LIVE cashgame v Arcade v BB a roznych 3-outovych situacii a runner runner hluposti som za ten cas videl asi 8 (ciarky som si nerobil, uplne presne cislo neviem), nerozdaval nam P****Stars software, nebolo to nikym zmanipulovane a za tych 6 hodin sme tych ruk az tak vela neodohrali... jednoducho je to hra, v ktorej sa taketo veci normalne stavaju, nemusi za tym byt ziadny zmanipulovany softver
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: Hand history

Odoslaťod janobendik 28 Dec 2010 21:22

ROYAL SHlT napísal:Chcem sa spýtať p. Bendíka, prečo neposkytne svoju hand history. Nech dá priamo odpoveď.

..... proste to neviem stiahnut, neviem pouzivat ani ziadne "pomocky vypoctovej techniky" a som zasadne proti nim.
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod speksSVK 28 Dec 2010 21:27

pekne posledne posty od skusenych hracov:)....
ale dajme tomu ze ten generator by bol nejak podobne nastaveny ze umelo vytvara take situacie ako hovori p.Bendik
denne na PS hrava 100k az 200k hracov aj viac...kedze generator vytvara situcie podla kariet....cize pravdepodobne nie podla mien hracov, je cisto nahodne kto sa stane obetou tejto situacie. cize statisticky cim viac turnajov odohras tak tym menej by sa ti malo pozdavat ze viac prehravas ako vyhravas nejake taketo situacie, lebo kedze sa tieto situacie striedaju vzdy u ineho hraca, a tych hracov je vela a nahodne sa dostavaju k nam aj k inym hracov,je uz len to % pokroveho stastia ci dostaneme tu lepsiu stranu mince castejsie alebo nie....cize cim viac turnajov sa odohra tym by sa ten pomer prehrane:vyhrane sa mal vyrovnavat...neviem ci som spravne opisal svoje uvahy,ale mozno niekto pochopí. cize aj tak to nie je podvod, akzdy ma rovnaku sancu vyhrat aj prehrat takuto situcaciu...ale cim viac poker skills a vedmosti,tym menej sa dostavame do tychto situcii, ale samozrejme niekedy sa im neda vyhnut.
PS: P****Stars nezraba najviac na turnajoch ale na cashi...cize skor by sa tu mali stazovat cashovy hraci..ale zatim sa tu nic take neobjavilo..okrem Trageda...ale tipujem ze on si hned siel zahrat na midstakes, lebo live cash to beatuje mozno...a nebol si vedomí toho ze na tych online stakes su uz doslova stroje, kt. vedia proste co maju robit aj ked nevidia hraca,maju ine ready cez softy a podobne,cize ho obrali o prachy...plus par suckoutov alebo nehitnutych boardov
mozno sa aj mylim..mozno len vychytil downswing obdobie:)...kto vie
toto su len uvahy ze co ak je generator nejak nastaveny:)
Obrázok používateľa
speksSVK
 
Príspevky: 168
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 30 krát/5 krát
Karma: 1

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod janobendik 28 Dec 2010 21:48

...sudden, som rad ze hrajes vela live, pretoze pravdepodobny problem v nepochopeni je v tom, ze drviva vacsina tuna "diskutujucich" {teda skor vysmeskarov} hrala live tak zalostne malo, ze tazko mozu porovnat ake konbinacie napr.na 1K rozdati vychadzaju v live hre a ake v online!
.... vobec mi neslo o badbity, tie su vsade. Poukazujem hlavne na to, ze je vytvarana "krasa hry" A5 je 30/70 a logicky je slabsie od AJ ale preco je board 55xjj, A8/AQ zo vcera 889JT, AQ /AKs =Q,Qs,x,xs,xs.....preco?? a je to tak casto ze tolen somar si nevsimne {ak hrava samozrejme adekvatne aj live}
dalej v strednej faze turnajov az do babla su 2 az 3 solidne pary {TT,JJ,QQ,prip s AK, AQs..}, teda "nezahoditelne"karty v rozdati caste priblizne 1x na 15 rozdani!!!!!!!!!! to napr v Prahe v 4. den sa stretli taketo karty 1x!!!! za cely den!!
dalej , chepleader vyhrava so shortom podstatnu cast coinflipov a 40/60 skoro s istotou................
..........o tom tocim a nevyplakavam, prisposobil som sa a su aj vysledky, skoda ze to uz skoro ani nie je o pokri !
Sudden, ak si si uvedene este nevsimol, obrat na to pozornost, aspon mesiac sleduj kolko superkrasnych konbinacii je na 100 rozdani live a kolko na nete + kolkokrat sa zrazia parz TT a viac na 100 rozdani . Budes urcite udiveny vysledkom!
............Vsetci si mozete robit ciarocky na papierik, hlavne ho nestrate!
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod janobendik 28 Dec 2010 21:55

speksSVK napísal:pekne posledne posty od skusenych hracov:)....
ale dajme tomu ze ten generator by bol nejak podobne nastaveny ze umelo vytvara take situacie ako hovori p.Bendik
denne na PS hrava 100k az 200k hracov aj viac...kedze generator vytvara situcie podla kariet....cize pravdepodobne nie podla mien hracov, je cisto nahodne kto sa stane obetou tejto situacie. cize statisticky cim viac turnajov odohras tak tym menej by sa ti malo pozdavat ze viac prehravas ako vyhravas nejake taketo situacie, lebo kedze sa tieto situacie striedaju vzdy u ineho hraca, a tych hracov je vela a nahodne sa dostavaju k nam aj k inym hracov,je uz len to % pokroveho stastia ci dostaneme tu lepsiu stranu mince castejsie alebo nie....cize cim viac turnajov sa odohra tym by sa ten pomer prehrane:vyhrane sa mal vyrovnavat...neviem ci som spravne opisal svoje uvahy,ale mozno niekto pochopí. cize aj tak to nie je podvod, akzdy ma rovnaku sancu vyhrat aj prehrat takuto situcaciu...ale cim viac poker skills a vedmosti,tym menej sa dostavame do tychto situcii, ale samozrejme niekedy sa im neda vyhnut.
PS: P****Stars nezraba najviac na turnajoch ale na cashi...cize skor by sa tu mali stazovat cashovy hraci..ale zatim sa tu nic take neobjavilo..okrem Trageda...ale tipujem ze on si hned siel zahrat na midstakes, lebo live cash to beatuje mozno...a nebol si vedomí toho ze na tych online stakes su uz doslova stroje, kt. vedia proste co maju robit aj ked nevidia hraca,maju ine ready cez softy a podobne,cize ho obrali o prachy...plus par suckoutov alebo nehitnutych boardov
mozno sa aj mylim..mozno len vychytil downswing obdobie:)...kto vie
toto su len uvahy ze co ak je generator nejak nastaveny:)

.........plny suhlas s Tebou!!! raz mne raz inemu, preto aj tvrdim ze to nie je podvod, len tvrdim ze umelo tvoria pekne konbinacie! a preco v turnaji??? hadam len nikto nezahodi KK, alebo aj QQ v alline pred flopop= karty sa zrazia, hrac vypadne a co urobi??? v drvivej vacsime zapne iny turnaj alebo zahra CG......
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 14 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!