Oficiálne vyhlásenie organizátorov: Tatra Series of Poker je

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Oficiálne vyhlásenie organizátorov: Tatra Series of Poker je

Odoslaťod janobendik 07 Feb 2011 18:29

ahoj sunden, prepac, ale mylis sa. Ak si si vsimol do inych PRIJMOV som dal aj prijem z ubytka = vysvetlim
....... v hoteli permon stoji 2jka 80E/noc , ak jednou z podmienok bolo 2 na izbe a 60E na noc = vybralo by sa tym padom 120/noc a hlavne nehovoriac o tom, ze uz pri objednavani 40-50 izieb ti poskytnu vyraznu zlavu z ceny. Priestory na hru vyjednaju sa vacsinou zadara, ved vedeniu hotela je jasne, ze 100 ludi nieco poje a hlavne vypije :) :D
skus sa zamysliet : si manager hotela permon, ktory je obsadeny v marci bezne tak na 30% . uvital by si akciu 100 ludi?? asi by si po tom skocil ako cigo po udenom :D a dal izbu aj po 50E
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: Oficiálne vyhlásenie organizátorov: Tatra Series of Poker je

Odoslaťod popoBA 07 Feb 2011 19:25

jano myslim ze tomas si takisto ako aj ty vykalkuloval prijmy,naklady,zisky atd atd a to urcite o dost presnejsie ako ty,co strielas viacmenej od oka.keby si mal pravdu a turnaj by proste NEMOHOL byt v strate ani pri 80tich ludoch tak pochybujem ze by sa zrusil.su to interne veci spolocnosti,ak by tomas chcel tak tu moze svoje kalkulacie zverejnit.inak tu mozme len odoka strielat ze je treba 13 dealerov (co je samozrejme nonsens a treba ich aj pri 13tich stoloch urcite omnoho viac kedze ani dealer neni robot a nebude makat nonstop 3 dni) a podobne. Skoda tohto podujatia tesil som sa na reportovanie, ale hlavne na alkohole a zabavy.vela stastia s buducim.
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Oficiálne vyhlásenie organizátorov: Tatra Series of Poker je

Odoslaťod janobendik 07 Feb 2011 21:32

popoba to by si nebol ty keby si nezacal mudrovat {samozrejme ako vzdy totalprotinazorom - mimochodom uz ma s tym je..s! :evil: }
- neviem ci si uz ty nieco zorganizoval /vacsie ako nakup v supermarkete :lol2: / , ak mas keci tak konkretne uved ktora polozka sa ti nezda, ako ju vidis ty atd . :shock:
- Strielat od oka!!!?? asi nevies ani komu tu chces dokazovat svoju Ba-vychcanost! Ja som uz zopar akcii organizoval a neboli sme v minuse!
- dealeri , pre 80 hracov ti 13 dea staci BOHATE, okrem ineho si idu zarobit, tak budu stastni ak CG bude do rana! Ak tuna mas nejaku pochybnost , tak cez "moje ruky" uz preslo aspon 20 dealerov, ktorych som vacsinu aj sam skolil. Nemyl si dealera s mysou na PC!
- akych 13 stolov? nieco tu podsuvas, alebo si negramota a nevies citat! Ja som uviedol 11 stolov a ak sa hovori o 80 hracov aj 9 stolov bude stacit!
- pravdepodobne co sa tu strelilo od oka bol "isty pocet SK hracov" . lebo ak by ich bolo 80, tak by sa hralo, na to mozem stavit moje auto proti tvojej kolobezke
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: Oficiálne vyhlásenie organizátorov: Tatra Series of Poker je

Odoslaťod popoBA 07 Feb 2011 22:14

ospravedlnujem sa ti,samozrejme mas pravdu.dufam ze uz si volal s tomasom a tuto akciu ktora za ziadnych okolnosti nemoze byt stratova si zoberies pod svoj patronat.myslim ze by sme boli vsetci uprimne nadseni keby si to urobil a mohli by sme si dojst zahrat a zabavit sa :good: .skusenosti mas podla vlastnych slov habadej takze by to bolo naozaj super gesto.a co sa tyka tvojho auta proti mojej kolobezke,vyzvu na heads up si uz asi pred mesiacom obdrzal v sukromnej sprave takze neviem kde je problem.ak chces poradim ti ako sa otvara, kedze vieme podla tvojich vlastnych slov, ze niesi az tak pocitacovo zdatny ako nasa mlada kolobezkova generacia :)
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Oficiálne vyhlásenie organizátorov: Tatra Series of Poker je

Odoslaťod janobendik 07 Feb 2011 23:07

:D :D vidis popoba vies aj pekne pisat, a uz ti to ani nemazu :o
Co sa tyka vzajomnej hry NO problem. ale pre upresnenie: hry 2-5, 1-2 prip. nizsie hram iba s priatelmi - kam ty nikdy patrit nebudes! Takze ak chces so mnou hrat, rozbi prasiatko a hrame! 5-10 alebo 10-20 a aby to malo stavu tak aspon 500BB. prid kedykolvek. :gl:
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: Oficiálne vyhlásenie organizátorov: Tatra Series of Poker je

Odoslaťod keso26 07 Feb 2011 23:15

a tymto by sme ukoncili flame a venovali sa znova teme, ok ? Sukromne zalezitosti patria do SS, nie do vlakna na milu vzdialene vasej debate o autach vs kolobezkach :)
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: Oficiálne vyhlásenie organizátorov: Tatra Series of Poker je

Odoslaťod popoBA 07 Feb 2011 23:17

cize defacto odmietas Heads up nakolko ti musi byt jasne ze taketo limity hrat nebudem vzhladom na svoj zdravy rozum a bankroll :) ja stebou budem hrat aj 24hodin nonstop kludne aj o zapalky, len aby si pocitil ake to je prehrat s internetovou mysou na kolobezke bez profitu 8-) nevidim rozdiel v tom aby sa preukazal tvoj drtivy skill na hocijakom limite ci uz to bude 10c/20c alebo 1/2e

edit:keso samozrejme mas pravdu, minule som to riesil cez SS ale bohuzial asi vdaka pocitacovej indispozicii starsej generacie to ostalo bez odozvy.plus som navrhol aby pan bendik prebral organizaciu tohto turnaja co bolo gro mojej spravy,cize az tak offtopic to nebolo :)
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Oficiálne vyhlásenie organizátorov: Tatra Series of Poker je

Odoslaťod janobendik 07 Feb 2011 23:37

keso26 napísal:a tymto by sme ukoncili flame a venovali sa znova teme, ok ? Sukromne zalezitosti patria do SS, nie do vlakna na milu vzdialene vasej debate o autach vs kolobezkach :)

ale ale keso26??? ak si si nevsimol cely cas sa vyjadrujem k teme, lebo ma osobne zaujima a trocha do problematiky organizacie pokrovych turnajov a CG vidim a zaoberam sa tiez tym!! Takze tu nevytiahni jednu kolobezku na ktorej som proste chcel ujst od jednej hlupej a arogantnej internet mysi, ktora bude oponovat este aj ked poviem ze zastava ZSSR bola cervenej farby.
IDES sa obuvat do hluposti !Namiesto toho uz davno ste mali tuna dat rozpytvany Rozvadov, presne vysledky, prve dojmy Mareka Blazka...atd. alebo kazdy den vyhra SK hrac takyto turnaj??!! ved nie je co citat , tak sa nediv ze sa inak zabavame! :D
popobacik, neodmietam, ale vysvetlil som ti to, citaj pozorne, a ty ako prezentovana uspesna netmys predsa nemozes mat problem s nejakym vkladom do hry. To praveze ja nedodrziavam ziaden bankrol a skoro stale hram na dlh :D .
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: Oficiálne vyhlásenie organizátorov: Tatra Series of Poker je

Odoslaťod popoBA 07 Feb 2011 23:44

janobendik napísal:Takze tu nevytiahni jednu kolobezku na ktorej som proste chcel ujst od jednej hlupej a arogantnej internet mysi
http://www.youtube.com/watch?v=xXtObxHty6E 3:20-3:24

ok johny napisem ti k tomu zajtra sukromnu spravu aby sme to tu uz viac nespamovali.snad ju dokazes otvorit a nejako rozumne sa dohodneme.dobru noc
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Oficiálne vyhlásenie organizátorov: Tatra Series of Poker je

Odoslaťod 7castle 08 Feb 2011 01:01

Pocuj Jano preco si ty vlastne nezahras ten HU challenge co navrhuje Jozo Cibicek?

To by ti malo vyhovovat vyskou stakes, a mozes to brat tak ze chalan reprezentuje internetove mysi takze si myslim ze o zabavu by sme mali vsetci postarane ;)

Tymto vobec nerypem fakt si myslim ze by to bolo zaujimave a neviem vlastne preco do toho nejdes.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Google Adsense [Bot] a 15 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!