Oficiálne vyhlásenie organizátorov: Tatra Series of Poker je

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Oficiálne vyhlásenie organizátorov: Tatra Series of Poker je

Odoslaťod tommyKE 08 Feb 2011 14:17

7castle napísal:Pocuj Jano preco si ty vlastne nezahras ten HU challenge co navrhuje Jozo Cibicek?

To by ti malo vyhovovat vyskou stakes, a mozes to brat tak ze chalan reprezentuje internetove mysi takze si myslim ze o zabavu by sme mali vsetci postarane ;)

Tymto vobec nerypem fakt si myslim ze by to bolo zaujimave a neviem vlastne preco do toho nejdes.


dost detinske od teba castle. take nieco pisu borci ako popoba a pod.
tommyKE
 
Príspevky: 215
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 3 krát/4 krát
Karma: -6

Re: Oficiálne vyhlásenie organizátorov: Tatra Series of Poker je

Odoslaťod popoBA 08 Feb 2011 14:20

to by ma zajimalo kto tam pise tie clanky,resp ich kopiruje bez hanby odtialto a z livepokru...
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Oficiálne vyhlásenie organizátorov: Tatra Series of Poker je

Odoslaťod 7castle 08 Feb 2011 15:20

tommyKE napísal:dost detinske od teba castle. take nieco pisu borci ako popoba a pod.


WTF? :(

Akoze sry Tommy, co je na tom detinske? To myslim uplne vazne, vy s Janom sa tu bezne navazate do internetovych mysi, do hracov co hraju ziskovo mikrolimity, etc. Teraz vyzval Popo Jana na HU, bolo to odmietnute s tym ze Popo nie je schopny hrat relevantne stakes.

Jozo Cibicek to schopny je a hlada na Slovensku supera, vobec nechapem preco to ty alebo Jano nezoberiete, furt sa smejete z bankroll manazmentu, tak v com je problem?

Ak je problem v tom ze Jozo je prilis dobry tak ok, len to treba fakt povedat rovno, a my vsetci budeme spokojni ze ste konecne uznali ze moze dojst "internetova mys" z ktorej maju aj live profici strach. To bude uplne v poriadku [EDIT: Ak som to spravne pochopil Jano toto plus to ze nema $$ uviedol ako dovod odmietnutia, cize ok]. Tiez bude v poriadku ak poviete ze si na nete netrufate, lebo ste bez live tells strateni, ale inak proste fakt nechapem kde to viazne.

Uz roky tu dookola riesime live vs online, vy ste nikdy neboli schopni uznat ze kopu hracov je na nete ziskovych dlhodobo, vela a bez podvodov (aj na Slovensku ich je kopu len nemaju potrebu s tym machrovat), teraz sa nasiel jeden ktory je fakt dobry a nema v umysle to tajit, a zrazu nemoze najst supera. Podla mna je to vasa hanba.

A to iste sa tyka Daga len v ruzovom, ten sice neriesi svoje ego tu na portali, ale vsade inde nazivo, takze ako prvy PS pro by tiez mohol prestat hrat $7.5 stepy a mohol by sa dat na tento HU challenge.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: Oficiálne vyhlásenie organizátorov: Tatra Series of Poker je

Odoslaťod tommyKE 08 Feb 2011 18:11

7castle napísal:
tommyKE napísal:dost detinske od teba castle. take nieco pisu borci ako popoba a pod.


WTF? :(

Akoze sry Tommy, co je na tom detinske? To myslim uplne vazne, vy s Janom sa tu bezne navazate do internetovych mysi, do hracov co hraju ziskovo mikrolimity, etc. Teraz vyzval Popo Jana na HU, bolo to odmietnute s tym ze Popo nie je schopny hrat relevantne stakes.

Jozo Cibicek to schopny je a hlada na Slovensku supera, vobec nechapem preco to ty alebo Jano nezoberiete, furt sa smejete z bankroll manazmentu, tak v com je problem?

Ak je problem v tom ze Jozo je prilis dobry tak ok, len to treba fakt povedat rovno, a my vsetci budeme spokojni ze ste konecne uznali ze moze dojst "internetova mys" z ktorej maju aj live profici strach. To bude uplne v poriadku [EDIT: Ak som to spravne pochopil Jano toto plus to ze nema $$ uviedol ako dovod odmietnutia, cize ok]. Tiez bude v poriadku ak poviete ze si na nete netrufate, lebo ste bez live tells strateni, ale inak proste fakt nechapem kde to viazne.

Uz roky tu dookola riesime live vs online, vy ste nikdy neboli schopni uznat ze kopu hracov je na nete ziskovych dlhodobo, vela a bez podvodov (aj na Slovensku ich je kopu len nemaju potrebu s tym machrovat), teraz sa nasiel jeden ktory je fakt dobry a nema v umysle to tajit, a zrazu nemoze najst supera. Podla mna je to vasa hanba.

A to iste sa tyka Daga len v ruzovom, ten sice neriesi svoje ego tu na portali, ale vsade inde nazivo, takze ako prvy PS pro by tiez mohol prestat hrat $7.5 stepy a mohol by sa dat na tento HU challenge.


1. nepamatam sa na to aby som sa tu do niekoho navazal, ze hra mikrolimity. najdi to v niekde a linkni to - ak ano tak sa ospravedlnim - nie vsetko si pamam - som pijak. Vsetci tu ovladate EV, tak nechapem ze vobec sa zmienujes o tom, ze by Jano mal hrat s PoPobom. Uz pre teba by to nemalo vyznam a Jano ma "trosku" ine vysledky ako ty a hra inu ligu (aj ked verim ze tvoje uspechy pridu - respect. moje uz asi nie).

2. "furt sa smejete z bankroll management" poprosim linky - ked viac ako raz, pozvem ta na hot dog.

Preco to (HU challenge) Jano nezoberie si netrufam povedat - ale asi pochopil ze table selection je najpodstatnejsia ked chce zarabat. Aj ty si po case pochopil ze hrat sa na piesocku sng s regularmi ti dlhoobo asi vynesie zopar P****Stars triciek a podlozku na mys (obrazne - pre nechapavcov)(ti vynimocni regulari sa v takej vekej vzorke hracov proste musia statisticky vyskytnut). Jozo sa chce zviditelnit a hlavne preto robi tu challange. Jano je dost viditelny, takze na tom moze len stratit.

Prosim Ta neuvadzaj Joza ako zastupcu internet. mysi - je snad jasne ze aj na nete si tisice dobrych hracov -( neviem kde som uvadzal opak - HROZNE zavadzas a robis zo mna blbca. ja osobne som sa na nete nahral dost - zatial to pre mna nie je +EV vyber - mozno niekedy.)

Jozo je velmi sympaticky borec a velmi mu drzim palce. Pred prvou challenge som do fora kde to rozoberal pisal ze to asi zoberiem ked nebude pomer 10.000 usd ku 10.000 usd pe vitaza - takze som sa neskryval
S jozom sme v KE aj nieco (3 dni) spolu odohrali - celkom slusne stakes. Myslim ze on (na rozdiel od teba) si nemysli ze sa ho bojim. Respektujem -ano.
Teraz dal myslim 10 ku 20k usd. to vyzera lepsie no aj tak to pre mna nie je lahke rozhodnutie. Okrem toho ze budem frajer ked vyhram (samorejme povazujem za favorita Joza) v tom nevidim nejaku motivaciu. Skor by som bol nerad keby sa moje meno sklonovalo na nete ("Tomas ..... prehral 30.000usd") - nie som poker pro. 20.000 ruk je tak isto pre mna dost a neviem ci to je efetivne straveny cas (na 80 percent nie :-) ). Nehovorim ze do toho nepojdem, stale rozmyslam. Keby dal Jozo do ponuky PLO, rozhodovanie by bolo o nieco lahsie

3. kedy som pisal ze na nete nemozu byt dlhodobo ziskovi hraci? Vladimir!!!!!!!
tommyKE
 
Príspevky: 215
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 3 krát/4 krát
Karma: -6

Re: Oficiálne vyhlásenie organizátorov: Tatra Series of Poker je

Odoslaťod Chlpo1989 08 Feb 2011 18:30

tommyKE napísal:
1. nepamatam sa na to aby som sa tu do niekoho navazal, ze hra mikrolimity. najdi to v niekde a linkni to

Napr. moja karma:

"Neuveritelne ma zaujima nazor cloveka co hra uz 3 roky o pet korun"
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Oficiálne vyhlásenie organizátorov: Tatra Series of Poker je

Odoslaťod tommyKE 08 Feb 2011 18:52

Chlpo1989 napísal:
tommyKE napísal:
1. nepamatam sa na to aby som sa tu do niekoho navazal, ze hra mikrolimity. najdi to v niekde a linkni to

Napr. moja karma:

"Neuveritelne ma zaujima nazor cloveka co hra uz 3 roky o pet korun"


co sem pleties karmu, to je moj sukromna reakcia tebe po tvojich mudrych reciach, ktore pri danej problematike nemali vahu. to je proste fakt ze hrac, ktory hra poker pre zabavu (o pet korun) nema predstavu co to je zazit slowroll

hladajte dalej moumaci
tommyKE
 
Príspevky: 215
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 3 krát/4 krát
Karma: -6

Re: Oficiálne vyhlásenie organizátorov: Tatra Series of Poker je

Odoslaťod janobendik 08 Feb 2011 19:02

Vlado, naozaj si ma nepochopil. Skus si precitat co som k tomu napisal este raz. dik. A este dodatok aby nedoslo k omylu: samozrejme ak sa niekedy bavim o nejakej hre v POKER jednoznacne mam na mysli jedine LIVE!!!! pretoze tou hrou, ktoru hrame na nete a vy ju nazyvate pokrom ma s tou krasnou hrou akurat rovnake pravidla ale inac s pokrom nema nic spolocne!!!
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: Oficiálne vyhlásenie organizátorov: Tatra Series of Poker je

Odoslaťod TomMolivan 08 Feb 2011 21:05

pretoze tou hrou, ktoru hrame na nete a vy ju nazyvate pokrom ma s tou krasnou hrou akurat rovnake pravidla ale inac s live pokrom nema nic spolocne!!!


Fixed your post.
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Oficiálne vyhlásenie organizátorov: Tatra Series of Poker je

Odoslaťod 7castle 09 Feb 2011 00:15

Ok Tommy, vazim si komplexnu a serioznu odpoved, urcite aj ja by som volil iny ton keby si nenapisal ze moj povodny post bol detinsky (stale my chyba vysvetlenie preco - ved moja vyzva pre teba/Jana je predsa evidentne aktualna).

Nechcem sa dotahovat o kazde slovo, vela z toho co si napisal sedi, paci sa mi tvoj pristup k tej challenge - ak by si to zobral napriek tomu ze si si vedomy ze si underdog, tak klobuk dole .

Iste ale je, ze si tu viackrat zhadzoval hracov mikrolimitov, fakt sa mi to nechce hladat ale mozem to spravit ak si to nepamatas :D Uznavam ze pokial ide o live/online, mozno som to trochu prestrelil, mam ta proste zaradeneho v mnozine hracov co to pokladaju do velkej miery za rigged a divadlo, s tym ze si mam silny pocit ze si sa niekedy vyjadril ze nejako si nepostrehol ze by existovali Slovaci ktori su dlhodobi velki winneri. Je mozne ze nie vsetko z toho si tu pisal ty, mozu mi tie posty trochu splyvat.

Tiez je iste ze Jano sa smeje BRM v kazdom poste. Mne je jasne ze s popobom nebude hrat, a mas pravdu, ani ja by som nehral, ale prave preto sa mi zda logicke rozdat si to s TLN.

Este beriem spat aj slovo "strach", nechcel som to uz editovat ale bolo to myslene presne tak, ze si uvedomujete ze ste horsi hraci.

Myslim ze Joza mozem smelo zaradit medzi internetove mysi, este mesiac dozadu myslim platilo ze hral live poker 2x v zivote, teraz sa mu to pokial viem trochu zapacilo, ale rozhodne to je internetovy hrac, takze v ramci Janovej kategorizacie internetova mys :D A myslim ze smelo mozem predpokladat ze aj pre teba to v globale znamena ze sa na internetovych hracov pozeras s despektom - vid tvoja reakcia na konkurencnom portali po rozhovore s Marekom - "super rozhovor, realny hrac, realny poker" - nie je tazke domysliet si s akymi hracmi ci pokrom si to porovnaval.

Cely zaver pre mna je taky, ze stale nechapem preco si napisal ze moja vyzva bola detinska, z mojho pohladu ked som to pisal bol najma Jano clovek ktory by na to mal mat BR (aspon taky ako ma podla vlastnych slov na vsetko co hrava) aj gule... teraz mu stale nerozumiem, kedze vyjadrenie "pocul som ze je lepsi" len potvrdzuje co som napisal v druhom poste (obavy z kvality supera), a Jano pise ze som to nepochopil...

Za tento príspevok od 7castle poďakovali :
nelz0n
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: Oficiálne vyhlásenie organizátorov: Tatra Series of Poker je

Odoslaťod popoBA 09 Feb 2011 02:49

lenze 7castle teba by som na HU nevyzyval.kazdemu tu asi doslo ze tu nejde o HU v ramci penazi,v tych sa samozrejme nemozem s janom porovnavat,preto som mu aj navrhol mensie stakes kde by sme sa obidvaja citili ok a komfortne a nemal by vyhodu v pozicii penazi.samozrejme mozem si sadnut na 5/10 so 100BB ale kedze je to moja mesacna vyplata a bol by som money scared tak ten skill by sa tam asi tazko preukazal ze ano.sadnem si s 500BB na 1/1 a mozme sa hrat :) mne nejde o to aby som mu bustol roll co je samozrejme nemozne ale o to aby pochopil ze aj internetova mys s nulovym NET profitom mu moze natrhnut prdel jak sa hovori.a ako aj on uz kdesi davno pisal bolo by to prenho OSOBNE tento HU, takze je uplne jedno ci budeme hrat o zapalky,5 centov alebo 500 euro.ide o vysledok :)
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 27 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!