Poker=gambling

Poker v TV, videá a streamy

Re: Poker=gambling

Odoslaťod ___Mortylen___ 16 Mar 2011 16:21

"pokergayming hero" ftw :poklona:
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: Poker=gambling

Odoslaťod matiapag 16 Mar 2011 16:25

no neviem, chalan ma winrate 0,86ptbb/100 na NL200 a navaza sa do niekoho, ze je rakeback pro? Akoze o chalanovi som pocul prvykrat, cize velmi nemam co povedat, aby som nestrelil vedla, ale uplne suhlasim s kaktusom - vyjadruje sa ako geroj, a akurat sa obranuje frazou "nie som ziaden geroj". Ako sundavat shortstack taktiku je tiez dobre mimo, presne ako devil pise - miesto toho, aby sa snazil adjustovat a vymyslat vlastne pokrocile strategie, bude na nich nadavat... wp, sir...

Mozno som nejaky "typvyjadrovaniasa-oriented", ale dost o nom hovori to, ze nechce pomahat zacinajucim hracom :) Akoze aj mna to mozno raz omrzi sem pisat, ale zatial stale pocitujem potrebu pomahat vsade, kde pomoct viem, lebo ani ja nie som sebestacny a som rad, ked aj mne je ta pomoc poskytnuta ;)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Poker=gambling

Odoslaťod popoBA 16 Mar 2011 16:32

ale zober si to z pohladu ze napriklad kaktus sa snazi svojou seriu clankov presvedcit ludi ze poker nieje game of luck.ked si to kolotociari a gambleri precitaju a uveria tomu tak mozno prestanu do pokru sypat peniaze.alebo neprestanu ale zacnu sa vzdelavat a vdaka tejto premise ze treba pomahat kazdemu a skusenejsi maju davat info neskusenym nakoniec prideme do stadia ze naozaj nebude proti komu hrat lebo vsetci budu vediet "vsetko" ja by som to nijak nehrotil, nehovorim ze mne nepomiohli nejake videa v zlepseni mojej hry ale na vacsinu toho co viem som prisiel stylom pokus omyl.to terajsim zacinajucim hracom uplne chyba lebo skor ako zacnu hrat si pozru tisic videii a precitaju 2587 clankov a strategii.
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Poker=gambling

Odoslaťod matiapag 16 Mar 2011 16:43

Ano, chapem aj vas pohlad na vec. Mnohi dlhorocni hraci sa vyjadruju, ze kedysi tie hry boli 100x jednoduchsie a dnes kvoli tomu objemu vzdelavacieho materialu uz vacsina ludi aspon co-to vie, a ked sa vsade pise, ze treba hrat tight a budete vyhravajuci hrac, tak to iste hre nepomaha :) Ale zasa podla mna nie je nic zle na tom, ze ludia nechcu prist o svoje peniaze, a teda sa radsej najskor pripravia, precitaju/pozru volaco, a az potom zacnu hrat. Aj tak je strasne vela zlych hracov, lebo si myslia, ze jedna seria videi z pokerstrategy im zaruci vsetko. Nevedia sa velmi casto vyrovnat s tiltom a v pohode za session rozdaju cely BR. Najvacsi rozdiel medzi minulostou a terajsou dobou je asi ale v tom, ze je ovela menej realnych sponzorov, ktori depozituju 2x tyzdenne. So vsetkymi bonusmi a startovnymi kapitalmi to ani velmi robit nemusia, ale v konecnom dosledku je to regularom jedno, odkial tie $ su :)

Co sa toho pomahania tyka, tak ja teraz nemyslim doslovne, ze vsetkym pomaham :) Bolo XY ludi, ktori si tu spravili blog, po 2 tyzdnoch a prvom swingu to vzdali, BR roztiltili medzi regov a zijeme stastne nadalej :) Ak je ale niekto, kto vyzera byt nadejny s nejakym potencialom, tak rad pomozem urychlit to, co aj tak raz pride :)

A co sa kaktusovych clankov tyka -> ich prioritny zamer je objasnit verejnosti, o co sa tu jedna. Nikomu nestaci iba precitat tie clanky, kazdy musi studovat este viac. Ale stale to tam zostane napisane, moze si to kazdy precitat a pochopit, ze poker nie je iba z divokeho zapadu hazardna hra, ktoru hraju ludia 4fun tak, ako hraju sloty. A rovnako, ako to moze naviest nejaku fishku na to, aby sa zlepsila, to moze naviest doposial nehrajuceho cloveka na to, aby depositol, ale z vlastnej lenivosti sa viac vzdelavat nebude, a je o jednu fishku viac :) Proste kaktus iba posunie matros a je uz na jedincovi, co s nim spravi.
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Poker=gambling

Odoslaťod mr_kaktus 16 Mar 2011 16:51

matiapag napísal:Proste kaktus iba posunie matros


tak uz nie som len vrah a zavisly gambler ale aj dealer :D :D
Obrázok používateľa
mr_kaktus
 
Príspevky: 1168
Založený: Aug 2008
Poďakoval/li: 67 krát/61 krát
Karma: 26

Re: Poker=gambling

Odoslaťod matiapag 16 Mar 2011 17:18

:mayday:
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Poker=gambling

Odoslaťod marjan556 16 Mar 2011 17:20

matiapag napísal:no neviem, chalan ma winrate 0,86ptbb/100 na NL200


ty mas prosimta aky winrate na NL200 po 1m rukach ze sa k tomu vyjadrujes? :)
Obrázok používateľa
marjan556
 
Príspevky: 292
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 23 krát/30 krát
Karma: 6

Re: Poker=gambling

Odoslaťod Chlpo1989 16 Mar 2011 17:40

marjan556 napísal:
matiapag napísal:no neviem, chalan ma winrate 0,86ptbb/100 na NL200


ty mas prosimta aky winrate na NL200 po 1m rukach ze sa k tomu vyjadrujes? :)

Nejde o to, aky ma winrate, ale o princip imo. Chalan zosmiesnuje rakeback pros a pritom je nim v podstate aj on :)
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Poker=gambling

Odoslaťod matiapag 16 Mar 2011 18:10

marjan556 napísal:
matiapag napísal:no neviem, chalan ma winrate 0,86ptbb/100 na NL200


ty mas prosimta aky winrate na NL200 po 1m rukach ze sa k tomu vyjadrujes? :)


presne takyto pristup -> ja som vyhral viac, ako ty = nemozes mat nazor ;)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Poker=gambling

Odoslaťod marjan556 16 Mar 2011 18:36

sak nazory kludne mozte mat tie vam nikto nebere. ja len tolko ze nazory ludi co hraju NL10 na nejakych pochybnych eurosajtach na to co to obnasa byt "rakeback pro" na NL200+ na PS su asi tak relevantne a objektivne ako moje nazory ohladom zabezpecenia elektrarne vo fukusime.

chapem ze v tom rozhovore zasiahol ega mnohych takze teraz o tom bude vsade na internetoch shitstorm. pravda boli no :)

faktom ale zostava ze keby si bol ty schopny mat 1.8bb/100 winrate na NL200 a dat pri tom SNE tak to prave teraz robis. pointa je ta ze nikto z vas co tu nanho hatuju na to nema.
Obrázok používateľa
marjan556
 
Príspevky: 292
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 23 krát/30 krát
Karma: 6

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Poker v médiách

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!