´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (1.časť)

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (1.časť)

Odoslaťod *wwssoopp* 26 Mar 2011 17:10

yegon napísal:slusne peniaze su relativny pojem, pre teba je to 100k rocne, pre niekoho 20k a pre ineho 1M

nezabudaj ze poker hra niekolko milionov ludi a pocet tych ktori zarobia milion dolarov za rok je maximalne v desiatkach

predstavy o lahkom zbohatnuti v pokri su dost skreslene hlavne TV pokrom, vidis ze ludia vyhraju 1-2M na jednom turnaji ale uz nie je vidiet kolko turnajov im nevyslo, pamatam sa z nejakeho rozhovoru na stats tusim Kathy Liebert vyhrala okolo 6M USD ale ked jej to spocitali so zaplatenymi buyinmi, cestami a danami tak jej to vychadzalo na zisk okolo 70k USD rocne

velmi dobry hrac moze mat hourly rate okolo 200USD teda na to aby rocne zarobil 200k musi odpracovat 1000 hodin za rok a o tom je poker - byt dobry a vela hrat

zarobit rychlo a jednoducho je lotto, treba na to sakra velke stastie a vobec to nemusi odzrkadlovat tvoje schopnosti, moze sa to podarit aj uplnej ovci

poker je proste praca ako akakolvek ina, ziadny zazrak

ok yegon ja to beriem je to kazdeho osobna vec co robi ale je tu myslim vela hracov ktory stoja pred rozhodnutim stat sa profikmi moj nazor je ze sa to ma az po naozaj velkom uspechu.a nie dopredu a spoliehat ze ten uspech pride nemusi to dobre dopadnut dufam ze to nebude nas pripad....on line mtt pro na starse je podla mna nemozne...je to este horsie ako to tvoje lotto ktore tam spominas
*wwssoopp*
 
Príspevky: 28
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: -20

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (1.časť)

Odoslaťod yegon 26 Mar 2011 17:16

povedal by som ze stat sa poker pro po velkom uspechu je skor chyba, hlavne ked ide o turnaj, velky uspech v turnaji totiz len zriedkavo odraza skill

lepsi napad je studovat, hrat a ked po par rokoch clovek uz dokaze posudit ci je ziskovy alebo stratovy potom sa na to moze dat naostro

vacsina ludi je prilis optimisticka a prilis si veri - velky score v turnaji ich v tom len podpori a potom su pro kym tie peniaze z vyhry neminu :)

co sa tyka ciela zivit sa pokrom - neodporucal by som to nikomu, nie je to take jednoduche ako si to ludia predstavuju. AKo konicek je to skvela vec a uplne nuts je to ako zabava popri studiu na vysokej skole ked clovek nejak vela penazi nepotrebuje a ked sa mu zacne darit tak moze cestovat a ktovie mozno kym skonci skolu vypracuje sa tak ze sa tym bude moct zivit.
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (1.časť)

Odoslaťod poldinhoo 26 Mar 2011 17:28

normalne radost citat po tom yegonovi :) dajte mu niekto karmu, ja uz nemozem 3x :)

wsop, neviem o co ti ide? zavist? ci len anonymny hater?
neviem kolko a ako sa pohybujes v pokri ale podla toho co ty pises, je pre teba pro skor nejaky kamas co trafi treti turnaj v zivote za mega a potom si chodi balla po turnajoch a pisu o nom clanky na nete..
7castle je skvely hrac a stale tu slovickarit ci je "profesional" a pod. to asi moc nema vyznam..pretoze nikde nie je zadefinovane, co je "poker pro" a co nie..to ze pre teba je to od 100k vyssie, no to je pekne, ale stale je to "pre teba" a na tvojom nazore to nestoji..

a btw. tie osobnosti pokerportal.sk su moj projekt, takze s otazkou, ci je 7castle (a vlastne vsetci co tam su) "osobnost" sa obracaj skor na mna :) pretoze nikto sa mi do tych rozhovorov netlacil, ale ja som kazdeho oslovil (7castla asi 10x :D ) s tym, ze mam zaujem s nimi spravit rozhovor..
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (1.časť)

Odoslaťod *wwssoopp* 26 Mar 2011 17:36

yegon napísal:povedal by som ze stat sa poker pro po velkom uspechu je skor chyba, hlavne ked ide o turnaj, velky uspech v turnaji totiz len zriedkavo odraza skill

lepsi napad je studovat, hrat a ked po par rokoch clovek uz dokaze posudit ci je ziskovy alebo stratovy potom sa na to moze dat naostro

vacsina ludi je prilis optimisticka a prilis si veri - velky score v turnaji ich v tom len podpori a potom su pro kym tie peniaze z vyhry neminu :)

co sa tyka ciela zivit sa pokrom - neodporucal by som to nikomu, nie je to take jednoduche ako si to ludia predstavuju. AKo konicek je to skvela vec a uplne nuts je to ako zabava popri studiu na vysokej skole ked clovek nejak vela penazi nepotrebuje a ked sa mu zacne darit tak moze cestovat a ktovie mozno kym skonci skolu vypracuje sa tak ze sa tym bude moct zivit.

ok yegon bavime sa o konkretnom panovi vies si predstvit hrat on line 15 -20 rokov mtt turnaje a zivit sa tym???o tom tu ten pan pise chlapci zobudme sa a vratme sa do reality na tak ako hovoris popri niecom ale ako pro je to totalna hlupst.len taka mala poznamka vsetci velky sachovy majstri sveta skoncili na starobu v pakarni a to nehrali rocne 10 000 mttciek na starse a robit to 15 20rokov a este aj zarobit??
*wwssoopp*
 
Príspevky: 28
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: -20

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (1.časť)

Odoslaťod *wwssoopp* 26 Mar 2011 17:52

poldinhoo napísal:normalne radost citat po tom yegonovi :) dajte mu niekto karmu, ja uz nemozem 3x :)

wsop, neviem o co ti ide? zavist? ci len anonymny hater?
neviem kolko a ako sa pohybujes v pokri ale podla toho co ty pises, je pre teba pro skor nejaky kamas co trafi treti turnaj v zivote za mega a potom si chodi balla po turnajoch a pisu o nom clanky na nete..
7castle je skvely hrac a stale tu slovickarit ci je "profesional" a pod. to asi moc nema vyznam..pretoze nikde nie je zadefinovane, co je "poker pro" a co nie..to ze pre teba je to od 100k vyssie, no to je pekne, ale stale je to "pre teba" a na tvojom nazore to nestoji..

a btw. tie osobnosti pokerportal.sk su moj projekt, takze s otazkou, ci je 7castle (a vlastne vsetci co tam su) "osobnost" sa obracaj skor na mna :) pretoze nikto sa mi do tych rozhovorov netlacil, ale ja som kazdeho oslovil (7castla asi 10x :D ) s tym, ze mam zaujem s nimi spravit rozhovor..

podla mna je tiez skvely hrac skoda ho je ako on line mtt pro....jasne velmi mu tych 10 000 za jeden turnaj zavidim neviem to prezit :( este som tolko penazi nikdy nevyhral, ja len dufam ze ma niekto pochopil a dufam ze to bol hlavne 7castl a este dufam ze sa mnohy zamyslia nad dalsim smerovanim on line pokru...dik asi sa sem uz nikdy neprihlasim pripada mi to tu ako neaka sekta kde sa iny nazor netoleruje ale vsak sme na slovensku.
*wwssoopp*
 
Príspevky: 28
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: -20

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (1.časť)

Odoslaťod yegon 26 Mar 2011 17:53

viem si predstavit ze 7castle bude hrat MTTcka 5-6 rokov, postupne bude budovat bankroll, presunie sa z 55USD na 200USD potom na 1000USD, zacne hravat 5000EUR+ BI live turnaje a popri tom bude cashoutovat 2-3k co potrebuje na zivobytie

je mozne ze nieco velke trafi o rok, je mozne ze nieco trafi o 5 rokov, je mozne ze nikdy a bude bankroll budovat pomaly a postupne

kazdopadne po 5-6 rokoch je slusna sanca ze bude mat niekolko 100k bankroll a ked sa rozhodne prestat s pokrom a investovat tie peniaze napriklad do podnikania bude na tom lepsie nez vacsinaa ludi ktori chodia do normalneho zamestnania

casy kedy ludia robili tu istu pracu 20-30 rokov skoncili so socializmom, nemyslim ze by bolo realne pracovat aj v normalnej firme 30 rokov a potom ist do dochodku tak preco by to niekto ocakaval od hracov pokru
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (1.časť)

Odoslaťod ROYAL SHlT 26 Mar 2011 18:03

Normálne vás obdivujem, že naňho reagujete. Je to jeden z tých, čo to nepochopia a ani nechcú. Ja som stratil nervy po jeho druhom príspevku. :wall:
Obrázok používateľa
ROYAL SHlT
 
Príspevky: 65
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 9 krát/4 krát
Karma: 0

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (1.časť)

Odoslaťod Traged 26 Mar 2011 18:40

Ja plne súhlasím s tvrdeniami WSOP, že dlhodobo hrať MMTčka na staršie, kde defacto je top 4-5 miest aj reálne zaplatených, je len strata času, po 3-4 hodinách hrania pri 30 dolárovom turbe mám do prvej 30tky zisk možno 40-60 dolárov, takže aký to má význam ? A ak software ti nedá, seat open. Ja som raz vyhral na starse 3k na 5.50 turnaji a za rok som tam nechal 4k, nakoľko som nemohol hitnúť žiadny turnaj, cash, nič. Ako keby moje ID bolo na odpise u nich :) A teraz zadarí sa ti pekný turnaj, ale ruku na srdce, čo je dnes 10 tisíc eur, 100 tisíc eur ? holá pi..ani trojizbový byt v BA za to nekúpim, nie aby som sa živil pokrom. Ja si myslím, že skôr je rozumnejšie to hrávať popri zamestnaní, vo voľnom čase, hlavne v nudnom zimnom období a spraviť si nejaké vreckové, prípadne lováše na dovolenky, pijatiky a podobne.
A yegon, píšeš časom 2-3 litre mesačne ? no chlapče len na 500 dolárov na starse narobíš ako k... s prepáčením.
Traged
 
Príspevky: 82
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 1 krát/9 krát
Karma: -10

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (1.časť)

Odoslaťod Matej Zavacky 26 Mar 2011 18:45

Traged napísal: Ja som raz vyhral na starse 3k na 5.50 turnaji a za rok som tam nechal 4k, nakoľko som nemohol hitnúť žiadny turnaj, cash, nič. Ako keby moje ID bolo na odpise u nich.



a nemoze to byt tak, ze si ten za 5.5 uluckoval a hras to zle tak preto si vsetko zasa prehral?
Matej Zavacky
 
Príspevky: 482
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 12 krát/48 krát
Karma: 8

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (1.časť)

Odoslaťod Traged 26 Mar 2011 18:49

Mato pri 8 tisíc ľudoch to neuluckuješ ? takto sa ťa spýtam ? a tie pushovačky, ak sú hráči ITM s hocičím tiež poznáš na starsoch ?
Tak pokiaľ tam hrávaš, prosím ťa nepýtaj sa ma takéto k.... A samozrejme zle to hrám, čo je dobré hranie ? však do boha už to pochopte, že každý ma iný štýl, inú formu a pokiaľ ti nedotáča flushdraw, open straight draw, nevyhráš flip, prípadne dostaneš ranu od runner runner mega fokotiny na starsoch, tak máš pravdu, hrám to asi zle.
Traged
 
Príspevky: 82
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 1 krát/9 krát
Karma: -10

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 13 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!