´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod ramzey 28 Mar 2011 11:41

wsop2 napísal:... ale radsej ma zrusili a za chvilu zrusia aj tento nick.

ty by si sa mal zrusit uz sam aj dakedy :wall:
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod wsop2 28 Mar 2011 11:51

no vytrhnut nieco z obsahu...nieviem bolo tam stale aj pokracovanie.inak diky vsetkym za tie zelene najprv 20 cervenych teraz 8 dobrych je to zaujimave .aj ked som mal len na 10%pravdu tak to tu malo neaky zmysel...dik
wsop2
 
Príspevky: 10
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 8

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod wsop2 28 Mar 2011 12:19

poldinhoo napísal:ja nemam slov uz naozaj..tebe nieco hovorit, to je ako kricat do suda asi..

som ti pisal, ze 7castle sa do rozhovoru netlacil, ale bol osloveny..stale ho napadas, pritom on ani nereagoval doteraz poriadne..

tvoje prispevky za sebou ani nedavaju logiku..podla teba teda 7castle teda profik nie je, uz sme to poculi.. to je fajn, nemusis to pisat 100x, aj tak je to absolutne nepodstatne..

chapem, ze internet dava slobodu vyjadrovat sa hocikomu..ale co je moc to je moc..

autor clanku ku ktoremu vedieme diskusiu pise ze internet dava slobodu vyjadrovat sa hocikomu... ale co je moc je moc.NO VELMI PEKNE NAPISANE PAN AUTOR PRETO STE MA ZRUSILI TOMU SA HOVORI SILA MOCI.a este ja som...ale idem radsej. :bad:
wsop2
 
Príspevky: 10
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 8

´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod TuKE 28 Mar 2011 12:26

palo1973 - 8. februar 2011 napísal:nebolo by zle keby sa moderatori viac starali o forum,lebo je tam bordel ako v tanku,same stupidne nove temy,ktore sa samozrejme uz riesili 1000 x inde,staci to zavriet,presunut kam to patri a zakladatela temy upozornit nech si precita pravidla pouzivania

taky skurveny bordel je na fore,uz by ste s tym mohli nieco urobit,sa ludia predbiehaju kto zalozi stupidnejsiu temu a kazdemu je to jedno... :evil:

viac tu: o-pokerportal-sk/nove-forum-chat-t1684-160.html#p134608

palo1973 - mesiac po napísal:mayday malokedy s tebou suhlasim,zrejme preto ze som uz o nejaky ten piatok starsi,ale tentokrat ti davam 100 % za pravdu,typek je pomerne neskodny,neni vulgarny

Nedavno si sa stazoval, ze modovia na to kaslu a forum je plne bordelu.
Chcel si zamykat kellermana, ze si dovolil si zalozit temu so svojimi uspechmi mimo blogov, aj ked neporusil ziadne pravidlo.

Teraz tu noname typek troluje v dvoch temach bez akejkolvek pridanej hodnoty, porusil pravidlo o cervenej karme 20+ a zrazu je to vlastne v poriadku, lebo nie je vulgarny?
Sa mi to zda, alebo si naladovejsi ako zenska v prechode?

Za tento príspevok od TuKE poďakovali - 2:
trikoza, tucniak
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod ROYAL SHlT 28 Mar 2011 12:31

wsop
Dokážeš akceptovať nejaké fakty? K ničomu si sa zatiaľ relevantne nevyjadril. Vieš, ak ja napíšem nejaký post, tak som vďačný, že niekto poradí, odpíše, venuje čas, aj keď nesúhlasím...a to sa prejavuje tak, že si to aspoň prečítam a zamyslím sa nad tým. Veľa ľudí Ti tu slušne odpísalo, vysvetlovalo...a ako vidím, ty si stále pokračuješ vo svojom bez toho, aby si na niečo reagoval (nieto, aby si sa ešte zamyslel). Každý, kto niekedy zablúdil do nejakej diskusie pozná takých vyrypovačov-kolovrátkov ako si ty. Diskusia nikam nevedie a len sa stupňuje nepríjemná atmosféra. O čo Ti ide?

Čo sa mňa týka, nazvi ma kľudne Kaddáfím (aj tak vieš o ňom prd), pre mňa si brzda a odomňa máš ďalšiu - karmu a kľudne Ti dám ďaľšiu aj na 10tom počítači Tvojho dedka.
Obrázok používateľa
ROYAL SHlT
 
Príspevky: 65
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 9 krát/4 krát
Karma: 0

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod wsop2 28 Mar 2011 12:45

ROYAL SHlT napísal: wsop
Dokážeš akceptovať nejaké fakty? K ničomu si sa zatiaľ relevantne nevyjadril. Vieš, ak ja napíšem nejaký post, tak som vďačný, že niekto poradí, odpíše, venuje čas, aj keď nesúhlasím...a to sa prejavuje tak, že si to aspoň prečítam a zamyslím sa nad tým. Veľa ľudí Ti tu slušne odpísalo, vysvetlovalo...a ako vidím, ty si stále pokračuješ vo svojom bez toho, aby si na niečo reagoval (nieto, aby si sa ešte zamyslel). Každý, kto niekedy zablúdil do nejakej diskusie pozná takých vyrypovačov-kolovrátkov ako si ty. Diskusia nikam nevedie a len sa stupňuje nepríjemná atmosféra. O čo Ti ide?

Čo sa mňa týka, nazvi ma kľudne Kaddáfím (aj tak vieš o ňom prd), pre mňa si brzda a odomňa máš ďalšiu - karmu a kľudne Ti dám ďaľšiu aj na 10tom počítači Tvojho dedka.

uz som myslel ze ziadnu cervenu nedostanem :) ok ale ty si ziadnu otzku nepolozil na co ti mam odpovedat?a tym kadafim lukasenkom a kimom som myslel rezim ktory tiez potlaca ine nazory ako tie svoje odpajanim ludi od internetu a moznosti vyjadrit sa.vies dobre vypnu mi chat tak si poviem ok ale zablokuju si vlastnu stranku pre mna aby som si nemohol pozriet spravodajstvo ani vysledkz turnajov vsak ziju a zo sponzorov....
wsop2
 
Príspevky: 10
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 8

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod ROYAL SHlT 28 Mar 2011 12:54

wsop2 napísal:
ROYAL SHlT napísal: wsop
Dokážeš akceptovať nejaké fakty? K ničomu si sa zatiaľ relevantne nevyjadril. Vieš, ak ja napíšem nejaký post, tak som vďačný, že niekto poradí, odpíše, venuje čas, aj keď nesúhlasím...a to sa prejavuje tak, že si to aspoň prečítam a zamyslím sa nad tým. Veľa ľudí Ti tu slušne odpísalo, vysvetlovalo...a ako vidím, ty si stále pokračuješ vo svojom bez toho, aby si na niečo reagoval (nieto, aby si sa ešte zamyslel). Každý, kto niekedy zablúdil do nejakej diskusie pozná takých vyrypovačov-kolovrátkov ako si ty. Diskusia nikam nevedie a len sa stupňuje nepríjemná atmosféra. O čo Ti ide?

Čo sa mňa týka, nazvi ma kľudne Kaddáfím (aj tak vieš o ňom prd), pre mňa si brzda a odomňa máš ďalšiu - karmu a kľudne Ti dám ďaľšiu aj na 10tom počítači Tvojho dedka.

uz som myslel ze ziadnu cervenu nedostanem :) ok ale ty si ziadnu otzku nepolozil na co ti mam odpovedat?a tym kadafim lukasenkom a kimom som myslel rezim ktory tiez potlaca ine nazory ako tie svoje odpajanim ludi od internetu a moznosti vyjadrit sa.vies dobre vypnu mi chat tak si poviem ok ale zablokuju si vlastnu stranku pre mna aby som si nemohol pozriet spravodajstvo ani vysledkz turnajov vsak ziju a zo sponzorov....


Aha, x strán v 2 témach a nikto Ti nepoložil žiadnu otázku... Možno by sme mali začať od začiatku. Vieš, čo je otázka? Malá pomocka, veta obvykle končí otáznikom...Ja som sa pýtal napr.
- či vieš kto je 7castle
- či vieš o jeho SNG období (tj, či si čítal jeho blog)
- či vieš, že toto nebola jeho jediná výhra
- či poznáš jeho BR
- či vieš kolko cashoutoval

Ja by som povedal, že to je dosť otázok, nie? Prečo si neodpovedal? Prečo naťahuješ diskusiu v 2 témach do aleluja a ešte sa rozčuluješ, že ťa niekto karmuje dole, keď stále len točíš tie isté kecy, teraz už obohatené o plakanie aký si diskriminovaný (tvoje prirovnanie k diktatúram je totálne smiešne a trápne)?
Obrázok používateľa
ROYAL SHlT
 
Príspevky: 65
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 9 krát/4 krát
Karma: 0

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod Matej Zavacky 28 Mar 2011 12:57

wsop ale aky kadaffi a kim dohromady? ved v pravidlach mas jasne napisane - -20karma automaticky ban, to je myslim jasne.

To mas, ako cestujuci ryanairom, ktory ma jasne v pravidlach, ze do lietadla moze ist len s jednou prirucnou batozinou a nicim inym. Napriek tomu sa stale najde niekto v kazdom lietadle kto sa hada o dusu so stewardkami, ze sak to je len kabelka to je len notebook a pod. Ryanair je ako kadaffi a kim dohromady lebo vypisal pravidla a ludia ich nie su ochotni dodrziavat.

a uvedom si ban ti nedal moderator ale prispievatelia na toto forum! zabanovanie moderatorom uz bola povinnost vyplyvajuca z pravidiel foda
Matej Zavacky
 
Príspevky: 482
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 12 krát/48 krát
Karma: 8

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod wsop2 28 Mar 2011 13:06

royal na vsetky tie otazky som odpovedal ale zaujalo ma ze mal este neaku vyhru aka to bola?rad sa dozviem nieco nove a mozno ma vyvediete z omylu
wsop2
 
Príspevky: 10
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 8

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod dzejkej 28 Mar 2011 13:06

Pamatam si kedysi davno ako tu bolo par problemovych clenov, ktori pili krv vacsina osadenstva PP.sk a ja i ini moderatori sme dostavali sukromne spravy, aby sa s tym nieco robilo, lebo tu bol flame v kazdej druhej teme a temy sa nedali uz ani citat. Vtedy par stalych clenov prestalo navstevovat PP.sk. To bol cas, kedy bolo zavedene pravedlo "negative karma capu".

Rozhodne to nie je idealne navrhnute pravidlo a vedenie PP.sk je urcite otvorene konstruktivnym navrhom ako nebyt prilis kruty a zaroven drzat obsah jednotlivych tem pomerne na urovni a nevytvarat velmi vela prace kazdodennym moderovanim flameom.

Najma nech si podaktori uvedomia, preco si predtym vyzadovali ban ludi, ktori neporusovali nijak pravidla a zrazu to povazuju za velku krutost.

Ak sa vam pravidlo nepaci, tak navrhnite ine, inak ho akceptujte.

Tiez poprosim vytvarat pre offtopic diskusie extra temy. Urobi to forum prehladnejsie.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Google [Bot] a 11 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!