´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod marjan556 31 Mar 2011 11:28

janobendik napísal:130K do roka v live su to bezne love :D


pre fish na heateri su to veru bezne love. ked budes mat odohratych 10% ruk co ma 7castle tak prosim pridi porovnat vysledky (co bude tvojim tempom niekedy okolo roku 2100). dovtedy bud rad ze si rad a niesi v minuse.

priklad: vzdy ked tam posles QQ proti AJ a vyhras tak to pravdepodobne povazujes za samozrejmost a ked prehras tak rozpravas o tomto "brutal beate" kamaratom najblizsie 2 tyzdne. predstav si ze kazdy tvoj push s JJ bude callnuty QQ, kazdy push s KK callnuty AA, kazdy overpar cracknuty flopnutym setom, dojde ti jedna OESFD z piatich po dobu niekolkoych mesiacov ... predstav si ze najblizsie 3 roky budes 9 z 10 takychto situacii prehravat v kazdom turnaji co je uplne mozne ak hras 100 live turnajov rocne (aj to som asi prestrelil?) a nejedna sa o nijaky strasny extrem. ale tak zime dalej v sne o tom jak ty mas v live turnajoch edge ktory ti bez problemov vynese 130k+ rocne stabilne a jak to dokazes kazdy rok opakovat.
Obrázok používateľa
marjan556
 
Príspevky: 292
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 23 krát/30 krát
Karma: 6

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod Komedia 31 Mar 2011 12:34

marjan556 napísal:
janobendik napísal:130K do roka v live su to bezne love :D


pre fish na heateri su to veru bezne love. ked budes mat odohratych 10% ruk co ma 7castle tak prosim pridi porovnat vysledky (co bude tvojim tempom niekedy okolo roku 2100). dovtedy bud rad ze si rad a niesi v minuse.

priklad: vzdy ked tam posles QQ proti AJ a vyhras tak to pravdepodobne povazujes za samozrejmost a ked prehras tak rozpravas o tomto "brutal beate" kamaratom najblizsie 2 tyzdne. predstav si ze kazdy tvoj push s JJ bude callnuty QQ, kazdy push s KK callnuty AA, kazdy overpar cracknuty flopnutym setom, dojde ti jedna OESFD z piatich po dobu niekolkoych mesiacov ... predstav si ze najblizsie 3 roky budes 9 z 10 takychto situacii prehravat v kazdom turnaji co je uplne mozne ak hras 100 live turnajov rocne (aj to som asi prestrelil?) a nejedna sa o nijaky strasny extrem. ale tak zime dalej v sne o tom jak ty mas v live turnajoch edge ktory ti bez problemov vynese 130k+ rocne stabilne a jak to dokazes kazdy rok opakovat.


Si zabil...ale dobrú chujovinu. Ak máš predstavu že deep stack turnaje s veľkým BI a luxusnou štruktúrou sa hrajú o celý stack s TPTK alebo overparom teda aspon pri tých lepších hráčoch - s výnimkou preflop AI s KK alebo AA tak si úplne mimo. Vela známich live hráčov ti povie že zo začiatku turnaja prípadne v strednej fáze nechcú brať situácie 70/30 aj keď sú favoriti.Môže sa ti to zdať ako chujovina ale je to tak. Ako online MTT masstable hráč nad tým pokrútiš hlavou že je to absolútna chujovina a musíš brať všetko čo je EV+, ale pri živej hre to tak celkom nefunguje
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod buschle 31 Mar 2011 12:47

Komedia napísal:Si zabil...ale dobrú chujovinu. Ak máš predstavu že deep stack turnaje s veľkým BI a luxusnou štruktúrou sa hrajú o celý stack s TPTK alebo overparom teda aspon pri tých lepších hráčoch - s výnimkou preflop AI s KK alebo AA tak si úplne mimo. Vela známich live hráčov ti povie že zo začiatku turnaja prípadne v strednej fáze nechcú brať situácie 70/30 aj keď sú favoriti.Môže sa ti to zdať ako chujovina ale je to tak. Ako online MTT masstable hráč nad tým pokrútiš hlavou že je to absolútna chujovina a musíš brať všetko čo je EV+, ale pri živej hre to tak celkom nefunguje
Prílohy
rofl.jpg
rofl.jpg (6.89 ) Zobrazená 2588 krát
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod Komedia 31 Mar 2011 12:49

čo je natom smiešne ? chalan napíše že 3 roky nevyhráš na live jednu lepšiu handu čo mu mám nato napísať že má pravdu ? Dostaneš 30k stack 90 min levely,prvý level 25/50 chlapík dá z prvej AI ukaže ti A5s a ty so svojimi 66 snapcallneš lebo je to EV+ ak máš možnost vidieť jeho holecards bez toho aby si tam vložil čo i len 1 chip pri 4K€ BI turnaji?
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod REM 31 Mar 2011 13:08

Ake su to 70/30 situacie?A ako sa daju rozoznat pocas hry?Ci to akoze ja 4 betnem all -in s AQ aj ukazem karty a ty zlozis KK?
Obrázok používateľa
REM
 
Príspevky: 126
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 1 krát/15 krát
Karma: 2

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod marjan556 31 Mar 2011 13:11

tak je mi jasne ze kazdy live turnaj je tak deep ze neklesnes od levelu 1 po headsup pod 100bb effective a hras strasne deep high level multistreet poker ...

(btw to bol sarakzmus, lebo tu mate viaceri problem s jeho detekciou)

a dakujem ti za odcitovanie defaultnej ABC MTT strategie, inac povedane veci ktore si precita kazdy kto zacne s pokrom v prvom mesiaci hrania. vazne sa nestackujes v early faze MTTcka s TP? kto by to bol povedal...
Naposledy upravil marjan556 dňa 31 Mar 2011 13:20, celkovo upravené 3 krát.
Obrázok používateľa
marjan556
 
Príspevky: 292
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 23 krát/30 krát
Karma: 6

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod Komedia 31 Mar 2011 13:11

REM napísal:Ake su to 70/30 situacie?A ako sa daju rozoznat pocas hry?Ci to akoze ja 4 betnem all -in s AQ aj ukazem karty a ty zlozis KK?


to bol uvedený príklad či by zobral takú situaciu alebo nie ked je tak EV+ orientovaný v live turnajoch za predpokladu že vidí jeho holecards...Lebo už som videl robiť ludí aj také veci samozrejme nie na takých velkých turnajoch :)
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod trikoza 31 Mar 2011 15:34

rastik a yegon pekne prispevky, rysovala sa zaujimava diskusia, skoda ze to zasa zapadlo prachom a riesia sa sprostosti

Za tento príspevok od trikoza poďakovali :
hegides
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod MiskoKvo 31 Mar 2011 18:40

hoj, nutsbaby kde si kukal tie cisla?
Obrázok používateľa
MiskoKvo
 
Príspevky: 350
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 12 krát/9 krát
Karma: 8

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod tomiG 31 Mar 2011 20:48

Naozaj nutsbaby kde si tie cisla vyhrabal?mne vysli a tieto su naozaj presne u 7castla je to celkova vyhra 1 316 266,99usd pricom je registrovany od 20.11.2007 od tohto datumu az po dnesok hral presne 1807 mtt turnajov priemerny profit 5,07usd tj. celkovo 9 163,08usd priemerny bi 18,93usd umiestnenie v itm 18% teraz sng celkovo odohratych 37 759 hier priemerny profit je 0,75 usd celkovy profit 28 424,22 usd bi 33 usd umistnenie v itm 37% ale nenapisal si ze ma aj profit cash game 14 236 usd.to je vsetko za 4 roky ale velke plus a mozno to hlavne su bonus za super novu.ale to vie len 7castle... je to na top sharkpro.Na temu kto kolko a podobne nebudem diskutovat.Je jedno prislovie ze aj s malym vtakom sa da robit velky cirkus...no ale damy maju na to iny nazor.
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Google [Bot] a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!