7castle's "it was nice but it's over" blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: 7castle's MTT world

Odoslaťod tomiG 12 Apr 2011 09:01

ok prepac chcel som len poradit...u mna to funguje tak len preto.
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: 7castle's MTT world

Odoslaťod 7castle 15 Apr 2011 01:46

Uz som aj ja spat z Montesina, postupil som so 42k, co bude 21bb, avg je 114k :(

Cele to malo tri fazy. Prva prvych 7 levelov, ked sa nic zasadne neudialo, prehral som vsetky poty okrem 2, raz som valuebetoval 4 streets AA na Khigh boarde a dostal zaplatene od KJ, druhy raz som v pomerne velkom pote barreloval JT na Q966 boarde, a hoci to bolo sparovane a na river dosla v podobe K aj runner-runner flush, s prehladom som si isiel po value bet (asi mal KQ). Inak som prehral vsetko na co som siahol, ale prilis som nelietal, max medzi 39k a 54k, po 7. leveli som mal 50100 :D (starting 50k).

Od zaciatku 8. levelu som zacal aggro, 3betol som T4o, raisoval 42s a pod., zrazu som dostal aj 2x KK, zobral na ne slusne poty (aj ked vzdy len po flop), tiez som mal TT, dostal 2x call, flop AK9 vsetko diamonds, mal som Td, tak cbet, najvacsia ryba na stole call, turn T, tak som poslal 3/4 potu, fesak call, river blank, bohuzial asi len tahal Q-Jhigh FD a zlozil (podla toho ako hral by nieco ako A8 (uz nehovorim o 2p+) insta callol).

Tymto vsetkym som sa v polke 9. levelu dostal na asi 115k pri avg 100k (blindy 600/1200), co bolo super, bohuzial odvtedy sa to uz len kazilo :wall:

Klucova ruka dosla hned potom, raisnem 55 na EP, dostanem jeden call, flop 5 :spade: 8 :spade: 7 :diamond:, betujem 5200 do potu mozno 7.5k, call, turn nejaka 2 :heart: , vravim si so far so good, betujem 15.200 (takmer pot), chlapik rozmysla a dorovna, nepochybujem ze som lepsi a vravim si len nech to brickne na river, bohuzial J :spade: asi celkom tehla neni, rozmyslam co s tym, okolo stola vznikne nejaky ruch do ktoreho sa kratko zapoji aj super a vidim ze je v dobrej nalade, tak idem c/eval, on nerozmysla dlho a betne asi 22k, tankujem takmer 3min, potom smutne usudim ze ten J bohuzial spravil este ako bonus aj str8 pre T9 a foldujem :bad: Chlapik mi o 15min z nicoho nic sam hovori ze robil vsetko preto aby vyzeral weak a ze good fold, kedze som to s nim neriesil nemam dovod mu neverit...

Nasledne mozno trochu v nevhodnom spote izolujem najvacsiu fish stola s A7o, flop 895 s FD, OOP musim cbetovat a on mi insta posiela masivny raise... padam na mozno 70k, potom si izolujem dalsiu fish s QJs, obv limp/calluje, flop 986 co ho triafa brutalne tak checkujem behind a dufam v dobry turn, ten prichadza v podobe A, ale na moj 1/2 pot bet chlapik insta posiela CRAI asi 4x overbet pot, zrejme trafil A9 :( Ostava mi mozno 50k, co je 30bb, jeden orbit nehram ruku, pri tych 30bb si poviem ze skusim poslednu spekulativnu a raisujem na EP 43s a insta ma reshovuje jediny short na stole (ma asi 18bb), cize to mam easy, potom este raisnem UTG 66, naco po calle od fishky sqeezuje dovtedy malo aktivny novy hrac, takze opat mam easy fold a zo 115k stacku krasnych 42k :(

V sobotu teda hura naspat, som sice short ale mam taky pocit ze je nacase aby som tentoraz nielen ustal prvy flip, ale chytil aj nejaky hotrun, vzhladom na ten field co tam je (za posledne 2 roky som 100% nehral s horsimi hracmi) by fakt mohol stacit na rozbeh jeden podareny flip...
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7castle's MTT world

Odoslaťod tomiG 15 Apr 2011 02:53

prva myslienka bola ze tam nejdem vcera som sa ale rozhodol ze pojdem no ale ked som si precital tieto riadky tak ma presla chut na to som vobec nemyslel ze ten deep stack prilaka vela slabsich hracov ale ma to logiku citia vacsie mnozstvo zetov...hm je omnoho tazsie hrat proti slabsim hracom ako proti profikom a hlavne vedia dokonale pokazit akciu na stole...tak neviem ale kazdopadne diky za tvoje postrehy. :good:
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: 7castle's MTT world

Odoslaťod yegon 15 Apr 2011 06:08

tomiG napísal:...hm je omnoho tazsie hrat proti slabsim hracom ako proti profikom a hlavne vedia dokonale pokazit akciu na stole...


wat?? dufam ze si robis srandu a ja som to len na prvy pohlad nepochopil
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: 7castle's MTT world

Odoslaťod tomiG 15 Apr 2011 10:47

tak co ti mam k tomu napisat nedavno si hral WPT a teraz tento turnaj kde sa ti hralo lepsie?
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: 7castle's MTT world

Odoslaťod yegon 15 Apr 2011 12:38

tomiG napísal:tak co ti mam k tomu napisat nedavno si hral WPT a teraz tento turnaj kde sa ti hralo lepsie?


no rozhodne v montesine, mal som na stole same calling stations

boli tam dvaja ludia o ktorych som si povodne myslel ze by mohli byt celkom dobri - jeden ten co ma vyradil s 22 ( asi nemusim dalej komentovat co si o nom myslim teraz :) ) a druhy bol slovak, nepoznam ho ale podla fota by to mohol byt terajsi chipleader Miro Juris a ten ako sa po par hodinach ukazalo hral dost zle (co aj on sam povedal)

naozaj neviem ci som za posledne 2 roky sedel na lepsie hratelnom stole, stacilo cakat na handu a vzdy ti ju preplatili, nebolo treba bluff3betovat, bluffovat, proste nic, tvoja image nikoho nezaujimala akciu si dostal vzdy - ZLATA BANA

na WPT som absolutne nemal istotu na niektorych stoloch ci vobec som +EV pretoze okolo mna sedeli dobri agresivni hraci
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: 7castle's MTT world

Odoslaťod palo1973 15 Apr 2011 13:19

vlado co hovoris na hru pana spielmana?na 5ke ci 6ke sedel last table
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: 7castle's MTT world

Odoslaťod tomiG 15 Apr 2011 15:21

hm neviem ja stale zastavam nazor ze hrat proti dobrym hracom je lahsie ako proti vyslovene slabym neviem mozno sme rozdielny hraci mne vo vseobecnosti moc karty nechodia tak na dobre zahratom turnaji moje bluff tvori asi 50-60% stacku a ublafovat slabsieho hraca je vela krat viac menej nemozne.3bet 4bet je pre nich len dalsia prilezitost ako so slabsou hand prist k velkemu potu takze insta call.a ked to tam shortstack posle cele kombinacie ako JT KX KJ KT AX maju zelenu a zase insta call a ty len znechutene zehadzujes AQ a stredne pary na buttne.a osobne ked vypadnem v turnaji proti dobrym hracom ta prehra az tak nemrzi ako naopak.
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: 7castle's MTT world

Odoslaťod TuKE 15 Apr 2011 15:28

ja som si doteraz naivne myslel, že ľudia hrajú poker pre peniaze :tuke:
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: 7castle's MTT world

Odoslaťod Chlpo1989 15 Apr 2011 15:41

tomiG napísal:a ublafovat slabsieho hraca je vela krat viac menej nemozne.

Tak na co ho bluffujes?
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!