7castle's "it was nice but it's over" blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: 7castle's MTT world

Odoslaťod tomiG 15 Apr 2011 15:50

TuKE napísal:ja som si doteraz naivne myslel, že ľudia hrajú poker pre peniaze :tuke:

A ja som si doteraz myslel ze je to diskusia k 250 000gtd v montesine kde sa 7castle yegon a iny svk hraci zucastnily.
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: 7castle's MTT world

Odoslaťod yegon 15 Apr 2011 15:59

no mas to pomylene

dobry hrac nerobi chyby = neziskavas peniaze. To ze sa ti ho podari 1-2x vybluffovat je vec ktorej sa lepsi hrac prisposobi a ziska tym od teba peniaze - necha ta blufovat aj so silnymi handami, ale hlavne dobry hrac vie kedy bluffcatchovat s Ahigh a kedy ani s 2pair nie. Ak chces vyhravat proti dobremu hracovi musih ho prinutit robit chyby. Mozno som to len nepochopil a ty nehras rad proti dobrym ale proti weaktight hracom, ktori radi folduju - takych ale na WPT nebolo vela :)


zly hrac robi chyby sam a robi ich vela, to ze sa snazis bluffovat calling station je tvoja chyba nie jeho. Proti takym hracom musis tahat max value z druheho paru alebo A-high ked oni drawuju na flush alebo dorovnavaju s tretim parom. Rozhodne nemusis ho nutit spravit chybu, je to menej variance a vacsi zisk. Problem je ze proti takym hracom treba vediet hrat, nemozes hrat stylom co vidim stale okolo seba cbet flop, check/call turn a check/call river - co je proti loose pasive hracom najhorisa mozna line ever.
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: 7castle's MTT world

Odoslaťod tomiG 15 Apr 2011 16:03

Chlpo1989 napísal:
tomiG napísal:a ublafovat slabsieho hraca je vela krat viac menej nemozne.

Tak na co ho bluffujes?

tak v urcitom momente mtt turnaja sa musis rozhodnut akou cestou sa vidas pokial ti chodia karty da sa vyhrat turnaj aj bez jedineho bluffu ale ak nie musis bluffovat je to otazka tvojho tournament life.ono ideal je ked bluff,bluff, a potom nuts.
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: 7castle's MTT world

Odoslaťod haman 15 Apr 2011 16:06

tomiG napísal:
Chlpo1989 napísal:
tomiG napísal:a ublafovat slabsieho hraca je vela krat viac menej nemozne.

Tak na co ho bluffujes?

tak v urcitom momente mtt turnaja sa musis rozhodnut akou cestou sa vidas pokial ti chodia karty da sa vyhrat turnaj aj bez jedineho bluffu ale ak nie musis bluffovat je to otazka tvojho tournament life.ono ideal je ked bluff,bluff, a potom nuts.

v urcitom momente mtt turnaja by si uz mal vediet, na koho bluffy platia a na koho nie.
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: 7castle's MTT world

Odoslaťod tomiG 15 Apr 2011 16:19

ok yegon mam to mozno pomylene ale jedina cesta ako sa dostat k chipom ked ti nejde karta je bluffovat a ked tam mas takych panov v rokoch o akych pisal 7castle pisal tak to mas spocitane.ja som to tam niekde pisal mne tie karty moc nechodia ale aj napriek tomu sa da uhrat pekny vysledok samozrejme na final table to nieje tam uz naozaj ta karta musi chodit pravidelne a hlavne kvalitna a este aj velka davka stastia ale aj stred itm su pekne peniza a pekny profit.
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: 7castle's MTT world

Odoslaťod tomiG 15 Apr 2011 16:39

Tak na co ho bluffujes?[/quote]
tak v urcitom momente mtt turnaja sa musis rozhodnut akou cestou sa vidas pokial ti chodia karty da sa vyhrat turnaj aj bez jedineho bluffu ale ak nie musis bluffovat je to otazka tvojho tournament life.ono ideal je ked bluff,bluff, a potom nuts.[/quote]
v urcitom momente mtt turnaja by si uz mal vediet, na koho bluffy platia a na koho nie.[/quote]
lol keby som to vedel tak sem nepisem :D idem a vyhram kazdy turnaj
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: 7castle's MTT world

Odoslaťod chulanbetra 15 Apr 2011 16:40

Pokial calling machine nema chut dotahovat overcard, pokial nema trafeny lub. par alebo draw, tak foldne na c-bet. Podobne ked ma par, tak dokaze zlozit ked pride A, jednoducho to A je magnet a vidi ho, ked pride na turn. Aj calling machine vie, ze eso neporazi, samozrejme pokial prichadza T,J a pod. tak jeho par 7ciek je nuts a taha dalej:D
chulanbetra
 
Príspevky: 238
Založený: Okt 2008
Poďakoval/li: 1 krát/8 krát
Karma: 5

Re: 7castle's MTT world

Odoslaťod tomiG 15 Apr 2011 17:38

ale vsak presne o to ide ked mas na stole 4 5 takychto call machin tak su len dve moznosti bud je steba chip leader na turnaji alebo si do par hodin out.dorovnaju ti vsetko a skor ci neskor ta dostanu uprimne yegon kolko hracov callne 4 bet na 22?ty pises aky fasa to bol stol zlata bana keby to bola zlata bana tak mas 250 000chipov a ficis dalej ale vysledok je out a este mi budes tvrdit ake fasa je mat call machiny na stole.neviem ale asi to mam pomylene...
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: 7castle's MTT world

Odoslaťod palo1973 15 Apr 2011 17:47

tomiG napísal:ale vsak presne o to ide ked mas na stole 4 5 takychto call machin tak su len dve moznosti bud je steba chip leader na turnaji alebo si do par hodin out.dorovnaju ti vsetko a skor ci neskor ta dostanu uprimne yegon kolko hracov callne 4 bet na 22?ty pises aky fasa to bol stol zlata bana keby to bola zlata bana tak mas 250 000chipov a ficis dalej ale vysledok je out a este mi budes tvrdit ake fasa je mat call machiny na stole.neviem ale asi to mam pomylene...


-ano tomiG,s poslednou tvojou vetou na 100 % suhlasim

Za tento príspevok od palo1973 poďakovali :
Zeltzn
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: 7castle's MTT world

Odoslaťod yegon 15 Apr 2011 18:59

vyzera to ako keby si chcel vyhrat kazdy turnaj a ked ho nevyhras predpokladas ze sa niekde stala chyba a ze si mal hrat inak

asi sa treba zmierit s tym ze ked mas calling station stol tak budes potrebovat karty a ked ti nepridu tak ten turnaj nevyhras - proti takym hracom ale nepotrebujes set, staci top pair a takych trafis za turnaj hodne vela hlavne ked ma taku luxusnu strukturu ako to montesino

ja som rad ked mi niekto dorovna 4bet s 22 lebo v 80% pripadov nic netrafi na flope a foldne a ja zarobim 6k, to ze tentokrat som na tom vyletel neznamena ze je niekde chyba
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!