trikoza´s road to bankrupt

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod APminer 07 Nov 2010 22:49

chat na PP.sk :
tak pozor AP bol prvym hracom ktory ma kedy vybral na live cash game .... trikoza 07 lis 2010, 21:08

:good: triko, mas za to zelenou karmu ode mne ;)
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod dzejkej 07 Nov 2010 23:50

APminer napísal: :good: triko, mas za to zelenou karmu ode mne ;)


Vidim, ze laska kvitne v kazdom veku :-D :angel: .
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod APminer 08 Nov 2010 00:26

dzejkej napísal:
APminer napísal: :good: triko, mas za to zelenou karmu ode mne ;)


Vidim, ze laska kvitne v kazdom veku :-D :angel: .


a ty za blbe kecy asi dostanes cerveny bodik :P
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod kingOFpop 23 Aug 2011 05:41

toto je (bol) jeden z najhodnotnejsich blogov ake som tu nasiel.hlavne co sa tyka motivacie,preco uz nefunguje?
kingOFpop
 
Príspevky: 3
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod trikoza 23 Aug 2011 19:12

diky, potesi ked si niekto po tak dlhom case spomenie :)

uz som to pisal davnejsie ze blog sa casom stal puhy brag na velke handy a grafy a nevidel som velky dovod v takom niecom pokracovat

v kazdom pripade stale hram a celkom uspesne, no a konecne som sa dokopal precitat knihu peak performance poker od travisa steffena a rozmyslam ze po skonceni dovoleniek rozbehnem znova blog ktory by sa tykal prave veci ktore su v tej knihe popisane, cize strava, cvicenie, time management, mindset atd. cize veci sice nie priamo pokrove, ale suvisiace s nasim "pokrovym vykonom" a nebodaj ak prekonam svoju lenivost tak rozbehnem twitter tak snad sa blog znova rozbehne, uvidime :)

Za tento príspevok od trikoza poďakovali - 3:
___Mortylen___, popoBA, Zeltzn
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod Stanley VII 23 Aug 2011 19:46

Aj ja by som bol rád, keby si začal znova písal, čas letí rýchlo a tak som si ani nestihol všimnúť, ako dlho si nič nenapísal. Tvoj blog bol jedným z tých, ktoré som vždy automaticky čítal, keď sa objavili medzi poslednými príspevkami. Tak snáď sa sem v blízkej budúcnosti budem zase preklikávať častejšie :)

btw. aj tie grafy boli vždy veľmi zaujímavé, takže ak by sa tu zčasu načas zase nejaký objavil, určite by to minimálne pár ľuďom urobilo radosť
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod ___Mortylen___ 24 Aug 2011 01:35

Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod emjayko 24 Aug 2011 09:37

trikoza napísal: no a konecne som sa dokopal precitat knihu peak performance poker od travisa steffena a rozmyslam ze po skonceni dovoleniek rozbehnem znova blog ktory by sa tykal prave veci ktore su v tej knihe popisane, cize strava, cvicenie, time management, mindset atd. cize veci sice nie priamo pokrove, ale suvisiace s nasim "pokrovym vykonom" a nebodaj ak prekonam svoju lenivost tak rozbehnem twitter tak snad sa blog znova rozbehne, uvidime :)

dala ti nieco tato kniha? asi hej ked ju spominas co? mne tu lezi uz asi pol roka na skrinke ale nejako som ju doteraz povazoval za brag a ani som sa nejako nechystal ju citat...
Obrázok používateľa
emjayko
 
Príspevky: 886
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 35 krát/52 krát
Karma: 29

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod trikoza 24 Aug 2011 15:14

myslim ze sa oplati precitat ziaden zazrak to nie je ale minimalne sa clovek zamysli nad svojim zivotnym stylom co konzumuje ako (ne)cvici atd. urcite nie som zastanca nejakeho 100% zdraveho zivotneho stylu (na nieco sa zomriet musi) ale zopar veci urcite chcem zacat praktikovat u seba
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod dzejkej 24 Aug 2011 16:37

emjayko napísal:dala ti nieco tato kniha? asi hej ked ju spominas co? mne tu lezi uz asi pol roka na skrinke ale nejako som ju doteraz povazoval za brag a ani som sa nejako nechystal ju citat...


Na DC ma aj seriu venovanu temam preberanym v tej knihe, ak sa nemylim. Ak mas niekde poruke subscription, tak download mp3 verzie a na cestach vypocujes :).
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 7 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!