Majstrovstvá Bratislavy v Golden Vegas - zhrnutie DAY1A a DA

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Majstrovstvá Bratislavy v Golden Vegas - zhrnutie DAY1A a DA

Odoslaťod sudden 12 Sep 2011 01:15

tomiG napísal:no akurat som si pozeral tie reporty a posledne ktore mali uroven robil tuto ten popoBA a este tomasziak s WPT tak neviem niesom mizogyn ale tej babe to nejde a tie perly co uz popisala z turnajov a nie su to len chybicky krasy a ten roy ked hra je jasne ze nemoze pisat report tak ale ma si to uvedomit este pred tym ako ide hrat....a je uplne jedno v akom je vztahu s PP.eu aj jedna aj druhy


tiez som chcel k tym reportom nieco napisat, celkom si mi to zjednodusil a vystihol si to v jednej vete :good:
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: Majstrovstvá Bratislavy v Golden Vegas - zhrnutie DAY1A a DA

Odoslaťod Joko249 12 Sep 2011 01:25

Kto mal vlastne pisat report , ked obaja hrali?
Dnes nehra nikto a report ziaden, ci?
Joko249
 
Príspevky: 19
Založený: Jan 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Majstrovstvá Bratislavy v Golden Vegas - zhrnutie DAY1A a DA

Odoslaťod sklucis 12 Sep 2011 18:12

Palo42 napísal:
Sadoney napísal:pre tych co nevedia citat...
report z day 2 bol na pp.sk pridany Včera, , 19:15
staci lepsie pozriet a hladat nadpis: Majstrovstvá Bratislavy - Day 2: Poznáme hráčov v ITM

je naozaj skvele ze viete vsetci (cest vynimkam) iba nadavat, mozno by vas zaujmalo ze ludia co robia reporty nemaju kedy spat, ani jest ani oddychovat pocas celych 4 dni MS...
keby ste sa trosku zamysleli a poriadne sa pozreli na stranke zistili by ste, ze sa naozaj snazia davat vam sem informacie hned ako ich oni maju kompletne...
a pokial ma niekto este stale potrebu iba nadavat, nech sa paci, moze si to vyskusat prist im pomoct robit reportaz z 15hodinoveho turnaja, rada dobre sa vyspite, najedzte a rozcvicte, 15hodin na nohach da zabrat, hlavne ked za to dostanete taketo "mile" odozvy...

ak ma niekto stale problem, najst report z DAY 2 staci kliknut
http://www.pokerportal.info/spravodajstvo/rep ... acov-v-itm


Ano vo stvrtok tam bol len roy a zaroven hral. Nebol planovany report z tohto dna, ani z dna 1B. V plane bol len suhrn tychto dvoch dni, ktory na stranke aj vysiel. Nikto nerobil styri dni vkuse, to je pravda. V piatok sme boli na nohach do pol siestej rana, v sobotu roy stale hral, ja som robila doxx, opat do pol siestej rana. Doxx tam bol skor, preto lebo si ho pisem popri hre, tym padom moze skocit na stranku hned po skonceni. Kdezto roy robil report az rano, ked sa trochu stihol vyspat. Z prvych dvoch dni by nebolo bohvieco robit report a opisovat mnozstvo ruk, ktore vacsinou koncili foldom, pripadne muckom miesto SD. Tak ci tak by tu bola kritika. Clovek proste nevyhovie kazdemu, ani sa o to nepokusame. Robime si svoju pracu a keby sme si ju robili tak strasne zle, ako niektori popisujete, PP.sk by len tazko mohol byt najcitanejsim poker portalom. Isteze sa robia aj chyby, kto nic nerobi, nic nepokazi, ze? Na nasu obranu poviem len to, ze nie sme vsevediaci a niektore chyby vzniku tym, ze dostaneme nespravne info od organizatorov a pod. Budte stastni a GL v pokri.
sklucis
 
Príspevky: 187
Založený: Feb 2011
Poďakoval/li: 47 krát/21 krát
Karma: 11

Re: Majstrovstvá Bratislavy v Golden Vegas - zhrnutie DAY1A a DA

Odoslaťod ramzey 12 Sep 2011 19:48

sklucis napísal: Robime si svoju pracu a keby sme si ju robili tak strasne zle, ako niektori popisujete, PP.sk by len tazko mohol byt najcitanejsim poker portalom.


Lucka, ja tvoju pracu nespochybnujem, len zial na SVK nemate konkurenciu, tak asi preto ste stale najcitanejsi.
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: Majstrovstvá Bratislavy v Golden Vegas - zhrnutie DAY1A a DA

Odoslaťod haman 12 Sep 2011 20:14

moje 3 centy:

1. Ludia: skuste pisat pripomienky nie do diskusie pod clankami, ale ako sukromnu spravu redaktorovi. Viem, ze pridat reakciu k clanku, je najjednoduchsie, ale potom to vyzera amatersky. Diskusia sa zaobera chybami v texte a nie obsahom.

2. Admini: mozno by mohol byt pod kazdym clankom button - Upozornit na chybu, kde by clovek mohol napisat, aku chybu si vsimol a ta sprava by isla kazdemu pp.sk redaktorovi na email/ss a kto je online to hned opravi.

3. Redaktori: ja viem, ze ste radi, ze ste clanok dopisali a s ulavou ho publikujete, ale pred tym pomoze si ho raz-dvakrat precitat a najlepsie, keby ste ho dali precitat dalsej osobe. Viac hlav viac rozumu, viac oci viac vidi. Radsej pockat s publikaciou zopar minut, ak moze za ten cas clanok skontrolovat niekto dalsi.

Ja osobne som rad, ze reporty su aspon v takej kvalite akej su.

:gl:

Za tento príspevok od haman poďakovali :
sklucis
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: Majstrovstvá Bratislavy v Golden Vegas - zhrnutie DAY1A a DA

Odoslaťod sklucis 13 Sep 2011 08:13

haman napísal:moje 3 centy:

1. Ludia: skuste pisat pripomienky nie do diskusie pod clankami, ale ako sukromnu spravu redaktorovi. Viem, ze pridat reakciu k clanku, je najjednoduchsie, ale potom to vyzera amatersky. Diskusia sa zaobera chybami v texte a nie obsahom.

2. Admini: mozno by mohol byt pod kazdym clankom button - Upozornit na chybu, kde by clovek mohol napisat, aku chybu si vsimol a ta sprava by isla kazdemu pp.sk redaktorovi na email/ss a kto je online to hned opravi.

3. Redaktori: ja viem, ze ste radi, ze ste clanok dopisali a s ulavou ho publikujete, ale pred tym pomoze si ho raz-dvakrat precitat a najlepsie, keby ste ho dali precitat dalsej osobe. Viac hlav viac rozumu, viac oci viac vidi. Radsej pockat s publikaciou zopar minut, ak moze za ten cas clanok skontrolovat niekto dalsi.

Ja osobne som rad, ze reporty su aspon v takej kvalite akej su.

:gl:


konecne konstruktivny navrh, dakujem! sukromne spravy su ucinnejsie a rychlejsie sa dostanu k spravnej osobe, ktora moze chybu odstranit :good:
sklucis
 
Príspevky: 187
Založený: Feb 2011
Poďakoval/li: 47 krát/21 krát
Karma: 11

Re: Majstrovstvá Bratislavy v Golden Vegas - zhrnutie DAY1A a DA

Odoslaťod sklucis 13 Sep 2011 08:16

ramzey napísal:
sklucis napísal: Robime si svoju pracu a keby sme si ju robili tak strasne zle, ako niektori popisujete, PP.sk by len tazko mohol byt najcitanejsim poker portalom.


Lucka, ja tvoju pracu nespochybnujem, len zial na SVK nemate konkurenciu, tak asi preto ste stale najcitanejsi.


Suhlasim, zopar stranok sice existuje, ale konkurenciu nam nerobia. Kazdopadne je jasne, ze konkurencia zenie k zdokonalovaniu.
Ak to v tejto krajine pojde dalej tak ako sa to vyvija teraz, uz nam nikto konkurovat ani nestihne :)
sklucis
 
Príspevky: 187
Založený: Feb 2011
Poďakoval/li: 47 krát/21 krát
Karma: 11

Re: Majstrovstvá Bratislavy v Golden Vegas - zhrnutie DAY1A a DA

Odoslaťod MiroJ 13 Sep 2011 08:28

lol tam su veci co sa nestali a veci co sa stali uplne inak nielen ze su tam spomenute kombinacie ruk, ktore neboli, ale este aj nesedia ucastnici danej ruky.
MiroJ
 
Príspevky: 13
Založený: Feb 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Majstrovstvá Bratislavy v Golden Vegas - zhrnutie DAY1A a DA

Odoslaťod Ivo 13 Sep 2011 08:31

ramzey napísal:
Sucasne som znechuteny co zase GOLDEN VEGAS spravilo, ked na PLO po breaku naskocili 3ja dealery hrat na klub.
Fakt aj na takomto evente OMG??! Normalne HNUS. :evil: :bad:


+ výmysly á la dealers addon v ME. Keď je turnaj deklarovaný ako freezout a niektorí si addon kúpia a iní nie, tak nie je vytvorená rovnaká štartovacia pozícia pre všetkých hráčov, čo je v podstate neregulárne. Niekto začína so 17k iný zas s 20k, to je čo? Keď už bez toho addonu nemôžu žiť, tak nech si ho zahrnú do fee. Už by sa mohli vtom GV uvedomiť.
Ivo
 
Príspevky: 420
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 18 krát/11 krát
Karma: 2

Re: Majstrovstvá Bratislavy v Golden Vegas - zhrnutie DAY1A a DA

Odoslaťod hyena 13 Sep 2011 12:19

Ani neviem,či je na Slovensku poker klub,ktorý dodržiava štandartne pravidlá.
hyena
 
Príspevky: 143
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 4 krát/11 krát
Karma: -7

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 21 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!