Šokujúce zistenie: V Poprade a v Spišskej Novej Vsi sa podvá

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Šokujúce zistenie: V Poprade a v Spišskej Novej Vsi sa podvá

Odoslaťod hyena 14 Sep 2011 03:41

skJacob napísal:
hyena napísal:Hral si niekedy live?Lebo pri 1/1 max.buy-in500,je bežne na stole 5-7k.

O rly? :shock:

rly.A on to asi nehral z maníkmi čo roztopili 50,a čakali na push.
hyena
 
Príspevky: 143
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 4 krát/11 krát
Karma: -7

Re: Šokujúce zistenie: V Poprade a v Spišskej Novej Vsi sa podvá

Odoslaťod roche01 14 Sep 2011 08:07

Veľmi nešťastné "načasovanie" :wall: , keď sa rozhoduje v našom regióne o osude pokru. Niekto môže namietať, že tu ide o aféru v live pokri a legislatíva v súčasnosti rieši hlavne online záležitosti. Fakt je taký, že laická verejnosť (vrátane zákonodarcov) to nijako nerozlišuje a hádže to do jedného vreca. Môžem to potvrdiť z osobnej skúsenosti od ľudí z môjho okolia.
Takto sa pokrovým nadšencom, hráčom a priaznivcom bude len ťažko obhajovať poker ako šport. V širokej verejnosti práve takéto aféry zaškatuľkujú poker ako nemorálny hazard, podvod a bla bla bla... A je potrebné sa pripraviť na "argumentácie" typu: "Poker nie je šport, keď je v ňom možné takto nehanebne podvádzať. Veď si viete predstaviť, že by si v tenise hráč strčil druhú raketu za nohavice a jednou by odohral podanie a úder od základnej čiary a po nábehu na sieť by si rakety vymenil!?!?" A aj keď s takýmto názorom asi nikto na tomto fóre nesúhlasí, po takejto afére nemožno podobné názory ani nikomu zazlievať.
A aj keď takéto aféry nie sú až také časté v porovnaní s množstvom regulérne a férovo odohraných turnajov, cashoviek apod. live i online každý deň, bohužiaľ, sú mienkotvorné podobne ako medializované aféry a pochybenia lekárov, ktoré v očiach verejnosti robia zo zdravotníkov "mäsiarov", ktorí čakajú na výšku úplatku a podľa toho sa rozhodnú o tom, ako k pacientovi pristúpia. A nikde (alebo len veľmi zriedkavo, aby som nebol nespravodlivý) sa už nespomínajú tisícky zachránených životov, vyliečených chorôb a obetavého prístupu...
Čo sa týka zverejnenia a medializácie celej aféry:
Absolútne súhlasím s tým, aby sa podobné "nepríjemnosti" neututlávali. Celá pokrová komunita sa k nim musí postaviť zodpovedne a jednoznačne podobné konanie odsúdiť. Pomôže to nie len ďalším hráčom, ktorí by sa mohli stať obeťami podvodníkov, ale ukáže tým aj širokej verejnosti, že podobné praktiky tolerovať nebude a že jej hlavným cieľom je zápolenie v duchu fair-play.
Obrázok používateľa
roche01
 
Príspevky: 643
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 7 krát/4 krát
Karma: 1

Re: Šokujúce zistenie: V Poprade a v Spišskej Novej Vsi sa podvá

Odoslaťod AlfaZz 14 Sep 2011 08:17

:lol2: borec asi hrával častejšie omahu a v jeho regione sa nehrala ... tak si pomohol ako vedel ... ale inak je to pekne na ****. Takéto cashovky hrávame na živo často a nikdy ma nenapadlo , ze by sa dalo takto o*****ť .Je to zlé načasovanie .... . Ale podvádza sa v každom SPORTE, takze nic neobvykle. Treba si dávať pozor ... .
Obrázok používateľa
AlfaZz
 
Príspevky: 702
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 200 krát/51 krát
Karma: 7

Re: Šokujúce zistenie: V Poprade a v Spišskej Novej Vsi sa podvá

Odoslaťod Palo42 14 Sep 2011 10:48

roche01 napísal:Veľmi nešťastné "načasovanie" :wall: , keď sa rozhoduje v našom regióne o osude pokru. Niekto môže namietať, že tu ide o aféru v live pokri a legislatíva v súčasnosti rieši hlavne online záležitosti. Fakt je taký, že laická verejnosť (vrátane zákonodarcov) to nijako nerozlišuje a hádže to do jedného vreca. Môžem to potvrdiť z osobnej skúsenosti od ľudí z môjho okolia.
Takto sa pokrovým nadšencom, hráčom a priaznivcom bude len ťažko obhajovať poker ako šport. V širokej verejnosti práve takéto aféry zaškatuľkujú poker ako nemorálny hazard, podvod a bla bla bla... .


V sirokej verejnosti je poker presne takto zaskatulkovany a nic na tom nezmeni ani tato story. A myslim si osobne, ze siroka verejnost ani nevie a nebude vediet o nejakom zakone, ktorym sa obmedzi, alebo uplne zakaze online poker. Takze toto by nas vobec nemuselo trapit. Akakolvek iniciativa proti tomuto zakonu je imo zbytocna, lebo ako uz napisal tomiG je to ako stat proti hurikanu. Stane sa presne to, co politici chcu, aby sa stalo. Zvolili sme si ich, tak nam treba.
Palo42
 
Príspevky: 86
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 6 krát/9 krát
Karma: 1

Re: Šokujúce zistenie: V Poprade a v Spišskej Novej Vsi sa podvá

Odoslaťod tucniak 14 Sep 2011 12:03

a to si dobry dealer toto nevsimne?jaj ci, pisali tam ze podozrivy je vlastnikom klubu ci... :)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Šokujúce zistenie: V Poprade a v Spišskej Novej Vsi sa podvá

Odoslaťod skJacob 14 Sep 2011 12:06

hyena napísal:
skJacob napísal:
hyena napísal:Hral si niekedy live?Lebo pri 1/1 max.buy-in500,je bežne na stole 5-7k.

O rly? :shock:

rly.A on to asi nehral z maníkmi čo roztopili 50,a čakali na push.

Jaaj ty myslíš dokopy, ja som že jeden človek to má mať bežne pred sebou :D
skJacob
 
Príspevky: 89
Založený: Jún 2011
Poďakoval/li: 4 krát/14 krát
Karma: 0

Re: Šokujúce zistenie: V Poprade a v Spišskej Novej Vsi sa podvá

Odoslaťod janobendik 14 Sep 2011 16:08

nabokow napísal:kde je jano b., chyba mi tu jeho koment, ze online je rigged.

na vaznejsiu notu - kreditu to pokru teraz prilis neprida :(


ahoj
1., som rad , ze ti chybam {aspon niekomu :) }
2., nechodim uz na tento portal denne ako v minulosti, lebo info na nom stoji za pi.u - lebo ci si Isildur prdol, alebo Durr stvrdol, ma vazne nezaujima- a natahovat sa s nastrocnymi usmrnkancmi ma nebavi vzdy {to tak raz do mesiaca, ked si chcem spravit naladicku}.
3., jasne , ze podvody hybu svetom hazardu!! kto si mysli opak je velmi prihodna obet {a zasluzi si to}. To len tuna niektori chcu vysvietit poker na nieco cim nikdy nebol a ani nebude : vraj ak vyhras povies prepac, ze ti beriem korunky a ak prehras tak povies nech sa ti paci.... a ak tuna zapi.ujes dostanes ban, alebo akusi debilnu karmu.... DETI zobudte sa!!
4., konkretne k pripadu, nezda sa mi to! To akoze x mesiacov hraci nic nevideli {skus vymenit karty nad stolom, je leto-kratke rukavy....}. Vyzera to na blud, ale.. ak to tak bolo, nic ine si tie ovce {ako inac nazvat hracov co nic nevidia } ani nezasluzia!
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: Šokujúce zistenie: V Poprade a v Spišskej Novej Vsi sa podvá

Odoslaťod yegon 14 Sep 2011 17:22

janobendik napísal:nic ine si tie ovce {ako inac nazvat hracov co nic nevidia } ani nezasluzia!


ked ma niekto zabije nozom bude to moja chyba lebo som nechodil na karate?

skvela ukazka tvojho moralneho citenia - wp
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Šokujúce zistenie: V Poprade a v Spišskej Novej Vsi sa podvá

Odoslaťod TomMolivan 14 Sep 2011 17:51

yegon napísal:
janobendik napísal:nic ine si tie ovce {ako inac nazvat hracov co nic nevidia } ani nezasluzia!


ked ma niekto zabije nozom bude to moja chyba lebo som nechodil na karate?

skvela ukazka tvojho moralneho citenia - wp


Dilema nastáva pri otázke, na koho zvaliť vinu, pokiaľ ťa niekto zabije nožom napriek tomu, že si na karate chodil.
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Šokujúce zistenie: V Poprade a v Spišskej Novej Vsi sa podvá

Odoslaťod sudden 14 Sep 2011 17:54

buschle napísal:50k na nl100 na live ? :D za 3 mesiace .. 500BI ? to co mal za winrate 500bb/100 ? :D fok, kde mam ten obrazok zenicha zo sijacim strojom


50k sa mi zda prehnane, ale teoreticky mozne to je, zalezi ako tam taky bezny €0,5/1 CG vyzeral, nepredstavuj si pod tym nic ani len vzdialene podobne k NL100 online :) ak tam bezne buy-iny boli 200-500€ + predpokladam nejake viacnasobne straddle (co je celkom bezne pri live CG) tak sa tam mohlo hrat nieco co viac pripominalo 2/5 aj ked hrali s blindami 0,5/1, potom by sa tych 50k za 3 mesiace dalo pochopit, so 4 kartami uplne easy :D za 3 mesiace sa mohlo odohrat tak 30 tych rigged sessions, takze v priemere si pan odnasal skoro 1,7k ak su tie cisla realne
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Google [Bot] a 21 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!