Enter the Void

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Enter the Void

Odoslaťod ramzey 18 Jan 2012 09:02

Troska nam pribliz to menej zaujimave na tvojom blogu a to, kto je KKpokerkingKK :D ?
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: Enter the Void

Odoslaťod Komedia 18 Jan 2012 10:46

Ramzey to by som ti ho musel ukázať, to sa nedá opísať. Len toľko, že určite podla foto budeš vedieť o koho sa jedná :) už len treba zohnať tú foto :D
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: Enter the Void

Odoslaťod cicvor 18 Jan 2012 14:42

Komedia napísal:Ramzey to by som ti ho musel ukázať, to sa nedá opísať. Len toľko, že určite podla foto budeš vedieť o koho sa jedná :) už len treba zohnať tú foto :D

nebol nahodou aj vcera vecer v concorde na cg?. . sedel na mieste c. 1 po lavici dealera?
Obrázok používateľa
cicvor
 
Príspevky: 78
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 19 krát/4 krát
Karma: 5

Re: Enter the Void

Odoslaťod Komedia 18 Jan 2012 19:52

cicvor napísal:
Komedia napísal:Ramzey to by som ti ho musel ukázať, to sa nedá opísať. Len toľko, že určite podla foto budeš vedieť o koho sa jedná :) už len treba zohnať tú foto :D

nebol nahodou aj vcera vecer v concorde na cg?. . sedel na mieste c. 1 po lavici dealera?


Bol hrať iba v pondelok v utorok tam nebol :)
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: Enter the Void

Odoslaťod TomMolivan 18 Jan 2012 21:24

jedna session -1k€ všetko proti jednému :trikoza3:
HU moje 99 na flope 823r stackoff vs A8,Turn X, River A -125BB

Moje 53s v raisnutom pote, flop 359r stackoff vs 62o,Turn X, River 4 -150BB

Moje AKs vs 88 preflop AI -110BB

Moje AKo vs 77 preflop AI -130BB


Čo to netočíš viackrát?

"Chceš to dať viac než raz?" je vždy moja prvá otázka, keď sme v showdowne pred riverom vo veľkom pote hneď, ako sa otočia karty. Niekedy dokonca ešte predtým.

či súperi nechcú?
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Enter the Void

Odoslaťod Komedia 18 Jan 2012 22:04

heh, písal som tu už handu kde súper bol underdog 25/75 a chcel len jeden board a uvedomoval si to že je podstatne horší :) Ľudia radi gamblujú a nechcú viacej boardov :crazy:
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: Enter the Void

Odoslaťod Mareccc1 18 Jan 2012 23:18

vela ludi v sk live scene nerozumie co to je "run it twice" a nechcu si to nechat vysvetlit.. proste ich to nezaujima

Za tento príspevok od Mareccc1 poďakovali :
sudden
Mareccc1
 
Príspevky: 255
Založený: Jan 2008
Poďakoval/li: 1 krát/11 krát
Karma: 3

Re: Enter the Void

Odoslaťod Komedia 19 Jan 2012 05:24

Streda 18.1.2012

Hranie kratšej session pomohlo :)

Hneď zo začiatku som prehral 50BB v nasledujúcej hande - po showdowne som si povedal, že sa naozaj musím spamätať a nebyť naivný, že random hráč mi bude X/R any Kx, alebo FD :fool:

Handa č.1
CO otváram A:heart: 8:heart:
BTN call
BB call
eff. stack 50BB
flop A:spade: K:spade: 2:diamond:
BB check
Ja betujem 3/4p
BTN call
BB X/R na 3x...premýšľam, samozrejme zle a 3betujem na 95% jeho stacku aby som nemusel showdownovať ako prvý, BTN fold, BB shipuje ja dorovnávam.
Turn 3:diamond:
River 2:club:
Súper otáča 2:spade: 2:heart: a ja veselo muckujem karty a realoadujem :o

Vzchopil som sa a začal som diktovať tempo na stole tak ako to mám rád, stôl bol celkovo dosť loose/pasivný takže som izoloval limpy jedna radosť. Vytiahol som sa na breakeven a prišla handa:

Handa č.2
UTG 50 BB openR 3BB
UTG+1 80BB call
Ja CO call A:club:3:club:
SB call
BB call
Takže slušný multiway potík a flop 9:club: T :club: 5:club:
SB check
BB check
UTG cbet 2/3p
UTG+1 call
Ja s flopnutým nuts call
SB call
BB fold
Turn 6:diamond:
UTG shipuje AI
UTG+1 taktiež AI
Ja AI
SB fold
River blank, UTG otáča 99, UTG+1 Qh flush a tak som zobral slušný pot 8-)

Postupne som bral nejaké poty a dostal sa na 270BB potom prišla divná handa:

Handa č.3
Som SB mám 9:club:9:heart:
5x limp tak open raisujem 10BB
UTG 50BB a UTG+1 100BB call
UTG je hráč, ktorý limp/calluje malé/stredné PP,AJ,AQ,KQ
UTG+1 unknown

Flop K:heart: 5:heart: 4:diamond:
Cbetujem 1/2p s tým, že vs UTG som one and done, a proti UTG+1 ešte zvážim na ďalších streets
UTG fold
UTG+1 call
Turn 3:heart:
Pre mňa dosť hnusná karta, som OOP, dorazili draws, Ak má kinga nepredpokladám že zahodí a ešte ak má k nemu nejakého :heart: kickera tak som stratený. Checkujem a on tiež :shock: Tu si vravím že teda pot controluje Kx na 90%, inak som si to nevedel vysvetliť
River 2:diamond:
Som ready na X/Fold...Checkujem, v pote je 60BBs a súper betuje 17BBs. Vravím si že je to stávka typu "zaplať mi aspoň niečo"
tak som foldol a on ukázal 77 :poklona: Well played

Handa č.4
MP open raisujem KQo, všetci fold až na SB ktorý hraje naslepo PF Alliny nakoľko vybral z automatu dosť €€€. Tak shipol 60BBs a ja s KQo vs random ruka som 60/40 tak callujem. Súper otáča A4o, flop xxx, turn hitujem Q tak som celkom rád, River A :evil:

Handa č.5

MP+1 otváram 78o nakoľko vidím že traja hráči za mnou žmolia karty a chcú foldnúť
BB s 80BBs calluje
Flop 257r
BB donkuje 7.5BB (zabudol som pripomenúť, že má asi 4 promile a je celkom funky)
Callujem
Turn 4x
BB pokračuje a betuje 15bbs
Moc neviem kde som ale myslím si, že som popredu a som ochotný mu callnuť aj rozumný river (videl som ho už donkovať FD a botom páry). a ak sa aj mýlim mám nejaké outs na výhru tak callujem
River je celkom sweet 6x
BB si nedá povedať a betuje znova 15BBs, načo mu dávam AI a on mi povie "na tu máš" a callne...Ukazuje 42o a beriem si pekný pot :good:


POUČIL SOM SA Z PREDCHÁDZAJÚCICH DNÍ A NECHCEL SOM TO SILIŤ, TAK SOM ZA 15min VSTAL A ŠIEL KONEČNE DOM S NEJAKÝM LEPŠÍM PROFITOM 200BBs
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: Enter the Void

Odoslaťod KoPe 19 Jan 2012 19:41

Komedia napísal:Handa č.1
CO otváram A:heart: 8:heart:
BTN call
BB call
eff. stack 50BB
flop A:spade: K:spade: 2:diamond:
BB check
Ja betujem 3/4p
BTN call
BB X/R na 3x...premýšľam, samozrejme zle a 3betujem na 95% jeho stacku aby som nemusel showdownovať ako prvý, BTN fold, BB shipuje ja dorovnávam.
Turn 3:diamond:
River 2:club:
Súper otáča 2:spade: 2:heart: a ja veselo muckujem karty a realoadujem :o



ked som videl to eff. stack ma hned napadol tvoj kamarát čo ťa dokáže tiltnúť už pred tým ako vôbec začne hrať :lol2:
nemáš efektívny stack :ROFL:

Za tento príspevok od KoPe poďakovali - 2:
Komedia, TomMolivan
Obrázok používateľa
KoPe
 
Príspevky: 289
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 3 krát/13 krát
Karma: 0

Re: Enter the Void

Odoslaťod Komedia 20 Jan 2012 21:05

Štvrtok 20.1.2012

Nemal som v pláne hrať aj dnes ale tak objavila sa chuť na poker :trikoza: V CCC som odohral možno hodinku a z toho bola pól hodina HU NL100 kde som chlapíka celkom crushoval postflop ale profit som pustil niekoľkými PFR/cbetmi keď sa naplnil stôl a bol ako vždy celkom funky:) potom som šiel niečo vyriešiť a kým som sa stihol vrátiť už bol full table :w4444x2:

Keďže som mal náladu hrať vybral som sa do Allinu aj keď som z tejto voľby nebol moc nadšený :( hrali sa 2 stoly NL200 4max čo mi vcelku vyhovovalo. Po pravici chlapík čo mal snáď 10 promile a 170BBs , po ľavici známa tvár z CCC 80BBs a posledný hráč bol mladý chalan ktorý tam sedel a vyzeral až smiešne serious 25BBs (zahral pár hands na SSStrategy a urobil 70BBs)
V podstate nič vážne sa nedialo, malé poty prichádzali a odchádzali. Najhoršie bolo, že ma trafil 4x trips na flope proti :trikoza3: a zaplatil mi vždy len jednu street...Často si pozeral karty tak divným spôsobom, že som mu do nich videl (keď sme boli spolu v hre videl som ich raz, keď mi ich v podstate sám ukázal) takže som mal v celku dobrý prehľad čo sa v tej opitej hlave deje :)

Postnem jedinú money handu večera :oops:

Hráme 4handed
ja CO 130BB otváram 3:heart:4:heart: 2.5BBs (5€)
BTN 25BB calluje
SB 60BB call (mladý chalan)
BB 160BB call ( :trikoza3: )
Flop A:heart:2:diamond:9:heart:
SB check
BB check
Ja betujem do 10BB potu 6.5BB, zatiaľ sa handa hraje celkom sama
BTN Raisuje AI 22.5BB
SB folduje
BB 3betuje na 45BB
A ja mám solídnu dilemu :huh: takže rozmýšlam následovne:
Hra od BTN ma v celku nezaujíma, Momentálne je v pote 165€ (82.5BB) a ja mám na call 77€ (39.5BB).Ak callnem v pote bude 242€ (121BB) a eff.stack medzi nami dvoma bude ešte 162€ (81BB). Problém je v tom, že som sa s ním nechcel stackovať na flope, lebo viem že má A2,A9,22,30% dávam na 99 ale na 70% som presvedčený, že by ich 3betoval preflop (najskôr min3betoval).
Ako najlepšia voľba mi príde práve call, lebo som presvedčený že na turne pošle z prvej AI. Takže v podstate riskujem 39BB na to aby som vyhral 200BBpot ak hitnem turn( 242€pot ktorý by bol na turne + zvyšných 162€ ktoré shipne na akomkoľvek turne). Takže ak callnem a hitnem tak som vďaka 39bb vyhral 200bb pot v čistom (teda bez môjho turn callu). Ak dôjde blank turn a on shipne tak samozrejme foldujem lebo nemám odds.
Takže CALLujem
Turn 5:diamond: :vlade:
Ako som predpokladal BB shipuje AI a ja snap call
River 3:club:
BB ukazuje A2o čiže flopnuté 2 páry, BTN muckuje a 275BB pot ide ku mne 8-)

Spoiler:
Po tom ako som dorovnal 3bet na flope mi BTN ukázal karty lebo sa pomýlil a myslel si, že sme obaja AI. Mal 5:heart:7:heart: :o takže som solídne vyluckoval turn, lebo namiesto predpokladaných 35-40% na výhru potu mi urobil možno 10%...ale bol tam aspoň nejaký side pot :D


Po 10 min som šiel spokojne domov, že som konečne aj ja dačo luckol :Yahoo!:
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!