Enter the Void

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Enter the Void

Odoslaťod Komedia 26 Jan 2012 00:07

Pondelok 23/Utorok 24 Január 2012

Akosi som nemal čas blogovať po session tak to zhrniem iba v skratke:
-4BI, jeden spewnuty BI a zvyšok sa nesie v klasickom duchu tohoto mesiaca 80/20 prípadne ešte horšie, vygrindím si slušný profit ktorý ide postupne preč na must call handy/alebo must raise handy a následné hero cally od súperov :wall:

Najviac mi sedí hit and run (samozrejme nie insta, ale vypadnúť v čo najkratšom čase aby to nikomu nevadilo) bez ohľadu na to aký je easy stôl, lebo spôsobom, akým to ide teraz to dlho nevydržím :crazy: Je v celku zbytočné nasilu tlačiť profit a robiť si 5BI stack v jednej session keď to neviem vydržať a vždy musím odpáliť nejaké €€€ na nezmysli.

Zatiaľ si idem tento mesiac break even, čo sa mi nepáči ale tak aj také mesiace treba...Hlavne to beriem ako motiváciu na zlepšovanie hry, pretože komu sa chce študovať a zlepšovať keď vyhráva ? asi nikomu :nienie:

Teraz si idem na leggopoker.com kde sledujem série videí od coacha s nickom ZaZa, celkom som sa v ňom našiel vo veľa veciach ktoré robí. Má vynikajúce videá takže odporúčam tomu kto nevidel :)

Tiež som si depositol nejaký menší roll na luckyace kedže ma tie videá dosť navnadili znova grindiť online, takže neskôr začnem postovať aj ruky z onlineu...
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: Enter the Void

Odoslaťod Komedia 02 Feb 2012 15:29

Január report

Nejaký čas som nereportoval nakoľko mi na to vôbec neostáva čas :O: S priateľkou som si zaobstaral tohoto diabla
http://imageshack.us/f/13/40571228587313855541177.jpg ktorý mi nedá spať už asi týždeň tak som z toho na nervy :mortylen: Hlavne mám problém socializovať moju 4 ročnú pitbullkou s týmto štencom, takže to bude ešte veľa roboty :unknown:


s5 k pokru
Takže január mi zasa pripomenul, že to nie je až taká easy game aj keď to určite mohlo byť ešte horšie. Nakoniec som skončil mesiac s malým plusom (95h odohraných) čo určite nie je môj cieľ a možem si za to čiastočne sám svojou dementnou hrou :)


Do nového mesiaca plánujem odohrať aspoň 20-30k hands online ktoré budem reportovať tu, a v prvom rade nehrať ako idiot. Takže wish me luck :gl:

Za tento príspevok od Komedia poďakovali :
ramzey
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: Enter the Void

Odoslaťod ramzey 02 Feb 2012 15:41

Paradoxom je, ze cim viac to hras spewy v CCC a agresivne sucasne, som bol viac ziskovy ako ABC pokrom a nitovanim :D

GL :gl: a odporucam zabehnut dakedy do ccc wien, vcera sme boli a tam su vacsie rybiceeeee :D
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: Enter the Void

Odoslaťod Komedia 02 Feb 2012 15:49

Diky ;) Plánujem tam úž ísť nejaký ten týždeň, tak potom môžme ísť spolu :)

Ešte som zabudol pripomenúť, že idem hrať MSR v Golden Vegas takže snáď sa tam vidím s niektorými PPortalistami :)
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: Enter the Void

Odoslaťod Komedia 04 Feb 2012 00:54

Toto sa musí vidieť :D dlho som sa tak nepobavil :lol: :lol2:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2DnZ1xVjuao

Za tento príspevok od Komedia poďakovali :
___Mortylen___
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: Enter the Void

Odoslaťod Komedia 12 Feb 2012 22:41

Menší Online report

Čítal som tu, že viacero z vás malo ťažký december/január na Lucky Ace :) nebol som výnimkou ani ja. Hrajem tam NL50, za 8k hands som dal -20BI :o Prestal som grindiť online ale videa z leggopoker ma vždy vedia navnadiť :fish: Začal som straty pomaličky doháňať tak snáď budem o chvíľku v zelených číslach :)

Niečom ku mojim statom aby ste mali prehľad 25/21, agg. 4, overall 3bet 7, sqz 8, steel 42 a ak by bol záujem hodím aj ostatné čísla...Vo všeobecnosti sa ale adjustujem na stôl, čiže čo stôl to iné čisla ( ale tak to je myslím samozrejmosť u každého).


Handa č. 1

BTN: $50.50
SB: $90.18
Hero (BB): $98.92
CO: $114.46

Pre Flop: ($0.75) Hero is BB with T :diamond: A :diamond:
1 folds, BTN raises to $1.75, SB calls $1.50, Hero raises to $6.30, 1 fold, SB calls $4.55

PF 3betujem, lebo si myslím že to je dobrý spot na 3b. Som IP na SB s ktorým som deep. Hraje 25/22, agg 3.5, fold to 3bet OOP 33%. Myslím že som mohol zvoliť väčší sizing kôli tomu že sme 180BB deep...

Flop: ($14.35) 6 :heart: 9 :diamond: J :spade: (2 players)
SB bets $8, Hero raises to $26, SB calls $18

SB do mňa donkuje 60%p :wtf: Mám veľa backdoors tak mu skúsim dať najavo že mám monster, tu mám problém zvoliť sizing na môj raise. Nakoniec som sa rozhodol urobiť pot na to aby som mohol shipnúť turn kúsok pod full pot ak hitnem nejaký backdoor. SB dorovnal a prvé čo ma napadlo že setminoval a došlo mu to.

Turn: ($66.35) 5 :spade: (2 players)
SB checks, Hero ???

Spoiler:
Shipol som (ako úplný idiot bez nejakej equity) a na 80% presvedčený že hitol set :o On ma snap callol a ukázal 99...


Moja otázka ku hre: je to štandardné, že ak súper do vás donkne (3b pot) a potom callne raise má 1,2,3 nuts a treba radšej giveupnúť hru ?

Live CG

Tento týždeň som konečne povyhrával zopár väčších potov a hral svoju štandardnú hru čo sa hneď prejavilo na profite +7BI :Bravo:


Pondelková session v CCC kde som odohral asi len túto handu čo bola kúsok zaujímavá

č.1
CO som dostal A:club: A:spade: stack mám 150BB
dva limpy z MP, tu sa rozhodnem asi prvý krát v živote limpnút AA z CO. Môj reasoning pre tento move je ten, že ak openraisnem moje AA hrajem na 90% multiway pot s AA čo nechcem (lebo ľudia na stole 3betujú len top 5). Zato openraisujú fakt veľa -nabíjajú si poty s 56o atď. K tomu mám za sebou dvoch velice aktívnych hráčov takže naozaj predpokladám od nich nejaký raise. Samozrejme môj move nebude nikto na stole považovať za podozrivý lebo moc o tom nepremýšľajú a ak náhodou to bude limpnutý multiway nemám problém foldnúť takto zahrané AA.
BTN calluje
SB calluje (kryje ma so stackom)
BB openraisuje 11BB (eff. stack 80BB)

nasleduje jeden call z MP, ja premýšľam nad výškou 3betu načo sa SB predbehne a callne 11BB. Nakoniec 3betnem 45BB, SB tam už svojich 11BB musí nehať čo sa mu nepáči a z tiltu callne moj 3bet. BB shipne AI, ja reshipujem, SB tiltnutý call (môj read na neho v tejto situácii je ten, že mal connectory, suited connectory 22,33,44,55 (inak všetko ostatné s čím chce hrať, broadways a ostatné PP by otvoril preflop) ...Celkový board si moc nepamätám, ale SB muckuje, BB ukazuje KK a ja briem pekný pot...



Ostatné dni som strávil v Golden Vegas na MSR.Cashky boli vcelku šťavnaté, prvé dva dni som skončil v jemnom pluse ale túto golden vegas session zachránili dvaja páni ktorí si sadli ku nám na NL200. Hrali asi hodinu a pol možno dve, kde obaja dohromady stihli pustiť cca 5.5-6k€ :fish: Donkbet allin bluffy 400€ do potu 100€ boli pravideľnosťou. Takže všetci kompetentný na stole číhali :trikoza:

Tiež som skúsil hrať Main Event kde som predal 50%, bohužiaľ sa mi nepodarilo dožiť sa ani prvého breaku. Nedotiahol som jedinú z 10tich draw čo som mal. Keď som hitol prvú, súper ma riverol s fullhousom :good: pár hand nato som river bluffoval Študenta keď na mňa dotiahol jedinú kombináciu ktorú by nezahodil (teda aspoň podľa jeho slov) runner runner Kh flush, s tým že som mal blocker na nuts draw :bad: posledná handa večera: UTG otvoril 3x (hral snáď any 2), dvaja hráči call, ja som si našiel 99 shipol som to tam ale SB si našiel JJ a bol som vybavený :)

Najzaujímavejšia handa celého MSR bola pre mňa tá, ktorú som odohral s LastNailom:
Môj image na stole bol celkom čistý, vcelku tight. Jedinú history co som mal s TLN bolo keď limpol v 6maxe MP, ja som otvoril na 6x s QQ, TLN ma 3betol AI a ja som snapcallol. Showdownol TT, dali sme si dva boardy a oba som vyhral.

Takže k hande: eff.stack 108 BB
MP limp
TLN otvoril CO na 4x
Ja na BTN skúšam 3bet s Q2s na 13.5BB. Rozhodol som sa hlavne kôli tomu, že si TLN rád izoloval limperov IP. Tiež som chcel byť polarizovaný a nechcel som hrať ruku ktorú by mi mohol dominovať.
FLOP J:heart: 8:club: 6:diamond:
TLN checkuje, ja betujem 18BB do potu 30BB a TLN ma calluje. Predpokladám, že v jeho range sú PPs ktoré by calloval pre silné implied odds keď hitne set proti mojej "silnej 3bet range" plus kombinácie AK. Takže na flope ho tipujem na set JJ,77,66, PPs ako napríklad 88,99,TT a spomínané AK. Môj plán je shipnúť na :heart: turne
TURN samozrejme T:heart:
TLN checkuje, a ja OVCA :ovca: shipnem allin cca 70BB do cca 67BB potu lebo som sa klasicky nezamyslel nad tým čo robím a ako on vníma moj range :smola: stačilo betnúť povedzme 1/2p a zahodí všetko čo som mu tipoval okrem setu, ktorý by mi asi X/R allin na turne a možem v klude zahodiť. Priznám sa shipol som preto, lebo som sa bál že ma reblufne AI a to by ma nasralo viacej ako prehra :D a ak je lepší alebo herocallne tak mám aspoň equity. TLN nahlas premýšla a vraví: na AA,KK mám blokery takže to asi nemáš, proti QQ,89,T9 mám 8outs, prípadne KQ čo porážam. Nakoniec mi callne a ukáže AK, vravím mu good call a river blank :good: Po hre mi povedal, že som mu dal silný bodytell a aj kôli nemu dorovnal :wtf: už ozaj musím byť pri hre ako socha :sorry:
Naposledy upravil Komedia dňa 13 Feb 2012 04:18, celkovo upravené 3 krát.
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: Enter the Void

Odoslaťod popoBA 12 Feb 2012 23:49

poraza str8, na AA KK ma blockery a proti QQ ma 8outs? bud ste hrali omahu alebo som fakt blbec.co mal preboha?
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Enter the Void

Odoslaťod lacored 12 Feb 2012 23:58

popoBA napísal:poraza str8, na AA KK ma blockery a proti QQ ma 8outs? bud ste hrali omahu alebo som fakt blbec.co mal preboha?


str8 neporazal, len hovoril ze to moze mat, hovoril ze poraza KQ...aspon tak som to pochopil, takze by mal mat AK ....
lacored
 
Príspevky: 175
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 87 krát/43 krát
Karma: 8

Re: Enter the Void

Odoslaťod popoBA 13 Feb 2012 00:05

to dava zmysel
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Enter the Void

Odoslaťod Komedia 13 Feb 2012 00:45

sorry páni :) písal som report pri CG v CCC a starý pánko mi nakladal že nech hrajem a nekukám do NB tak ma tiltol a rýchlo som to dopísal :D svoj post som upravil (namiesto 7:diamond: na flope tam bola 6:diamond:) čiže mi dával do mojej range OESD,pár + OESD nie hotovú str8 :)
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!