Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod janobendik 11 Júl 2013 13:51

.....koment len z ucty k vam, hracom : v uvahach idete zlym smerom! samozrejme aj blufovanie, squiz a ine mufy su pri slabych hracov skoro nemozne, ale to je az na 2.mieste
podstatna je hravost /hraniciaca az s hlupostou/ slabych hracov! pre pochopenie dam konkretny priklad teraz z Rozvadova na 200K turnaji - teda ziaden 20 RE BL 100/200 , UTG raise 450, UTG +1 reraise do 1200, hrac zo stredu stola so stackom 15000 dava 4bet 7500 /to je1.moment totalnej rybaciny, s ktorou sa na serioznych turnajoch stretnete vynimocne/ a cuduj sa svete hrac na koliecku dava call /so stackom 18000!!!!!! dalsia rybacina- preco call??/ 1.raise fold , 2.call /stack asi 25000/ no skuste uhadnut ich karty - bez toho aby ste citali teraz dalej, a teraz si predstavte ze hrac 2 ste vy napr s KK /samozrejme spravne je ist allin / CO zahodis??!!

HAPPYEND: flop 776 , 2:-cek /vraj AK, nevideli sme/ 3. all 7500, 4.call, 2. fold, ukazali 3:AA a posledny hrac hrajuci call po 4 bete , kde bolo jasne ze na flope hrac 3, dajuci 50% zetonov preflop pojde all - tak ten otoci 75s!!!! :Bravo: :Bravo: :good:
Hrac s AA hovoril pred tym ze je z Hamburgu /cca 1000km/....... len Vas prosim, nepiste teraz tie blbosti, ze vdaka za takych hracov..., a ze z dlhodobeho hladiska je to super..., lebo su to este vacsie blbosti ako hra hraca s 75s!! hadam nikto nechce zit 500 rokov aby sa mu to vratilo, spytaj sa toho z Hamburku ci s radostou pride aj o mesiac :lol2: , lebo su tam ryby...

a hier typu call 200 call 200 a este 3-4x call, chcem to ukradnut s AJ /myslim slusna karta, asi som aj nac, pri dobrych hracoch staci na squiz tak 1100/, davam 2400!!!! a dostanem 3x call, flop nieco ako 37Q a zbohom mojich 2400, tak take hry su pri slabych hracoch / aj skoro v kazdom SK klube/ uplnou samozrejmostou

Tento typ hracov, hlavne ak ich je drviva vacsina sa da porazit len a len stastim. Pri kvalitnom poli stastie tvori aspon 50% , ale pri slabych hracoch AZ 70%, mozno aj viac.

Preto tvrdim A HLAVNE to dokazuju moje vysledky!! hrat s dobrymi hracmi je pre dobreho hraca daleko ziskovejsie /hovorim o turnajoch, kde jeden zly krok a je koniec, pri CG je to urcite naopak :D /, ako s rybami! Kto si mysli ze urcite to tak nie je nech sa zamysli, mozno sam hraje ako ryba a preto sa lahko prisposobi hre slabych.

Pre podjebavacov": o tom ze material tocia pre PP som nevedel, nebol som upozorneny, sam som nemilo prekvapeny, ze zase niekto si buduje svoj biznis na mojom mene, ja som za to nedostal ani cent! poker je pre mna konicek a aj moj postoj k tomu je adekvatny!! :evil:

// moderator: prispevok upraveny pre nepovolenu reklamu

Za tento príspevok od janobendik poďakovali - 3:
h4l4, iec, WNT
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod matiapag 11 Júl 2013 15:06

janobendik napísal:Tento typ hracov, hlavne ak ich je drviva vacsina sa da porazit len a len stastim. Pri kvalitnom poli stastie tvori aspon 50% , ale pri slabych hracoch AZ 70%, mozno aj viac.


Pan Bendik, myslite toto seriozne? Mozem sa spytat, cim mate toto podlozene, okrem tych 5k ruk, ktore odohrate rocne na turnajoch?

Dakujem, ak si najdete cas odpovedat :)

Za tento príspevok od matiapag poďakovali :
HaPpY LuMpY
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod spadepokerTV 11 Júl 2013 15:06

Materiál určite nebol natáčaný pre pp, bolo to pre spadepokerTV. PP je len jednou zo stránok kde sa nám umiestnujú naše videá. Ide nám predsa o to aby to videlo čo najviac ludí, pre ktorých to robíme, taktiež s toho nemáme peniaze. a išli sme do KK na vlastné náklady aby sme to natočili.. Takisto je tento material umiestnený okrem nášho youtube kanálu na apllikáci pokerlist a takisto bude umietnený na iných pokrových stránkach a dúfam že časom nájdeme ešte viac stránok ktoré nám budú naše videá zverejnovať.
spadepokerTV
 
Príspevky: 2
Založený: Júl 2013
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod Jojo111 11 Júl 2013 16:26

Matiapag, najskor tu nasho najlepsieho hraca zhadzujes tvrdenim, ze neveris, ze vdaka nemu tu navstevnost stupa, :lol2: co ako vidis podla poctu prispevkov :ROFL: A este mas tu drzost, dakovat za odpoved na dalsiu tvoju provokaciu! :evil: radsej pozorne citaj a uc sa :gl:
Jojo111
 
Príspevky: 34
Založený: Júl 2013
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: -16

Re: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod yegon 11 Júl 2013 17:27

nas najlepsi hrac je samozrejme dag palovic, jano je len najuspesnejsi :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod matiapag 11 Júl 2013 18:35

Jojo, dakujem za tvoje postrehy! :) Ak sa mozem vyjadrit -
#1 - nikoho nezhadzujem, je to moj osobny nazor na zaklade minulych a aj sucasnych reakcii na pana Bendika, dalo by sa to nazvat ako moj odhad, ktorym sa ho rozhodne nechystam zhadzovat, ako si to nazval
#2 - Polozil som serioznu otazku. Ak si myslis, ze sa v nej skryva provokacia, je to tvoj osobny nazor (tak ako je moj nazor to, ci stupa/nestupa vdaka p. Bendikovi navstevnost). Kazdy si moze interpretovat moje prispevky, ako chce, no dokazat, ze obsahuju provokaciu nemozes :)

A dakujem, budem sa snazit aj nadalej pozorne citat a ucit sa :gl:
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod TomMolivan 11 Júl 2013 20:07

Jojo111 napísal:Matiapag, najskor tu nasho najlepsieho hraca zhadzujes tvrdenim, ze neveris, ze vdaka nemu tu navstevnost stupa, :lol2: co ako vidis podla poctu prispevkov :ROFL: A este mas tu drzost, dakovat za odpoved na dalsiu tvoju provokaciu! :evil: radsej pozorne citaj a uc sa :gl:


LastNail postuje na PP.sk pod nickom JanoBendik?

Za tento príspevok od TomMolivan poďakovali :
Chlpo1989
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod WNT 11 Júl 2013 20:51

@yegon samozrejme v tej faze ked nemam info o hracovi je jedno ci by mal QQ alebo AK alebo slabe handy ktore tam opisujem je to pre mna po jeho akcii fold lenze my predsa s urcitou matematickou pravdepodobnostou dostavame urcitu range ktora nasledne generuje akciu na stole a proste takyto slaby hrac nas z tych hier ktore boli pre nas vygenerovane vytlaci svojou zlou hrou..tak je to myslim velke negativum pra nas pradsa nie?jasne oznacis si ho a vies ze robi aj taketo hovadiny a samozrejme to v buducnosti mozes pouzit ale pravdepodobnost je velmi mala a este ked si k tomu priratam aj realnu moznost ze tento krat uz naozaj moze aj nieco ako JJ+...opisujem to z mttciek na staroch neviem pri cashke je to asi ine uzsie pole hraci sa viac poznaju urcite tam to bude ziskove s tymi rybami sediet na stole ale na tych turnajoch kde ta jedna handa moze vystrelit alebo uplne polozit je to naozaj zle hratelne a sanca ze sa snim stretnes na stole v rovnakej situacii pri rovnakom stave stackou atd je nulova....
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod DevilMayCry 11 Júl 2013 22:14

WNT napísal:......

zarucujem ti ze ked budes hrat MTT kde budu vsetko lepsi hraci ako ty tak tvoje sance na uspech budu xkrat nizsie ako ked budes hrat turnaj kde budu vsetci hraci horsi ako ty....

Za tento príspevok od DevilMayCry poďakovali - 2:
1886er, HaPpY LuMpY
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod buschle 11 Júl 2013 22:42

a teraz mi vyskoci z poza monitora jozo procko a zakryci "NIKDY NEHOVOR NIKDY"
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 38 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!