Boj s Micro stakes

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Boj s Micro stakes

Odoslaťod chulanbetra 30 Jún 2013 18:08

igySK napísal:...

Ano tie blindy su urcite velky leak u mna, aj viem velmi dobre kedy do toho leziem, mozno mi s tym niekto poradi. Ide casto o min raise od hracov 30/10 alebo 60/40. Tam dorovnavam so sirsou range, otazka znie ci mat tu range uzsiu a robit 3-bet alebo ist "lcanejsie" na flop a hrat podla toho ako ma to trafi vs ich siroka range.

limp 2% UTG...veru je to tak podla tych statov, ale skutocne si nespominam kedy som to urobil. Musel by som pozriet tu hand history, urcite minimalne tento tyzden som nic take neurobil. (edit pozrel som hand history vsade mam action PFR, netusim kde sa to nabralo:-)
chulanbetra
 
Príspevky: 238
Založený: Okt 2008
Poďakoval/li: 1 krát/8 krát
Karma: 5

Re: Boj s Micro stakes

Odoslaťod chulanbetra 02 Júl 2013 09:29

Prve dojmy z NL5

Predvcerom sa mi podarilo vyhrat jedne z tych 1$ FTP turnajov, takze som mal dalsie $$ do BR. Vcera som tak vyskusal NL5, vysledok bol zly ale tak ani som necakal ze mi to pojde...-6BI (ano pre niekoho je to nic, ja nemam tolko nahrate aby som to mohol este posudit :D )

Pozitiva:
- vela hracov 60/30, 70/8,.. toto som mal problem nejak najst aj na NL2 takto loose hracov
- napriek tej strate som myslim netiltoval
- nemal som problem s vsadzanim, potmi atd. to myslim ze ked som predtym daval c-bet 13c do 19c potu tak teraz dam 32c do 40c alebo raisnem 1$ a nejak na to nepozeram ze je to polka BI predosleho limitu a pod.

Negativa:
- vyrazne agresivnejsia hra, ktora mi moc nesedela priznam sa hlavne od hracov co su prilis loose kde netusim aki su silni / slabi ked drzim nieco ako 2nd pair, 3rd pair
- hodne 3-bet od TAG hracov, tu neviem este posudit uplne ci to robia len s uzkou range alebo nie, tu mi mozno aj kradli poty PF, neviem
- nejak som sa nevedel na tom limite najst, nevedel som ci mam hrat agresivnejsie, viac loose alebo viac tight, nejak mi nic nepomahalo a nic nefungovalo

Co mi robilo problemy:
1) OOP hra ked super urobil PFR:

Male pary:
- dorovnanie so small PP...vacsinou som set netrafil a nevedel som hrat nieco ako 2nd pair alebo reagovat na to ked som mal napr s 88 TP na boarde ako 257 a na turn prisla T povedzme a pod. proste super hral ked som checkol,
- ked som trafil set, casto mi skladali a netriafalo ich, toto mi prislo az prilis a ja to moc nechcem slowplayovat OOP, ale nehrali ani A flopy, ani spojene, tusim ze najviac som vybral flop a na turn bet skladali
- pochopitelne 3-bety som nedorovnaval (mam to 4-betovat proti 70/40 OOP? mne to nepride +EV a skoro vzdy tu budem 50/50)

Broadways:
- hra s AQ,AK, KQ resp,. vyssie esa a KQ, tu bolo fuk ci to dorovnam alebo 3-betnem, na 90% to bol call IP a samozrejme vacsinou som flop netrafil, co potom? Mam dat c-bet a potom give-up? Alebo skusit check ci uvidim turn? Tu proste ani nemalo zmysel betovat flop ako T72 to mi dorovnavali a mne prislo ze som tu stracal $$
- ked som trafil tak som zase nepresiel za turn, vacsinou polozili ked tam bola high card, takze som zase nevyhral tolko ked som trafil akoby som chcel (opat superi 50+/30+)

Celkovo OOP hra bola fail a ja som mal pocit ze najlepsie by bolo fold 100% PF vazne.

2) OOP hra ked ja som bol PFR:

Tak tu to bolo trochu lepsie, viac uspesnych c-betov, ale opat problem ked s highcards netrafim flop alebo sp arom je tam 1 over alebo pride over na turn. Tam som casto stracal, super ma dorovnaval a casto sa stalo, ze som bol lepsi aj s tym 2nd pair ale trafil river J,T a pod. veci pripadne nejake 2p s niecim nizkym. Neviem mam to brat ako bad luck, alebo hrat ten par pasivnejsie ked je tam ta over? Tu som zase stracal $$.

Proste zhrniem to celkovo proti maximalne loose hracom, som musel prejst vsetkymi streets vzdy v kazdej ruke ked on bol PFR alebo proste nieco trafil a ja som potom dostal neprijemne karty na turn/river a nevedel som na com som. Jedina vynimka ked som bol ja PFR a betoval som tak to koncilo na turne alebo ked som raisol jeho c-bet a betoval turn (samozrejme trafil som chcel som value).

3) IP hra:
Opat high cards ako AK,KQ a small pp. Tu zase ked dorovnal flop c-bet tak casto betol turn, a zase neviem pokracovat. Nechcem hrat dalej netrafene AK aj ked som mozno lepsi proti niekomu co ma 60/40 a AF 15, male pary zase mali problem ked prisla turn overcard a on betol do mna. Tu zase mozem byt stale lepsi, ale ma zmysel to skusat a celit river betu? Callnut ten turn este ked som IP, min raisnut?

Na zaver este napisem co som hral a ako som hral PF:
pp 22-88:
raise ak sa foldlo ku mne, call ak niekto raisol PF
pp 99-AA:
- raise alebo 3bet PF jedine ak bol UTG tight a raisol, tak som 99-JJ daval call
Axs, A9o+:
- raise ak som CO/BTN a vsetko fold (3-bet ked bol vpravo loose passive hrac alebo 50/40+ hrac)
- call ked som CO/BTN, je to multiway (len suited aces)
SC 65s+, 75s+:
- call ked som CO/BTN a je to multiway, alebo raisoval tight hrac / maniak (s cielom trafit a stacknut sa)
Broadways:
- raise ked sa foldlo ku mne, slabsie karty ako JT,QT a pod. fold UTG
- call ked raisoval maniak
- 3-bet ked limpoval loose passive (aj ked som bol OOP)

Mozno by som mal vyradit nejake handy v nejakych poziciach asi.
Este je mozne ze to proste bol pokus a ze proste bol bad day, odohral som za ten jeden vecer len nejak 1300 ruk. Hral som 3 stoly, este som uvazoval stiahnut to na 2.

Asi to chce :dzejkej:

Za tento príspevok od chulanbetra poďakovali :
haman
chulanbetra
 
Príspevky: 238
Založený: Okt 2008
Poďakoval/li: 1 krát/8 krát
Karma: 5

Re: Boj s Micro stakes

Odoslaťod chulanbetra 06 Júl 2013 00:25

Chcem sa spytat na nasledovnu ruku, ci to bol missread alebo ako by sa to malo zahrat korektne

Full Tilt Poker $5.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2253248
DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

MP: $2.84
CO: $2.38
BTN: $11.34
Hero (SB): $5.10
BB: $6.16 - VPIP: 16, PFR: 12, 3B: 5, AF: 7,4, Hands: 414
UTG: $3.18

Pre Flop: ($0.07) Hero is SB with J :spade: J :diamond:
4 folds, Hero raises to $0.15, BB calls $0.10

Flop: ($0.30) 3 :heart: 8 :heart: 8 :diamond: (2 players)
Hero bets $0.20, BB raises to $0.70, Hero raises to $2.40, BB raises to $6.01, Hero calls $2.55 all in

Turn: ($10.20) J :heart: (2 players - 1 is all in)

River: ($10.20) A :spade: (2 players - 1 is all in)

Spoiler:
Final Pot: $10.20
Hero shows J :spade: J :diamond:
BB shows 7 :spade: 8 :club:
Hero wins $9.69
(Rake: $0.51)


PF: Raise 3BB, je tight nechcem dat vela do potu pred flopom keby ma 3-betol. Dorovnal, nejake specialne ready a poznamky na neho nemam, len ze hral ABC poker bez nejakych prekvapivych playz. Ked ma dorovnal tak som ho tipoval na 22-TT, AT+, KQ, asi by raisol AK - tu netusim ci tuto ruku mam nechat v jeho pf call range, ked som to hral tak som uvazoval ze moze mat AK.

Flop: Betujem som popredu voci jeho range, poraza ma len 33 a srdcove overcards su mierne pozadu (Jh im nehra), dostavam raise. Mohol mat 33 ale skor som tipoval 99, TT, srdcove overcards. Rozhodol som sa to zavriet uz na flope a tu mam niekolko otazok:
1) Ten moj raise na 2.4 je ok, alebo uz mam ist rovno all in? (Nechavam si 2.4 ktore by som betol na turne alebo dorovnal jeho all in aj tak)
2) Je to stacknutie na flope OK? Mal WTSD 32% a W$SD 57% takze zase do SD neliezol ked nic nemal.
3) Mal som v jeho range predpokladat karty, ktore v skutocnosti drzal? Bol to missread?
4) Ako by ste to zahrali vy.

Vdaka
chulanbetra
 
Príspevky: 238
Založený: Okt 2008
Poďakoval/li: 1 krát/8 krát
Karma: 5

Re: Boj s Micro stakes

Odoslaťod Chlpo1989 06 Júl 2013 06:43

Mas nanho takmer 500 ruk, takze si ho uz musel vidiet v podobnych situaciach. Chcem tym povedat, ze by si mal vediet, aku range tam zhruba mozes ocakavat. Bude tam takto hrat 99,TT alebo 55? Bude tam hrat takto agresivne FD + overs alebo moze len bluffovat a na raise foldne? Ak je to 16/12 tak nepredpokladam, ze by sa chcel stackovat na takomto boarde s FD alebo TT po tom, co 3betujes. Imo tam bude mat 33 alebo 88 alebo nejake A8s (mozno), pretoze si nemyslim, ze takyto hraci by chceli vyuzivat svoju FE.
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Boj s Micro stakes

Odoslaťod chulanbetra 15 Júl 2013 23:10

Po dovolenkovej pauze som sa pustil zase do hrania. Tento mesiac mam len nejak 7,8k ruk na NL5, ale za to moze naval v praci a uz spominana dovolenka ktora bol offline a bez PC :) Uvidim kolko ruk nakoniec odohram tento mesiac, ale nebudem to hrotit, nemam sa kam ponahlat ten objem mozem ziskat aj v dalsich mesiacoch.

Graf zatial neukazem lebo by ste sa nasmiali (dam ho na konci mesiaca a nasmejete sa tiez to imho uz neuhram do "normalnej" podoby :D ).

Postnem jednu ruku, kde sa mi podaril bluff, ale mozno vy mi poviete ze to bol velmi zly spot na bluffovanie a ze som mal len stastie, tak aspon si vypocujem nazor skusenejsich.

Full Tilt Poker $5.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2259869
DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

SB: $5.09 - VPIP: 30, PFR: 30, 3B: 8, AF: 5,0, Hands: 40
BB: $3.79
UTG: $4.87
MP: $5.80
CO: $5.32
Hero (BTN): $12.70 - VPIP: 29, PFR: 19, 3B: 5, AF: 3,1, Hands: 30340

Pre Flop: ($0.07) Hero is BTN with Q :spade: A :diamond:
3 folds, Hero raises to $0.17, SB raises to $0.52, 1 fold, Hero calls $0.35

Flop: ($1.09) 7 :heart: 4 :club: J :diamond: (2 players)
SB bets $0.74, Hero calls $0.74

Turn: ($2.57) 5 :heart: (2 players)
SB checks, Hero bets $1.50, SB calls $1.50

River: ($5.57) T :club: (2 players)
SB checks, Hero bets $2.33, SB folds

Final Pot: $5.57
Hero wins $5.30
(Rake: $0.27)

PF: Mam tu loose staty lebo stol bol viac loose passive tak som sa snazil pozriet na flopy. Na supera mam len 40 ruk z ktorych na SB ma 63/63, je dost agresivny, schopny 3-betovat (aj ked neviem ci aj light nakolko nebol v SD dovtedy). Zda sa mi mierne maniak, 100% cbet, 50% steal ale vzorka je mala.

Na moj raise dal 3-bet, nechcel som sa stackovat s AQo lebo nemam tolko ruk na nom, fold je tu asi idealny, ale mal som poziciu a chcel som sa pozriet na flop a skusit float, vedel som ze mi da urcite cbet a vedel som ze ma bude teda cakat dalsi bet od neho. Zase nemam az tak zlu handu z btn, mam poziciu a nechcem si nechat skakat po hlave vzdy ked raisnem z btn (tu mi asi poviete ze som mal dat 4-bet alebo fold :-))

Flop: Nic netriafam, prichadza ocakavany cbet a ja urobim to co som chcel teda dorovnat s tym ze uvidim co urobi na turne. Je to asi blbost, ale ak by som calloval s tym ze ak netrafim tak zahodim tak to by som to AQo vobec nehral alebo dal 4-bet pf. (call 3-bet fp robim len s pp ked mame vacsie stacky nez je BI alebo ked chcem hrat dalej aj ked netrafim flop napr. do agresivneho supera)

Turn: Checkuje, takze bud netrafil nic s niecim ako AK, pripadne ak mal v 3-bet range AT,KQ (toto mu nemozem ale priradit zatial) alebo ma nizky par 22,33,66,88,99,TT. Pokracujem v tom plane co som mal a betujem (mal by som viac alebo menej? ), super dorovnava. Nemyslim si, ze tu ma silnu ruku lebo by ju OOP betoval, takze si myslim ze ma 66,88 (gutshot + par), mozno sa snazi dostat do SD s 99,TT pripadne AJ (ale tu si myslim ze by betoval sam, alebo check-raisol co myslite vy?), z AK ostava AhKh, podobne ak mal slabsie ruky v range tak AhTh, KhQh.

River: T na river rozdeli tu jeho range: FD mu neprisiel ani postupka, takze bude mat problem dorovnat 66,88,99, AhKh, KhQh. Ak mal TT ma set a s AhTh by to mal na dorovnanie dost tazke. Navyse nevidel som od neho SD tak predpokladam, ze nedorovna len tak s druhym alebo tretim parom. Kedze checkol tak mu neverim ani set s TT. Mam tu imho dobru FE tak ho dam all in a super sklada.

Aky mate nazor na to? Bol to overplay? Mal tam bluff zmysel? Ake range by ste mu priradili vy. Vdaka.
chulanbetra
 
Príspevky: 238
Založený: Okt 2008
Poďakoval/li: 1 krát/8 krát
Karma: 5

Re: Boj s Micro stakes

Odoslaťod chulanbetra 21 Júl 2013 21:56

Myslel som, ze pockam az na koniec mesiaca ale to je jedno. Najprv ukazem graf mojej NL5 za 10k ruk, ktory vyzera dost otrasne:
Results.png
NL5 10k ruk
Results.png (51.46 ) Zobrazená 3995 krát


Je mozne, ze vzorka je mala, ale ja som si isty ze problem je vo mne a v tom ako a s cim chodim do SD.
Skusil som vytiahnut nejake dalsie tabulky z HM a toto mi vyslo:

sd.png
Flop Hand Strength
sd.png (21.21 ) Zobrazená 4007 krát


hs.png
Hands at Showdown
hs.png (14.6 ) Zobrazená 4009 krát


Ked sa na to pozeram, tak z prvej tabulky vidim, ze zrejme neviem zahodit overpair a hram ho az do SD v zlych situaciach.
Dalej ale najviac stracam na dohravani TPWK alebo horsie. Jednoducho povedane, neviem zahrat medium strength hand po flope. Snazim sa tym ist "lacno" do SD ale evidentne to tak lacne nie je. Mam problem odhadnut kedy s tym ist dalej a kedy je uz ok fold. Asi si neviem odpustit fold ked by som mohol byt lepsi, ako keby som sa nechcel nechat vybluffovat alebo ako to este nazvat.

Druha tabulka neni kompletna ale je tam usek kde su najvacsie straty. Tabulka zobrazuje silu ruky na river. Potvrdzuje to co bolo v predoslej, straty mam s overpair, overpair na sparenom boarde a top pair, 2nd pair a pocket pair. Cize opat problem medium strength hand kde na rivri uz mozem zaradit aj overpair AA,KK ktore nijak neimprovli a tak su len parom na rivri.

Otazka znie co s tym dalej a chcel by som vediet ci s tymto mal niekto tiez problem a ako to riesil. Mozne riesenia:
1) hrat viac tight
2) hrat in position
3) fold medium hand na turn/river ked som si nie isty ako na tom som (tu je to aj o reade, ale zda sa ze tym foldom ziskam viac aj keby som bol lepsi)

Nemyslim si vsak, ze je to tak uplne o hrani tight a o pozicii. Myslim si, ze ide cisto o post flop hru ktora mi absolutne nejde. Budem rad za akukolvek radu, dik. :river:
chulanbetra
 
Príspevky: 238
Založený: Okt 2008
Poďakoval/li: 1 krát/8 krát
Karma: 5

Re: Boj s Micro stakes

Odoslaťod chulanbetra 22 Júl 2013 16:44

No rozmyslam, ze skusim dnes hrat trochu inak tu session a uvidim ako to dopadne:
1) Stiahnem hru na 2 stoly 6-max, doteraz som mal 3-4 a po pravde casto mozog nestihalv tych marginal situaciach
2) Odohram menej ruk, skusim 300-500 a nie 1k. Su to skoro 3h a hlavne mi klesa krivka ku koncu session takze asi sa tam uz nesustredim.
3) Ak uvidim zlepsenie, musim odohrat 2x tolko takychto sessions lebo mam menej stolov a menej ruk takze nebudem mat dostatocnu vzorku na porovnanie.

:gl:

Za tento príspevok od chulanbetra poďakovali :
haman
chulanbetra
 
Príspevky: 238
Založený: Okt 2008
Poďakoval/li: 1 krát/8 krát
Karma: 5

Re: Boj s Micro stakes

Odoslaťod chulanbetra 22 Júl 2013 23:20

Tak dnesna session bola plusova. Stiahol som to na 2 stoly, hral som len 1,5h+- a odohral som cca 300 ruk.

Co je povzbudive tak som bol v kladnych cislach na stole kde boli sami "regovia" teda hraci 20+-/17+-, samozrejme som z toho stolu odisiel ked sa uvolnil nejaky s loose hracmi a tam som aj ziskal najvacsiu cast dnesneho zisku. Ovela lepsie som cital hru nez s 3 stolmi a ovela lepsie som odhadoval superov, neklikal som strojovo a nekazil som tolko marginalne ruky.

Jasne je to len nic nezanemanjucich 300 ruk a az odohram 50 takych sessions potom mozem robit zaver, kazdopadne citim zmenu k lepsiemu aj keby som bol BE dnes a proste musim spomalit, hrat mensi objem, kratsi cas na menej stolov a viac mesiacov.

Pripojim aj jednu ruku z dneska:

Full Tilt Poker $5.00 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 2265005
DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

SB: $5.00 - VPIP: 16, PFR: 12, 3B: 0, AF: 5,0, Hands: 73
BB: $8.11 -
UTG: $3.96 - VPIP: 33, PFR: 5, 3B: 0, AF: 8,5, Hands: 63
Hero (CO): $5.07 - VPIP: 28, PFR: 18, 3B: 5, AF: 3,1, Hands: 34661
BTN: $7.28 - VPIP: 22, PFR: 14, 3B: 5, AF: 1,4, Hands: 1225

Pre Flop: ($0.07) Hero is CO with 8 :diamond: 7 :diamond:
UTG calls $0.05, Hero calls $0.05, BTN raises to $0.25, SB calls $0.23, 2 folds, Hero calls $0.20

Flop: ($0.85) 7 :spade: 5 :club: 8 :club: (3 players)
SB checks, Hero checks, BTN bets $0.85, SB folds, Hero calls $0.85

Turn: ($2.55) 7 :club: (2 players)
Hero bets $1.00, BTN calls $1

River: ($4.55) J :spade: (2 players)
Hero bets $2.97, BTN folds

Final Pot: $4.55
Hero wins $4.33
(Rake: $0.22)

PF: Dal som call s 87s, chcem hrat lacno s loose hracom IP a skusit flopnut silnu ruku a zobrat mu vsetko. Zaroven to neni dobra ruka na raise, mam za sebou tight hracov. BTN raise sa zda ako squeeze ale imho neni. Ten hrac nie je velmi agresivny, hra dost priamociaro, urcite cakam nieco ako TT+, AJs+, KQs a mozno som mu aj pridal. SB dorovnava a loose hrac sklada, tu je v pohode fold lebo uz nehram s hracom s ktorym som chcel. Ale tym, ze tam vosiel SB mam lepsie odds a aj ked pozicia nie je moc vhodna, tak nebudem dominovany (SB ma najskor pp, mozno AK,AQ)

Flop: Je to drawy, nizky flop a ocakavam, ze BTN tu urcite betne velku cast range. SB sklada a ja mozem teraz call alebo raise. Davam len call a planujem betnut turn. Necakam, ze tento hrac sa tu stackne uz na flope, moj c/r bude silny a on nie je loose hrac co pozera len na svoje karty. Zaroven mu dovolim ostat v hre s rukami ktore porazam a ktore moze zlepsit na turne (AK,AQ). Farba na turne by bola len mala cast jeho range, tak sa jej tolko nebojim.

Turn: Mam locknutu ruku, v podstate je skoro mrtvy nech ma hocico. Betujem dost malo, lebo chcem aby ma dorovnal ak ma nut FD s AK,AQ, AA. Bohuzial ta karta doplnila moznu farbu pre mna a tak moc neocakavam call (dal do toho len 1$) od TT+ pokial tam netaha farbu a samozreme AK,AQ bez Ac. Super dorovnal, takze bud ma farbu (a da mi all in az na river ) alebo ju taha.

River: Trochu neprijemna karta, lebo ak mal JJ tak ma poraza, kazdopadne su to len 3 kombinacie. Betnem zvysok, odds nevyzeraju zle na call aj s pripadnym AA,KK, super sklada. Tipujem, ze mal AK,AQ s Ac a nedockal sa farby, neverim ze by dosiel s AA,KK az sem a nedorovnal aj ten river uz.

Neviem, asi som to mal hrat agresivnejsie uz na flope, betnut viac na turne a mozno som mohol mat aj ten zvysok. Keby super bol loose calling machine, tak by som urcite betol na turne pot a na flope by som raisol (na turne by sme uz asi sli all in).
chulanbetra
 
Príspevky: 238
Založený: Okt 2008
Poďakoval/li: 1 krát/8 krát
Karma: 5

Re: Boj s Micro stakes

Odoslaťod matiapag 23 Júl 2013 00:06

Podla mna by si sa mal trosku menej venovat hraniu, trosku viac studovat a potom znova minimalne 4tablit :) Tato ruka je missplaynuta + so zlym reasoningom na kazdej jednej streete. Odporucal by som ti naozaj zapnut minimalne tie 4 stoly, lebo obv ked sa velmi sustredis tak ta to velmi laka hrat s prepacenim hluposti (mal som chut napisat nieco ine) a potom este aj vymyslat postflop ked konecne nieco trafis..
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Boj s Micro stakes

Odoslaťod chulanbetra 23 Júl 2013 01:03

Nemoze 4 tablit, nestiham rozmyslat fakt. A to nehovorim teraz o tom, ze nestiham lebo hram nejake 87s, proste nestiham sa sustredit na hratelne ruky. Mam viac tight staty, ale tie ruky hram ako robot. Raise, c-bet a uz som na dalsom stole, raise / 3 -bet a potom je tam reraise a som haji. A to nehovorim o tom, ze nestiham uz vobec pozerat akciu ked nehram a robit si poznamky.

ad ruka: Napisal si mi akurat, ze som hral tu ruku ako idiot. Tak dik.
Vysvetli mi v com je problem, ked som chcel dostat svoj stack do hry postupne proti takemuto hracovi. To neni 60/0 hrac ktory ti callne vsetko. Neobhajujem svoju hru, len som myslel ze v pokri ide o to zahrat optimalne vzhladom na supera. A niekedy to znamena betovat, niekedy checkovat a rovnako aj sizing - niekedy je spravne betnut pot a niekedy menej. Tvoja rada mi pride betuj a raisuj made hand co to da, si na NL5. Hram na FTP, su tam velmi loose hraci, ale dnes som mal na stole hracov s 20/17, slusnymi statmi na 3-bet a AF, na polku z nich som mal 300-1000 ruk, tak mi prosim ta vysvetli ako mi takyto hrac bude odovzdavat zetony podla tvojho navodu. Naopak prave s tymito hracmi som stracal minule dni prave preto, ze som trafil a betoval a raisoval a nakoniec som bol 2nd best.
chulanbetra
 
Príspevky: 238
Založený: Okt 2008
Poďakoval/li: 1 krát/8 krát
Karma: 5

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!