ZelTZN aka NLHE Soldier

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Zeltznov cigansky sen

Odoslaťod LukinoaNikina 09 Sep 2013 19:21

Lazarus je top 8-)
LukinoaNikina
 
Príspevky: 75
Založený: Júl 2012
Poďakoval/li: 4 krát/1 krát
Karma: -7

Re: Zeltznov cigansky sen

Odoslaťod Zeltzn 09 Sep 2013 20:31

LukinoaNikina gratulujem ti k 1000. postu v mojom blogu! Ale zároveň je mi ľúto, že to bol len nejaký random blud ako nejaký rozumný post ;)

S notebookom som dospel k tomu, že pravdepodobne si kúpim NTB s 2 pevnými diskmi, kde jeden zamením za SSD /inej cesty niet/
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov cigansky sen

Odoslaťod kapor 09 Sep 2013 20:56

1000. post tu máš od Stanleyho :) Lukino až 1001. post
kapor
 
Príspevky: 84
Založený: Júl 2013
Poďakoval/li: 35 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Zeltznov cigansky sen

Odoslaťod MarTiny 09 Sep 2013 22:00

Zeltzn napísal:LukinoaNikina gratulujem ti k 1000. postu v mojom blogu! Ale zároveň je mi ľúto, že to bol len nejaký random blud ako nejaký rozumný post ;) ...


:lol2: Chudák lukino myslel toto a ty ho takto sfúkneš.
Obrázok používateľa
MarTiny
 
Príspevky: 43
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 16 krát/0 krát
Karma: 0

Zeltznov cigansky sen

Odoslaťod Zeltzn 10 Sep 2013 07:58

Nevědel sem vo co kráčí :D pardon

Ten vyber ntb nie je taky jednoduchý,ako som si myslel, ze bude :/
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov cigansky sen

Odoslaťod Zeltzn 10 Sep 2013 18:03

Ten Pascal je fajn. Baví ma to, len musím nájsť nejaký princíp, na základe ktorého som to schopný to pochopiť a to je asi najťažšie na tom celom 8-) Dnes som už spravil n hviezdičiek do n riadkov, takže tempo nemám zlé :D Osobne som čakal, že to bude horšie. Dúfam, že si nebudem musieť riešiť žiadne doučovania a že sa to proste naučím sám. Zatiaľ sú to fakt najľahšie veci, kde používam len integer a string, takže to je také, akokeby som si teraz zapol NL2 a cítil sa ako Phil Ivey, keď valuebetujem TPTK na K3242 :ROFL:
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov cigansky sen

Odoslaťod chulanbetra 10 Sep 2013 19:43

Ked nechces byt programator ako si pisal, tak Pascal plne postacuje na tie ulohy / zapocty atd. ktore potrebujes absolvovat. To aka je narocnost, co vyzaduju a aky level prace od teba ocakavaju, tak to zavisi od skoly. A to zase je o tom co si si zvolil a vies co asi das a co uz je prilis zlozite a technicke.
chulanbetra
 
Príspevky: 238
Založený: Okt 2008
Poďakoval/li: 1 krát/8 krát
Karma: 5

Re: Zeltznov cigansky sen

Odoslaťod Zeltzn 11 Sep 2013 13:28

Po druhej hodine semináru z informatiky som sklamaný. Dnes sme robili 1. maturitnú otázku Informácia, údaje,binárny kód. Písali sme si základné veci ako pojmy a odčítavanie a sčitovanie v dvojkovej sústave. Ďalej sme si hovorili ako preniesť číslo z desiatkovej na dvojkovú, to som ešte ako tak pochopil. Ďaľšiu hodinu sme išli programovať a samozrejme, že ja, čo nemám šajnu o Pascale asi nespravím program, kde sa mi prevedie číslo zadané v desiatkovej sústave do dvojkovej (a naopak, poprípade do šestnástkovej). Slušne som naznačil učiteľovi, či mi to nevie vysvetliť a on na to odvetil, že mám smolu, že som mal byť v 2. a 3. ročníku na seminári ( :shock: ).
Takže moja jediná šanca, ako sa naučiť sám programovať bude nájsť si nejaké doučovanie a dobrať si to sám. Čo som sa aj ostatných pýtal, tak to tak prebiehalo aj predošlé 2 roky, takže si len na to musím zvyknúť :bad: Je mi z toho fakt zle.
Aspoň,že idem na VŠ, kde mi škola poskytne všetky učebné materiály na jedno úložisko a nebudem musieť riešiť takéto veci, lebo by som viac času zabil hľadaním prameňov, ako samotným učením.
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov cigansky sen

Odoslaťod Xaress 11 Sep 2013 14:02

VS ti nic sama neposkytne .. skor studenti :D alebo ine stranky urcene na studium .. a pristup toho ucitela .. je dost mozne ze sa stretnes aj na VS :D to ta nestrasim .. len subjektivne hodnotim stav VS na Slovensku a k pascalu staci sa naucit par prikazov a aspon troska logicky do toho zakomponovat .. sam som to mal na mature ;)
Xaress
 
Príspevky: 466
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 41 krát/19 krát
Karma: 10

Re: Zeltznov cigansky sen

Odoslaťod matiapag 11 Sep 2013 14:03

Jop, na VS to budes mat lepsie, zas na druhej strane budes mat na tych uloziskach tolko materialov, ktore sa aj budes musiet naucit, ze si zaspominas, ake to bolo easy na strednej ;D
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 7 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!