ZelTZN aka NLHE Soldier

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Zeltznov cigansky sen

Odoslaťod ondoko 10 Dec 2013 10:39

very nice :good:
vsetko NL50?
ondoko
 
Príspevky: 408
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 26 krát/63 krát
Karma: 5

Re: Zeltznov cigansky sen

Odoslaťod Zeltzn 10 Dec 2013 13:43

ondoko napísal:very nice
vsetko NL50?

Zatial ano. Koketoval som s myslienkou shotovania NL100 s 30BI, ale pri tolkych BI sa proste necitim dostatocne "bezpecne". Takze do konca roka budem hrat cisto NL50 a v januari sa uvidi, ze co bude :)
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov cigansky sen

Odoslaťod tucniak 10 Dec 2013 22:03

grats
len bacha nato aby jeden 12k ruk hotrun (1.5 dna solid grindera na zoome) aj pokracoval lebo vytriezvenie moze byt niekedy dost bolestive :)

gl
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Zeltznov cigansky sen

Odoslaťod Zeltzn 11 Dec 2013 18:52

tucniak napísal:grats
len bacha nato aby jeden 12k ruk hotrun (1.5 dna solid grindera na zoome) aj pokracoval lebo vytriezvenie moze byt niekedy dost bolestive

gl

snazim sa to brat s nadhladom samozrejme tento hotrun.
Small update:
Predvcerom som nic neodohral, dostal som nejaku crevnu chorobu, ani som nedokazal spravit session review a analyzovat nejake handy, pripravovat sa na coaching session a pod. Vsetko to teda ostalo na dnes. Este som sa ani poriadne nedostal ani k session review, jednemu clenovi z fora teraz posielam moje ranges a budeme ich zajtra analyzovat (Cant wait!). Slubujem si od toho vela, pretoze v tychto veciach som dost fish a nemam nejake skusenosti s analyzou tychto preflop ranges,a mam sa co ucit. Myslel som si, ze vo stvrtok, ako kazdy stvrtok bude mat Sirrybob coaching, ale z mne neznamych dovodov ho nema, takze analyza live session sa odklada na neurcito. Vo stvrtok by som uz chcel dat aj nejake volume, nech potom ku koncu mesiaca nemam problemy dat vysnivanych 50k hands.
:gl:
Prílohy
tetete.png
tetete.png (347.21 ) Zobrazená 3167 krát
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov cigansky sen

Odoslaťod TomMolivan 11 Dec 2013 23:02

som jediný, komu myšlienka mať na NL50 nejaké predefined ranges príde dosť lol? :)
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Zeltznov cigansky sen

Odoslaťod tucniak 12 Dec 2013 17:11

co ja viem, lepsie na sebe makat viac ako nemakat vobec a nejaky default predsa asi mas..typu ze neotvaras Q2o UTG ani ked su za tebou ryby..
a nieco otvaras na UTG v zavislosti na stole (default podmienky napr pre 3 regov a fish hned za tebou, druha v blindoch) a zaroven neotvaras ak je situacia ina (1 fish za tebou a inak regs).

Takze kazdy nejaky ten default ma a je mozne ze po konzultaciach zistia ze napr utg otvara zbytocne siroko a nestealuje btn 80% hoci by mohol a ma tam viac profitu :)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Zeltznov cigansky sen

Odoslaťod Zeltzn 12 Dec 2013 17:33

Skôr to je nejaká default preflop hra ako adjustments na základe dynamiky/zloženia stola. Experimentoval som s ranges a dostával som sa do dosť atypických spotov, kde som proste nemal folding range alebo som mal foldovať napr. JTXX na 2. bet velku cast QQ,ak nie vsetky a pod.
Zapocul som niekde koncept "dvoch BTNov"(my copyright :D ), ktory nejakym sposobom suvisi s coldcall % CO/BU a pod, kde BU mozte stealovat jeho BU bez toho, aby si to uvedomil, zaroven blindy budu davat vacsi credit vasim raisom, lebo otvarate z CO, ale pritom otvarate ovela sirsiu range ako normalne na CO, mozno taku siroku ako na BU? je to zaujimave, ale neviem, na zaklade kt. statov je to aplikovatelne apod.
Ten coaching beriem niečo ako good experience,možnosť naučiť sa niečo nové,zlepšiť svoju hru,pochopiť novým konceptom apod. Príde mi to ako -EV to proste neskúsiť/nevyužiť. Dnes sa pravdepodobne nedostanem opat k session. Chcel som dnes hrat, ale mal som tu hrozny neporiadok. Tak som sa rozhodol, ze spravim aspon taky semi-poriadok na polickach, na stole, nech neexistuju ziadne faktory, ktore ma budu rozptylovat pocas session. Objem je ohrozeny, but whatever. Nemal by som pisat nejake ocakavania, lebo nikdy ich nedodrzim :D
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov cigansky sen

Odoslaťod TomMolivan 12 Dec 2013 17:37

Nepochybne, akurát že na NL50 majú takmer všetci regovia rozličné obrovské leaky (navyše sa málo/zle adjustujú), takže sa z toho defaultu bude človek chcieť odchyľovať vo valnej väčšine spotov a bude chcieť hrať enormne exploitative... čiže skôr na vytvorenie nejakého prakticky nevyužiteľného defaultu by bolo omnoho efektívnejšie makať na identifikácii tých leakov a porobení si o nich notes napr. :)
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Zeltznov cigansky sen

Odoslaťod Zeltzn 12 Dec 2013 18:00

a)Plánujem move-up na NL100 v jan-feb.
b)Chcem mať solid default hru
c)Nechápem tvojmu postu, nemôžem hrať voči niekomu exploitativne a voči niekomu defaultne?

EDIT:
Resp to, ze voci niekomu hram exploitativne nie je pre mna dostatocny argument na to, aby som nepracoval na mojej default hre
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov cigansky sen

Odoslaťod TomMolivan 12 Dec 2013 21:29

c)Nechápem tvojmu postu, nemôžem hrať voči niekomu exploitativne a voči niekomu defaultne?


Môžeš, ale v drvivej väčšine prípadov budeš chcieť robiť to prvé.
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 12 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!