MÚDRÝ DYCKY VYHNE

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: MOTIVAČNO MOTIVAČNÝ, MOTIVAČNÝ

Odoslaťod bubotn 03 Jún 2015 13:43

inak sem premyslal ze ked sa prestehuju zacnu streamovat
:good:

ps. mega rad citam tvoje prispevky a isto nie som sam...
bubotn
 
Príspevky: 2
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 4 krát/0 krát
Karma: 0

Re: MOTIVAČNO MOTIVAČNÝ, MOTIVAČNÝ

Odoslaťod SATAN 03 Jún 2015 14:55

bubotn napísal:
inak sem premyslal ze ked sa prestehuju zacnu streamovat
:good:

ps. mega rad citam tvoje prispevky a isto nie som sam...


toto mna vzdycky potesi a zahreje ked mam tu čest ze mi sem napise nekdo, kdo je registrovany od 2010 a je to jeho druhy post, diky rad pobavim ;)
nevim ci pocuvas tento styl ale pokad ano tak toto je pre teba
Spoiler:


a pakes makat
Spoiler:
Obrázok
Obrázok používateľa
SATAN
 
Príspevky: 687
Založený: Mar 2014
Poďakoval/li: 1 krát/146 krát
Karma: 32

Re: MOTIVAČNO MOTIVAČNÝ, MOTIVAČNÝ

Odoslaťod SATAN 04 Jún 2015 05:28

Obrázok používateľa
SATAN
 
Príspevky: 687
Založený: Mar 2014
Poďakoval/li: 1 krát/146 krát
Karma: 32

Re: MOTIVAČNO MOTIVAČNÝ, MOTIVAČNÝ

Odoslaťod SATAN 04 Jún 2015 12:50

TYDEN 6/10 (28.5.-3.6.)
hodiny 25/35
analizy 10h
chyby ?
strata ?

beh 2/2
workout 4/2
sadlo dole 3/5 kil (30.6.15)(toto budu updatovat 1x za tyden zacinam na 96kilach, skurveny brav)

normalne mam problem dodrzat vicej veci, nevim ci su drbly alebo lenivy alebo proste nezvladam robit zodpovedne 3-4 veci naraz, ked sa mi dari pravidelne sportovat, dodrzovat stravu tak zase stagnuje ostatne a naopak... chyby a straty sem si na zacatku nezapisal tak nevim presne cislo a vymyslat si nebudu, ale dobre je ze od dnesneho dna su dohodli s kolegu ze budeme spolem pracovan na progresy, analyze, sweetky...este dokukam matuska, zatat sa mi len potvrdili urcite veci ktere sem robil, vecsinu spotu by sem hral rovnako ale napadli ma tam aj dve nove myslenky takze super len ich odskusan a vlozit do hry...
stale mna dost laka zoom ale mam pred tym velky respekt, a duvod proc sa mi kolko krat nehce hrat je ten ze sa mi nechce otevirat stole klikam kolko krat jak pica aby sme otevrel par stolu a dalsi vec sem si vsimel ze kopec ludi ma uz aj na nl100 scripty a normalne sa nekedy nedostanu na stul kde by sem mnel dobry poziciu na rybu, akoze :keso2:
este chvilku pockam a jak budu mnet dost safe roll tak zacnu aj zoom, nemozu si dovolit probrat vecsi cas rollu tak proto ten respekt pred zoomem ale hned jak sa dostanu na urcitu hranicu tak ich tam pujdu rozkopat na sracky
Obrázok používateľa
SATAN
 
Príspevky: 687
Založený: Mar 2014
Poďakoval/li: 1 krát/146 krát
Karma: 32

Re: MOTIVAČNO MOTIVAČNÝ, MOTIVAČNÝ

Odoslaťod ondoko 04 Jún 2015 19:14

SATAN napísal:este chvilku pockam a jak budu mnet dost safe roll tak zacnu aj zoom, nemozu si dovolit probrat vecsi cas rollu tak proto ten respekt pred zoomem ale hned jak sa dostanu na urcitu hranicu tak ich tam pujdu rozkopat na sracky


cize sa za chvilu opat vidime vravis? :spax:

inak, co sa zoom100 tyka by som povedal, ze mindset je viac ako skill.. to pole hracov vie byt totiz dost tiltujuce :D ale tak sam asi poznas tie suckouty a ine herocally odtal :D
ondoko
 
Príspevky: 408
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 26 krát/63 krát
Karma: 5

Re: MOTIVAČNO MOTIVAČNÝ, MOTIVAČNÝ

Odoslaťod SATAN 04 Jún 2015 19:20

jako kebyze sa mam porovnat teraz a pred rokem tak teraz sem terminator, skillove sem isel nenormalne hore, midset je s titanu, ale respekt a pokora musi byt takze nebudu zeseba robit kinga a zbytecne riskovat, poker mna naucil a vycvicil dost :) dneska sem mnel 3h coaching, stale je co zlepsovat, dosli sme na nove veci, opravili chyby a teraz uz len pockat co dojdu vysledky ale inak sa uz tesim ondoko :D ten stym kopi budu ja :tuke: a ty budes ten kun okej ? a tak to bude vypada ked sa dostaneme do HU jo ? :D sme dohodli :gustapka:
Obrázok používateľa
SATAN
 
Príspevky: 687
Založený: Mar 2014
Poďakoval/li: 1 krát/146 krát
Karma: 32

Re: MOTIVAČNO MOTIVAČNÝ, MOTIVAČNÝ

Odoslaťod SATAN 06 Jún 2015 01:14

makame lude makame

P****Stars zamna rozhodel kedy zacnu hrat zoom a to tym ze tento mesic spravil akciu, takze uvidime jaky budu hrajer na temto pekelnem kolotoci co sa nazyva zoom, uz sem ho skusal tolko krat ze to ani nespocitam a ani raz sem tam nebyl winning, vzorku co nanem mam z minuleho roka je nasledovna okolo 600k hands a 0bb/100 takze sem si nanem vedel, povim to tak slusne napicu...
ale doba sa meni, lude starnu, bicaky mi rostnu, moja mama stale nevi varit a regulary sa neuca jak by mneli az namna a kolegu, takze abych to zhrnul, stym arzenalem co mam v hlave a este ho vylepsim, nanich vletnu, regulary budu letat vzduchem a fishky budu plakal jak mlady chovanec ked mna videl hukat v posilovni :D moja stupnica pro zoom je nasledovna:
6bb/100 borcovsky borec satan
5bb/100 super satan
4bb/100 dobry satan
3bb/100 satan
2bb/100 slaby satan
1bb/100 drbly satan
0bb/100 retardovany satan
-1bb/100 čajíček satan
na zoom zvolim taktiku: bum prask raise bumelica overbet bum :river: :lol2:
na konci postnu vysledek a chcu byt spokojny to je super satan+ :D
a presne takto sem si predstavoval nasednut na ten pekelny kolotoč, booom, prask, jeb, raise, pot bet, re-raise, x/r, boom, overbet
Spoiler:
Obrázok

Za tento príspevok od SATAN poďakovali - 4:
bubotn, matiapag, sudden, Thewater
Obrázok používateľa
SATAN
 
Príspevky: 687
Založený: Mar 2014
Poďakoval/li: 1 krát/146 krát
Karma: 32

PEKELNÝ KOLOTOČ (2015/nl200z/+$40k/80kg)

Odoslaťod SATAN 06 Jún 2015 13:36

rad by sem sa nekedy stretel s clovekem ktery vyuzivat potencial ludskeho tela aspon na 20%
Spoiler:

dime nato, dneska mam drepy a vypady, potom si dam coaching, a potom zacina rybarska sezona :yegon: :D
Spoiler:
Obrázok používateľa
SATAN
 
Príspevky: 687
Založený: Mar 2014
Poďakoval/li: 1 krát/146 krát
Karma: 32

Re: PEKELNÝ KOLOTOČ (2015/nl200z/+$40k/80kg)

Odoslaťod SATAN 08 Jún 2015 02:00

jak sa nato tak divam tak to tu pjekne ožilo :D to si zaluzi jednu novu pecku :vlade:
Spoiler:

popici ma motivuju hodne dobre pesnicky, ked temu poradne vykotlim, sam, v tme, to je moja meditacia ktera mna nenormalne nakopava, potom su nezastavitelny !!!!!
vzdycky si povim jak nekdo dokaze spravit neco tak vymakane, to musi byt frajer, a ked chces byt frajer tak musis makat !
a proto si musim kupit presne toto... samozrejme za odmenu
Spoiler:
Obrázok
Obrázok používateľa
SATAN
 
Príspevky: 687
Založený: Mar 2014
Poďakoval/li: 1 krát/146 krát
Karma: 32

Re: PEKELNÝ KOLOTOČ (2015/nl200z/+$40k/80kg)

Odoslaťod SATAN 08 Jún 2015 22:52

ten zoom je brutal variance :D tolko krat co sem dostal call s najnizsim parem ked sem isel tripl na scary runnoute to je neco :D snap snap snap ahoj dandisu nauc sa bluffovat :D milion krat flush do flushu, set do setu, do teho sem neustal snad zacny overpar jako zabijacky kolotoc :D doba je zla a bude este horsi ! :evil: :river:
budu hrat este tento tyden zoom a ked nebudu aspon par bi v plusy tak prejdu na normal stole, co sem si ale prechadzal handy tak sem tam nasel par hand kde sem zbytecne overbluffoval tak to este napravim a mnelo by sa to zlepsit ale bavi mna to len tam byt plus...
este sem premyslal kuknut sa na hru nejakeho top regulara s nl200 zoomu, tak ked dostanu tu moznost urcite to spravim, horsi to nebude a value tam je :dzejkej: :lama:
Spoiler:
Obrázok používateľa
SATAN
 
Príspevky: 687
Založený: Mar 2014
Poďakoval/li: 1 krát/146 krát
Karma: 32

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!