PokerTracker

HoldemManager, PokerTracker, SharkScope, Table Ninja atď.

Re: Re: Re: re:

Odoslaťod Spasskij 29 Aug 2008 13:51

a stale to nemam rozchodene :(
Spasskij
 
Príspevky: 189
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 4 krát/0 krát
Karma: 0

re

Odoslaťod buschle 29 Aug 2008 19:22

v tej konfiguracii .. nemas nastavenu v Group (translucency - clear ? ) je to taky posuvnik a ked das clear tak nevidis nic musi to byt viac k solid , lebo to je priehladnost. Ale daj pozor lebo Translucency je tam 2x .. aj na mucked hands. a este v polozke "Minimum require hands" ci nemas nejake sialene cislo ze 100 alebo co . tak tam si daj 1.
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

re:

Odoslaťod buschle 29 Aug 2008 19:24

ja mam problem ze mne neuklada tournamenty vporiadku .. to som zistil az teraz lebo to bola nahoda ze som si dal nieco okrem cashu. .. Historiu ulozi v poriadku ale ked dam prehrat handu tak spravi ze Xy post blind.. Xy post blind a tak dokola. :D
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: re:

Odoslaťod Spasskij 29 Aug 2008 20:33

No neviem kde je problem kua,,ale v tom co pises nie.. to mam dobre nastavene...opisem to takto..nainstaloval som si pokertracker aj ten postqrl,,,zatial vsetko v poriadku...dal som importovat handy z expektu..robilo to okolo hodiny kym mi tam naimportovalo okolo 22 tisic ruk...V pokertrackery ked som dal texas holdem,,tak mi tam ukazalo vsetky statistiky ziaden problem...v P****Stars som nemal ulozenu historiu,,tak som isiel do MOZNOSTI >NASTAVENIE OKAMZITEJ HISTORIE HIER,,,tam som odskrkol \ulozit moju histori hand\ potom som to dal importovat v pokertrackery,, a neimportovalo to ako z expektu, ale napisalo nieco v takomto zmysle:P****Stars: Loading hand history file: H:\GAMES\P****Stars\HandHistory\Spasskij\HH20080829 Kuiper fast, no all-in - $0,05-$0,10 - No limit Hold'em.txt ....... no a problem je aj v tom ,,, ze ked dam v PT texas holdem, tak tam mam iba statistiky z Expektu a nie z PS .... a k tomu HUDU,,dal som ako si pisal,,nic som tam nemenil dal som apply a nic sa nedialo... niekde je problem, ale zrejme to budem ja co som taky lavy z toho vsetkeho.....
Spasskij
 
Príspevky: 189
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 4 krát/0 krát
Karma: 0

*

Odoslaťod Spasskij 29 Aug 2008 20:34

v tej ceste z PT maju byt \
Spasskij
 
Príspevky: 189
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 4 krát/0 krát
Karma: 0

re:

Odoslaťod buschle 29 Aug 2008 21:40

no tak neviem no.. si vygoogli nejake video na nete ohladom nastavenia PT3. je ich plno
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

re.

Odoslaťod Spasskij 30 Aug 2008 09:13

Po preplakanych nociach, po rodinnych hadkach, skoro po rozchode s priatelkou, som prisiel na to kde je chyba !!!!! ;) CHyba bola v tom,, ze som mal nastavene, ze mi historiu bude ukladat v ceskom jazyku. To samozrejme pokertracker nevedel desifrovat. Tie statistiky na stoloch pri hracoch sa mi nahodili same,len to musim este vytunovat, ale v podstate tam netreba nic na to robit,,aby naskocili na stol...... Dik moc za ochotu a trpezlivost pri radeni vsetkym hlavne buschlemu...GL all
Spasskij
 
Príspevky: 189
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 4 krát/0 krát
Karma: 0

error

Odoslaťod Jamal101 02 Sep 2008 19:59

caute dnes bol update softu pstars a tracker je z toho uplne v pi.. proste nedokaze spravne importovat handy... je to len moj problem alebo sa vyskytlo cosi podobne aj u vas? mam zhanat patch ako naposledy?
Jamal101
 
Príspevky: 15
Založený: Apr 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: error

Odoslaťod Sunwu 02 Sep 2008 20:37

no, forum na stranke pokertrackeru je toho plne, takze to nebude len tvoj problem
Obrázok používateľa
Sunwu
 
Príspevky: 860
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 7 krát/13 krát
Karma: 6

Re: Re: error

Odoslaťod Pepi 02 Sep 2008 21:08

Mne na SnG importovalo dobre, len HUD nechcel nabehnut. Cash nechcelo importovat vobec. A ked som importol vysledky SnG, tak ich importlo dobre, akurat, ze podla PT som ich hral 1 minutu. A to som v oboch hral HU. :D Snad to rychlo fixnu. Podla toho, co pisu na PT fore sa uz na tom pracuje.
Obrázok používateľa
Pepi
 
Príspevky: 798
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 7

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Pokrové programy a služby

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!