S dzejkejom na rybach (blog)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod dzejkej 07 Jan 2009 14:39

TuKE napísal:
dzejkej napísal:Co urobite, ked mate UTG AKo a multitablujuci reg so statmi 25/18/3, ktory ma 3bet 0 za 310 ruk vas 3betne z MP? :x
Jo, ta vzorka je mala, ale aj tak som bol v rozpakoch :).

Nebolo by od veci napísať limit a či je to FR/SH :)


Pardon, sefe .. NL10, 6max.

LOL, prave na dalsom dostal moznost to zistit - villian 3betol z MP raise z UTG a mal 3bet 0 za 250 ruk. Ja som bol na SB, callol som s KK, flopol som K a chlapik mal veru AA a ja jeho 150BB stack :angel: .

EDIT: oo a este som k tomu stacku dostal balicek velmi nepeknych pomenovani :D.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod TuKE 07 Jan 2009 14:45

dzejkej napísal:NL10, 6max.
LOL, prave na dalsom dostal moznost to zistit - villian 3betol z MP raise z UTG a mal 3bet 0 za 250 ruk. Ja som bol na SB, callol som s KK, flopol som K a chlapik mal veru AA a ja jeho 150BB stack :angel: .

EDIT: oo a este som k tomu stacku dostal balicek velmi nepeknych pomenovani :D.

NL10 od takého týpka = fold :D
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod dzejkej 07 Jan 2009 14:51

TuKE napísal:NL10 od takého týpka = fold :D


No AK som callol, taka som ja loose fishka. To KK u ineho som ale hral na set value a vyslo to :lol2: .
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod hulmazas2 07 Jan 2009 14:56

dzejkej napísal:
TuKE napísal:
dzejkej napísal:Co urobite, ked mate UTG AKo a multitablujuci reg so statmi 25/18/3, ktory ma 3bet 0 za 310 ruk vas 3betne z MP? :x
Jo, ta vzorka je mala, ale aj tak som bol v rozpakoch :).

Nebolo by od veci napísať limit a či je to FR/SH :)


Pardon, sefe .. NL10, 6max.

LOL, prave na dalsom dostal moznost to zistit - villian 3betol z MP raise z UTG a mal 3bet 0 za 250 ruk. Ja som bol na SB, callol som s KK, flopol som K a chlapik mal veru AA a ja jeho 150BB stack :angel: .

EDIT: oo a este som k tomu stacku dostal balicek velmi nepeknych pomenovani :D.


Tak toto je riadne prekerna situation...mne sa vcera stalo presne to iste...UTG limp ja na CO klasicky 4BB+1BB bet, a semi-rozumny hrac ma 3betol na BB. Je to trosku iné ako u teba, lebo ja mam poziciu, ale aj tak som to 4betol a on AI. To uz sa polozit nemoze, aj ked som vedel, ze som vzadu...fakt som si stale nie isty ako hrat AK ked ma niekto 3betne. Ja co mam skusenosti, ked dostanem AK pf do All inu, vacsinou som pozadu, alebo je to flip.
hulmazas2
 
Príspevky: 685
Založený: Jan 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod TuKE 07 Jan 2009 16:54

hulmazas2 napísal:Ja co mam skusenosti, ked dostanem AK pf do All inu, vacsinou som pozadu, alebo je to flip.

objavil si piesok na púšti :lol2:

štandardne platí, že čím nižší limit, tým menej sa 3betuje a 4betuje, teda aj ten range, s ktorým sa to robí je pomerne úzky, z brucha by som tipol u tight hráčov na AK/QQ+, u loose AQs+/TT+.

dzejkej napísal:To KK u ineho som ale hral na set value a vyslo to :lol2: .

To by si chcel položiť, keby prišiel flop 442 alebo tak?
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod dzejkej 07 Jan 2009 16:58

TuKE napísal:
dzejkej napísal:To KK u ineho som ale hral na set value a vyslo to :lol2: .

To by si chcel položiť, keby prišiel flop 442 alebo tak?


Viem, ze ja som normalne smrtelne vazny, takze asi neuveris, ale ja som zartoval .. hence the smiley :pokerface:
Naposledy upravil dzejkej dňa 07 Jan 2009 17:11, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod TuKE 07 Jan 2009 17:00

dzejkej napísal:
TuKE napísal:
dzejkej napísal:To KK u ineho som ale hral na set value a vyslo to :lol2: .

To by si chcel položiť, keby prišiel flop 442 alebo tak?


Viem, ze ja som normalne smrtelne vazny, takze asi neuveris, ale ja som zaroval .. hence the smiley :pokerface:

Ufff, však preto :)
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

F****Tilt alebo UltimateBet

Odoslaťod dzejkej 07 Jan 2009 19:04

Dnes/zajtra doclearujem svoj uzasny PokerStrategy Mansion challenge (:lol3:)a tak som mal v plane vybrat si tam BR, spojit to s PartyPokrom a prejst na F****Tilt. No kamarat mi basnil o UltimateBet, pozeral som, ze existuje rakeback deal a maju 111% deposit bonus do $1100 myslim, co znie zaujimavo.

Mal by som otazocky pre skusenych ohladne UB (s FTP ake take skusenosti mam):
1) ako by ste porovnali uroven small stakes (NL25 a NL50) na UB a na FTP?
2) ake mate skusenosti na UB so supportom/softom/atd?
3) je mozne mat rakeback a zaroven menit tie body za bubaky? kde pisu o rakebacku, nepisu o vymene bodov, kde pisu o vymene, tam sa nespomina rakeback
4) ten 1st deposit bonus nie je casovo obmadzeny? nejak som nepostrehol, ze by bol

Aky je Vas nazor? Kam by ste isli radsej? Viem, ze UB a AP mali v minulosti znacne problemy s tymi internymi podvodmi, ale tak na small stakes mi to hadam moze byt jedno. Vyclearujem a mozem ist o dom dalej :).

Keby nikto neodpovedal, tak to hodi do UB topicu pripadne :).

Vdaka! :poklona:
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod yegon 07 Jan 2009 21:00

1. na NL100 bezalo dost malo stolov tak 6-8 ked som tam pred rokom hraval ale zato na kazdom boli aspon dvaja 30+VPIP darcovia
2. mali vylmi rychly a dobry soft neviem ako sa to zmenilo po vytvoreni novej siete
3. myslim ze rakeback nijako neovplyvnuje to co mozes robit s bodmi ale mozem sa mylit
4. opat mozem hovorit o situacii pred rokom a vtedy tam ziadne obmedzenie nebolo, okrem toho sa to tusim uvolnovalo po centoch cize ked som sedel na stole hodinu tak ked som odchadzal mi napisalo ze som si svojou hrou konvertol 1,3 bonus dolara a pripisuju mi to k accoutu

ja na UB nemam rakeback ale uz som si zalozil account na absolute s rakebackom takze ked ma schyti pohram tam nieco
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: F****Tilt alebo UltimateBet

Odoslaťod Dano2903 07 Jan 2009 21:43

Cauko tak ja teraz hravam na AP a celkovo som spokojny.

1) uroven je fajn ;) najdes tam vela :fish: a stolov je dost. trocha slabsie je to okolo 12-13 ale minimalne 6-7 urcite najdes. akurat tam je dost short stackov. a vsetky stoli su tam iba deep.
2) soft je super, a ked si hral na party tak si hned zvyknes. support sa da, aj ked moc veci som neriesil a od 4 levelu mas VIP podporu. a na AP je aj live.
3)jasne
4) nieje. a clearuje sa po 5 dolaroch.
Obrázok používateľa
Dano2903
 
Príspevky: 122
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 6 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!