7castle's "it was nice but it's over" blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod 7castle 03 Apr 2009 17:38

Dakujem Yegon, mam pocit ze si ma polutoval, a to som potreboval :)

Nie myslim ze som uz mimoriadne odolny, najma proti serii badbeatov, to mi uz vobec nevadi, to chapem ze patri k tomu. Tu islo zrejme o to ze sa tu spojilo strasne vela veci dokopy a) sanca na orbit (prva je tam $700), b) neprijemni superi, c) technicke problemy (co ma tiltuje asi najviac), d) zle zahrata ruka, e) tazke beaty, f) velka chyba na bubble z nepozornosti a g) strasny setup na bubble kde som masivny CHL.

Proste prilis vela, toto sa naozaj stane raz z dva mesiace ak vobec.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod keso26 03 Apr 2009 20:42

nic si z toho nerob, vcera PS-ku nejak sibalo, tiez mi rozum ostaval stat vo vela situaciach ako som uz pisal vo falsehovom blogu, okrem beznych 70/30 (AK vs A3, JJ vs A5 a pod. co uz ani nejak neriesim) boli aj ine chutovky ako overpair na QQx resp. JJx kde samozrejme triafali trips + par krat vysoky par proti dvom nizkym kartam ktore vyskladali haluzne str8 :)

ps - ked nie teraz, tak ten orbit znicis nabuduce :good:
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod falesh 03 Apr 2009 21:07

vcera sa asi PS riadilo mottom...ked sa je.be tak sa je.be poriadne :D a pardon za vyraz :D
aj mna najviac dokaze vytiltovat pripojenie...hlavne ked uvidim KK na ruke a zrazu mi padne net :wall:
Obrázok používateľa
falesh
 
Príspevky: 59
Založený: Apr 2007
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 0

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod 7castle 04 Apr 2009 13:10

Inak aby som nezabudol, vcera sa udiala este jedna vec, DHLkou mi dosiel cca 1 tyzden od objednania ten RSA security token, prave som to aktivoval, hehe tolko kodov a hesiel som pozadaval ze sa v tom uz ani sam nevyznam, ale vyzera to vyborne, pocit bezpecnosti mam uplne iny ako kedysi :Yahoo!:

Urcite odporucam vsetky s BR nad 1k, Yegon ty ako, uz ti to doslo?
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod igy94 04 Apr 2009 13:51

7castle napísal:Urcite odporucam vsetky s BR nad 1k, Yegon ty ako, uz ti to doslo?


blogy-f94/lovec-velryb-teh-yegon-blog-t2180-630.html#p67204
Obrázok používateľa
igy94
 
Príspevky: 791
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 4 krát/0 krát
Karma: 0

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod yegon 04 Apr 2009 15:04

mne to prislo o 2 dni, bohuzial bez knihy ktoru som objednaval spolu s tym , na tu este cakam
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod 7castle 04 Apr 2009 23:10

Tato krajina nie je pre normalnych ludi.

:( :( :(
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod Pepi 04 Apr 2009 23:13

7castle - nic si z toho nerob. Ja som mal teraz 3x po sebe sancu na dobre umiestnenie v high orbit a 3x sa nepodarilo. A tiez som to mal tak rozbehnute, ze okolo 750b. po prvych 40-50ks.. A potom naraz baaac. Nevadi, urcite sa podari nabuduce!

Mna posledne dni najviac "tiltuje" PT 3. To je daco strasne, co mi to vystraja. Zapnem ho, z priestoru na disku C vezme razom 1,3 GB a totalne mi spomaly notas... Ja uz to nechapem. A to pravidelne robim housekeeping, mazem logy, atd.

:gl:
Obrázok používateľa
Pepi
 
Príspevky: 798
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 7

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod Pepi 04 Apr 2009 23:17

7castle napísal:Tato krajina nie je pre normalnych ludi.

:( :( :(


Co sa tohto tyka... Ak som spravne pochopil, narazas na prezidentske volby. Moje politicke myslenie je orientovane napravo. O to viac ma mrzi, v akych srackach pravica momentalne je. Ale mozu si za to bouzial sami. Aj za to, ze momentalne nemaju lepsiu osobnost ako (pre mna osobne) preafektovanu, falosne posobiacu a nesympaticku Radicovu...
Obrázok používateľa
Pepi
 
Príspevky: 798
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 7

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod yegon 04 Apr 2009 23:30

Pepi napísal:Mna posledne dni najviac "tiltuje" PT 3. To je daco strasne, co mi to vystraja. Zapnem ho, z priestoru na disku C vezme razom 1,3 GB a totalne mi spomaly notas... Ja uz to nechapem. A to pravidelne robim housekeeping, mazem logy, atd.

:gl:


to vyzera ze ti to zerie swap - teda (predpokladam ze postgresql) asi nema dostatok operacnej pamate na fungovanie. Swap je cca 1000x pomalsi preto vsetko kape potom. Neviem kolko tam mas nalozene ale povedal by som ze 2GB RAM by na PGSQL mali byt absolutne minimum - 4G asi optimum

EDIT - swap je doplnenie operacnej pamate odkladacim priestorom na pevnom disku - aplikacia ktora prave nepracuje sa z RAMky presunie na HDD a ked znova ma robit nacita sa naspat do RAM po tom ako sa odtial presunie nieco ine. To by vysvetlovalo tu strati 1GB miesta na disku
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!