lovec velryb (teh yegon blog)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 31 Máj 2009 21:41

live report

dnesok na 222 freeze v hrone prebiehal celkom pozitivne, podarilo sa mi pomerne skoro doubleupnut ked som UTG otvoril KK, UTG+1 dorovnal s JJ a na malom flope sme to dostali do allinu, takze som mal okolo 110k chipov ktore som si vdaka stealom udrzal az po final table. Nechodili mi absolutne ziadne ruky takze som sa nemohol nachipovat ale superi si nechali kradnut blindy alebo ak aj hrali tak poslusne skladali na cbety takze som aspon nestratil a FT som zacinal so stackom ktory som drzal po cely den, predstavovalo to nieco pod 20xBB.

FT sa hralo dost opatrne takze som nieco nakradol raismi pred flopom, bohuzial som si nabehol 2x do slusnych ruk takze som prisiel o svoj openraise. Nastasti ma vzdy dorovnali dvaja a nemal som pokusenie cbetovat - aj tak by to bolo za viac ako polovicu mojho stacku a to som nechcel riskovat.

Klucova hra prisla ked som 7 handed otvoril Ad9d na CO a bol dom dorovnany chipleaderom na BB. Na boarde myslim Kd8dJc do mna donkol za menej nez pol potu a ja som s mojim FD + over + BDSD poslal do boja vsetky svoje chipy. Super po vaznom rozmyslani ma dorovnal s KT a ja som sa hned na turne naflushoval a dostal som sa na nejakych 250k v chipoch a myslim ze na druhe miesto.

Potom som sa trochu odhadzal ked mi nevyslo par stealov, bohuzial shortstacky boli neznicitelne a chytali postupku za postupkov proti overpairom takze sme dlho boli 6 handed. O velku cast stacku som prisiel ked som si otvoril ATo na BTN proti shortovi na BB ktory celkom poslusne skladal a instacalloval som jeho allin reraise - bol som rozhodnuty uz pred flopom - na call som dostaval nejakych 3 ku 1 takze sa nedalo nic robit i ked som vedel ze budem pozadu lebo super bol dost tight. Flip proti 99 som prehral. Neskor som urobil strasne tesny fold ked som otvoril AQs na CO a BB ma reraisol - dostaval som takmer odds na call a proti vacsine hracov by to bol uplne pohodovy stackoff ale tohto cloveka som videl reraisovat len KK a naopak som ho videl dorovnat raise pred flopom s AJ a AQ takze som vedel ze som proti monster hande a poslusne som foldol i ked ma bolelo srdce pri tom. Po chvili som sa odblindoval a ked vypadli shorti ostal som pri 4handed hre na shortstacku ja.

Drzal som sa pri zivote az kym som pri blindoch 6000/12000 a 1500 ante padol az na 6BB ale dostal som walk, dalsie dve hry som siel allin s K9 a A4 a dostal som foldy od superov. O par hier neskor CO otvoril na 40k a ja som na BB pushol allin s AJs s tym ze som na 100% ocakaval call lebo super dostaval asi 3 ku 1, bohuzial mi foldol ATo ale dostalo ma to chipovo na uroven dalsich 2 hracov. Superi navrhli split a kedze sme mali traja cca po 12xBB a chipleader mal viac nez my vsetcia dokopy dohodli sme sa na myslim pre nas velmi slusnom splite ked sa da povedat ze chipleader nam darovel nejaku EV lebo zobral ak sa dobre pamatam skoro o 2k menej nez bolo prve miesto a tie peniaze sme si rozdelili my traja.

Takze som skoncil s 3,5k EUR co je celkom slusne. Robil som aj rozhovor pre pokerzive.cz :) lol budem asi v telke :)
Naposledy upravil yegon dňa 01 Jún 2009 10:24, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod Xaress 31 Máj 2009 21:45

Gratzzzzz len tak ďalej :)
Xaress
 
Príspevky: 466
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 41 krát/19 krát
Karma: 10

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod keso26 31 Máj 2009 21:51

..no parada :)
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod somNula 31 Máj 2009 21:54

CG! yegonko, nice play, kto bol v top 4?
somNula
 
Príspevky: 610
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 31 Máj 2009 22:15

nepoznam nikoho, typkovi ktory vyhral hovorili Oleg a zdalo sa ze je tam znamejsi
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod j0jiii 31 Máj 2009 22:22

n1. Nech sa ti dari aj tak dalej :) PTM ten rozhor sem aj sipni:D
j0jiii
 
Príspevky: 126
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: 0

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod Komedia 31 Máj 2009 22:48

v top 4 bol yegon, Peter zámiš , jeden stáli navstevnik Hronu + Oleg 3tie miesto GMS 2008 v redute :) inak pekný výsledok gratz :Bravo:
Naposledy upravil Komedia dňa 02 Jún 2009 15:44, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod trikoza 31 Máj 2009 23:31

gratz :good: ... kua kedy sa ja poriadne do toho live pokru opriem? vyzera to byt celkom +EV...
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod TuKE 01 Jún 2009 00:49

Nice Yegonescu, grats.
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 01 Jún 2009 05:10

daka vsetkym

inak dost nepotesila prekvapujuca zmena prizepoolu. Turnaj bol 25222 garantovanych a ked sa zacal finalovy den tak uz na tabuli svietil prizepool len 22222 :)

mozno sa mylim bol to len preklep na tabuli alebo to soft vyratal podla poctu ucastnikov a v skutocnosti to bolo tak ako malo byt, kazdopadne mi to prislo cudne

----------------------------------------------------------

velmi zabavne mi prisli reci na stealovanie blindov, vsetcia sa vyhrazali blizzymu ktory bol najaktivnejsi a sem tam aj mne ze kradneme a pojdu po nas ale reraise blindstealu som videl pred flopom 4x a vzdy to bolo KK alebo AA, inak sa len dorovnavalo s AJ, AQ pripadne strednymi parmi a dalej sa hralo len ak sa flopol set. Vskutku agresivna ochrana blindov :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 8 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!