trikoza´s road to bankrupt

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod eduard666 18 Dec 2009 13:47

Nechcem to tu nejako spamovat, ale ak sa vam paci ta hudba, tak treba skusit aj Róisín Murphy - Ruby Blue [2005].. spevacka z MOLOKO..
eduard666
 
Príspevky: 126
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 5 krát/4 krát
Karma: 0

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod josipjs 18 Dec 2009 15:04

TuKE napísal:Júúúú, toto je presne to, čo som chcel od JKja, odporúčanie na niečo kľudné a ten blázon mi namiesto toho poradil nejaký metal :)
Dík triko.


Ano? Dzekej, mne odppor daky metal pls (kludne si to tu aj zmaz tento spam ke d ta to bavi :) )

A este K Tiltkozovej ankete
Hlasujem B)
Obrázok používateľa
josipjs
 
Príspevky: 544
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 34 krát/3 krát
Karma: -8

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod dzejkej 18 Dec 2009 16:02

josipjs napísal:
TuKE napísal:Júúúú, toto je presne to, čo som chcel od JKja, odporúčanie na niečo kľudné a ten blázon mi namiesto toho poradil nejaký metal :)
Dík triko.


Ano? Dzekej, mne odppor daky metal pls (kludne si to tu aj zmaz tento spam ke d ta to bavi :) )

A este K Tiltkozovej ankete
Hlasujem B)


Ja neviem, co to TuKE melie za somariny a aky metal som mu ja odporucal v prvom rade. Ale tak TuKEho pamat moc nema cenu riesit IMO, to je jeden velky fail :-D.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod trikoza 26 Dec 2009 16:25

koniec roka sa nam blizi a rad by som trosku zosumarizoval co sa tento rok dialo a ake mam aspon priblizne ciele na rok dalsi... vsimol som si ze minuly rok som si ziadne sumar nespravil, co ma trosku mrzi, rad by som vedel ake boli moje ciele a postoj k pokru v tej dobe... preto by som rad vypichol zopar bodov co ma napadnu, upozornujem ze to bude zrejme nudne citanie pre vsetkych ale ako som uz spomenul, robim to hlavne pre seba... inak december skoncil failom, aj ked som odohral slusny volume (okolo 50k ruk) nemal som prilis chut hrat, nebol som dostatocne motivovany a tak aj ta hra vyzerala, aj po priratani rb a bonusov som skoncil cca -5k takze moj najhorsi mesiac ever. par dni uz nehram a do konca roka sa ani nechystam

2009

Hra - no dufam, ze som sa aspon trosku zlepsil :D hru vnimam viac komplexnejsie, som viac disciplinovany, menej podlieham tiltu. je mi vsak uplne jasne, ze je stale mega veci co treba zlepsovat a mam rozhodne do buducna co robit.

Limity - tu by som videl asi najvacsi "postup". koncom minuleho roka som hraval max NL100, teraz sa mi uz NL200 celkom mali. tesim sa hlavne z toho ze som bol schopny celkom uspesne odohrat cez 25k ruk na NL1000, co je limit ktory sa mi este pred nedavnom zdal absolutne nedostupny.

Real Life - jeden z tych lepsich rokov. ukoncil som uspesne skolu, kupil si auto, spoznal kopu novych zaujimavych ludi. bol som asi na viac dovolenkach ako dokopy za cely moj zivot doteraz. zrejme aj vdaka pokru a zvysenemu prijmu sa citim viac sebavedome, volnejsie, menej si robim z beznych veci tazku hlavu, snazim sa mysliet pozitivnejsie. minusom je urcite zivotosprava - okrem leta som mal minimum pohybu, vysedavam pri compe, jem nezdravo, ponocujem a strasne vela chlastam. od leta som pribral 8kg, co nie je urcite kriticke, ale je to vztyceny prst do buducnosti.

Obrázok

Vysledok - maximalna spokojnost. ak beriem cashouty, tak som svoj ciel prekrocil o viac ako 50%, najma vdaka uspesnemu oktobru - novembru. tiez ma tesi fakt, ze som dokazal najma rodine, ze pri pokri iba nezabijam cas a dokazem si zarobit na zivobytie a ziskal tak vacsiu podporu od nich.


Sucasnost

som samozrejme trochu deprimovany z neuspesneho decembra, ale to snad prejde. rakeback cashoutujem aby som mal aspon nejaky start do noveho roka a zostane mi nieco pod 30BI na NL400, takze tento limit chcem primarne hravat s pripadnymi shotmi na NL600 a NL1k ak bude pritomna nejaka vypasena ryba :) ak bude pad pokracovat zleziem na NL200 a budem hrat iba to az kym opat neskonsolidujem banroll.


2010

Vysledok - strucne a jasne - rad by som bol schopny cashoutnut 5k usd mesacne co by mi malo zabezpecit pomerne slusne zivobytie a zaroven si celkom peknu sumu odlozit ako zabezpecenie keby poker nesiel a najma setrenie na dlhodoby ciel co je kupa bytu. To znamena minimalny ciel 60k usd za cely rok, optimalny ciel by bol cca 100k. dufam ze nemam iba velke oci a nebudem nuteny tieto ciele v priebehu roka skresat

Hra - studovat studovat studovat, preluskat aejonasa, millera, bobbofitosa. videa nielen pozerat, ale aj aktivne pri nich premyslat. hrat iba vtedy ked sa budem citit fit sustredeny a motivovany. pri naznaku tiltu okamzita pauza. brat poker serioznejsie, ako business. kratsie sessions. pravidelne prestavky

Setup - najneskor do mojich narodenin (april) kupit novy comp, kupit HM a zacat hrat aspon so zakladnymi statistikami hracov

Live hra - zatial ma to prilis nebavi takze ziadne velke ciele. urcite by som vsak rad siel na EMOP do Talianska koncom maja co by mohla byt zaroven aj dovolenka, takze chcem vyclenit urcitu sumu na hranie kvalifikacii. ohladom WSOP, ak by boli prve mesiace roka uspesne a nasla by sa nejaka skupina slovenskych a ceskych hracov ktori by boli ochotni ma vziat :) tak by som rad siel, skusit nejaky WSOP event a zahrat si cash v Las Vegas, idealne aj trochu pocestovat. ak by bola velka nuda a nasiel by sa partak tak by som tiez siel skusit cash do Viedne.

Real Life - cestovat co to da, uzivat si, spoznavat novych ludi, skusat nove veci. aktivne sa hybat a sportovat - minimalne 3x do tyzdna nejaku sportovu aktivitu - futbal v hale, posilka, plavanie, ked nastupi jar / leto bicykel a behanie. wellness 2-4x do mesiaca, obcasna masaz. lepsie stravovanie, hlavne po zobudeni si dat poriadne ranajky a nie hned zacat hrat. ukoncit session do 01.00/02.00, hrat dlhsie do noci iba pri velmi stavnatych stoloch. menej chlastat - vypit si do nalady a nie sa za kazdu cenu uplne zosrotovat.

koniec hlasenia
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod APminer 26 Dec 2009 16:36

:gl: :gl: :gl:

PS: pokud budes chtit vzit talisman na WSOP rad se zabalim :angel:
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod Mayday 26 Dec 2009 16:37

nice report a gl do buducnosti. urcite na to mas, tak makaj makaj a vysledky sa dostavia :)
Mayday
 
Príspevky: 1148
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 31 krát/24 krát
Karma: 14

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod yegon 26 Dec 2009 18:14

Mayday napísal:makaj makaj a vysledky sa dostavia :)


neviem no... mam pocit ze vysledky sa uz celkom dostavuju ;)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod Mayday 26 Dec 2009 18:37

to hej, ved aj makal, makal :) tak nech maka dalej a budu dalsie vysledky
Mayday
 
Príspevky: 1148
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 31 krát/24 krát
Karma: 14

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod tucniak 26 Dec 2009 19:49

naaaaaaajs
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod Horsey7 26 Dec 2009 20:17

gg triko :)
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!