trikoza´s road to bankrupt

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod Sunwu 06 Jan 2010 16:43

po takychto zaciatkoch vzdy prisiel rekordny mesiac, tak hlavu hore a este to obratis :) gl kazdopadne
Obrázok používateľa
Sunwu
 
Príspevky: 860
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 7 krát/13 krát
Karma: 6

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod tucniak 06 Jan 2010 16:57

tak mozno zmen room v buducnosti na nieco vacsie-ono sice je pekne hrat nl1k ked tam je ryba a neondit sa s regularmi, ale verim ze dobri regovia si to vsimnu a budu sa ondit s tebou a to este velmi radi..poker sa neda vynat ze hrame len s rybou inac ta budu ti ostatni crushovat imo
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod Mayday 06 Jan 2010 17:01

trikoza napísal:ja som bol posrany tiez, ale sam vies ze na LA tych stolov nl600-nl1k je pramalo, takze si myslim ze pokial hras 1-3 stoly tychto limitov naraz tak nepotrebujes mat zrovna 50k, a samozrejme hras iba vtedy ked je tam vypasena ryba a ne*ebes sa s regularmi

ale tak mas pravdu dalo sa cakat ze nieco taketo skor ci neskor pride, takze mi beha hlavou myslienka ci to stoji za to, tie swingy velkosti x priemernych platov uz nie su ziadna sranda a ci nie je lepsie si v pohodli hrat NL100-NL400 bez vacsich stresov, a aj tam sa da celkom v pohode zarobit na slusne zivobytie... ale tak cloveku to proste neda ked vidi tu rybu vyssie, a ryba na NL50 alebo na NL1000, to uz je jedno, robi uplne tie iste chyby


mne sa paci tvoj pristup k tableselectingu na vyssich limitoch. ako vravis, ryba je ryba a je jedno ci na nl10 alebo na nl1000. pokial mas dostatocny roll na to (nech je to uz cokolvek) tak je to fajn. ja s tym nemam prakticke skusenosti, lebo mam za sebou len mesiace grindenia nl100 (a zopar nevydarenych shotov na nl200) pricom stale pracujem na mojej hre, ktora je plna leakov, takze ja sa zdrziavam hodnotenia, ci bol tvoj roll dostatocny ci nie.

myslim, ze plan hrat nl100 - nl400 kde zvladas swingy, zarobis pohodove sumy a hlavne si mozes prinavratit hernu pohodu a radost z hry, je dobry a ma moju plnu podporu :) podla mna sa ani nenazdas a zase budes veselo vyberat ryby na nl600 a nl1000 :) vsetko ma svoj cas.

a ako vravi tucniak...tableselection je mozno alpha, ale nie omega uspesneho hraca. schopnost minimalne drzat na uzde, ked uz nie crushovat regov patri k tomu, inac ti zoberu vsetky winnings, ktore ulupis rybam.
Mayday
 
Príspevky: 1148
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 31 krát/24 krát
Karma: 14

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod tucniak 06 Jan 2010 17:07

nehovoriac o tom ze ryby su len jedna cast zdrojov vpokri-v zasade kazdy horsi hrac ako sme my kroreho vieme exploitovat sa moze stat zdrojom winratu-akurat nie v takej miere ako 90/0 wtsd 50 ryba, to je jasne:)
gl gl gl
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod josipjs 06 Jan 2010 18:15

tiltkoza: ja som to nemyslel zle a to nebola retoricka otazka ale normalna otazka, necitam kazdy po*rany post v tomto blogu aby som vedel o tebe, tvojej historii, stave, mindsetu atd. vsetko a preto som sa pytal ale tak ser na to, asi to nema zmysel riesit

a zasadne suhlasim s tucniakom, samozrejme je dobre hrat s rybou ale skor ci neskor ak ches postupovat vyssie musis hrat aj s regularmi a studovat ich hru a exploitovat ich leaky

ale ak neches uz ist vyssie a staci ti nekonecne grindenie NL200-400 tak pohoda, a samozrejme chapem ze nasere prehrat 10+BI (hoci aj menej) v prebehu par ruk ked as este k tomu totalne sustredis na stoly a hracov

a tych 10BI osm mysle preto lebo NL1k je tvoj najvacsi limit a tam to je 10bi

ale tak whatever, :gl: a uz ti to tu nebudem spamovat
Obrázok používateľa
josipjs
 
Príspevky: 544
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 34 krát/3 krát
Karma: -8

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod trikoza 11 Jan 2010 03:09

tak po dlhej dobe mozem konecne aj nieco motivacne postnut :) rebuild bol zo zaciatku katastrofalny, uz som bol v strate takmer 13k tento mesiac a online roll vyzeral na tom naozaj velmi velmi zle, nakoniec sa to nastastie ako tak ustalilo a dnesok vypalil celkom dobre, vid graf... 3000 ruk je NL200, 1300 ruk NL400 a 400 ruk NL600

strata tento mesiac je stale nieco cez 5k, tak snad to do konca mesiaca nejako dozeniem
Prílohy
10_01_2010.jpg
10_01_2010.jpg (135.44 ) Zobrazená 2419 krát
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod tucniak 11 Jan 2010 10:59

toto vobec nie je bankrupt je nacase premenovat blog:)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod dawidsvk 11 Jan 2010 11:02

tucniak napísal:toto vobec nie je bankrupt je nacase premenovat blog:)


trikoza´s tilt :D

EDIT: inak perfekne vysledky, raz ked vyrastiem chcem aj ja mat take grafy :)
dawidsvk
 
Príspevky: 193
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 3 krát/1 krát
Karma: 0

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod Sunwu 11 Jan 2010 11:36

Sunwu napísal:po takychto zaciatkoch vzdy prisiel rekordny mesiac, tak hlavu hore a este to obratis :) gl kazdopadne


8-)
Obrázok používateľa
Sunwu
 
Príspevky: 860
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 7 krát/13 krát
Karma: 6

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod tucniak 11 Jan 2010 11:56

ty vedma

a inac.
aj ja chcem byt velmi ako trikoza..to kazdy nie :) ?
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 13 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!