PokerTracker

HoldemManager, PokerTracker, SharkScope, Table Ninja atď.

Re: PokerTracker

Odoslaťod zetko61 11 Feb 2010 17:19

zdravím, som u kamaráta a snažím sa mu spojazniť PokerTracker ale pri začatí autoimportu a importe prvých handov mu to vypíše túto chybu
P****Stars: Unable to import hand (#30239149221). Reason: Unable to execute query: COPY holdem_hand_player_statistics FROM STDIN;; Reason: Fatal Error (ERROR: invalid input syntax for integer: "t" CONTEXT: COPY holdem_hand_player_statistics, line 1, column cnt_players: "t" )a už si s tým nevieme rady, skúšali sme už všetky rady ktoré nám vypľul google
zetko61
 
Príspevky: 88
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 8 krát/0 krát
Karma: 0

Re: PokerTracker

Odoslaťod keso26 11 Feb 2010 18:41

zetko61 napísal:zdravím, som u kamaráta a snažím sa mu spojazniť PokerTracker ale pri začatí autoimportu a importe prvých handov mu to vypíše túto chybu
P****Stars: Unable to import hand (#30239149221). Reason: Unable to execute query: COPY holdem_hand_player_statistics FROM STDIN;; Reason: Fatal Error (ERROR: invalid input syntax for integer: "t" CONTEXT: COPY holdem_hand_player_statistics, line 1, column cnt_players: "t" )a už si s tým nevieme rady, skúšali sme už všetky rady ktoré nám vypľul google

..ma nastavene ukladanie HH z PS v anglickom jazyku ?

Za tento príspevok od keso26 poďakovali :
mirolc
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: PokerTracker

Odoslaťod zetko61 11 Feb 2010 19:49

má, to som mu prepol hneď ako prvé... skúšali sme aj dosadiť to nejakého configure súboru postrgeSQL datábazy nejaký nový riadok, aby to tie chyby ignorovalo, to som sa dočítal na twoplustwo fóre, ale nepomohlo.
zetko61
 
Príspevky: 88
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 8 krát/0 krát
Karma: 0

Re: PokerTracker

Odoslaťod mirolc 11 Feb 2010 20:13

tak aj ja som mal ten problem, že som tam mal češtinu dal som english a uz mi to ide :Yahoo!: . Este mi to neukazuje HUD pri turnajoch ale pri CG mi to ide v com moze byt problem? :gl:
mirolc
 
Príspevky: 168
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 3 krát/5 krát
Karma: 0

Re: PokerTracker

Odoslaťod rafi 11 Feb 2010 23:06

mirolc napísal:tak aj ja som mal ten problem, že som tam mal češtinu dal som english a uz mi to ide :Yahoo!: . Este mi to neukazuje HUD pri turnajoch ale pri CG mi to ide v com moze byt problem? :gl:


presne rovnako sa to prava aj mne :( uz som skusal vsetko mzone a stale neviem kde je problem :(

vie niekto poradit?
rafi
 
Príspevky: 749
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 6 krát/6 krát
Karma: 6

Re: PokerTracker

Odoslaťod keso26 11 Feb 2010 23:39

nerozumiem, mne HUD funguje odjakziva aj na cash aj na turnaje na stars stoloch :) ..schvalne som teraz kvoli tomu zapol jeden DoN, ci sa nahodou nieco v update nezmenilo, ale vsetko ide ako ma :)

PT3 HUD on PS tournament table.png
PT3 HUD on PS tournament table.png (341.79 ) Zobrazená 1997 krát
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: PokerTracker

Odoslaťod mirolc 12 Feb 2010 00:10

vsetko mam rovnako ako ty len som nemal zaskrtnute to adjust. Aj mi importuje handy z turnaja a aj robi tabulky ide HUd na CG aj na holdem aj na omahe len na turnajoch mi nejde HUD :shock:
mirolc
 
Príspevky: 168
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 3 krát/5 krát
Karma: 0

Re: PokerTracker

Odoslaťod mirolc 12 Feb 2010 00:23

nejde mi velmi anglictina v com moze byt problem hrat som turnaj na jednom pC ale nesiel tam net tak som ich dohral na notebooku a aj ked som vyhral tak mi pise vo vysledkoch ze som nevyhral nic

Please Note:
You have imported hand histories for at least one tournament without also loading the corresponding summary for that tournament.
The tournament summaries are essential because they contain the buy-in amount, fee, place of finish, etc. that are needed to show you proper information on your play.
Until you enter or load the tournament summary, the information will be incomplete and if you don't see your wins in some of the reports, this is the reason why.
You can manually enter the tournament summary information by going to the Tournaments menu and choosing Enter Results.
mirolc
 
Príspevky: 168
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 3 krát/5 krát
Karma: 0

Re: PokerTracker

Odoslaťod keso26 12 Feb 2010 10:03

mirolc napísal:vsetko mam rovnako ako ty len som nemal zaskrtnute to adjust. Aj mi importuje handy z turnaja a aj robi tabulky ide HUd na CG aj na holdem aj na omahe len na turnajoch mi nejde HUD :shock:

..ten adjust je na automaticke rozpoznanie fullringovych a shorthanded stolov kvoli HUDu (na zapnutie samotneho HUDu to ale vplyv nema, ten na stol naskoci aj ked je to vypnute, len stats su kade tade porozhadzovane, ja som to tam mal zaskrtnute kvoli party pokru)

mirolc napísal:nejde mi velmi anglictina v com moze byt problem hrat som turnaj na jednom pC ale nesiel tam net tak som ich dohral na notebooku a aj ked som vyhral tak mi pise vo vysledkoch ze som nevyhral nic

Please Note:
You have imported hand histories for at least one tournament without also loading the corresponding summary for that tournament.
The tournament summaries are essential because they contain the buy-in amount, fee, place of finish, etc. that are needed to show you proper information on your play.
Until you enter or load the tournament summary, the information will be incomplete and if you don"t see your wins in some of the reports, this is the reason why.
You can manually enter the tournament summary information by going to the Tournaments menu and choosing Enter Results.


pokrove-programy-a-sluzby-f97/pokertracker-t1459-420.html#p93854
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: PokerTracker

Odoslaťod mirolc 12 Feb 2010 12:31

Dam si vyziadat vysledky, poslu mi ich na mail a potom si ich mam nahrat kde a ako? A to treba robit stale? Sorry za mozno blbe otazky ale som strasny pocitacovy antitalent :Rose:

PS: problem s nefunkčnym HUDom na turnajoch vyriešený herňa musí byť nastavená na ENGLISH :Bravo: :vitaz:

Za tento príspevok od mirolc poďakovali :
haro
mirolc
 
Príspevky: 168
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 3 krát/5 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Pokrové programy a služby

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!