lovec velryb (teh yegon blog)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod pegas1975x 15 Feb 2010 01:43

yegon napísal:no nebolo to uplne vsade, EMOP, Irish open a B**fair live nevysli :)


EMOP v Lisabone predsa mas.Aspon tak si mi to pisal a ja som sa tesil ze sa tam uvidime.
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 15 Feb 2010 01:49

no mam ale este potrebujem barcelonu a maltu :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 15 Feb 2010 02:31

no sakra vypadol som 204 z 31897 v 11USD 250k GTD luckbox donkamente na PS

to uz len za to ze som pri tom tolko vydrzal sediet som si snad zasluzil final table nie? :) ale s TT mur v podobe KK len tak neprerazis

good night
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod Renegade 15 Feb 2010 02:55

yegon napísal:nuz celkom islo dnes

shipol som na prvy pokus na Paradise satelit na Paradise poker tour v Prahe 1100EUR package v 33E rebuy turnaji, rebuy som nerobil len addon cize to bolo za 66E - inak soft je katastrofalny, bol som rozhodnuty uz dalsiu nehrat ale radsej sa kupit priamo, stale som na ten stol zabudal a bol som tam sitoutnuty. No ale kedze package bol len jeden a skoncil som teda 1/24 tak ma to celkom potesilo

paradise.jpg



okrem toho sa darilo na U***et kde som trafil satelit na U***et Open v Budapesti je to 2750EUR package
U***et.jpg


chvilku potom som este vyhral ticket na dalsi 300EUR U***et open supersatelite - musim to nejak dohodnut so supportom lebo na U***et sa tusim viac ticketov na jeden event vyhrat neda tak uvidime
U***et.jpg


:what: Yegon ma za domom strelnicu v maringotke a trenuje strelbu na tokeny. :shot:

Super trefa, gratulujem k peknemu hatricku. :poklona: :vitaz:
Obrázok používateľa
Renegade
 
Príspevky: 635
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 31 krát/18 krát
Karma: 14

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod riki69 15 Feb 2010 08:25

Super Yegon. Gratulujem.
Vidime sa v Budapesti :gl:
Ktory den hras? Ja som 1A.
riki69
 
Príspevky: 137
Založený: Okt 2008
Poďakoval/li: 2 krát/2 krát
Karma: 1

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod cercerBTSSK 15 Feb 2010 08:54

7castle napísal:Kua cercer a ktory ze si bol ty? Asi sme pri stole spolu nesedeli ale aj tak si sa mohol postavit niekde do stredu a oznamit ja som cercer 8-)


nie nesedeli, sice neviem ako vyzeras, ale tipujem ze nie... :gl:
mna si si nemohol nevsimnut, pomarancovy sveter, v takom farebnom "prevedeni" tam nebol nikto

yegon - velmi pekne, ja som zas po vypadnuti pustil niekolko cca 500 $ na PS...blby den
cercerBTSSK
 
Príspevky: 589
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 1 krát/22 krát
Karma: 0

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 15 Feb 2010 13:01

riki69 napísal:Super Yegon. Gratulujem.
Vidime sa v Budapesti :gl:
Ktory den hras? Ja som 1A.


prave mi prisiel mail, tiez hram 1A
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 15 Feb 2010 23:30

Pred par dnami som si odohranim 32 kusov 54USD HU SNGciek na Red Kings (ongame) vysluzil free licenciu na SNG Wizard. Kupodivu ma to naozaj nic nestalo lebo som skoncil so 172USD profitom i ked som zacal down 230USD. Zaverecny heater ked som vyhral 10 z 11 hranych SNG zabezpecil plusovy koniec. Mimochodom to 1 SNG co som nevyhral bola jednu handu dlha zalezitost kde som 3betol AA a na QJ3 flope som sa dostal do allinu proti superovmu KJ – tento brilantny read a elegantna hra bola promptne odmenena J turnom.

Najvacsia zabava ale bola, ze k tej 230 strate na zaciatku som sa dostal vdaka neskutocnym suckoutom ked skoro vzdy som siel do allinu popredu ale neustal som a zaverecny heater bol zase sposobeny mojimi suckoutmi - nie moc povzbudive - lol.

Vyzbrojeny tazkou technikou som sa teda dnes pustil do 4ks 16USD 9man turbo SNGciek na P****Stars - mal som pocit, ze som hral celkom dobre i ked samozrejme pushmi som si nebol ani nahodou isty. Review v SNGWizarde ukazal nad ocakavanie bohate cervene more chyb - budem musiet na sebe vyznamnejsie popracovat, takze mozete odo mna ocakavat v najblizsej dobe noobske SNG handy

Po rozptyleni SNGckami som sa vrhol na HU cash, kde som bookol celkom slusnu winning session hlavne vdaka tiltujucemu regovi, ktoreho som stiahol o 3BI kym usiel.

Vecer mi nedalo a reku konecne zahram nejaky 6max cash. Moja prva session tohto roku bola skutocne vrelym prijatim - vid graf. Po prehre AA vs AK AI pf kde typek vytiahol z rukava runner runner postupku sa trapenie neskoncilo. Hlavne vsak je, ze som hral dobre a vsetky prehry boli uhrate spravne - suckoutom sa clovek nevyhne.

6maxwelcome.jpg
6maxwelcome.jpg (104.23 ) Zobrazená 1934 krát



Okrem Cashu som hral 3 satelity
- 109EUR na U***et do 700EUR supersatelitu na Irish open, v ktorom som ziskal jeden z dvoch tiketov po tom co som vdaka dementnej ale o to stastnejsej hre supera v poslednej stvorke bol uz ultra shortstack so 4BB a jednou nohou v hrobe
- 2 kusy 108,5EUR P****Stars satelity na 530EUR EPT supersatelit – jeden z nich som shipol, takze nakoniec som den ukoncil chvalabohu v pluse
Naposledy upravil yegon dňa 16 Feb 2010 07:14, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod dzejkej 15 Feb 2010 23:42

Aky mas nazor na HU SNG oproti HU CG? Zostanes verny CG verzii? ;)

A aby nebolo malo otazok - kedy bude nejaky dalsi coaching s panom Oliverom?

yegon napísal:nakoniec som den ukoncil chvalabohu v pluse


Citam si tak yegonov blog a zrazu sa dostanem na poslednu vetu a musim skontrolovat, ci to nepisal TuKE :-D.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 15 Feb 2010 23:51

HU SNG su strasne tiltujuce - uroven hry na 54USD limite je absolutne katastrofalna ale to je aj na NL50HU - mam pocit z v HU SNG je viac totalnych fishiek ktore vobec nevedia kde je sever - ale zatial ostanem pri HU cash - deep hra je zaujimavejsia a clovek ma viac casu vytvorit si read a exploitovat

coaching bude len som si chcel predtym odohrat nejaky 6max lebo tento rok som zatial nehral - dufam ze tak behom 1 az 2 tyzdnov sa znova v 6maxe ako tak zorientujem a dam si session - potom to chcem robit nejak pravidelnejsie - povedzme raz za tyzden, maximalne raz za dva

Citam si tak yegonov blog a zrazu sa dostanem na poslednu vetu a musim skontrolovat, ci to nepisal TuKE


ked si pozries ten graf tak pochopis ze som potreboval najst v tom dni asponnejake pozitivum ked uz som nevyhral ani jeden pot :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!