2. Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v pokri: chipleaderom

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: 2. Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v pokri: chipleaderom

Odoslaťod cstrike22 15 Feb 2010 12:28

poznam Palko :lol2:
cstrike22
 
Príspevky: 1212
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 4

Re: 2. Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v pokri: chipleaderom

Odoslaťod palo1973 15 Feb 2010 12:38

-zac 90tych rokov sa trochu pohyboval v bb a malicko tipoval
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: 2. Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v pokri: chipleaderom

Odoslaťod keso26 15 Feb 2010 14:10

TommyKE napísal:[img]D:\A\KONEC.JPG[/img]

Obrázok
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: 2. Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v pokri: chipleaderom

Odoslaťod tommyKE 15 Feb 2010 14:14

keso26 napísal:
TommyKE napísal:[img]D:\A\KONEC.JPG[/img]

Obrázok



znudeni ... cakaju len na take ... aby sa realizovali

edit moderátor - BAN 1 mesiac, hrubé porušenie pravidiel diskusného fóra.
tommyKE
 
Príspevky: 215
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 3 krát/4 krát
Karma: -6

Re: 2. Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v pokri: chipleaderom

Odoslaťod alydzi 15 Feb 2010 14:19

no mne z toho zaveru vychadza len jedno, ze ten stastlivec zandarik ostava majstrom slovenska aj na rok 2010 :))
alydzi
 
Príspevky: 193
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 3 krát/2 krát
Karma: 0

Re: 2. Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v pokri: chipleaderom

Odoslaťod keso26 15 Feb 2010 15:17

TommyKE ja viem, ze islo z Tvojej strany o dobry umysel (pastnutie fotky z finale podujatia), ale ten pokus o vlozenie obrazka mi prisiel dost vtipny, necakal som, ze sa to stretne s nepochopenim a okamzitym agresivnym utokom. Slo len o srandu, myslim ze medzi uzivatelmi fora normalna (doberanie si jeden druheho z casu na cas) a v medziach pravidiel. Ospravedlnujem sa, ak si to pochopil inac.

Za zablokovanim pristupu na pokerportal.sk ale stojim, kedze Tvoje reakcie boli ostre a vulgarne. Invektiva na forum nepatria a vzdy budu riesene najprv docasnym a pri opakovani trvalym vylucenim.

jedna rada - po tom ako napises svoj prispevok, pri ktorom si si nie isty, ci sa zobrazi spravne mozes kliknut na tlacitko "ukazka" miesto "odoslat" a pripadne si prispevok editnut este pred zverejnenim.
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: 2. Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v pokri: chipleaderom

Odoslaťod zavinac 15 Feb 2010 16:48

Split pri majstrovstvach Slovenska? To co je za "biznis"? Nikdy by som s tym byt jeden z trojice nesuhlasil.

p.s. Myslim si ze organizator by mohol dat do pravidiel nieco ako, nemoznost splitovat vyhry. Je potom na kazdom ci sa rozhodne prihlasit alebo nie...
zavinac
 
Príspevky: 71
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 0 krát/9 krát
Karma: 0

Re: 2. Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v pokri: chipleaderom

Odoslaťod popoBA 15 Feb 2010 17:27

split na takomto podujati je extremny fail.money deal v troch ludoch kludne ale o naramok a "vitaza" sa malo hrat dalej
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: 2. Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v pokri: chipleaderom

Odoslaťod 7castle 15 Feb 2010 18:41

keso26 napísal:TommyKE ja viem, ze islo z Tvojej strany o dobry umysel (pastnutie fotky z finale podujatia), ale ten pokus o vlozenie obrazka mi prisiel dost vtipny, necakal som, ze sa to stretne s nepochopenim a okamzitym agresivnym utokom. Slo len o srandu, myslim ze medzi uzivatelmi fora normalna (doberanie si jeden druheho z casu na cas) a v medziach pravidiel. Ospravedlnujem sa, ak si to pochopil inac.

Za zablokovanim pristupu na pokerportal.sk ale stojim, kedze Tvoje reakcie boli ostre a vulgarne. Invektiva na forum nepatria a vzdy budu riesene najprv docasnym a pri opakovani trvalym vylucenim.

jedna rada - po tom ako napises svoj prispevok, pri ktorom si si nie isty, ci sa zobrazi spravne mozes kliknut na tlacitko "ukazka" miesto "odoslat" a pripadne si prispevok editnut este pred zverejnenim.


Keso z tohto postu nie je uplne jasne co sa stalo ale ak bol sled udalosti:

1. Tommy neuspesne postuje obrazok.
2. Keso si to vsimne a postne "fail" obrazok.
3. Tommy mu vulgarne vynada

tak rozhodne nechcem obhajovat jeho reakciu len aj ty by si mohol trochu zvazit koho si doberas, urcite je rozdiel robit si srandu z niekoho s kym si si uz parkrat vypil ako z Tommyho ktoreho nepoznas osobne a nie je ziadnym tajomstvom ze medzi nim a vacsinou fora existuje latentne napatie.

Je to cele dost skoda, tento portal fakt potrebuje aby sa tu viac riesil zivy poker imo a realita je ze minimalne na velkych turnajoch je KE skupina dost pocetna pricom su to v zasade v pohode chalani - a tym ze ty si z neho urobis srandu hoci nie ste kamarati on ti vynada a ty ho zabanujes nejake zlepsenie nedosiahneme.

:(
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 2. Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v pokri: chipleaderom

Odoslaťod janobendik 15 Feb 2010 18:50

ahojte.
mne sa najviac páči, ta promtnost, tá okamžitá info o priebehu Majstrovstiev SK! normálne každých 10 minút som zapínal PP a hltal zaujímave postrehy a partie, tak ako ked sa niečo hraje v Prahe tak to robia na Pokerzive a Pokermane !! BA ČO!!!! oni sa možu svojím reportom schovat !! - - - my tu na PP sme hodne LEPSI, ved sme v takom napatí, že ešte ani den po turnaji nepoznáme výsledky, alebo aspon finalstol :P .
POCHVALA :good:

Za tento príspevok od janobendik poďakovali - 3:
alydzi, josipjs, mmcanny
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!