Highway to hell by Chlpo1989

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod Chlpo1989 15 Feb 2010 10:57

kelo1111 napísal:Ake su "Trikozove prikazania"? :) som trochu out:)
Prílohy
DSC01039.JPG
DSC01039.JPG (109.47 ) Zobrazená 2814 krát

Za tento príspevok od Chlpo1989 poďakovali :
kelo1111
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod Chlpo1989 15 Feb 2010 20:26

Report NL5

Prve dojmy pokrovym okom :D

Nedalo mi to nenapisat kratky report o prechode na NL5. Je to dost prijemna zmena oproti NL2, kde mam momentalne taky pocit, ze tam hraju absolutne smeti a preto je NL2 pre mna o poznanie tazsie beatovatelna ako NL5.

Dnes som odohral takpovediac prvych 700 ruk a vysledok pozitivny = +2BI hrou 23/19/2.5
Zmena oproti NL2 je badatelna hlavne na superoch, ktori sice calluju zle ruky PF ale su schopni foldovat vacsinu trashu uz na flope co pozitivne ovplyvnuje moju redline (nikdy som ju nevidel tak vysoko).

Poctivo studujem medzi sessions, momentalne hram 3 stoly a na NL5 sa mi velmi zapacilo :)
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod Drobec37 15 Feb 2010 20:32

Chlpo1989 napísal:Report NL5

Prve dojmy pokrovym okom :D

Nedalo mi to nenapisat kratky report o prechode na NL5. Je to dost prijemna zmena oproti NL2, kde mam momentalne taky pocit, ze tam hraju absolutne smeti a preto je NL2 pre mna o poznanie tazsie beatovatelna ako NL5.

Dnes som odohral takpovediac prvych 700 ruk a vysledok pozitivny = +2BI hrou 23/19/2.5
Zmena oproti NL2 je badatelna hlavne na superoch, ktori sice calluju zle ruky PF ale su schopni foldovat vacsinu trashu uz na flope co pozitivne ovplyvnuje moju redline (nikdy som ju nevidel tak vysoko).

Poctivo studujem medzi sessions, momentalne hram 3 stoly a na NL5 sa mi velmi zapacilo :)


pekne :good: Prechody ako už určite vieš su dost tažká vec a dost ludi sa natom popáli tak ma teši že ta komplikácie zatial obchadzaju tak :gl:
Obrázok používateľa
Drobec37
 
Príspevky: 668
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 49 krát/9 krát
Karma: 6

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod Riddlah 15 Feb 2010 21:10

podla mna problemy s nl2 si mal vacsie preto, ze su tam slabsi hraci, ktory ked maju radi svoju ruku tak ju radi calluju do sd a ked niekedy po sebe hitnu cestou na river dve pary, postupky ci nejake zveriny, tak ta to tiltuje a tym padom to potom ide horsie, ale takito hraci sa imho budu lahsie exploitovat ako hraci na nl5
Obrázok používateľa
Riddlah
 
Príspevky: 714
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 67 krát/9 krát
Karma: 3

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod ableton 15 Feb 2010 22:40

Chlpo1989 napísal:Report NL5
Prve dojmy pokrovym okom :D
...


Po tomto prispevku budem zase ten zly :(

Vacsinou ked skusim nieco nove(NL5, Stud...) som 2 dni vyhravajuci hrac(fakt neviem preco):
pred asi dvoma tyzdnami(s asi 30 BI) som skusil NL5(chcel som vediet ako sa tam hra - rozdiely oproti NL2) - povedal som si ze obetujem 3BI($15), ked to prehram nic sa nestalo, ked vyhram jedine dobre... - skusal som hrat ako na NL2 - passive/aggresive - musim uznat ze je tam uroven hry vyssia - hralo sa mi lepsie ako na NL2 -vysledok +25$
-som si samozrejme povedal ze na NL2 uz mozem zabudnut :lol2: ...
... a potom sa to otocilo a z $25 sa stalo $0(asi za 2 dni), hral som este 2-3 dni a stale breakeven (ako na NL2) - tak som si povedal ze na NL5 zatial vykaslem a vratil na NL2(mozno keby som mal nejaky 70BI a vyssi bankroll ,by som to skusil ale zatial to nehrozi :) - viac mi vyhovuje byt breakeven na NL2 ako na NL5 - predsalen je -5BI na NL2 a na NL5 uz o niecom inom..., ale hovorim, keby som mal bankroll tak skusim NL5 - v tom pripade by som asi na NL2 vykaslal od zaciatku :D )

Netrvrdim ze sa to stane aj tebe(ani odradit ta od NL5 nechcem ale priprav sa ze pady budu viac boliet)

Prajem :gl:

Edit: Inak neviem preco ale na PS mi hralo NL2 horsie ako NL5 na FTP :)
- a myslel som si, ze co je na pokertableratings.com to je pravda - mozno preto ze tam mam znamku A :)
ableton
 
Príspevky: 70
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 2 krát/0 krát
Karma: 1

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod trikoza 16 Feb 2010 00:14

ableton napísal: skusal som hrat ako na NL2 - passive/aggresive - musim uznat ze je tam uroven hry vyssia - hralo sa mi lepsie ako na NL2


passive/aggresive - to co je za styl, mudrlant skor nez tu zacnes rozdavat rozumy mohol preukazat aspon zakladne vedomosti o hre

ableton napísal:predsalen je -5BI na NL2 a na NL5 uz o niecom inom


5BI je 5BI, ziadny rozdiel, a vyvodzovat na zaklade 5BI vystupov/padov na vzorke zopar desiatok ruk nejake vseobecne zavery je maximalna hlupost

ableton napísal:viac mi vyhovuje byt breakeven na NL2 ako na NL5


LOL

add rozdiel medzi NL2 a NL5 - trufnem si povedat ze je minimalny, skor ziadny, hraci su rovnako zly - je to iba v hlavach hracov, ine blindy, iny betsizing, ocakavania z prechodu na novy limit atd

http://archives1.twoplustwo.com/showfla ... er=7392389

DON'T PSYCHE YOURSELF OUT. This is a very standard mistake that people make -- they get themselves all worked up about "breaking into the big leagues," and they start playing a super-fancy, super-tricky, and super-different style in order to succeed with the Big Boys.

Here's a MUCH better strategy: when you move up, play your standard game. Change NOTHING. If you'd have called 4xBB in CO with that hand at $25NL, call 4xBB in CO with that hand at $50NL. If you'd have raised 1/2-pot on the turn at $10NL, raise 1/2-pot on the turn at $20NL. If you'd have value-bet against this 45/8 calling station on this river at $5NL, value-bet against this 45/8 calling station on this river at $10NL. Play your exact same winning game, only double all the dollar values (or whatever multiple is necessary to keep them constant in BB terms).
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod Chlpo1989 16 Feb 2010 06:12

Triko +1
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod Chlpo1989 17 Feb 2010 16:44

Dalsi den na NL5 priniesol mensi minus o ktorom ale nechcem hovorit. Uvedomil som si vela veci, ktore som doteraz nechapal. Velmi vyrazne som si uvedomil poziciu (myslel som si, ze viem, ale nevedel som nic), ked si za mna sadli aggro maniaci.
Hralo sa mi dobre, neriesil som spot ktory by ma vyrazne vyviedol z miery.

Jedina zufala minusova ruka bola ked si short rozmyslel 3bet/callovat odomna push s 67s a runner mu dobehol flush (cervena vid. graf).

Poziciu som si uvedomil, ked si za mna sadli maniaci a bol som OOP (cierna vid. graf). Redline isla kolmo dole. Vymenil som stol a islo sa dalej, takze pozicii prikladam obrovsky doraz a urcite je to obrovsky plus!

Inak chcem este pochvalit JK-a za jeho blog, presiel som ho od zaciatku, velmi dobre citanie :good:

Edit: Udrzujem si +2BI, takze som spokojny. Prechod mi zatial nerobi velke problemy. Na betsizing som si zvykol takmer okamzite.
Prílohy
17.2..jpg
17.2..jpg (127.48 ) Zobrazená 2337 krát
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod dzejkej 17 Feb 2010 17:11

Chlpo1989 napísal:Inak chcem este pochvalit JK-a za jeho blog, presiel som ho od zaciatku, velmi dobre citanie :good:


Takto sa v tom hrabat .. Ty nekrofil! :-D

No ale sranda, som si pozrel prvych par stran a aspon vidiet, ze sa da za rok celkom dost zlepsit :). Sa mi paci, ako sa mi tam venuje TuKE, prisne na mna dohliada a ja mu o koncom toho isteho roka pekne vraciam v jeho blogu :-D.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod FreeMan 18 Feb 2010 13:21

trikoza napísal:
ableton napísal: skusal som hrat ako na NL2 - passive/aggresive - musim uznat ze je tam uroven hry vyssia - hralo sa mi lepsie ako na NL2

passive/aggresive - to co je za styl, mudrlant skor nez tu zacnes rozdavat rozumy mohol preukazat aspon zakladne vedomosti o hre


:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:
NEMOZEEEEEEEEM
FreeMan
 
Príspevky: 204
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 51 krát/0 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!