2. Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v pokri: chipleaderom

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: 2. Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v pokri: chipleaderom

Odoslaťod 016roy 16 Feb 2010 00:55

A Jano a Palo, skusim spravit zmier medzi vami. Nebudem vtipny, ak mi to odpustite ;-).

Najskor k planom na tych majstrovstvach. Podujal som sa na to sam, kvoli dovodom, ktore vysvetlim nizsie. 1a a 1b den som nemal v plane robit reportaz taku ze beham od table k table a pisem kazdu handu /co nebyva ani na spominanych strankach z ktorej jedna uz docasne nefunguje/. Nejake riadky som mal pripravene a akonahle sa zratali stacky po konci dna, tak do 5 minut bol na stranke oficialne vysledky. Aj s reportom a snaha bola aby ten report bol prve dva dni trosku vtipny.

Day 2 a 3 som mal v plane pisat taky podrobnejsi report a ak nebudem uz hrat, tak taky ako sme mali pocas WPT Slovakia /urcite najaktualnejsi a najrychlejsi po kazdej hande, rychlejsi ako nielen 2 spominane stranky + nejaky ten rozhovor/. Cize hodit na stranku s par minutovym oneskorenim to co sa akurat udialo.

Lenze moj zdravotny stav mi to nedovoloval a aj teraz som rad, ked pisem vystrety na gauci na notebooku. Proste musel som z golden vegas odist. Oficialne vysledky nahanam prakticky od pondelka rana, na to mam svedkov a od cca 12:00 mi boli slubovane, no zial chalan co ich slubil mal tiez povinnosti a ten co mi ich malposlat na to nejako stale zabudal az do noci z pondelka na utorok.

A preco som sa na to podujal ja? Presne kvoli tomu co hovori Palo. Jano, neda sa nic robit, ale Palo ma pravdu v tomto. Uz X krat sme hladali reportaznikov, aj sme ich dost prijali, no akosi ked sa nieco deje a je nejaky turnaj, tak nikto sa neozve, alebo nema cas. Snazime sa to vyriesit a dufame ze uz coskoro vyriesime. Mozno je to zvlastne, ale v Cesku sa da zohnat dobry reporter ovela lahsie ako na Slovensku. Alebo inak - ak sa s niekym na niecom dohodnete, tak to dodrzi - ako napriklad APminer tu reportaz z UPCT Brno.
016roy
 
Príspevky: 368
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 10 krát/39 krát
Karma: 3

Re: 2. Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v pokri: chipleaderom

Odoslaťod DevilMayCry 16 Feb 2010 15:13

016roy napísal:.............


celkom by ma zaujimalo aky feedback moze od vas (tym myslim pp.sk) ocakavat snazivy redaktor. Jedna vec je mat redaktora a druha vec je poskytnut mu nejake slusne podmienky. Pokial chce takato stranka napredovat (nehovorim ze stagnuje ale nevidim posun) potrebuje poriadnych redaktorov a nielen zanietenych fanusikov (aj tak vzdavam hold vsetkym co sa na jeho tvorbe podielaju, viem ake je to narocne). Mna to velmi bavilo a prakticky rok som prispieval na iny web clankami (dohromady cca 100 clankov - vacsina prelozenych z eng) ale moje trvale zamestanie ma zacalo viac zatazovat a a spravit si co i len hodinu casu cez den bol pre mna velky problem a preto som sa toho po zvaznemi vsetkych pro a proti musel vzdat. Ak ma byt toto top web v CZ a SK a ako hovori motto tejto stranky web pre "Najväčšiu Česko - Slovenskú pokrovú komunita" tak potrebuje toho imo viac.....
gl :gl:
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: 2. Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v pokri: chipleaderom

Odoslaťod palo1973 16 Feb 2010 15:28

Inak ta reportaz z brna bola super,nechcem citat ziadne omacky okolo takych mensich turnajov,stacia zakladne udaje,ucast znamejsich hracov,zostava ft a potom nejake zaujimave handy odtial,2-3 fotky a je to,to snad zvladne kazdy,a nehovorte mi mikrolimit hraci ze to nie je pre vas financne zaujimave.
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: 2. Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v pokri: chipleaderom

Odoslaťod DevilMayCry 16 Feb 2010 15:31

palo1973 napísal:.....

viem si predstavit ze takto straveny cas je lepsi ako niekde v tescu za pokladnou ale musi to mat aj uroven...jak som hovoril tu uz nestaci prvotne nadsenie pokroveho fanusika ale aj trocha skusenosti a profesionality :good:
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: 2. Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v pokri: chipleaderom

Odoslaťod palo1973 16 Feb 2010 15:34

DevilMayCry napísal:
palo1973 napísal:.....

viem si predstavit ze takto straveny cas je lepsi ako niekde v tescu za pokladnou ale musi to mat aj uroven...jak som hovoril tu uz nestaci prvotne nadsenie pokroveho fanusika ale aj trocha skusenosti a profesionality :good:


-prave v tomto si dovolim nesuhlasit,staci vediet ovladat spisovny jazyk,a hlavne vediet o com pise a preklada,myslim,ze ide skor o obsah ako o formu,dovolim si tvrdit,ze nikto kto pise/preklada clanky na sk/cz portaly nevystudoval zurnalistiku
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: 2. Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v pokri: chipleaderom

Odoslaťod palo1973 16 Feb 2010 15:36

http://www.pokerportal.info/poker-novinky ... -jan-medek

-skus si to precitat este raz-jasne,strucne,jednoduche-treba viac?nezvladla by to vacsina ludi co tu pisu na forum?

Za tento príspevok od palo1973 poďakovali :
APminer
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: 2. Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v pokri: chipleaderom

Odoslaťod DevilMayCry 16 Feb 2010 15:40

palo1973 napísal:
DevilMayCry napísal:
palo1973 napísal:.....

viem si predstavit ze takto straveny cas je lepsi ako niekde v tescu za pokladnou ale musi to mat aj uroven...jak som hovoril tu uz nestaci prvotne nadsenie pokroveho fanusika ale aj trocha skusenosti a profesionality :good:


-prave v tomto si dovolim nesuhlasit,staci vediet ovladat spisovny jazyk,a hlavne vediet o com pise a preklada,myslim,ze ide skor o obsah ako o formu,dovolim si tvrdit,ze nikto kto pise/preklada clanky na sk/cz portaly nevystudoval zurnalistiku


palo ty si mnou suhlasis a ani o tom nevies :D
profesionalitou nemyslim vystudovanie zurnalistiky ale presne to co si pisal: ovladat spisovny jazyk, vediet o com pise a preklada - to je pre mna ta povestna trocha profesionality...
ale forma je urcite tiez dolezita - hlava a päta proste nepusti :good:
obsah/forma = skill/luck ;)
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: 2. Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v pokri: chipleaderom

Odoslaťod Horsey7 16 Feb 2010 15:53

palo1973 napísal:-skus si to precitat este raz-jasne,strucne,jednoduche-treba viac?nezvladla by to vacsina ludi co tu pisu na forum?


Pali, zabudas na to, ze vacsina uNL hracov ma zamestnanie, skor to vidim na niekoho, ktoa sa pokrom zivi a teda nerobi mu problem vybehnut aj cez standardny pracovny den robit reportaz, prip. nejakych studakov

Za tento príspevok od Horsey7 poďakovali :
DevilMayCry
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: 2. Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v pokri: chipleaderom

Odoslaťod palo1973 16 Feb 2010 16:03

-no pokial viem velke percento je tu studentov,co si to vedia zariadit,a okrem toho sa vacsie turnaje hravaju cez vikendy(napr. teraz by z dna 1a 1b stacili zakladne info-a potom napr. od 2 tables nejaku reportaz online)
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: 2. Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v pokri: chipleaderom

Odoslaťod josipjs 16 Feb 2010 16:26

a kdo by im prosimta platil?
Obrázok používateľa
josipjs
 
Príspevky: 544
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 34 krát/3 krát
Karma: -8

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!