2. Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v pokri: chipleaderom

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: 2. Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v pokri: chipleaderom

Odoslaťod alydzi 16 Feb 2010 16:59

na zlepsenie tejto stranky nemusite hned robit milion reportov ...

Uplne by stacilo, keby ste sa konecne viac zacali venovat LIVE HRE, lebo v kuse sa tu o tom keca a nic sa nerobi ....

Na zaciatok staci kalendar turnajov ... vid cz stranka ktora momentalne nefunguje ... lebo tu sa clovek toho fakt vela nedozvie ... clanky co tu su, tak si clovek precita na anglickych strankach a pokial clovek nehra online tak ... samozrejme vynimka je diskusia, ale aj tam admin(i) provokuju a potom ked sa na nich niekto nasere, tak sa tu idu ohanat slusnym vyjadrovanim :P.

Plus velmi zaujimave by bolo, keby ste urobili nejaky sumar LIVE CASH games kde ake sa hraju na SK/CZ/Rakusko pripadne Polsko. (co asi nebude easy, ale to uz nechavam na Vas ...) V pripade, ze ma clovek chut na nejaky akciu, aby vedel kde sa ma vydat :)))

Lebo vyhovarat sa, ze nie je dostatok redaktorov je ubohe, kedze je tolko vela zlepseni co by sa tu dalo urobit, ze az ...


g
alydzi
 
Príspevky: 193
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 3 krát/2 krát
Karma: 0

Re: 2. Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v pokri: chipleaderom

Odoslaťod yegon 16 Feb 2010 18:58

alydzi napísal:Na zaciatok staci kalendar turnajov ...

Plus velmi zaujimave by bolo, keby ste urobili nejaky sumar LIVE CASH games kde ake sa hraju na SK/CZ/Rakusko pripadne Polsko.


velmi dobre napady - to by nemal byt velky problem spravit chlopi
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: 2. Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v pokri: chipleaderom

Odoslaťod keso26 17 Feb 2010 00:12

spravime :) ..ten kalendar zivych pokrovych turnajov mi dnes rano pri umyvani zubov tiez napadol :D ..premyslal som nad tym, ze zatial by som spravil len nejake vlakno, ktore by som editoval (podobny princip ako je pokrovy slovnik), pokial by vlado nespravil na to specialnu zalozku v menu.
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: 2. Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v pokri: chipleaderom

Odoslaťod cercerBTSSK 17 Feb 2010 09:18

keso26 napísal:spravime :) ..ten kalendar zivych pokrovych turnajov mi dnes rano pri umyvani zubov tiez napadol :D ..premyslal som nad tym, ze zatial by som spravil len nejake vlakno, ktore by som editoval (podobny princip ako je pokrovy slovnik), pokial by vlado nespravil na to specialnu zalozku v menu.



hmmm...plus by pravidelni prispievatelia mohli dat "zaznamy" z live turnajov kde boli, mnohi by sa mozno aj zucastnili viacerych turnajov (napr. ja); a tak nejake info o urovni, priebehu a inych faktov by helpli - mozno samostatna zalozka (ak take nieco existuje, tak povazujte za bezpredmetne, ale ja som si nevsimol)
Samozrejem ak bude o tom zaujem, tak ano...Ja skusim postnut hned teraz po vikende nieco
cercerBTSSK
 
Príspevky: 589
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 1 krát/22 krát
Karma: 0

Re: 2. Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v pokri: chipleaderom

Odoslaťod emjayko 17 Feb 2010 09:27

ked mozem pridat svoj nazor tak by celkom potesilo keby sa medzi online kvalifikaciami objavili aj kvalifikacie na nejake live slovenske a ceske turnaje, zda sa mi ze som to tam nevidel este ani raz, vacsinou su tam kvaldy na ept, wpt a podobne veci za 500$+ alebo ked tak za menej dolacov nejake nezmyselne super hyper turba...
Obrázok používateľa
emjayko
 
Príspevky: 886
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 35 krát/52 krát
Karma: 29

Re: 2. Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v pokri: chipleaderom

Odoslaťod keso26 17 Feb 2010 09:43

emjayko napísal:ked mozem pridat svoj nazor tak by celkom potesilo keby sa medzi online kvalifikaciami objavili aj kvalifikacie na nejake live slovenske a ceske turnaje, zda sa mi ze som to tam nevidel este ani raz, vacsinou su tam kvaldy na ept, wpt a podobne veci za 500$+ alebo ked tak za menej dolacov nejake nezmyselne super hyper turba...

..jo, to urcite znova pribudne (boli uz kvaldy na 500K v ostrave, tak isto minulosezonne Ceska Pokrova Tour, U***et Poker Club Tour, U***et Masters, Prague Poker Series aj Czech-Slovak Poker Tour by P****Stars) Trosku menej toho bolo len posledny 1,5 mesiaca ale to co bolo nahodene bolo aktualizovane. Vcera bolo nahodene UPCT (kvaldy na najblizsie podujatie este nie su preto sa nezobrazuje) a U***et Masters (supersat sa hra dnes), k tomu tento tyzden pribudne CPT a PPS.
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: 2. Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v pokri: chipleaderom

Odoslaťod tento14 17 Feb 2010 11:24

Ten kalendar live turnajov je velmi dobra myslienka. Neviem ako je to so spolupracou pokerportal.sk a poker clubs na svk, kazdopadne mna napadlo nieco taketo:

Vytvorit sekciu v hlavnom menu a la HERNE - kde by mal kazdy poker klub moznost zviditelnit sa, boli by tam zakladne info (podobne ako je to momentalne urobene pre online herne), hodnotenie + najblizsie turnaje.

i.e. http://www.pokerportal.info/poker-herna/21/poker-stars/

Feedovanie turnajovej ponuky by bolo zabezpecene bud poker klubom (zasielanie na pokerportal.sk, pripadne nejakym automatickym feedom z homepagu poker klubu). Turnajova ponuka jednotlivych klubov by sa nasledne nalinkovala na komplexny kalendar live turnajov, ktory sme uz spominali.

Vyhody:
1) Kluby/herne posilnia svoj marketing
2) Zlepsi sa komuniakcia pokerportal.sk - poker kluby
3) Pokerportal.sk sa obohati o mnozstvo informacii z live pokrovej sceny
Obrázok používateľa
tento14
 
Príspevky: 112
Založený: Feb 2007
Poďakoval/li: 4 krát/4 krát
Karma: 2

Re: 2. Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v pokri: chipleaderom

Odoslaťod somNula 17 Feb 2010 11:57

je viac moznosti:

bud sa zadefinuje standart, ktory budu akceptovat kluby a budu ho generovat na svojej strane (napriklad dake xml), ktore bude obsahovat aktualizovane data o turnajoch a tieto xml subory sa budu pravidelne agregovat, takze na pp bude vzdy aktualne info o tom ci a kde bude dany turnaj

druha moznost: vsetko riesit na strane pp, s tym ze das moznost klubu sa lognut a dake info vyplnit a manazovat si vsetky turnaje a rozpis na pp stranke, s tym ze mozno by privitali moznost exportu aby na svoj web, aby tieto data nemuseli pisat Xkrat

tretia moznost: na pp to pisat rucne

priklanam sa k moznosti 1,2 pricom 1 a 2 by bola do buducna asi "najziskovejsia"
somNula
 
Príspevky: 610
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: 2. Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v pokri: chipleaderom

Odoslaťod alydzi 17 Feb 2010 14:18

Ja som mal hlavne na mysli, tie vacsie turnaje cca od 500 euro vyssie buy in ... a hlavne so zaujimavou garanciou, (typu CSPT, CPT a tymto turnajom podobne) lebo to ci sa hra niekde 30 RA to je asi vacsine uplne jedno, lebo pokial je to v ich lokalnom klube tak o tom urcite vedia a na taky typ turnaja urcite nikto nebude jazdit 50 a viac km.

g
alydzi
 
Príspevky: 193
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 3 krát/2 krát
Karma: 0

Re: 2. Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v pokri: chipleaderom

Odoslaťod korki 17 Feb 2010 22:34

Moj nazor sa s totoznuje absolutne s kesovim ;)
korki
 
Príspevky: 205
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 8 krát/3 krát
Karma: -3

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 18 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!