Moneybookers VIP program a ich MasterCard

Internetové peňaženky a iné spôsoby ako vložiť alebo vybrať peniaze z online pokrových herní

Re: Moneybookers VIP program a ich VISA karta

Odoslaťod keso26 18 Feb 2010 20:44

yegon napísal:heh ja mam dolarovy ucet a pri kazdej platbe by mi to strhlo 1,6% za konverziu meny

musim nejak poriesit zmenu uctu na euro len mi z ich supportu nikto neodpisuje

yegon napísal:tak uz som konto zrusil a hned som si vytvoril nove, poziadal som support o odmazanie kreditky zo stareho uctu aby som ju mohol pouzivat s novym

este sa musim prekusat verifikaciami uctu a potom sa budem trapit s updatom moneybookers mailu na herniach

zatial to vyzera fit, rovno si asi vybavim aj tu neteller kartu aby som nemusel drzat vela penazi na jednom mieste

inak niekde som zachytil ze moneybookers ma tiez moznost security tokenu ako P****Stars

..skoda, ze som sa cely den nedostal k PC, by som Ti o tom nieco povedal. Ja som chcel asi pred 3-4 rokmi zmenit SKK na EUR, co ale nebolo mozne kvoli uz uskutocnenym pohybom na ucte. Jedina moznost teda bola, zavriet stary a zalozit novy ucet, co som sprravil. Nevyhoda ale bola ta, ze nemohol byt pouzity rovnaky email, co uz vies, ale ani cislo rovnake bankoveho uctu a rovnaka VISA. Menil som vtedy kvoli tomu aj ucet v banke. Co sa tyka kreditky, tak po expiracii, bolo nove cislo a tym padom sa dala pouzit na MB.

edit: samozrejme som menil u vsetkych bookerov novy MB acc. U niektorych to slo priamo po prihlaseni, ini zas pozadovali vysvetlenie, ziadny problem ale nebol a vsade som to v pohode zmenil.
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: Moneybookers VIP program a ich VISA karta

Odoslaťod yegon 18 Feb 2010 21:07

keso26 napísal:ale ani cislo rovnake bankoveho uctu a rovnaka VISA


to mi napisali uz zo supportu a povedali mi ze ked budem mat novy ucet mam dat vediet a ze mi kreditku a ucet zo stareho accountu odmazu aby som ich mohol pouzit na novom

ak by aj nie tak je mi to dost jedno, uctov mam ako hnoja cize mozem pouzit kludne iny a kreditku nepotrebujem lebo depositovat nou neplanujem :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Moneybookers VIP program a ich VISA karta

Odoslaťod pegas1975x 18 Feb 2010 21:11

yegon napísal:
keso26 napísal:ale ani cislo rovnake bankoveho uctu a rovnaka VISA


to mi napisali uz zo supportu a povedali mi ze ked budem mat novy ucet mam dat vediet a ze mi kreditku a ucet zo stareho accountu odmazu aby som ich mohol pouzit na novom

ak by aj nie tak je mi to dost jedno, uctov mam ako hnoja cize mozem pouzit kludne iny a kreditku nepotrebujem lebo depositovat nou neplanujem :)


Yegon ty uz nepotrebujes depozitovat.Tebe uz len budu prichadzat peniaze za vyhry v svetovych turnajoch :lol2:
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: Moneybookers VIP program a ich VISA karta

Odoslaťod tucniak 19 Feb 2010 02:51

hmm ja by som velmi rad vedel ako to je teda presne nakolko uctov ako hnoja nemam(ach studenti) a menit ucet kvoli tomu je to posledne, co sa mi chce.. :nienie:
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Moneybookers VIP program a ich VISA karta

Odoslaťod yegon 19 Feb 2010 04:00

no mne sa tam dal pridat ten isty banovy ucet co som mal aj predtym, este ho verifikujem tak potvrdim ked vsetko prebehne

kreditka mi pridat ta ista nesla, cakam ci a kedy mi ju zmazu zo stareho accountu - btw to som si asi mohol aj sam predtym nez som ho uzavrel vsak ano :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Moneybookers VIP program a ich VISA karta

Odoslaťod w4444x 19 Feb 2010 04:35

Je na tom MB ten security token ci nie :) ?

http://forumserver.twoplustwo.com/28/in ... en-643469/

ja osobne tu ponuku nikde nevidim ale pisu ze to je len pre vip
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: Moneybookers VIP program a ich VISA karta

Odoslaťod yegon 19 Feb 2010 07:34

a si vip?
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Moneybookers VIP program a ich VISA karta

Odoslaťod w4444x 19 Feb 2010 08:05

yegon napísal:a si vip?


no vip spravis v pohode dakym jednym velkym tranferom , ale vlado je a nevidi tam nic take
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: Moneybookers VIP program a ich VISA karta

Odoslaťod yegon 19 Feb 2010 08:15

no nespravis, najprv ich musis o to poziadat a oni zi povedia kolko mas transfernut

ja som pretlacil cez nich kopec penazi a nie som vip

ked budem mat aktivovane to nove konto tak hned pisem na support ze chcem byt vip a co mam robit a zaroven ohladom toho tokenu
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Moneybookers VIP program a ich VISA karta

Odoslaťod w4444x 19 Feb 2010 08:39

yegon napísal:no nespravis, najprv ich musis o to poziadat a oni zi povedia kolko mas transfernut

ja som pretlacil cez nich kopec penazi a nie som vip

ked budem mat aktivovane to nove konto tak hned pisem na support ze chcem byt vip a co mam robit a zaroven ohladom toho tokenu

v tom fore pisu ze staci jeden 5keur prevod a mas to
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Práca s peniazmi

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!