Highway to hell by Chlpo1989

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod HypAA 06 Mar 2010 13:22

DoN ti neradim ani zo srandy skusit :) hlavne nie na PS.. skor tie HU SNG ale pozri si najskor dake videa, zakladne teorie a urcite ti to pomoze v postflop hre aj pri cg..
Obrázok používateľa
HypAA
 
Príspevky: 199
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 11 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod Chlpo1989 06 Mar 2010 22:40

Mam taky prijemny problem. Dosiahol som 33BI na NL10 a som dost zmeteny, ci mam skusit o lvl vyssie, alebo hrat dalej na NL5. Problem je vlastne v tom, ze som za kratku dobu (asi 25 dni, cisteho hrania asi 42 hodin) dost mastne vyberal vsetko, co sa na stole pohlo. Bojim sa, ze je to len heater a nerad by som, aby ma chytil na NL10 DS. Nie som moneyscared ani podobne veci, za normalnych okolnosti by som sa nepytal, len toto mi prislo trosku rychle. NL5-kou som len preletel. Taktiez mi pripada zbytocne hrat so 66BI na NL5.

Otazka na Vas teda znie, co mam spravit?
1. Nahrat este par ruk na NL5 a z asi 35BI skusit shot na NL10.
2. Prejst na NL10 a urcit si, ze napr. pri 30BI idem naspat na NL5.
3. Hrat do konca mesiaca NL5 a prejst vyssie az potom.
4. Any Idea?

NL5: 88$
Rakeback: 28$
Bonus: 25$
Prílohy
NL5.jpg
NL5.jpg (102.43 ) Zobrazená 1634 krát
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod mr_kaktus 06 Mar 2010 22:53

imo move up......nie je to taky markantny rozdiel na NL10.....btw. stoploss si kludne mozes dat aj vyssi napr kym nepadnes na 25BI NL10 - 50BI NL5. ja som shotoval NL10 s 20BI :) a to som vtedy hraval bez HUDu :).....budes to beatovat len taky fukot :)

EDIT: ak sa dostanes na NL25 skor ako ja tak ta budem chodit v noci strasit :D
Obrázok používateľa
mr_kaktus
 
Príspevky: 1168
Založený: Aug 2008
Poďakoval/li: 67 krát/61 krát
Karma: 26

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod poldinhoo 07 Mar 2010 00:14

mooove up.. :good:
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod Chlpo1989 07 Mar 2010 11:25

No dnes som skusil 2 stoly asi 360 ruk. Nevidim ziadny rozdiel oproti NL5, je to ta ista uroven, mozno trosku viac FE. S betsizingom je to lepsie ako na NL5, lepsie sa to zaokruhluje :) Som v miernom pluse, takze spat na NL5 sa mi nechce vracat.
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod alanmanowar 07 Mar 2010 12:06

Ak mas BR tak hraj s kludom NL10. Skill na to mas a rozdiel v urovni je minimalny a pri troske table selection ziadny. Ja mam trapny winrate a aj tak nelutujem ze som presiel z NL10->NL20, pretoze aj tam je ten rozdiel uplne minimalny, dokonca to, ze je tam menej calling stations mi winrate zvysuje a dari sa mi tam viac. Cize hraj to na co mas BR, ak zbadas ze na to herne nemas nie je problem sa vratit. Aj ked nepochybujem ze ty NL10 budes beatovat bez problemov...
alanmanowar
 
Príspevky: 34
Založený: Aug 2008
Poďakoval/li: 4 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod Chlpo1989 07 Mar 2010 12:14

alanmanowar napísal:Ak mas BR tak hraj s kludom NL10. Skill na to mas a rozdiel v urovni je minimalny a pri troske table selection ziadny. Ja mam trapny winrate a aj tak nelutujem ze som presiel z NL10->NL20, pretoze aj tam je ten rozdiel uplne minimalny, dokonca to, ze je tam menej calling stations mi winrate zvysuje a dari sa mi tam viac. Cize hraj to na co mas BR, ak zbadas ze na to herne nemas nie je problem sa vratit. Aj ked nepochybujem ze ty NL10 budes beatovat bez problemov...

O skille by som velmi este nehovoril, povedzme, ze mam urcité vedomosti :) Jasne, vratit sa nie je problem, nikde sa neponahlam, takze pohodka. Uvidime ako mi to pojde dalej :) Dakujem za povzbudenie.
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod tucniak 07 Mar 2010 13:47

alanmanowar napísal:Ja mam trapny winrate a aj tak nelutujem ze som presiel z NL10->NL20, pretoze aj tam je ten rozdiel uplne minimalny, dokonca to, ze je tam menej calling stations mi winrate zvysuje a dari sa mi tam viac.


sorry chlapci ale vy asi nie ste normalni, bezte na nl200 tam uz je o dost menej calling stations snad sa vam bude viac darit :wall:

ak nevies porazat callng stations na ktore staci zakladny adjujst-hrat silnejsi range, VIAC POZICNE a VALUEBETOVAT, tak ako chces niekedy casom porazat regov ktory tam narozdiel od tych na nl20 nie len sedia, ale robia ti veci ako 3bet light, ked ty izolujes fishku oni izoluju teba, lebo vedia, ze ty si light atd..hraju rozne tricky veci?

nic v zlom ale ked niekto napise ze sa mu hra vyssie lepsie lebo tam je menej vyslovene otrasnych hracov tak sa mi ide klavesnica rozpadnut :P

gl chlpo urcite to zmaknes, akurat v niektorych spotoch mierne vacsiu FE vyuzi vo svoj prospech(nejake spoty s regmi) a inak stale rybky a valuebet:)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod alanmanowar 07 Mar 2010 14:07

nic v zlom ale ked niekto napise ze sa mu hra vyssie lepsie lebo tam je menej vyslovene otrasnych hracov tak sa mi ide klavesnica rozpadnut :P


Preco utocis a zvelicujes? Zjavne sme sa nepochopili, ja som rad za kazdu fishku a viem sa adjustnut (alebo sa o to aspon snazim). Napisal som len, ze sa mi na NL20 dari viac. A ano urcite sa mi hra lepsie ked mam pri stole 2 calling stations ako 5. Mozem sa na ne zamerat a nikto mi do toho neskace, vacsinou viem na com som. Netreba to hned zvelicovat ... druha vec je to, ze ak hras na nizkom leveli proti fishkam a ide ti to dobre ako chlpovi, tak posun v jeho hre bude len minimalny. Treba ist vyssie aj preto, aby zazil viac regov, z ktorych niektori robia to co si popisal.

Celkovo si myslim. ze hoci sa netreba v leveloch ponahlat, je dobre skusat ist vyssie, lebo to ti da viac ako grindit zname vody. Pre mna je najpodstanejsi BRM, hram to na co mam a snazim sa tam zlepsovat. V kazdom pripade kazdy ma svoje predstavy ...
alanmanowar
 
Príspevky: 34
Založený: Aug 2008
Poďakoval/li: 4 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod tucniak 07 Mar 2010 14:44

ja neutocim ani nezvelicujem, pisem svoj nazor nech uz sa Ti akokolvek nepaci :)
a nezvyknem pisat posty bez zameru, vzdy sa snazim aj nieco naznacit alebo pomoct, mam pocit ;)

edit:
ak 'zname vody' grindim tak, ze mam 'zalostny winrate', tak netusim, co mi da move up..rozved to prosim, teda, okrem rakebacku:)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!