Demencia slovenskeho hokeja

Zberný kôš správ, ktoré nemajú súvis s témami

Re: Demencia slovenskeho hokeja

Odoslaťod martinique39 05 Mar 2010 08:45

roche01 napísal: Vďaka kontaktom sa im darí dostať jednotlivé kategórie na turnaje s "hviezdnym" obsadením od Slovana Bratislava cez Spartu Prahu


problem je ze slovan si volakedy vyberal deti co budu za neho hrat. teraz vezmu kazdeho kto si vie zaviazat kopacky, lebo sa tych deti prihlasi tak malo.
martinique39
 
Príspevky: 170
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: -20

Re: Demencia slovenskeho hokeja

Odoslaťod palo1973 05 Mar 2010 09:50

-chalani za komancov to vsak bolo podobne,tu by som hlavny problem nevidel,hravali deti a znami trenerov a dobrych stranikov,ja tvrdim ze kto ma talent tak sa presadi,hlavne je aby na sebe makal

-uvediem priklad z Kosic,moj dobry kamarat Slavo Vorobel bol od ziakov az po dorast podpriemerny hrac a vo VSZ ho drzali len preto ze jeho otec bol riaditel klubu,bol stale v 5tej pätke,proste do poctu,a nakoniec sa poctivou pracou vypracoval az do reprezentacie a bol aj na MS a zda sa mi ze aj na olympiade,okrem toho vystudoval pravo,na druhej strane boli v jeho rocniku ini chalani,napr. supertalentovany Peter Pindar,ktory daval v dorasteneckej lige snad 100 golov za sezonu a na viac ako par zapasov v 1.lige to nebolo,jednoznacne najdolezitejsia je podpora od rodiny,v dnesnej dobe sa musia rodicia obracat,nemozeme predsa cakat na pomoc od statu atd.

-iny priklad je rodina Kostelic,otec so svojimi detmi chodievali do rakuska trenovat,spavali vsetci traja v aute,spominal ze bol rad,ked si mohol dovolit aspon 1x za tyzden zaplatit izbu v penzione dcere-a vidite kam to dotiahli

-ja sam som hraval futbal,a to zabezpecenie bolo na inej urovni,na zapasy na zap.slov sme chodili den vopred,strava v restauraciach,dnes su deti radi ked im miestny sponzor nakraja kilo salamy po zapase


-u mna je jednoznacne chyba v rodine,jedni nechcu podporovat deti v sporte lebo strasne zle zarabaju,ale na druhej strane obaja fajcia,otecko si obcas zajde do krcmy atd,potom je tu druha skupina ktori su zaneprazdneni a viac im vyhovuje ked ich dieta sedi doma pri pc a je v "bezpeci" ,ale neuvedomuju si ze mu vlastne skodia

-samozrejme existuju drahsie a lacnejsie sporty,sam mam 5r dceru a tenis a lyzovanie je nad nase financne pomery,avsak jednoznacne ju na nejaky sport dam,najviac inklinujem k volejbalu,je dost vysoka a v kolektivnom sporte ziska spravne navyky a nebude sa flakat a vyseadavat po lavickach v parkoch ci doma pri kompe
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Demencia slovenskeho hokeja

Odoslaťod Hufelix 05 Mar 2010 11:53

No, ako to je s tými dvoma hokejistami... Slavo hrával dlho predlho útočníka, ešte keď hral za Michalovce 1.ligu, tak hral v útoku a nehral zle, bol však špecifickým hráčom. Potom z neho urobili obrancu. To už bol v KE, každopádne nemyslím si, že nemal talent. Len faktom je, že Peter Pinďár bol asi najtalentovanejším hokejistom na SVK ever. Myslím, že dodnes drží rekordy juniorky. On by bol taká hviezda NHL, že MEGA. Pravdou však nie je, že to bolo nakoniec iba pár zápasov v 1. lige, to je blbosť. Peter bol niekoľkonásobným kráľom strelcov 1. ligy a jej najjagavejšou hviezdou, lenže aj keď s Rybovičom prišli do MI spolu, z MI sa už vrátil iba Rybovič, lebo Peter bol problémový chalan. Nakoniec keď urobil prestup do Skalice, tak za dva kolá tuším nazbieral 6 bodov, lenže potom ho z kádra museli vyhodiť, lebo bol problémovým. Proste zlá povaha. Peter dával Hartmanovi také šibenice, že ten dodnes podľa mňa nechápe. Hold hazard a alkohol :], A aké je na tom celé smutné, že nakoniec Peťa Pinďara sejmulo auto na prechode. Už sa nedokázal vrátiť.

Celý problém je ale v tom, že dnes deti sedia pri PC doma, nie na uliciach hrajú hokej. To je celééé
Obrázok používateľa
Hufelix
 
Príspevky: 332
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 1

Re: Demencia slovenskeho hokeja

Odoslaťod palo1973 05 Mar 2010 13:26

-to som o petrovi nevedel s tym autom,ale slava do dorastu drzali vo VSZke len vdaka otcovi...

EDIT:nehovor o nasej 2.lige nic dobre,najjagavejsia hviezda druhej ligy je dost ponizujuci titul,hoci v tych casoch bola o nieco kvalitnejsia
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Demencia slovenskeho hokeja

Odoslaťod palo1973 05 Mar 2010 13:31

hufe tou poslednou vetou si to vystihol,a tam nepomoze ziadny ucitel telesnej,ziadny trener,ziadne stadiony,ziadna podpora statu ale lel a len RODICIA
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Demencia slovenskeho hokeja

Odoslaťod Hufelix 05 Mar 2010 19:17

palo1973 napísal:-to som o petrovi nevedel s tym autom,ale slava do dorastu drzali vo VSZke len vdaka otcovi...

EDIT:nehovor o nasej 2.lige nic dobre,najjagavejsia hviezda druhej ligy je dost ponizujuci titul,hoci v tych casoch bola o nieco kvalitnejsia


Obcas mám pocit, ze vtedajsia prvá liga bola kvalitnejsia, ako je dnesna extraliga... Kazdopadne ten hráč by hral prvu lajnu kdekolvek.
Obrázok používateľa
Hufelix
 
Príspevky: 332
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 1

Re: Demencia slovenskeho hokeja

Odoslaťod A_Rimmer 24 Mar 2010 14:38

Obrázok používateľa
A_Rimmer
 
Príspevky: 875
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 88 krát/131 krát
Karma: 23

Re: Demencia slovenskeho hokeja

Odoslaťod eduard666 24 Mar 2010 14:43

no nechame sa prekvapit. myslim, ze hlavne zalezi na tom ako sa k tomu postavia hraci.
eduard666
 
Príspevky: 126
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 5 krát/4 krát
Karma: 0

Re: Demencia slovenskeho hokeja

Odoslaťod martinique39 24 Mar 2010 14:55

kanadan bude velmi prekvapeny ako "funguje" hokej na slovesku.
do roka a do dna sa na to vykasle.
martinique39
 
Príspevky: 170
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: -20

Re: Demencia slovenskeho hokeja

Odoslaťod pegas1975x 24 Mar 2010 15:18

chudak kanadan ten skonci v nemocnici s infarktom :crazy:
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Odveci

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!