7castle's "it was nice but it's over" blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod 7castle 13 Mar 2010 02:37

Lance napísal:Jak ti leze red line ? Jde ti aspoň nahoru, když seš teď jen lehce v plusu po 3400 turnajích (nepočítaje rakeback)?


Sry mam uz nejak chaos v tom co som si postol do blogu, teraz hram kazdy den, kadzy druhy 2 sessions, fakt uz neviem kde mi hlava stoji :)

Ale je to takto:

Prvy tyzden som mal dobry profit po 1k turnajoch, ale red line v brutalnom minuse, co sa mi na 1k v zivote nestalo :wall: Nechapal som to vobec lebo som nemal pocit ze hram zle.

Tento tyzden mam 7x minusovu session, ale red line mam vybornu. Viem ze to znie ze trepem, jasne ze mam menej setupov aj, ale fakt som este vylepsil kopu veci, plus znizil pocet stolov prisne na 15-16, a fakt to ma vysledky zatial. Cize z depresie prechadzam do totalnej spokojnosti.

Lance napísal:Já teď chytnul vlnu 1100 turnajů, kde jsem jen +2,4% v red line, prostě tragédie...máme samé coolered handy.
Navíc jsem teď 2000 turnajů breakeven, je to šílenej pocit. Člověk přestává mít chuť hrát.
Asi to znáš :) když jsi byl taky b/e 2k turnajů. Koukal jsem, že Venetian, Envision, swordfish už měli v tomto roce taky 2k b/e a vždy se rozejeli po 2k. Tak snad už to začne chodit i mě.

Zajímavý je, že mě to zastihlo pár stovek turnajů po tom, co jsem přešel na 21 stolů continuous, což se vyrovná v $/hr asi 26 stolů, když hraješ sety. Přesto jsem neměl pocit, že to, že red line jde dolů, je způsobeno více stoly. :(


No po dnesku som uz defacto 3500turnajov BE tento rok 8-)

Pocit to nie je dobry, ale mna zaujima len hra, ked mam pocit ze hram dobre je mi jedno ake mam vysledky.

Ak ti mozem poradit, ked mas zlu red, fakt pracuj este viac na zlepseni, hraj menej. Neverim ze pri 21 stoloch budes hrat rovnako ako na 18. Myslim ze odkedy hram menej mam ovela mensie riziko ze sa stacknem v tesnom spote, vyhravam ovela viac malych bvb potov, ovela pozornejsi som na bubble, etc.

A inak Venetian je hrozna fish... cim viac to sledujem, tym sa viac bavim... vsetci tito low stakes grinderi maju sialene leaky, normalne sa niekedy bavim na tom co vidim :) To iste swordfish, ten keby jednu ruku nepushol asi by dostal infarkt.

Inak celkovo som dosiel na to ze pushovanie, ownovanie, BVB ATC spoty, ICM, toto vsetko je strasne overrated, s trochou zdraveho rozumu sa da casto pockat na lepsi spot.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod 7castle 13 Mar 2010 13:21

Inak dneska idem na ten live donkament uz aby som zacal rozmyslat co spravim s vyhrou 8-)
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod FreeMan 13 Mar 2010 14:07

7castle napísal:Inak dneska idem na ten live donkament uz aby som zacal rozmyslat co spravim s vyhrou 8-)

To mas svatu pravdu :)
FreeMan
 
Príspevky: 204
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 51 krát/0 krát
Karma: 0

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod 7castle 14 Mar 2010 02:43

Hmm tak som doma a live donkament som prekvapivo nevyhral :shock:

Bolo 107 hracov, ITM bolo 12, prva peknych 5k (BI bol 150+15), ja som vypadol pohodovo 15. ;)

Nejak vela som nehral, na zaciatku som hral male poty, nieco som vyhral na AA v 3. levely tusim. Prva zaujimava ruka dosla ked k nam prisadili Blizzyho, najprv ho celkom solidne suckoutol Erik s 55 vs TT, takze Blizzy padol na shorta.

Pri 200/400 najdem UTG QQ, raisnem 1100, Erik pomerne rychlo reraisne na nejakych 4k, Blizzy na MP shipuje asi 6k, ja pozriem na Erika usudim ze ma rozhodne AK, tak to tam poslem, on zavola, otoci AK, Blizzy JJ, board same male, a z 17k stacku mam cca 40k (Erik mal v zasade rovnako).

Onedlho som zobral shorta a vysvihol sa na nejakych 50k.

Nasledne som v haluznej ruke odhodil 20k, ked som pri myslim 600/1200 raisol na BTN A5s, SB fold, BB s 20k behind call. Flop KK5 s FD, ten zvysny King bol v mojej farbe. On check, ja bet 3500, on po case reraise na 9k, z toho ako hral dovtedy, aj z toho ako ludia tieto veci hravaju, som usudil ze sanca ze ma K je fakt miziva, takze skor ma FD, kde som myslel ze som favorit (inak je to cisty coinflip), alebo ma nieco ako 77, co by bol sice favorit, ale zase to moze pomerne casto foldnut (mal by este cca 11k).

Tak som to tam poslal, snapol a otocil AK :D

Potom som vyhral nejake mensie poty, jeden velky proti Branovi V. ked mi na river s 99 doskakala fajnova postupka (ale ani bez toho to nebola marna ruka), potom som zas cosi pustil, az kym neprisiel dalsi velky vyhrany flip.

Pri 800/1600 som nasiel na MP AK, novy hrac pri stole s rovnakym stackom ako ja (cca 37k) limpol, tak som raisol na 6.7k, vsetci fold, on insta AI, polozil som otazku ci ma AA, usudil som ze nema, tak som to shipol, otocil TT, po river bol lepsi ale viete aku knihu napisal Barry Greenstein :D

Tak som vyliezol na 80k, co bolo moje maximum :(

Potom som pustil asi 17k na bvb spote, ked som usudil ze super je rozumny nit, raisol som pri 1/2k (plus velke antes cize kradnut malo zmysel) na 5k T8o, flop KT7 sa imo nedal necbetnut, betol som tak aby jedine co vola/raisuje je K, bohuzial nalozil solidny RR cize som to musle zabalit.

Pri 1.5/3k som prisiel o dalsich 8k ked som raisol UTG 99, dostal jeden call, nasledne squeeze na 40k, kedze super nebol maniak dal som ho na AQ, TT-QQ a foldol, ukazal AA.

HNed nato ma presadili, tam uz som bol so 42k cisty short, prve dva pushe som z BTN este ustal (foldli), nasledne s zdvihli blindy na 3/6k, isiel som AI bvb s 97s, super nasiel A4s a prekvapivo ma suckoutol, uz na flope bolo 44x. :wall:

Medzitym som ale solidne vyblafoval allinom na riveri velky pot, mal som par fajnovych laydownov s TP ked som spravne usudil ze je to malo, takze nemam velmi co riesit, mozno to A5s bolo trochu overaggro, a mozno by som mal viac light reraisovat z BB LP raisy, len dnes bol torchu problem ze mi casto na LP presadzali novych hracov, tak som nechcel reraisovat o 1/5 stacku, keby sa ukazalo ze im nerobi problem ma flatnut a "pozriet sa na flop" :D

No nic, neostava mi nic ine ako zajtra pokracovat v prehravani online ;)
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod 7castle 15 Mar 2010 02:21

Hmm tusim uz moje reporty nikto necita :D

Ale ine som chcel.

Po 8 standardnych stratovych session som sa dnes rozhodol netrocharit, pridal som deviatu, rekordne negativnu (ever), cim som zavrsil skutocne nevsedny tyzden 8-)

Inak som $4k pod EV tento mesiac, co je celkom vtipne.

Dnesna session:
Prílohy
7castle_140310.png
7castle_140310.png (20.12 ) Zobrazená 2663 krát
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod Mareccc1 15 Mar 2010 04:33

Vlado,to si este nebustol po tolkatich zlych sessions ? :poklona:
Mareccc1
 
Príspevky: 255
Založený: Jan 2008
Poďakoval/li: 1 krát/11 krát
Karma: 3

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod Ivo 15 Mar 2010 10:17

7castle napísal:Hmm tusim uz moje reporty nikto necita


Ale číta.
Ivo
 
Príspevky: 420
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 18 krát/11 krát
Karma: 2

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod yegon 15 Mar 2010 10:38

citame ale poznas moju vseobecnu inklinaciu k rypavym postom - no a som si povedal ze nebudes kopat do cloveka leziaceho na zemi so zlomenou chrbticou :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod Hrk 15 Mar 2010 10:47

No to vis ze to cteme ;) Porad cekam kdy prijde ten HOTRUN a vse se obrati k dobremu ;) :gl:
Hrk
 
Príspevky: 114
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 13 krát/1 krát
Karma: 0

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod ___Mortylen___ 15 Mar 2010 12:19

SNG misery & live madness
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 9 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!