7castle's "it was nice but it's over" blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod Strangercz 17 Mar 2010 12:53

všichni čítáme a držíme palce
Strangercz
 
Príspevky: 20
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod Mikhal18 17 Mar 2010 19:11

Cauves,mohl bys by napsat ten program 7castle? Nevim jak se jmenujes,tak promin,ze te oslovuju nickem :D Jak dopadla dnesni session? Mas v planu jeste nejake video? Fakt vg.. Presne je tam par hand s kteryma nevim co pf.. Diky za odpoved..
Mikhal18
 
Príspevky: 4
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod Drak 17 Mar 2010 21:13

7castle napísal:Hmm tusim uz moje reporty nikto necita :D


Ale čítam a držím palce. A hlavne začni písať tú knihu, lebo ťa niekto predbehne ...
Drak
 
Príspevky: 70
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 7 krát/2 krát
Karma: 0

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod 7castle 17 Mar 2010 21:47

Hmm sranda dnes som dostal asi 6 sukromnych sprav :)

Tak ja len ze vsetkym odpisem, len som na tom teraz tak vselijako, mal som poobednu session, teraz musim dat nocnu, do konca tyzdna chcem dat 1k SNGs lebo som trosku pozadu oproti planu (4k SNGs, 70k VPPs, sialeny profit), aj pokial ide o volume som vzadu, a kedze zatial som po 2k SNGs v $$ minuse :D , zrejme budem musiet este riadne pridat volume aby som to zachranil 8-)

Celkom funky grindit divoky challenge a po polovici byt celkom jasne v minuse.

Aha a este jedno som chcel:

NENAVIDIM BOP (Battle of Planets)!

To uz vazne neni mozne aku ja tam mam smolu. Vcera som mal hotrun na Neptune (27s/38s), po 34 turnajoch som mal 720 bodov. Dnes som tam samozrejme vsetko prehraval, skoncil som s 1395, co bude tak akurat nejake 17. miesto nakoniec (cize bez bonusu a bez ticketu), samozrejme len co som dohral orbit tak som 3 (!) nasledujuce turnaje vyhral. Keby som vyhral aspon o jeden debilny turnaj viac, tak mam 1440 co mi hravo staci na top 10 a mam par $$ navyse a samozrejme ticket.

NENAVIDIM BOP!
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod Riddlah 17 Mar 2010 22:05

čitame a lubime ofc :Rose:
Obrázok používateľa
Riddlah
 
Príspevky: 714
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 67 krát/9 krát
Karma: 3

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod 7castle 18 Mar 2010 01:14

Haha ozaj sa bavim ako uz davno nie :lol2:

Nocna session nemala chybu.

Ked som mal otvoreny jeden stol tak som musel vybavit nejaky telefonat, malo to byt kratke, trochu sa to natiahlo, a ako naschval sa mi nejako rychlo otvarali stoly... Skoncil som ked uz ich bezalo 10.

Hned ako som skoncil tak zrazu vidim ze som z BB v ruke na flope 774 a ja mam T7... vravim si super... betnem 59 do potu 90 nech z toho nieco mam, nejaky limper foldne, SB reraise na 180, ja este trochu mimo z telefonatu som v tom ze mam nuts, reraisnem 540, insta allin, uz mi zacina zapalovat ze je zle ale este rozbehnuty hitnem call, samozrejme otoci A7 :wall:

Hned na tom na dalsom stole ryba raisne 90, ja QQ na BTN 270, za mnou na BB mega ryba po ktorej na 60tkach cielene polujem shipne AI, samozrejme insta call ukaze AA obv :D

Vravim si fasa zaciatok, vynadam si aky som dement (za ten T7o dementny stackoff), vravim si dychaj z hlboka session je dlha to este dobehneme, hram cca 5min ked zrazu nejak dlho cakam na akciu, dojde mi ze mi vypadol net opat, pustim zalozny, uz som vsade sitout obv :( Ked Tcom nenaskoci ani po 5 min tak viem ze som dohral, pretoze nebudem riskovat hrat na mobilnom celu session, plus mi tym padom nejde ani SS na NTB, takze to radsej balim.

Koncim v miernom minuse chvalabohu.

Milujem TCOM. Toto uz je treti velky vypadok odkedy ho mam, co je malinko cez 1 mesiac :good: Skutocne good job. Vyborne je tiez to ze technicka podpora (aby som to aspon mohol ohlasit) funguje 7-22, cize o 23.00 mam uz samozrejme smolu.

Cize cely moj grind plan ide pomaly ale iste do trosiek. :wall:

Po poobednajsom "uspesnom" boji s BOP a celkovom minuse tento mesiac je to dalsia radost 8-)
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod yegon 18 Mar 2010 01:24

hmm to je zvlastne s tym tcomom - mne to v zapadakove fici pomerne spolahlivo ked som mal vypadky tak v 99% boli sposobene chybou mojho modemu

zo zaciatku som mal problemy castejsie kym sa nezistilo ze mam nejaku zasumenu linku a ked to odstranili vsetko bolo ok

uz si tie vypadky s nimi riesil? mali oni v tom case nejaky problem alebo to moze byt v niecom inom?
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod 7castle 18 Mar 2010 01:29

yegon napísal:hmm to je zvlastne s tym tcomom - mne to v zapadakove fici pomerne spolahlivo ked som mal vypadky tak v 99% boli sposobene chybou mojho modemu

zo zaciatku som mal problemy castejsie kym sa nezistilo ze mam nejaku zasumenu linku a ked to odstranili vsetko bolo ok

uz si tie vypadky s nimi riesil? mali oni v tom case nejaky problem alebo to moze byt v niecom inom?


Prvy raz bol vypadok nejaky velky, vypadla vraj cela CV.

Druhy raz som to celkom nepochopil, chlapik tvrdil ze nieco kratkodobo posahalo router, vtedy v konecnom dosledku stacilo ho hardresetnut, cize vytiahnut z elektriny a zapojit... ale zaroven nieco riesil v tej 192.xx... etc adrese a tvrdil ze aj tam bolo nieco zle nastavene takze mi to nebolo uplne jasne...

A teraz odisla zaroven aj telka, takze vobec netusim o co ide... a kedze nemam kam zavolat tak to zistim az rano :evil:
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod yegon 18 Mar 2010 01:47

vyzera ze si chytil kvalitnu oblast :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod 7castle 18 Mar 2010 01:51

Prave to cele samo od seba nabehlo... fakt fasa.

Rano tam zavolam, ale asi mi to moc nepomoze.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 7 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!