LuckyAcePoker

Diskusia k herni LuckyAce Poker

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod dzejkej 15 Jún 2010 13:31

Drobec37 napísal:hmm to ma teší a nieje treba v HM nastavit v seating prefferencis iné miesto? nechce sa mi to teraz skusat ked pozerám futbal :D


No mna to netesi. Tucniak meanwhile pisal, ze potom zase boli chvilu 10max stoly, tak nechapem, co sa deje a momentalne to v praci checkovat akosi nebudem :)
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod Drobec37 15 Jún 2010 14:28

no ja to akurat pozerm tak ked som klikol na stoly NL10 tak tam boli 10max stoly a na NL20 a NL30 boli 6max stoly. trocha haluze
Obrázok používateľa
Drobec37
 
Príspevky: 668
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 49 krát/9 krát
Karma: 6

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod Mayday 16 Jún 2010 10:14

fail fail fail fail fail...

som LA napisal, ze ak tie 6max stoly nechaju 6max stolmi, tak idem do prec odtial..
Mayday
 
Príspevky: 1148
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 31 krát/24 krát
Karma: 14

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod dzejkej 16 Jún 2010 10:30

No je to fail, samozrejme sa mi vcera podarilo fajne posadat, aby som mal poziciu na nit rega a fishky mali poziciu na mna - uplny ideal :-D.

Ale snazia sa, aby odstranili v tej herni vsetky tie plusy (a veru ich vela nie je) a skoncilo to iba ako herna s malym trafficom, zlym softom a zakazovanym rakebackom ...
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod Mayday 16 Jún 2010 10:52

a veru ze im to ide velmi dobre, gj LA! :(
Mayday
 
Príspevky: 1148
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 31 krát/24 krát
Karma: 14

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod TuKE 16 Jún 2010 11:43

Ako je to zlé, ale vy tu z toho robíte tragédiu, ako keby teraz každému napísali, že nám strhávajú 500usd zabudnutý rake z minulého mesiaca :)
Na Stars som bol zvyknutý sedieť tam, kde bolo miesto voľné, je pravda, že tam je tona stolov, takže ak sa mi nepáčilo, tak som odišiel, ale vzhľadom na úroveň na LA to nevidím nijako tragicky.
Btw. ak odídete, ja budem len rád, viac rybičiek pre mňa :)
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod dzejkej 16 Jún 2010 11:56

TuKE napísal:Ako je to zlé, ale vy tu z toho robíte tragédiu, ako keby teraz každému napísali, že nám strhávajú 500usd zabudnutý rake z minulého mesiaca :)
Na Stars som bol zvyknutý sedieť tam, kde bolo miesto voľné, je pravda, že tam je tona stolov, takže ak sa mi nepáčilo, tak som odišiel, ale vzhľadom na úroveň na LA to nevidím nijako tragicky.


Skor tu ide o trend. Kazdy mesiac herna robi problemy:
1) na zaciatku nepocitali rake a VIP body a potom to pracne s5ne nastavovali
2) neskor boli nejake fajne vypadky herne viackrat za den
3) potom to zhorsili affiliatom a rb pre novych je fantasy + este aj pozabudli na to im nieco affiliatom zaplatit
4) teraz setria na stolickach pri stoloch :)

Ale tak zase dali ten autorebuy a pasikuju stoly v lobby, len neviem, preco to prislo az po par mesiacoch odkedy to bolo na pacifiku :).

TuKE napísal:Btw. ak odídete, ja budem len rád, viac rybičiek pre mňa :)


Ja som myslel, ze ked odidem, tak Ti ubudne jedna rybicka :-D.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod dzejkej 18 Jún 2010 21:18

Tak .. LA opat pokracuje v uzasnom vykone.

Po poslednom update evidentne zaviedli chybu (alebo planovanu novinku?), ze ak je niekto v sitout/disconnect mode, tak ho to nevykopne nikdy zo stola. Par vtipnych regov sa rozhodlo sadnut si za kazdy stol, dat sitout a cakat alebo ist do mesta sa ozrat, ja neviem. Som pocas session napisal mail, ze co to ma byt, tak som zvedavy ...

:crazy:
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod Drobec37 18 Jún 2010 21:33

ja som sa presne nad týmto pozastavoval že čo stým prepána urobili. som hral 6 max a pri stole HU. dúfam že to vrátia do pôvodného stavu lebo tých kreténov co toto robia je viac.
Obrázok používateľa
Drobec37
 
Príspevky: 668
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 49 krát/9 krát
Karma: 6

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod nelz0n 18 Jún 2010 23:24

hlavne cely den dnes bola mnou oznacena ryba na jednom stole sitoutnuta ryba a som si ku nej asi 10x sadol a stale zistil ze TO JE TA SITOUTNUTA RYBA wtf
Obrázok používateľa
nelz0n
 
Príspevky: 525
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 13 krát/21 krát
Karma: 9

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na LuckyAce Poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!