Highway to hell by Chlpo1989

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod popoBA 17 Sep 2010 15:34

matiapag napísal:
popoba napísal:urcite skus omahu


chcel som len pomoct... podla mna na odreagovanie a znovunadobudnutie pohody je nejaka ina varianta pokru (hrana 4fun s ultrasafe BR) dobry sposob, ako si zahrat karty ale nebat sa nejakej dalsej prehry + sa mozno da aj daco troska naucit


??? sak ja som to tiez myslel v dobrom a vazne,nie ironicky
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod ___Mortylen___ 17 Sep 2010 15:37

No minimalne vies, ze ked sa stackujes, tak si v ramci equity popredu. To, ze tieto konfrontacie prehravas ako na beziacom pase uz Ty nemas ako ovplyvnit. Kedze vies, ze je to vsetko len hlupa smola a neprehravas kvoli tomu, zeby Ta niekto ownoval, nemalo by to naburat Tvoju schopnost ownovat ostatnych. Nema Ta totiz to co zneistit. Ano, asi mas leaky, ano, asi urcite sa to da hrat lepsie, ale kedze Tvoja strata pochadza z hlupych badbeatov, len hraj svoju hru, hraj vela ruk a ono sa to musi podat. Moze Ta tesit rakeback, Tvoj status, odohraty pocet ruk a nasledne statistiky, ktore Ti vela povedia o Tvojej hre. Moze Ta tesit historia s fishkami a uz vobec to, ze sa happy stackuju s dvoma outmi.
A hlavne, co Ta nezabije, to Ta posilni :mortylen:
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod popoBA 17 Sep 2010 15:38

hypAA sak prave preto ze v omahe je 87x vacsia variance tak sa mu potom ta v holdeme bude zdat uplne zanedbatelna :D
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod HypAA 17 Sep 2010 15:45

podla mna najlepsie by bolo keby si AI EV vypol a len hral.. dal si goal kolko ruk chces za mesiac odohrat.. ked ti robi problem badbeat tak si dat pauzu 1-2hodky a hrat znovu s cistou hlavou.. AI EV krivku si pozres nakonci mesiaca a povies "hram proti bootom/im running like a GOD"
Obrázok používateľa
HypAA
 
Príspevky: 199
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 11 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod Chlpo1989 17 Sep 2010 15:48

Mna ani tak netiltuju tie situacie, kde prehram 85:15 (uz som si zvykol) a ani tie peniaze, ale skor to, ze ma to brutalne okrada o winrate a uz som mohol byt uplne niekde inde.
Dalsia vec je ta, ze sa stavam paranoidny a ked citim, ze uz nehram dobre, tak radsej hned vypnem. A s tym sa spaja dalsi problem a to ten, ze mam velmi malu moznost hrat, pretoze rodina a okolie nie je velmi nadsena "gamblerstvom" a prave pre tieto situacie sa okradam o cas, ktory mozem vyuzit na A-game.
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod Chlpo1989 17 Sep 2010 15:52

HypAA napísal:podla mna najlepsie by bolo keby si AI EV vypol a len hral..
V podstate to tak robim. Len dnes ma dostal 2 outer a to som uz nezvladol a musel som sa vyventilovat napisanim toho postu.
dal si goal kolko ruk chces za mesiac odohrat...ked ti robi problem badbeat tak si dat pauzu 1-2hodky a hrat znovu s cistou hlavou.. AI EV krivku si pozres nakonci mesiaca a povies "hram proti bootom/im running like a GOD"
Prave toto nemozem, lebo ma limitujece moznosti hrania.
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod dzejkej 17 Sep 2010 15:53

Chlpo1989 napísal:Mna ani tak netiltuju tie situacie, kde prehram 85:15 (uz som si zvykol) a ani tie peniaze, ale skor to, ze ma to brutalne okrada o winrate a uz som mohol byt uplne niekde inde.


Predstava, ze Ta bad beat okrada o winrate je nezmysel. To sa v longrune "vyrovnava" a budes hotrunovat zase s nadpriemernym winrateom. Nic Ta neokrada, ale mozes si povedat, ze si momentalna situacia Tvoj winrate poziciava ;). Moze sa stat, ze zase vyhras o nieco viac situacii na vyssom limite ;).

O winrate okrada zla hra a tilt, nie bad beaty :).
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod matiapag 17 Sep 2010 15:55

popoba napísal:??? sak ja som to tiez myslel v dobrom a vazne,nie ironicky


tomu sa mi veru nechcelo verit (a stale mam pochybnosti :D), a hoci to urcite nie je nejaky najlepsi napad, tak ja sa snazim najst nieco ine, ako stale dookola omielane: "odsadni si od PC", "chod na pivo", "daj si pauzu" a podobne veci, ktore su samozrejme velmi spravne, no on ich urcite velmi dobre ovlada.

btw, je mozne, ze to sposobuje prave tvoj nedostatok casu? Neviem sice akym sposoobom, mozno ze si iba uvedomujes, ze ak na zaciatku session prehras 1-2BI, tak nebudes mat dost casu odohrat dostatocny pocet ruk v ten den, aby si siel spat v pluse? (hovorte si, co chcete, vzdy sa mi zaspava lepsie, ak som v pluse, alebo aspon ked som ku koncu dna zmensil stratu)
to je len cisto hypoteticka otazka, ja osobne sa radsej vyhybam hre, ked mam na nu malo casu, lebo vtedy sa mi hra velmi nepohodlne. Potom mam toho na konci mesiaca sice odohrateho o dost menej, ale zas to ma podla mna pozitivny dopad na winrate.

edit: podla tvojho postu je na pricine ten casovy factor podla mna a v kombinacii s velmi zlou seriou beatov to musi byt naozaj narocne zniest. Snad sa z toho coskoro dostanes ;)
Naposledy upravil matiapag dňa 17 Sep 2010 15:57, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod Chlpo1989 17 Sep 2010 15:55

dzejkej napísal:Predstava, ze Ta bad beat okrada o winrate je nezmysel. To sa v longrune vyrovnava a budes hotrunovat zase s nadpriemernym winrateom. Nic Ta neokrada, ale mozes si povedat, ze si momentalna situacia Tvoj winrate poziciava ;). Moze sa stat, ze zase vyhras o nieco viac situacii na vyssom limite ;).

Tak dufam, ze sa ten longrun dostavi co najskor :D Uvidime no, neostava mi nic ine, len hrat dalej A-game a pobit sa s tymi rybami :x
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod Chlpo1989 17 Sep 2010 16:03

matiapag napísal:mozno ze si iba uvedomujes, ze ak na zaciatku session prehras 1-2BI, tak nebudes mat dost casu odohrat dostatocny pocet ruk v ten den, aby si siel spat v pluse? (hovorte si, co chcete, vzdy sa mi zaspava lepsie, ak som v pluse, alebo aspon ked som ku koncu dna zmensil stratu)

Toto vobec neriesim, odkedy mi Horsey otvoril oci s jednou vetou (diky ;) ) -
"CG je jedna dlha session"
To pre mna znamena, ze nemusim riesit ci zaciatok session odpalim BI proti nejakemu donkovi v 3streetoch s tym, ze calluje 12-ty par a doskace mu na river druhy par atd. Viem, ze mam urcitu winrate a aj ked nieco odpalim na zaciatku, tak za 2-3 sessions uz budem opat v pluse a ked sa stane tato situacia 100x tak ho 80krat vyberiem.
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 8 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!