EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod marcoo12snv 04 Nov 2010 13:50

marcoo12snv napísal:http://www.youtube.com/watch?v=vMMZSRtbNZ8
nechcel som sa vyjadrovat kym tu situaciu neuvidim, ale ked som ju teraz videl, tak kazdy jeden z vas co tu ste, by ste to urobili rovnako ako martin, toto nieje finalovy stol o par €, ale ide o miliony a aj ked je profik, tak predsa len EPT FT nieje kazdy den a ani kazdy den nedostanete 2xall in pred vami ak mate nuts a kazdy jeden z vas by sa najprv musel spamatat ze s nuts dostanene 2x all in pred vami, 10mil. pot pred sebou a podla mna to, co sa mu hnalo hlavou bolo, ze proti comu vlastne stoji a ze ak bude mat niekto set, tak ho este moze porazit nejaky zazracny river, ktory aj dosiel ale nastastie set nemal nikto...


Kód: Vybrať všetko
Těch 15 vteřin čekání jsem se zaobíral velikostí stacků soupeřů, kolikátý vypadnu, když nás Daniel vyřadí oba, protože mohl mít klidně stejnou handu jako já ale v barvě, takže by jemu došlo nuts a já bych byl out… Nehledě na to, že šlo o můj životní úspěch, o velké peníze, a i když hraju poker nějaký pátek, tak to byly nervy. Jsem přesvědčený, že 99 % českých hráčů by přemýšlelo ještě o mnoho déle než 15 vteřin. Danielovi ujely nervy, což chápu, protože jsem ho v podstate připravil o zisk trojkoruny.


Obrázok
marcoo12snv
 
Príspevky: 276
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 51 krát/18 krát
Karma: 1

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod Ivo 04 Nov 2010 16:00

OK, ale rozmýšľať 20sek. nad NEFOLDNUTEĽNÝM NUTS, pre ktoré na flope platil 25% stacku mi príde napriek Martyho zdôvodneniu
tak, ako keď si Maradona spravil polovicu súperových hráčov aj s brankárom a potom by sa zastavil pred prázdnou bránkou na 20sek a až potom by to tam šupol a zdôvodnil by to tým, že si ešte musel overiť, kde stoja tyče a koľko súperov je zaním a ako sú rozostavení. Ako by to vypátralo?

Za tento príspevok od Ivo poďakovali :
alydzi
Ivo
 
Príspevky: 420
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 18 krát/11 krát
Karma: 2

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod 7castle 04 Nov 2010 16:55

Ivo napísal:OK, ale rozmýšľať 20sek. nad NEFOLDNUTEĽNÝM NUTS, pre ktoré na flope platil 25% stacku mi príde napriek Martyho zdôvodneniu
tak, ako keď si Maradona spravil polovicu súperových hráčov aj s brankárom a potom by sa zastavil pred prázdnou bránkou na 20sek a až potom by to tam šupol a zdôvodnil by to tým, že si ešte musel overiť, kde stoja tyče a koľko súperov je zaním a ako sú rozostavení. Ako by to vypátralo?


Winner imo. :good:

Ja Martymu verim kazde slovo, to vysvetlenie dava zmysel, ale bez ohladu na to je to cele blbost. Nie som Cech, ale podla jeho teorie som si isty, ze patri do toho 1%, 1 sek po DN alline by som povedal "wow, this is really sick, but I cannot fold, allin" a chipy by boli v strede.

Anyway, je to uz jedno, on si tym spravil vo svete meno, ja mu gratulujem k vyhre, 500k e, MBN :D
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod Accident 04 Nov 2010 16:56

toto ale nie je futbal pre pana..inac mozno sa nad tym co spravil patrilo pouvazovat po skonceni turnaja, ale toto uz vsetci strasne prehanaju. proste sa zasekol na 15 sekund, netreba to zas tak riesit.
Accident
 
Príspevky: 43
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 2 krát/1 krát
Karma: 0

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 39 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!