Highway to hell by Chlpo1989

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Highway to hell by Chlpo1989

Odoslaťod Kominak 09 Dec 2010 21:30

mam to dost podobne teraz, redline drzim v norme ale mam uz asi 8 minusovych session v rade. Dnes som to drzal chvilu na BE, potom typek napalil all in na turne na T high boarde s KTo, callnem s QQ, river K a uz to islo :)

Kazdoapdne :gl:
Kominak
 
Príspevky: 283
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 36 krát/9 krát
Karma: 0

Re: Highway to hell by Chlpo1989

Odoslaťod matiapag 09 Dec 2010 21:33

No to veru nie je pekne, ale ta redline nam ukazuje, ze veruze vies co robis :) Prajem vela stastia, aby bol toto posledny downswing na NL10 ;)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Highway to hell by Chlpo1989

Odoslaťod tucniak 09 Dec 2010 22:22

Mathejs napísal:tak ta redline vyzera pekne,zda sa, ze vies velmi dobre co robis a hlavne preco to robis. Takze to je podla mna len otazka casu, kedy poletis hore!


dovolim si nesuhlasit, taketo sudy robit na zaklade tohto vobec nemozes, taka redline moze znamenat aj to , ze proste malo folduje, privela 3 brl bluffuje a podobne veci-na 1.5k rukach samozrejme az tak nie.
btw pri 4-6 stlocoh byt down 4-5 bi je skor standard ako nejaky down, tiez by som to tak nenazyval, ked si prejdes tych 1.5k ruk a nevidis tam nejake velke chyby(ani nikto komu to napr posles na review) a o BIs prichadzas setupmi (reciprocity ---niekde uz vysvetlovane), tak treba len dalej hrat solid:)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Highway to hell by Chlpo1989

Odoslaťod Mathejs 09 Dec 2010 22:40

tucniak napísal:
Mathejs napísal:tak ta redline vyzera pekne,zda sa, ze vies velmi dobre co robis a hlavne preco to robis. Takze to je podla mna len otazka casu, kedy poletis hore!


dovolim si nesuhlasit, taketo sudy robit na zaklade tohto vobec nemozes, taka redline moze znamenat aj to , ze proste malo folduje, privela 3 brl bluffuje a podobne veci-na 1.5k rukach samozrejme az tak nie...


Ja som iba vychadzal z toho, ze chlpo spominal setupy a nejaky KK do AA a tomu zodpovedaju na grafe tie asi 4 dlhsie "pady" modrej ciary. No a ziadne ine prudke pohyby tam nebadat :).Uznavam, ze vzorka 1.5k nie je bohvieaka, ale tusim to nie je jeho prvy graf s takou redline...
Ale je mi jasne, ze ak by som chcel mat super redline, staci ist AI kazdu ruku PF :D
Obrázok používateľa
Mathejs
 
Príspevky: 251
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 27 krát/5 krát
Karma: 3

Re: Highway to hell by Chlpo1989

Odoslaťod tucniak 09 Dec 2010 22:50

ja len ze plakat nad redline a fixovat sa na nu je zle-treba plakat nad spotmi:)
sa ti kludne stane, ze v uvode session budes tvrdo valuebetovat 150 deep daku rybu callne ti nejake velke (over)bety a na river 10 do 100 zahodi atd:)..a cervena bude rast, nasledne ti nevyjdu 2-3 3bet poty kde sicce dobre barelujes ale super odmieta kooperovat/pripadne sam musis latefoldovat velky pot a mas ju zase down:)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Highway to hell by Chlpo1989

Odoslaťod Mathejs 09 Dec 2010 22:58

Ja rozumiem ako sa "tvori" ta ciara:) Len z vlastnych skusenosti viem, ze mi ta ciara pada preto, ze robim chyby. Suhlasim ze fixovat sa na nu neje dobre, ale myslim si, ze je to vyznamny indikator kvality hry. Ale je potrebna aj patricna vzorka koli pripadom, ktore si spominal.
Obrázok používateľa
Mathejs
 
Príspevky: 251
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 27 krát/5 krát
Karma: 3

Re: Highway to hell by Chlpo1989

Odoslaťod Chlpo1989 12 Dec 2010 00:12

Prave som dohral najsialenejsiu session v mojom zivote. Otvoril som novy stol a postupne si sadali fishky... Po 20 handach mali 3 z nich staty 100/0-15/0,2. V jednu chvilu som bol v pluse vyse 4BI, ked sa zrazu jedna z nich odtrhla a zacala 5bet pushovat K3o PF. Zrazu bolo na stole nieco cez 150€ a uz som len cakal na vhodnu ruku. Po chvilke som si raisol z UTG QQ dostal som tusim 3 cally. Cbetujem nizky board a short mi to pushuje, ryba, ktora ma v stacku 380bb dorovnava a ja nemozem pushnut, pretoze nemam min dvojnasobok, FML! Na turn prichadza K a ryba pushuje svoj zvysny stack a ja neviem co robit. Stacky lietali hore dole a ja som nakoniec skoncil BE :/ Vypisujem to tu preto, lebo sa mi vypol notas (asi z prehriatia) a uz sa mi ho nechce zapinat.

Zajtra pastnem grafy dvoj najvacsich maniakov na stole. A tusim tu niekto spominal, ze mam dlhodobo vyrovnanu red line, tak ho hned vyvediem z omylu :D
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Highway to hell by Chlpo1989

Odoslaťod Chlpo1989 15 Dec 2010 23:44

Tak dnes som shotoval NL20, s hrou som spokojny, vyzera to tak, ze si tam bez problemov zvyknem. Session som skoncil -2BI, ked chalan ch/calloval OOP QQ na nizkom boarde vs moje JJ + jeden pan sa rozhodol, ze jeho 3-ti par bude dobry a na river trafi druhy par.
Dufam, ze ked ma nechyti nejaky extra down, alebo nieco, tak by som mohol byt zas o level vyssie :)
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Highway to hell by Chlpo1989

Odoslaťod michael163 16 Dec 2010 00:23

Chlpo1989 napísal:Tak dnes som shotoval NL20, s hrou som spokojny, vyzera to tak, ze si tam bez problemov zvyknem. Session som skoncil -2BI, ked chalan ch/calloval OOP QQ na nizkom boarde vs moje JJ + jeden pan sa rozhodol, ze jeho 3-ti par bude dobry a na river trafi druhy par.
Dufam, ze ked ma nechyti nejaky extra down, alebo nieco, tak by som mohol byt zas o level vyssie :)


gratz nech to ide co najskor do plusu nech zas nemusis zliezat. a btw vidime sa pri stoloch :D
Obrázok používateľa
michael163
 
Príspevky: 689
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 63 krát/62 krát
Karma: 15

Re: Highway to hell by Chlpo1989

Odoslaťod Chlpo1989 18 Dec 2010 21:48

Tak zatial "shot" vyzera celkom fajn. Snazim sa celkom tableselectovat a hrat proti rybam. Odohral som asi 1,5k a BE.

Dnesna druha session (prva bola presny opak) dopadla dost zle, ale hralo sa mi vyborne. Skoda len, ze ryby aj v 3betovanych potoch triafaju monstre :(

Hadam sa to otoci :)
Prílohy
sess.png
sess.png (36.19 ) Zobrazená 1639 krát
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!