Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod janobendik 28 Dec 2010 21:59

janobendik napísal:ahojte. Vela stastia na Bahamach!!! :gl:
...... ceasears... mas absolutnu pravdu co sa tyka online a hlavne PS! hry su tam vytvarane umelo, len zadubenec {pripadne ten co hra naraz 8-10 obrazoviek} si to nevsimne!!! ale ak nechces mat na PP tzv. karmu -15 a nebyt ciernou ovcou tejto stranky, tak si to nechaj pre seba, lebo ta online mysi zabiju grafmi, stotisickami ruk..... :lol2:

.............ach zase raz som mal pravdu! minimalne v tom ze online mysi to zabiju........ :ROFL: :D
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod speksSVK 28 Dec 2010 22:11

ale suhlasis aj s tym ze napr ty castejsie triafas tu lepsiu stranu mince ked si v pluse,aj ked tebe sa zda ze ani nie?..mozno si menej vsimas situacie ked uluckujes ty. toto je cista hypoteza,aj keby to takto fungovalo je blbost nad tym vyplakavat lebo kazdy ma rovnaku sancu a podmienky,iba ma niekto viac stastia alebo hra viac turnajov tak sa to vyrovnava...toto je vsetko hypoteza
nakoneic nikto nei je nuteny hrat na PS,ani online.
ked si zoberes ze mnoho hracov co je uspesnych online je viacmenej aj live,lenze tazko sa to da niekedy porovnat pretoze tych live turnajov v pomere s online turnajmi je velmi ale velmi malo,a kedze potrebujes dostatok pokroveho stastia v jednom turnaji aby si sa dostal aspon na FT (s tymto urcite suhlasis kedze hravas dost live turnajov) tak je tazsie nieco hitnut live, ale predsa su tu hraci co dokazu vyhravat dlhe roky aj live..ale aj online
vies ked ty uluckjes live a dostanes sa na FT..tak jasne ze neplaces..place ten druhy co si ho suckoutol...ale to si uz nevsimas
podobne je to aj online..len na 100 nasobnom pocte turnajov,cize aj tych "rigged" (suckout) situacii je omnoho viac a lepsie si ich zapamatas.
PS: a co ked si zapnu druhy turnaj?..ich chyba..alebo mozno nie!..mozno akurat oni dostanu situaciu castejsie v turnaje ked uluckuju a vyhraju solidne prachy...aj mne sa uz podarilo vyhrat turnaj z 2500 ludi...a bolo to davnejsie ked som vedel o pokri menej ako teraz ,ale v ten den to proste slo a clovek ma pocit vtedy ze nic nemoze prehrat a proste vsetky situacie hraju pre teba,proste faktor stastia!aj to patrí k pokru
Obrázok používateľa
speksSVK
 
Príspevky: 168
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 30 krát/5 krát
Karma: 1

Re: Hand history

Odoslaťod ROYAL SHlT 28 Dec 2010 22:26

janobendik napísal:
ROYAL SHlT napísal:Chcem sa spýtať p. Bendíka, prečo neposkytne svoju hand history. Nech dá priamo odpoveď.

..... proste to neviem stiahnut, neviem pouzivat ani ziadne "pomocky vypoctovej techniky" a som zasadne proti nim.

Nejde o žiadny software, ani netreba žiadne umenie k tomu, kompletnú históriu odohratých rúk máte vo svojom PC. 5 minút a možete všetkým dokázať, že boli slepí... Nestojí to za to? Alebo...?
Obrázok používateľa
ROYAL SHlT
 
Príspevky: 65
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 9 krát/4 krát
Karma: 0

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod janobendik 28 Dec 2010 22:28

speksSVK, tu vobec mi nejde o to ci prehram, alebo vyhram, ale o to ze generator tzv "nahodneho vyberu" kariet v turnaji je nastaveny nie na nahodny vyber konbinacii, ale tak, aby sa turnaj skoncil cim skor . a to kazi hru. Jasne mozeme nehrat..., ked sme tlsti mozeme nejest, ked sa nam nepaci nepozerat......... ale vyjadrit sa hadam este mozeme! :)
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod janobendik 28 Dec 2010 22:30

royal, nerozumies, PC viem zapnut a vypnut. Neviem napisat list, poslat email....a pod jednoduchosti. Kludne prid do KE dam Ti PC a stahuuuuj ;)
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod speksSVK 28 Dec 2010 23:18

janobendik napísal:speksSVK, tu vobec mi nejde o to ci prehram, alebo vyhram, ale o to ze generator tzv "nahodneho vyberu" kariet v turnaji je nastaveny nie na nahodny vyber konbinacii, ale tak, aby sa turnaj skoncil cim skor . a to kazi hru. Jasne mozeme nehrat..., ked sme tlsti mozeme nejest, ked sa nam nepaci nepozerat......... ale vyjadrit sa hadam este mozeme! :)

mozes vyjadrit,moze to byt tak ako vravis ty,moze to byt oapcne ako vravia ostatní, s ktorymi sa tu hadas,tiez si tu vyjadruju svoj nazor na to a ty sa zacnes ohanat profitom, to je take keby sem napisal brunson a zacal sa ohanat ze ty o tom vies ho*no lebo mas mensi profit ako on a on dlhsie hra, ale vyjadrit si moze svoj nazor kazdy ale naco sa tu osočovat podobnými deckymi hovadinami co si pisal vyššie, tymto ta nechcem nijak uražat a ponižovat, ale ako som spominal je to vidlacke vyjadrovanie )aj ked si mozno vytočeny)
tolko k tomu, ostanme pri tom ze kazdy si tu vyjadril svoj nazor a nech si hra kazdy svoj poker.
Obrázok používateľa
speksSVK
 
Príspevky: 168
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 30 krát/5 krát
Karma: 1

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod sudden 28 Dec 2010 23:38

janobendik napísal:...sudden, som rad ze hrajes vela live, pretoze pravdepodobny problem v nepochopeni je v tom, ze drviva vacsina tuna "diskutujucich" {teda skor vysmeskarov} hrala live tak zalostne malo, ze tazko mozu porovnat ake konbinacie napr.na 1K rozdati vychadzaju v live hre a ake v online!
.... vobec mi neslo o badbity, tie su vsade. Poukazujem hlavne na to, ze je vytvarana "krasa hry" A5 je 30/70 a logicky je slabsie od AJ ale preco je board 55xjj, A8/AQ zo vcera 889JT, AQ /AKs =Q,Qs,x,xs,xs.....preco?? a je to tak casto ze tolen somar si nevsimne {ak hrava samozrejme adekvatne aj live}
dalej v strednej faze turnajov az do babla su 2 az 3 solidne pary {TT,JJ,QQ,prip s AK, AQs..}, teda "nezahoditelne"karty v rozdati caste priblizne 1x na 15 rozdani!!!!!!!!!! to napr v Prahe v 4. den sa stretli taketo karty 1x!!!! za cely den!!
dalej , chepleader vyhrava so shortom podstatnu cast coinflipov a 40/60 skoro s istotou................
..........o tom tocim a nevyplakavam, prisposobil som sa a su aj vysledky, skoda ze to uz skoro ani nie je o pokri !
Sudden, ak si si uvedene este nevsimol, obrat na to pozornost, aspon mesiac sleduj kolko superkrasnych konbinacii je na 100 rozdani live a kolko na nete + kolkokrat sa zrazia parz TT a viac na 100 rozdani . Budes urcite udiveny vysledkom!
............Vsetci si mozete robit ciarocky na papierik, hlavne ho nestrate!


mam taky pocit, ze jedine na com sa mozeme zhodnut je to, ze na tomto sa fakt nikdy nezhodneme

to aka je pravdepodobnost, ze niekto dostane TT+,AQ+,AKo sa da vypocitat, na to nie je potrebne ziadne live pozorovanie, vypocitat by sa dalo aj to s akou pravdepodobnostou ako casto sa tieto karty stretnu, dufam, ze statistika a pravdepodobnost su dostatocne argumenty ..... potom uz staci len dostatocne velka vzorka ruk z turnajov z P****Stars, vyfiltrovanie tychto situacii napriklad v Holdem manageri a porovnanie s vypocitanymi cislami ...... podobne by sa dalo zistit aj to ked som shortstack a som v coinflipe ako casto vyhram a ako casto prehram, staci hand history z par x-tisic turnajov a program kde sa daju taketo situacie vyfiltrovat

ale co sa jednoducho NEDA, je si vsetky tieto situacie zapamatat len pozorovanim a objektivne posudit ci to bolo v poriadku alebo nie
mozes pri tom sediet aj 12 hodin denne 300 dni v roku a jedine na co bez statistik a nejakych udajov prides je len tvoj subjektivny pocit
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod janobendik 28 Dec 2010 23:56

... super sudden, ak to vies vypocitat tak hor sa!! uvidis, budes prekvapeny vysledkom!! ja to bohuzial neviem.
...speksSVK nieco tu stale prekrucas a vytrhujes z kontextu ako modry burzoazny novinar :D . ziadnym profitom sa neohanam, bolo to len poukazanie na najvacsich kriklunov, ze bud nehraju naPS aspon pol roka, alebo len freeroly s profitom max 4 usd. nebud povrchny, citaj poriadne, alebo kasli na to!
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod popoBA 29 Dec 2010 00:07

myslim ze sa toto da vyriesit iba jednym sposobom inak tu tato tema vznikne s rovnakym vysledkom este x krat.jano nechaj si preposlat svoju kompletnu HH na mail,zanalyzuje sa to,vyfiltruju situacie o ktorych hovoris a ked sa preukaze ze mas pravdu tak nielenze sa ti kazdy kto pochyboval-od nas mysi bez profitu az po pokerpros-verejne ospravedlni,ale mozno dokonca polozis pokrovy gigant na kolena.urcite je v tvojom okoli dost ludi co sa vyznaju v pocitacoch tak sa s niekym dohodni nech ti stym pomoze.uz sa ti dokonca ponukli ludia ze ti stym pomozu a podla tvojich slov im budes len vdacny takze co ty nato?
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod sudden 29 Dec 2010 00:33

janobendik napísal:... super sudden, ak to vies vypocitat tak hor sa!! uvidis, budes prekvapeny vysledkom!! ja to bohuzial neviem.

nemam na to potrebnu hand history z P****Stars a svojimi matematickymi schopnostami si tiez nie som uplne isty :) hlavne co sa tyka tych pravdepodobnosti ako casto sa stretne TopX kombinacii proti TopX kombinaciam, ale urcite sa tu najde niekto kto s tym nebude mat problem
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!