´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod 7castle 30 Mar 2011 13:10

janobendik napísal:Vlado fandim Ti a mam Ta za dobreho hraca uz hadam viac ako 3 roky < raz som uz na tomto portali na nieciju otazku o tom kto by mohol byt SK pokerhviezdou, som uviedol Tvoje meno>, ale popravde musis zacat makat na vysledkoch a vediet predat svoje pokrove umenie, lebo len ty sa presadia medzi pokrovou komunitou co maju vysledky! ... V clanku uvadzas, ze na live scene je strasne vela slabych hracov!? Preco to teda nevyuzijes??!!< naopak ani sa nepamatam, kedy si nieco live trafil> Neber to teraz v ziadnom pripade zle, ale ja si naozaj myslim < hrali sme spolu, a ver mi viem posudit moznosti hraca> ze je najvyssi Tvoj cas zacat hrat nieco solidne - EPT, WPT, EMOP, U***et, CZ-SK turnaje s vkladom nad 200E...


Jano ciastocne mas pravdu, ver mi ze aj ja sam by som bol teraz uz rad niekde inde, ale to ze nie som je proste realita, podla mna je to vysledok kombinacie nedostatku stastia v par klucovych spotoch, par zlych rozhodnuti (nie priamo za stolmi) a negamblerskeho pristupu, ja sa nemozem len tak rozhodnut hravat 1500e+ turnaje... hravam vsetko co sa mi podari okolo 500e, nehitol som nic poriadne za posledne 2 roky, takze asi tazko budem hravat EPT

Realita je taka ze podobne turnaje na Slovensku nehra takmer nikto (preco asi), okrem par ludi co maju prachy z realneho zivota (nie z pokru) alebo par takych co random nieco hitli, ty to mozes pripisovat skillu pre mna su to random hity, proste mali viac stastia ako ini, to je cele.

janobendik napísal:Zbytocne tu beriete niektori do papulky daga, vie to hrat velmi slusne, ma vysledky a nikto, opakujem nikto nevie tak dobre predat svoje meno ako on!!! A kedze jednoznacne su meradlom pokru peniaze a slava je na SK sceneJednotka!


Neviem ci pod "niektori" myslis aj mna, ja mozem len zopakovat, ze o uspechoch tu nikto nepochybuje, ale nejak mi tazko zabranis z toho co som pocul/zazil mysliet si ze uz len na malom Slovensku je mnozstvo lepsich hracov, to je asi tak vsetko co som povedal... O predavani mena sa bavit nemusime, ano marketing je jeho silna stranka, ja som komentoval len jeho pokrove skills, zas nie som uplny random aby som si to nemohol dovolit, nie?
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod janobendik 30 Mar 2011 13:13

yegon, ak by som mal vyhrat 4 BB za hod, tak sa na cely CG mozem zvysoka vyone, v live su v podstate len 2 typy hracov: ti co dlhodobo prehravaju a ti co vyhravaju. Ja sice som v plus skupine, ale malo, lebo radsej davam cas a prachy do turnajov, ale keby si napr povedal zandarovi ze moze vyhrat max 4 BB za hod a to bude super, tak ti musi povedat ze si ...!!
A na dovetok Misko kovo , na ceskom portale hadam niet tyzdna kedy neuvedu pekny uspech online CZ hraca, PRECO na SK je to take chabe??!!!! a to sa tuna vacsina bijete do hrude aki ste nac! Pritom naj uspech na online vlastne dosiahol Live hrac :o
Hodte tuna info, kto bol tohto roku na final table MTT s vkladom 20 US a viac: no to som zvedavy!!
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod Komedia 30 Mar 2011 13:19

yegon to co som pisal bolo myslene skor po lopate a z hruba bez nejakych realnych cisel :) chcel som tým všetkým iba povedať aby miskokvo trosku zmenil svoj pohlad na tuto vec :) samozrejme máš pravdu, len ja už nejako nedokažem sa nečinne prizerať ako niekto dokaže rozpravať o live pokri že to je iba variacia (bud mas hotrun alebo nemas a nevyhras never ever)
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod yegon 30 Mar 2011 13:25

co viem tak dobri hraci live maju na NL 5/10 deep s neobmedzenym buyinom okolo 100-150USD na hodinu zisk co je do 15BB

na NL 1/2 s buyinom limitovanym na 200 v ktorom hraju 2-3 ludia s 20BB stackmi (teda to co clovek bezne vidi v kasinach) a kde rake a tips zozeru pomerne ovela vacsiu cast potu nez na 5/10 bude imo vsetko nad 5BB za hodinu skor zazrak

to porovnanie som robil s 2ptbb vyhrou pri 4tablingu online, netvrdil som ze to je nejaka skvela winrate, su hraci ktori maju vyssiu pri 16tablovani
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod janobendik 30 Mar 2011 13:48

vlado, to ze si nehitol nic poriadne je mozno aj tym, ze moc sedis za pocitacom a kazi ti to hru <live>. Su ved velke rozdiely a to co si nazval, ze zagemblovali, je na live turnajoch uplne bezne a prave na tom musi dobry live hrac postavit svoju hru! Co sa tyka EPT nie je nutne hned hrat ME je tam plno side E s tou obrovskou vyhodou , ze taku tisicku tam hra do 300 hracov!! takze aj jeden FT ti pokrije vydavky na 3 pokervylety.....
500000US sezona?? blbost < alebo len aj s higrolermi....> normalne ja som z domu prec 200 dni v roku a pokryjes to 130K E, vsetko co mas nad je tvoj zisk :)
Yegon pri hre 5-10 <hlavne na SK scene> je 3000 E mala vyhra za 5 hodin :D . To ale kym to nehras nepochopis, naozaj v live pokry prepocty z knih platia , len velmi okrajovo. A pripad QQ stale uvadzam zamerne, mam to z realneho zivota, 90perc. prevazne online hracov v livke ligne tyc!>ale to sa opakujem, pisal som konkretnosti uz neraz>
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod yegon 30 Mar 2011 13:57

janobendik napísal:Yegon pri hre 5-10 <hlavne na SK scene> je 3000 E mala vyhra za 5 hodin :D .


kazdych 5 hodin ktore hras vyhras 3000E? nikdy nemozes prehrat? :)

ty hovoris o jednej session, ja som hovoril o dlhodobom zarobku. Jasne aj na 1/2 vyhram online niekedy za par hodin 2000EUR ale tak to je snad irelevantne a o tom sa nebavime
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod rastik 30 Mar 2011 14:16

yegon napísal:
rastik napísal:ked uz je tu zas takato tazka debata :) ... tak by ma zaujimalo ze ci grindenie SNG/CG (multitable 16+)... nie je rovnako monotonne ako robit v KII/VW/PSA za pasom? a ci s tym nesuvisi to 7castlove vyhorenie co tusim spominal v rozhovore.


ano je a ano suvisi

dokonca by som povedal ze je to viac monotonne a zaroven viac stresujuce a viac psychicky zatazujuce


je to naozaj tak? :fish: lebo v takomto random zamestnani zarobis cca. 400-500e...

ak mas pravdu a hrat poker je daleko narocnejsie, monotonnejsie a stresujuce, nie je zvlastne povazovat sa za "pokerpro" ak sa dokazem pokrom uzivit (zarobit 500e mesacnych vydavkov)? nie je potom vacsie value ist robit za pas = ak sa z pokru dostanem do cvokhausu, budem moct vobec este niekedy ist robit aspon za pas? k tomu som smeroval mojimi prispevkami... ze kde je ta "pro" hranica z tohoto pohladu... ake su dlhodobe nasledky (psychicke/fyzicke) takto podhodnoteneho ocenenia pokrovej prace (pisem presne o tych pokerpros co zarobia na tie svoje mesacne vydavky a neprodukuju ziadnu pridanu hodnotu voci vacsej namahe ako v random zamestnani)?
rastik
 
Príspevky: 283
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 5 krát/8 krát
Karma: 0

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod popoBA 30 Mar 2011 14:22

janobendik napísal:yegon, ak by som mal vyhrat 4 BB za hod, tak sa na cely CG mozem zvysoka vyone, v live su v podstate len 2 typy hracov: ti co dlhodobo prehravaju a ti co vyhravaju. Ja sice som v plus skupine, ale malo, lebo radsej davam cas a prachy do turnajov, ale keby si napr povedal zandarovi ze moze vyhrat max 4 BB za hod a to bude super, tak ti musi povedat ze si ...!!
A na dovetok Misko kovo , na ceskom portale hadam niet tyzdna kedy neuvedu pekny uspech online CZ hraca, PRECO na SK je to take chabe??!!!! a to sa tuna vacsina bijete do hrude aki ste nac! Pritom naj uspech na online vlastne dosiahol Live hrac :o
Hodte tuna info, kto bol tohto roku na final table MTT s vkladom 20 US a viac: no to som zvedavy!!


lol vidno ze nemas sajnu o ceskych pomeroch.tam je to presne ako povedal uz 7castle v rozhovore o egu.tam kazdy co nieco trafi hned pise na pokermana a pochvali sa s tym,preto tam je kazdy den sprava o tom ako niekto nieco trafil.na slovensku triafaju turnaje desiatky hracov rocne ale nikto to nikam nenapise,mozno tak sebe na fejsbuk. a dakujem za slovo NAC. :D
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod haman 30 Mar 2011 15:01

janobendik napísal:Hodte tuna info, kto bol tohto roku na final table MTT s vkladom 20 US a viac: no to som zvedavy!!

ak sa rata 5$ 2R1A, tak ja som raz skoncil v HU v januari :)
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod yegon 30 Mar 2011 15:12

rastik napísal:
yegon napísal:
rastik napísal:ked uz je tu zas takato tazka debata :) ... tak by ma zaujimalo ze ci grindenie SNG/CG (multitable 16+)... nie je rovnako monotonne ako robit v KII/VW/PSA za pasom? a ci s tym nesuvisi to 7castlove vyhorenie co tusim spominal v rozhovore.


ano je a ano suvisi

dokonca by som povedal ze je to viac monotonne a zaroven viac stresujuce a viac psychicky zatazujuce


je to naozaj tak? :fish: lebo v takomto random zamestnani zarobis cca. 400-500e...

ak mas pravdu a hrat poker je daleko narocnejsie, monotonnejsie a stresujuce, nie je zvlastne povazovat sa za "pokerpro" ak sa dokazem pokrom uzivit (zarobit 500e mesacnych vydavkov)? nie je potom vacsie value ist robit za pas = ak sa z pokru dostanem do cvokhausu, budem moct vobec este niekedy ist robit aspon za pas? k tomu som smeroval mojimi prispevkami... ze kde je ta "pro" hranica z tohoto pohladu... ake su dlhodobe nasledky (psychicke/fyzicke) takto podhodnoteneho ocenenia pokrovej prace (pisem presne o tych pokerpros co zarobia na tie svoje mesacne vydavky a neprodukuju ziadnu pridanu hodnotu voci vacsej namahe ako v random zamestnani)?


hrat SNG je monotonne

cash games 6max alebo HU je imo velmi zaujimave, stale je o com rozmyslat. To iste turnaje ak ich nemasstablujes

podstatna je aj placa, zarobit 400-500E na pokri mesacne rozhodne nie je cielova suma ale povedzme zaciatok, mas perspektivu napriklad v cash games ak na sebe pracujes zarabat radovo 5-10k mesacne pomerne pravidelne a to sa ti v beznom jobe nepodari tak skoro

pro hranica je co? ak myslis hranicu kedy sa to oplati viac ako bezny job tak zavisi od jobu. Ak v normalnej praci si schopny zarobit 2k mesacne tak podla mna ma zmysel rozmyslat nad prechodom na profesionalnu pokrovu karieru ak dokazes pravidelne vyhravat 6k mesacne a viac.
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 22 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!