Šokujúce zistenie: V Poprade a v Spišskej Novej Vsi sa podvá

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Šokujúce zistenie: V Poprade a v Spišskej Novej Vsi sa podvá

Odoslaťod janobendik 15 Sep 2011 19:31

Naozaj Divna vzorka zaslepenych ľudí sa tuna zisla!!
Verite si aspoň že Mate nos na tvari? Škoda meily mazem, ale tých 12 balíkov si viete vytiahnuť aj sami , uzavrime to teda tak, že za posledné 2 roky som na nete proste fantasticky!! ( mimochodom len 2-3 krát to bolo na 2. Pokus ostatne stále na 1 x)
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: Šokujúce zistenie: V Poprade a v Spišskej Novej Vsi sa podvá

Odoslaťod tucniak 15 Sep 2011 19:45

mmm tak pochopil, akurat som to ponal ako tu prvu polku co si pisal a druhu som sem nechcel zavadzat ani ju nepovazujem za relevantnu, na to nech si urobi nazor kazdy uz sam..(i ked bolo by pekne poznat pravdu:D )
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Šokujúce zistenie: V Poprade a v Spišskej Novej Vsi sa podvá

Odoslaťod emkey7 15 Sep 2011 19:46

vas to stale bavi?
emkey7
 
Príspevky: 124
Založený: Júl 2009
Poďakoval/li: 10 krát/12 krát
Karma: 0

Re: Šokujúce zistenie: V Poprade a v Spišskej Novej Vsi sa podvá

Odoslaťod tomiG 15 Sep 2011 20:07

janko to ze ten mail si zmazal bola fakt chyba...ako kedze sa volam tomas tak uz z mena je jasne ze som neveriaci a uverim len ked uvidim :) ako je uz z jezisoveho pribehu o nas neveriacich tomasoch zname,ale k veci povedzme ze mas pravdu a ze ti stranka pomaha k dosahovaniu peknych vysledkov.co ta nuti o tom imformovat o tom pokrovu komunitu chces nas varovat?usetrit nam peniaze?chces aby nase vysledky vyzerali tak ze zane nemozu nase schopnosti ale softver ktori nas favorizuje?alebo co vlastne?vies keby sa mne podarilo vyhrat 12kvald na live turnaj za 2roky tam si nasledne slusne zarobit tak si dam tu sajtu vytetovat niekam a zadok by to urcite nebol :D
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: Šokujúce zistenie: V Poprade a v Spišskej Novej Vsi sa podvá

Odoslaťod tomiG 15 Sep 2011 20:23

tucniak napísal:mmm tak pochopil, akurat som to ponal ako tu prvu polku co si pisal a druhu som sem nechcel zavadzat ani ju nepovazujem za relevantnu, na to nech si urobi nazor kazdy uz sam..(i ked bolo by pekne poznat pravdu:D )

tiez by som velmi rad poznal pravdu aj v tomto pripade ci herna manipuluje hru a vysledky hracov ale je otazne keby sa aj potvrdili jankove obvinenia ci sa vzdam hrania on line pokru kedze ma to financne nezatazuje dokonca vygeneruje aj drobny profit a je to omnoho pohodlnejsie ako live hranie.takze u mna osobne to zhrniem tak ze by som sice rad poznal pravdu ale to poznanie by nijako neovplivnilo moj postoj k hre alebo len pozitivne ked by som vypadol z turnaja tak si to zdovodnim tym ze dnes som to nebol ja koho si softver vybral k vyhre a pri vyhre by som poslal nejaku bonbonieru do starsu :D
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: Šokujúce zistenie: V Poprade a v Spišskej Novej Vsi sa podvá

Odoslaťod Chlpo1989 15 Sep 2011 21:15

Tento thread treba zaradit medzi ostatne golden thready na pp.sk, urcite by bola skoda, keby sa nevybralo par prispevkov do nominacie...
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Šokujúce zistenie: V Poprade a v Spišskej Novej Vsi sa podvá

Odoslaťod Marcel73 16 Sep 2011 07:48

Ja by som s Janom Bendikom suhlasil, ze rozne podvody cakaju na kazdom kroku a treba mat oci otvorene a davat pozor. Jedna vec sa mi ale fakt nezda. Ze by P****Stars nejako ovplyvnovali vysledky nejakemu hracovi. Ako programatorovi sa mi to zda technicky prilis komplikovane aby to islo utajit, muselo by do toho byt zapojenych viac ludi a to tak ziskova herna asi neriskovala. No ale clovek nikdy nevie.
Marcel73
 
Príspevky: 86
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 1 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Šokujúce zistenie: V Poprade a v Spišskej Novej Vsi sa podvá

Odoslaťod janobendik 16 Sep 2011 12:27

tomiG, skoda ze to tuna niekto prekruti stale na to iste, lebo ja som dal koment k teme a nia k online. Ale ak sme pri tom nie je problem to rozobrat:
1., OK vsetko je korekt ALE: a/ 5 rokov pred tym ako som dostal razne upozornanie od online herne som nevyhral ziadnu kvaldu a hral som ich aspon 50!!! b/ po spominamom momente som z cca 15 vstupov vyhral 12!!!!!! kvald recnicka otazka - naozaj som sa tak rapidne zlepsil na online {asi nie, lebo v normalnych cash turnajoch na nete je to stale o nicom :evil: , teda ak bz som sa zlepsil vyhravam aj tam} c/ urcite je tu stovky SK hracov, ktori hraju kvaldy {a pouzivaju aj pomocne statistiky - ja nie- }a dohromady za cele obdobie nemaju chytenych 12 kvald - ja viem , ze nie som supermen a aj ked stastie v pokri hra cca 60% stale to nesedi, je v tom nieco min. divne

2., povedzme , ze mam aspon trocha pravdu: a/ ak ja by som mal onlinehernu a mam moznost ovplivnit hru, koho by som chcel aby sa kvalifikoval na zivy turnaj, ktory ja aj organizujem a mam z toho turnaja prijem - nejakeho jozkaferka s 5,5 EUR vo vrecku, co ak vyhra kvaldu a vypadne z turnaja uz nic nehra, ALEBO hraca, ktory ak vypadne hra sideeventy CG.... {udaje maju presne}, teda hra a plati dalsie fee! Je to aj nazivo pre hernu je lepsi konfliktny gambler s 1oooE ako slusny studak s 20E . asi je to jasne b/ zoberte si herny plan z MonteCarla rok 2009 - zo 212 kvalifikantov bolo vyse 50 hracov PSpro :shock: :lol2: , ja viem ,su dobri, vyborni ALE tolki???? ak kvaldy hraju statisice hracov {nehovoriac, ze su sponzorovani hraci, teda ak nevyhraju kvaldu za nase love, musi im dat love herna...}
c/ uz mam nieco odohrate a odzite a ak je moc vela nahod odrazu vacsinou to nie je nahoda :gl:
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: Šokujúce zistenie: V Poprade a v Spišskej Novej Vsi sa podvá

Odoslaťod TomMolivan 16 Sep 2011 12:55

Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Šokujúce zistenie: V Poprade a v Spišskej Novej Vsi sa podvá

Odoslaťod Horsey7 16 Sep 2011 12:56

pre vsetkych, ktori sa snazia naucit ovcu integrovat - naozaj sa to neda a ona to nikdy nepochopi, takze kludne investujte vasu energiu niekam inam
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Google [Bot] a 20 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!