Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod Magnus 13 Júl 2013 09:26

TomMolivan napísal:Ono je totiž dosť ťažké nebyť "hejter" keď sa hráčom roka EPT stane človek, ktorý má fundamentálne princípy tejto hry pomýlené tak absurdným spôsobom, že to niekedy hraničí s myšlienkami NL2 veľrýb (ako príklady sa dajú uviesť klasiky ako "online poker je rigged", "radšej budem hrať s lepšími hráčmi než rybami" alebo "raisujem aby som zistil, na čom som"), zatiaľ čo tvrdo makajúci hráči ako napr. 7castle alebo momentálne Masuronike, ktorí ich majú zmáknutné veľmi dobre, dôkladne sa venujú štúdiu a hrávajú maximálne obdivuhodné volume sa topia v downswingoch o stovkách či dokonca tisíckach buy-inov.


Naozaj naozaj dufam, ze toto myslis len ako vtip. Ak si toto vazne myslis, prosim skus ist niekedy na seriu turnajov EPT, kde chodi aj Bendik a skus povedat ostatnym hracom, ktori ho na rozdiel od niektorych jeho krajanov respektuju, aky je to megalucker, ze nema nastudovane elementarne principy pokru a ze to hraje ako velryba z NL2 :lol2: ved ta vysmeju a to teraz nemyslim v zlom. Prezentuj tieto svoje myslienky aj nazivo na turnaji pred ostatnymi, ci budes mat tolko odvahy ako tu na fore..... Vies kolko uspesnych PROFITUJUCICH hracov v zivote neprecitalo jedinu pokrovu knihu, resp. nestravili hodiny studiom?? To je nejaky zakon na to, ze musis studovat, aby si bol winner? Zjavne to mas pomylene Tome...podla mna poucovat niekoho o principoch pokru moze len ten, kto je uspesnejsi od toho druheho (co ty asi nie si). Prosim ta, kolko hracov v Europe ta pozna ako uspesneho hraca a kolko Bendika? Prosim prestan uz postovat svoje nazory na neho, ved to sa vazne neda citat... :bad:
PS: a fakt budem radsej niekym, kto ma "pomylene" principy, ale zaraba peniaze (co je predsa ELEMENTARNY ciel v pokri) ako sa roky driet a byt stovky ci tisice v downswingu
Magnus
 
Príspevky: 559
Založený: Okt 2011
Poďakoval/li: 4 krát/75 krát
Karma: -4

Re: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod yegon 13 Júl 2013 09:31

Jojo111 napísal:Raise,alebo reraise z dovodu zistenia na com si je uplne normalny sposob dobrych hracov ako slepo nenagulat superovi vsetky zetony


hlavne raise allin s naslednym "sorry tie esa som ti neveril" je na tieto ucely velmi vhodny a popularny :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod matiapag 13 Júl 2013 10:18

Magnus napísal:podla mna poucovat niekoho o principoch pokru moze len ten, kto je uspesnejsi od toho druheho (co ty asi nie si)


Takze Chris Moneymaker alebo Jerry Yang nas vsetkych mozu poucovat o principoch pokru?
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod Magnus 13 Júl 2013 11:50

matiapag napísal:
Magnus napísal:podla mna poucovat niekoho o principoch pokru moze len ten, kto je uspesnejsi od toho druheho (co ty asi nie si)


Takze Chris Moneymaker alebo Jerry Yang nas vsetkych mozu poucovat o principoch pokru?


Ak by ste boli v diskusii a zacnes rozpravat o tom, aky bol Jerry Yang ci Chris lucker, ze to hrali hrozne ako ryby, tak neviem, kto z vas by vyzeral smiesne. Obaja trafili zivotne trefy na turnaji, kde MUSIS mat stastie.
Otazka je ako vnimas uspesnost - ci ako cisto skills, ktore ti vynasa pravidelne mesacny zisk, alebo ako sumu, co si kedy vyhral v zivote. Bendik je dlhodobo uspesny na velkych turnajoch, nie je lucker jedneho turnaja. Takze vytahovat tu mena ako Jerry Yang alebo Moneymaker je bezpredmetne...
Magnus
 
Príspevky: 559
Založený: Okt 2011
Poďakoval/li: 4 krát/75 krát
Karma: -4

Re: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod matiapag 13 Júl 2013 12:03

Magnus napísal:ci ako cisto skills, ktore ti vynasa pravidelne mesacny zisk, alebo ako sumu, co si kedy vyhral v zivote.


Sam si si odpovedal na otazku :) A k tomu ostatnemu som len tolko chcel dodat, ze si staci precitat TomMolivanov post pozorne, keyword: hotrun

:gl:
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod DevilMayCry 13 Júl 2013 12:10

nikto tu neberie janovi uspechy co dosiahol. Pisal som to v prvom prispevku. Podla mna je to fakt parada a co by som ja dal za to keby som mohol byt niekedy na takej urovni ako jano. Ale jednoducho nerozumiem ako taky hrac ako je jano moze povedat taku kravinu ze sa mu lepsie hra s dobrymi hracmi. To proste nedava ziadny zmysel a ziadny z postov ktore pisal ma o tom nepresvedcili...
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod amaterik 13 Júl 2013 12:25

DevilMayCry napísal:nikto tu neberie janovi uspechy co dosiahol. Pisal som to v prvom prispevku. Podla mna je to fakt parada a co by som ja dal za to keby som mohol byt niekedy na takej urovni ako jano. Ale jednoducho nerozumiem ako taky hrac ako je jano moze povedat taku kravinu ze sa mu lepsie hra s dobrymi hracmi. To proste nedava ziadny zmysel a ziadny z postov ktore pisal ma o tom nepresvedcili...


A pokusy Marie Curie, ktoré ju nakoniec zabili zmysel dávali? A to, že Einstein namiesto objavovania tajomstva života radšej preťahoval študentky? Nie je azda jedno, čo si kto myslí a čo kto píše, keď to, čo má za sebou je stále viac než 99 ľudí z toho, čo sú tu? Veď v pokri ide o výsledky, nie o názory, toto nie je filozofická dišputácia, ale šport. Aj Bolt robí tie svoje kravinky, aj Sagan robí rôzne ksichty, ale už len preto, čo majú za sebou, mi je to jedno. Ja vám skutočne niekedy nerozumiem chlapi. Chytáte sa ako stebla trávy niekoľkých slov, názorov, tvrdení a pritom vám uniká to hlavné, že výsledkovo je na tom Bendík lepšie, než ktokoľvek z vás (pri všetkej úcte ku vám) kedy bude.

Nech sa mu hrá dobre pre mňa za mňa aj s Marťanmi na Plute, keď bude mať výsledky, ako má, tak stále budem jeho názory brať za hodnotnejšie a pravdivejšie než tie, ktoré idú proti nemu (samozrejme aj toto má medze). Poker je v prvom rade pre hráčov ako Bendík job, a keď ho robí dobre, čo robí, tak mi je šuma-fuk s kým sa mu dobre hrá. Mám pocit, že len všetci hľadáte chyby a pritom ani jeden z vás sa nepozrie do zrkadla a neopýta sa, prečo aj ja nie som ako Bendík, kde robím chybu.

Za tento príspevok od amaterik poďakovali :
77kojak77
amaterik
 
Príspevky: 127
Založený: Aug 2012
Poďakoval/li: 10 krát/18 krát
Karma: 0

Re: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod DevilMayCry 13 Júl 2013 12:37

amaterik napísal:........

Porovnavas neporovnatelne veci. A pokial nejaku blbost povie aj sam boh pokru tak mu budem hocikedy protirecit a nebudem drzat hubu a ani sa z toho neposereim ;) .
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod Horsey7 13 Júl 2013 13:10

vzhladom na bendikove vyborne vysledky live a katastrofalne online by som povedal, ze moze mat velmi slusny read na live tells hracov, co moze casto byt dolezitejsi faktor pre live winrate ako znalost aktualnych kompexnych pokrovych konceptov

akurat by som nezabudal na to, ze reprezentacia by mala zahrnat aj vystupovanie a nielen vysledky
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod Jojo111 13 Júl 2013 13:32

Fakt ste tu niektori uz na smiech. A povie Vujtek, ze sa nam proti slabym muzstvam ako napr nemecko, norsko... Hraje ovela horsie ( z dovodu kuskovania hry, spomalovania...) ako proti hokejovo vyzrelym muzstvam, tak to beriete ako fakt a vobec o tom nepolemizujete :evil: Ale ak to povie nas suverejne najlepsi turnajovy hrac, idete sa posrat! Amaterik ma plnu pravdu. Nakoniec jednym z dolezitych znakov dobreho hraca je spravny vyber stola - turnaja, tak ho nechajte, nech si sam vyberie, hlavne nech ma vysledky! Mozno ze vas najviac skrie, ze nehra s vami-rybami a radsej jazdi vonku, aby medzi vami nechytil tu rybaciu chorobu :lol2:
Jojo111
 
Príspevky: 34
Založený: Júl 2013
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: -16

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 49 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!