7castle's "it was nice but it's over" blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod poldinhoo 13 Apr 2009 19:24

palo1973 napísal:-na to ti mozem odpovedat aj ja,nahraj velky objem,minimalne 500 sngs a potom by sa to malo priklonit na tvoju stranu,ak teda hras naozaj tak dobre ako pises :gl:


viem že vzorka 20 sng je smiešna,len problém je aby som sa k tom vyššiemu počtu vôbec dostal..ak pôjdu tieto bubble ako doteraz tak ... :wall:
a ďakujem za ten odkaz,aj keď z nemčiny nerozumiem ani slovo..
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod yegon 13 Apr 2009 19:35

poldinhoo napísal:problem je v tom že asi v 12tich možno viac som skoncil 4-5.cize mimo platenych a vzdy na badbeat!!


vitaj v krasnom svete SNG :)


viem že vzorka 20 sng je smiešna,len problém je aby som sa k tom vyššiemu počtu vôbec dostal..ak pôjdu tieto bubble ako doteraz tak ...


bankroll management imo
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod palo1973 13 Apr 2009 19:45

-budem parafrazovat odpoved tohto skveleho sng hraca na otazku ako sa vyrovnava s badbeatmi a dowswingami-povedal,ze odohral uz niekolko milionov ruk a zazil uz tolko downswingov, ze sa tym vobec nezaobera,ze je mu to jedno,staci ak hra dobre a vysledok sa dostavi
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod 7castle 13 Apr 2009 20:00

josipjs napísal:pocul som ze na PS su tereaz strasne zli hraci na 180man (hlavne na limite 4,40) a ze 45man je dost ziskove momentalne


Nemyslim ze teraz, na 180 boli vzdy zli hraci :)

180 su fajn, kamarati to hraju, aj na $11 mozes mat ROI okolo 40%... ale je to ako vsetko, musis v tom byt dobry, a mne tie 180 vadia v tom, ze su to de facto MTTcka, a chyba/badbeat niekde na FT ta stoji ovela viac $$ ako v beznom SNG - ta vyplatna struktura je tam brutal, ak nie si v HU nic si nevyhral.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod 7castle 13 Apr 2009 20:05

poldinhoo napísal:zdravim 7castle..
mam otazku,viac k psychike ako k hre samotnej..začal som včera hrať sngčka 2+0.25 trošku serioznejšie a zahral som ich zatial asi len 20..problem je v tom že asi v 12tich možno viac som skoncil 4-5.cize mimo platenych a vzdy na badbeat!!(vždy ma dorovná bigstack s hocičím proti mojmu monstru alebo pushuje SB mna na BB a v 90percentach pripadov ma porazia,aj ked percenta su na mojej strane,dost ma to psychicky ubija..som celkom v minuse asi tak 25dolarov..viem,že je to veľmi veľmi mala vzorka rúk a 25dolarov je nič,ale pri mojom bankrolle je to vela..
momentálne mám 142dolárov a neviem teda či mám prejsť na limit nižšie a pomaličky niečo budovať a zmiernovať tie prehry pripadné alebo zostať na limite a dúfať,že sa ma ta smola nebude držať večne..teda ako take veci riešiš ty..a čo by si mi poradil..ďakujem
P.S. k tej smole:naozaj myslim že hrám dobre,teda aspon dúfam,samozrejme robím ešte chyby ale ked prehrám 90percent all-inov (vacsinou v bubble)typu AA vs.TT-pride farba,KK-J8-pride postupka,AK-A6-pride 6 a pod. tak to ničomu inému pripísať neviem..


20 SNG je nic. Ja ked hram, tak bezna session su 4 hodiny, cca 100-120 turnajov. Ak mam zly den, prehram povedzme $400, proste vsetko prehram, presne ako pises... a to je 5-6x tolko turnajov ako pises. Minimalna relevantna vzorka je okolo 1k turnajov. Ak si si isty, ze prehravas hlavne kvoli beatom, tak nemas co riesit, hraj to dalej, mas este BR na 70 turnajov, tolko som v zivote dole neswingol, cize bud bez starosti a hraj.

Naozaj sa nauc chapat zakladnu vec. Beaty/luck sa dlhodobo vykratia, ak prehras AA s KK ver ze po istej vzorke to bude spravodlive, takze to je jedno. Co nie je jedno su ruky, pri ktorych sa dobry hrac nestackne a zly ano. Uc sa byt dobry v tomto, a AI prehry neries.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod palo1973 13 Apr 2009 20:14

7castle ako sa motivujes na take dlhe session,ja si davam zvacsa 2-3 denne,5x v tyzdni tak 1,5 hodinove,viac sa mi jednoducho nechce,dufam,ze spravim tento mesiac 1000 sng(ktore si ty uz davno dal tento mesiac),a to hram 95% DoN a 90 % z nich shorthanded,cize trvaju ovela menej ako tvoje,avsak len na 9 stoloch
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod 7castle 13 Apr 2009 20:22

Brag:

Konecne som v top 5!!! Asi sa tam dlho neohrejem lebo uz len 1-2 dobre sessions ma delia od prechodu na $27 a $38.
Prílohy
Leaderboard.PNG
Leaderboard.PNG (56.62 ) Zobrazená 2250 krát
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod 7castle 13 Apr 2009 20:31

palo1973 napísal:7castle ako sa motivujes na take dlhe session,ja si davam zvacsa 2-3 denne,5x v tyzdni tak 1,5 hodinove,viac sa mi jednoducho nechce,dufam,ze spravim tento mesiac 1000 sng(ktore si ty uz davno dal tento mesiac),a to hram 95% DoN a 90 % z nich shorthanded,cize trvaju ovela menej ako tvoje,avsak len na 9 stoloch


Neviem, nemam problem sa motivovat, skor vacsinou nemam chut koncit ale urobim to lebo sa bojim ze som trochu unaveny a nebudem hrat naplno, alebo ma nieco vyrusi a uz nemozem hrat :)

Ja to beriem tak ze je to efektivne, ked uz zacnem treba hrat co najdlhsie. Ked vypadnem, otvorim dalsi stol, cize cim dlhsie mi bezi 18 naraz tym viac turnajov/hodina hram. Chapes, na zaciatku a na konci session tato efektivita odpada, lebo uz neotvaras dalsie turnaje.

Dalsia vec su $$. Vo vacsine pripadov zacnem nejak zle, a vtedy som motivovany vytiahnut to aspon na 0. Naopak, ak mi ide, tak sa priebezne tesim ako mi pribudaju dolariky, a mam chut hrat a vyhrat co najviac... 8-)

Inak tento mesiac som dal este len 988 :)
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod poldinhoo 13 Apr 2009 20:39

ďakujem všetkým za názory..badbeaty sú hnusoba ale pozeram,že chyba bude asi v mojom hraní bubble play..pozeram tvoje video o bubble a tiež nejaké ďalšie čo som našiel a musím sa zrejme viac vzdelávať..lebo aj keď cítím značný pokrok v mojej hre,na účte sa to nejako neprejavuje..keď odohrám tých 1K sng tak sa ozvem ako som na tom ;)
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod palo1973 13 Apr 2009 20:48

poldinhoo napísal:ďakujem všetkým za názory..badbeaty sú hnusoba ale pozeram,že chyba bude asi v mojom hraní bubble play..pozeram tvoje video o bubble a tiež nejaké ďalšie čo som našiel a musím sa zrejme viac vzdelávať..lebo aj keď cítím značný pokrok v mojej hre,na účte sa to nejako neprejavuje..keď odohrám tých 1K sng tak sa ozvem ako som na tom ;)


-odporucam zalozit si blog a postovat nejake zaujimave ruky,to ti moze pomoct
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 9 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!