7castle's "it was nice but it's over" blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod pokerprofik 13 Apr 2009 21:37

Waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaw :poklona: :poklona: :poklona:

Hram poker nieco cez 2 roky a nieco taketo som vždy chcel vybudovať. 7castle bol by som velmi rád keby si mi pomohol v zopár veciach. Ak by si bol taký dobry daj mi tvoje ICQ, chcel by som prediskutovat niektoré veci, pretože tu nato nieje taký priestor. Bol by som ti naozaj velmi vdačný keby si si na mna našiel pár minút čas. Moje ICQ 409641569 Ak chces nechaj svoje ja sa ti ozvem:P
pokerprofik
 
Príspevky: 29
Založený: Okt 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod poldinhoo 13 Apr 2009 23:39

prepáč 7castle,že ti to tu zase zasieram..ja len,že sa mi práve podarilo uhrať 4.miesto na MTT 180hráčov,výhra 36dolárov,čo mi krásne vykrylo ten downswing+ešte nejaké drobné navrch..
len som sa musel poděliť s niekym o radosť :Yahoo!:
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod 7castle 13 Apr 2009 23:46

poldinhoo napísal:prepáč 7castle,že ti to tu zase zasieram..ja len,že sa mi práve podarilo uhrať 4.miesto na MTT 180hráčov,výhra 36dolárov,čo mi krásne vykrylo ten downswing+ešte nejaké drobné navrch..
len som sa musel poděliť s niekym o radosť :Yahoo!:


Haha, cize z toho vyplyva akurat to ze si lucker a nezodpovedny SNG player, pretoze v case DS hras hovadinu ako 180man kde je variacia milionkrat vyssia a tym ohrozujes cely svoj BR 8-)

Ale inak nice job :lol2:
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod poldinhoo 13 Apr 2009 23:59

nenee 8-) ..som si zapol turnaj len tak na pozadie, lebo som pozeral to tvoje video o bubble play a učil sa..a 180man som si pustil lebo tu niekto pisal,že je tam plno fishiek a tak..sngcka by som pri tom študovaní nestíhal..
;)
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod palo1973 14 Apr 2009 08:29

-poldinhoo ja budem k tebe tvrdsi:ak to myslis vazne s pokrom tak urcite nehraj s takym smiesnym bankrollom 180 man sngs,lebo si na najlepsej ceste bustnut vsetky peniaze,nehovoriac o tom,ze ako zaciatocnik sledujes popri hrani aj video.....

-napriek tomu :gl:
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod pokerprofik 14 Apr 2009 10:01

pokerprofik napísal:Waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaw :poklona: :poklona: :poklona:

Hram poker nieco cez 2 roky a nieco taketo som vždy chcel vybudovať. 7castle bol by som velmi rád keby si mi pomohol v zopár veciach. Ak by si bol taký dobry daj mi tvoje ICQ, chcel by som prediskutovat niektoré veci, pretože tu nato nieje taký priestor. Bol by som ti naozaj velmi vdačný keby si si na mna našiel pár minút čas. Moje ICQ 409641569 Ak chces nechaj svoje ja sa ti ozvem:P


Ak nemáš na niečo také čas tak mi odpíš tu nech viem. Diki
pokerprofik
 
Príspevky: 29
Založený: Okt 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod pokerprofik 14 Apr 2009 10:04

7castle napísal:
poldinhoo napísal:prepáč 7castle,že ti to tu zase zasieram..ja len,že sa mi práve podarilo uhrať 4.miesto na MTT 180hráčov,výhra 36dolárov,čo mi krásne vykrylo ten downswing+ešte nejaké drobné navrch..
len som sa musel poděliť s niekym o radosť :Yahoo!:


Haha, cize z toho vyplyva akurat to ze si lucker a nezodpovedny SNG player, pretoze v case DS hras hovadinu ako 180man kde je variacia milionkrat vyssia a tym ohrozujes cely svoj BR 8-)

Ale inak nice job :lol2:


,,Lucker" Nemohol by si mi dať link na to video?
pokerprofik
 
Príspevky: 29
Založený: Okt 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod 7castle 14 Apr 2009 10:49

pokerprofik napísal:Ak nemáš na niečo také čas tak mi odpíš tu nech viem. Diki


Ahoj, uz vcera som ti odpisal cez PM... asi si si to nevsimol, ked si prihlaseny tak ti vpravo hore svieti ze "ovladaci panel pouzivatela (1 nova sprava)...

Tie videa su v tomto blogu, naposledy som ich linkoval tu, hned prvy prispevok:

blogy-f94/sng-world-7castle-s-blog-t2404-250.html
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod 7castle 19 Apr 2009 01:09

Bol som po mesiaci hrat live, tak dam kratky reportik. 200 Freez v Hrone, 25k garant, prve dni piatok a sobota, v nedelu finale. Bol som iba dnes bolo 60 ludi, vyletel som asi 20, v poslednom leveli, po skonceni ktoreho sa postupovalo do nedele.

Zaujimave ruky a priebeh:

Zacal som klasicky, kreativne a zle, na zaciatku vzdy skusam a nikdy nic nevyjde, takze dole na 7.5k, ale potom naspat na 11.

T9o vs AA. Vedla mna mlady sikovny Cech z CO raise 400 pri 75/150, ja BTN T9o call, blindy fold. Flop 982 myslim rainbow, on check ja 600 on po chvili 1600. Vravim si bije ma len TT+, 88 realne, ak by mal overpair tak to betuje aby to chranil, skor ma 2 overs a chce byt kreativny, lebo videl ze predtym som 2x takto zavolal na BTN raisy, zavolal cbet a po checknutom turne superov zobral poty betom, takze nechcel s AQ riskovat to iste.

Tak som ho shipol a on insta call AA. Turn 8 ma prizabil, ale na river som chytil 2outer krasnu 9. Z 11k som mal 23k, chalan prezil s nejakymi 6k, potom mal este hodne smoly a letel.

Brutal haluz bola nasledovna.

JTs funny hra. HJ raise 1000 pri 200/400, ja CO spekulativny call JTs, BTN call, SB call, BB call. Flop 952 tusim, vsetko moja farba. Blindy check, preflop raiser nejakych 3k, ja raise 9k, za mnou BTN insta AI mozno 30k, SB tiez AI mozno 9k, HJ vyzeral dost nestastne tiez AI mozno 12k, no a mne ostalo mozno 10k tak samozrejme call.

SB mal s A4 nut flush, HJ mal QQ (s FD), BTN mal set 3. Nic sa nesparovalo, main pot zobral SB, ja sidepot, ale ten bol asi 24k cize som si polepsil 8-)

AQs vs 55. Tu som vela stratil. Ruku predtym na 200/400 UTG raise 1600, 2x call, ja na SB AI tych 25k s KK, veril som ze to niekto zavola lebo som tym AI dost underrepoval ruku - bohuzial chalani foldli aj AK aj TT, ruky co som dufal ze zavolaju. Hned na to AQs na BTN, 2x limp, ja raise 2400, SB call, limperi call, cize pot 10k a ja mozno 26k behind. Flop 357rainbow, vsetci check, limperov som mal v zornom uhle a videl som ze nemaju nic a foldnu, resp. prvy limper bol hrac schopny zlozit 99 v tomto spote. Tak bet 6k, SB AI 18k. Volal som 12k do potu asi 36k, a usudil som ze jeho range su sety, 44, 66, 88-TT, vynimocne nejaka ina haluz, tak som zavolal (mal som aj backdoor flush). Otocil 55 a uz na turne som bol dead.

Potom som shortoval stale celkom v poho, z 8k som spravil 16k bez AI, stale som mal mozno 12-16k.

Vypadnutie 55 vs 84o . Ked dosli blindy 600/1200 mal som 12k na BB, celkom funny Madar ma z SB slahol AI, ja na BB 55 insta call, on otocil 84o :)

Flop AKA, za mnou Ceky tusim povedal ze len nie K, turn samozrejme K, este som zil na split nad 9, ale najprijemnejsia dealerka v Hrone otocila 2... dovi dopo. Ale inak pohodka ako obycajne, stretol som Cekyho, Yegona (btw VELMI ZLY PUSH s A9o clovece), Roya a novu tvar Rikiho.

Variacia je svina, ale nevadi, vyzera ze to celkom fajnovo smeruje k uspechu vo Vegas 8-)

Inak, aby som nezabudol, keby mal niekto chut investovat, zvazujem stakeovanie na tie 500 Euro SNG freezouty, ak by mal niekto zaujem poslite sukromnu spravu.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod yegon 19 Apr 2009 07:07

no neviem, podla mna to nebolo az take katastrofalne ja som nepushoval ako bluff ale (mozno pomylene ak range live hracov su na buttone velmi tight) for value, je pravda ze som ostal v miernom soku ked ti dvaja otocili AJ a TT :)

nemal som na nich bohvieaky read akurat ze button uz raz predtym raise/foldol v strednej pozicii proti cca 15BB pushu z bigblindu a SB hral dost agresivne takze som od neho cakal s dobrou rukou reraise. Takze ked mi BTN raisne a ja mam s 10BB stackom A9 tak nemam co riesit, vedel som ze nemam fold equity ale bol som v tom ze som casto lepsi a dorovna ma s A7/KJ/66 a mal som added bonus v tom ze som neveril ze by ma dorovnali obaja a tym padom bolo v pote dost dead money na to aby som mal skoro priame odds na svoj 30% shot aj ak ma jeden z nich dorovna s lepsou rukou

jo mohol som cakat a skusit to upushovat neskor cez fold equity ale toto mi prislo ako prilis dobry spot kde vacsinou budem 50/50 s shitloadom dead money
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!