trikoza´s road to bankrupt

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod tucniak 15 Jan 2010 17:32

kto este chce byt ako trikoza? :D
no offense buddy ofc..nice job..:)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod WolfiKxx 15 Jan 2010 17:33

slusne :) :D aa kolko si hral denne ?

za tento vykon si zasluzis :trikoza3:
Obrázok používateľa
WolfiKxx
 
Príspevky: 1285
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 165 krát/42 krát
Karma: 7

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod Chlpo1989 15 Jan 2010 17:39

tucniak napísal:kto este chce byt ako trikoza? :D

stale jaaaaa :Yahoo!: :)
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod poldinhoo 15 Jan 2010 17:45

ja chcem byť sám sebou.. 8-)
ale rád by som vedel ten poker hrať ako trikoza :good:
ale asi nikdy vediet nebudem,lebo tam dole pri tých -12k by som sa už húpal v pivnici na lane :river:
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod Renegade 16 Jan 2010 00:05

trikoza napísal:a som asi o 10 rokov zase starsi, stalo ma to kyble nervov


brutalna hlbocina :shock: ten graf
imo pekny vykon dostat sa spet na hladinu :good: :poklona: :gl:
Obrázok používateľa
Renegade
 
Príspevky: 635
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 31 krát/18 krát
Karma: 14

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod Stanley VII 16 Jan 2010 00:59

Tie cisla, v ktorych sa Trikoza hybe su uz riadny napor na psychiku. Neviem si sam seba predstavit v takom minuse, ale zatial som nemal ani take plusy ako Triko :) V kazdom pripade si zasluzis :poklona: nielen za svoje pokrove schopnosti, ale hlavne za tu psychicku odolnost. Dostat to spat nebola urcite prechadzka ruzovou zahradou a klobuk dole, ze si to zmakol tak rychlo.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod w4444x 16 Jan 2010 01:10

Stanley VII napísal:Tie cisla, v ktorych sa Trikoza hybe su uz riadny napor na psychiku. Neviem si sam seba predstavit v takom minuse, ale zatial som nemal ani take plusy ako Triko :) V kazdom pripade si zasluzis :poklona: nielen za svoje pokrove schopnosti, ale hlavne za tu psychicku odolnost. Dostat to spat nebola urcite prechadzka ruzovou zahradou a klobuk dole, ze si to zmakol tak rychlo.


Obrázok
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod APminer 16 Jan 2010 01:13

:good: :poklona: :poklona: :poklona:
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod tucniak 16 Jan 2010 02:15

Stanley na to sa fakt ale fakt nemozes skratka pozerat v absolutnych cislach-$$$. Ak ano, nieco je zle a poker sa ti musi hrat tazko. Idealne podla mna je, kym su pre teba roll len ciselka, ktore maju urcity vyznam a na $$$ ich premenis az pri cashoute.
Imo je nepsravne mat iny nahlad na vec ako optiku BBs a buy-inov.
Aj ked myslim, ze tych 12k bolo viac ako 12bi, nakolko triko hral aj nl400 a 600 resp 200, co je uz dost napor aj v BIs. :)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod Stanley VII 16 Jan 2010 14:15

tucniak napísal:Stanley na to sa fakt ale fakt nemozes skratka pozerat v absolutnych cislach-$$$. Ak ano, nieco je zle a poker sa ti musi hrat tazko. Idealne podla mna je, kym su pre teba roll len ciselka, ktore maju urcity vyznam a na $$$ ich premenis az pri cashoute.
Imo je nepsravne mat iny nahlad na vec ako optiku BBs a buy-inov.
Aj ked myslim, ze tych 12k bolo viac ako 12bi, nakolko triko hral aj nl400 a 600 resp 200, co je uz dost napor aj v BIs. :)


Ja s tebou plne suhlasim Tucniak. Je jasne, ze sa treba na veci pozerat z pohladu BI, BB a podobne a je nespravne pozerat nato z hladiska penazi. Len take veci sa mozno niekedy lahsie pisu, nez naozaj prezivaju. A prave preto som napisal, ze Trikoza ma moj respekt zato, ze toho schopny je a vie si to drzat od tela. Pre mna je momentalne 12k dolarov velmi vysoka ciastka, kedze hram na NL50 (aj ked bankroll mam v pohode na NL100 uz davno, snad aj na NL200 by stacil). Lenze ja zatial niesom tak dobre pripraveny znasat vysoke pady (nie v BI ale v $), a predsalen to v tej hlave stale skripe, ze je to dost vela penazi. Aj ked z hladiska bankrollu pad u mna nieje velky, ked preratam na peniaze, tak to dost mrzi. Proste zatial neviem tie pady znasat tak dobre, ako vie Trikoza a idem po leveloch hore dost pomaly. Aj preto niesom tam, kde je on. Potrebujem mat obrovsky vankus aby som znasal pady dobre a az tak ma nestvalo, ze pridem o peniaze. Ale snazim sa na tom pracovat a odputat sa od $ a viac zamerat na BI. Do urcitej miery to ide a zlepsujem sa v tom. Ale to uz tu pisem viac o sebe, nebudem spamovat.

Som skratka rad, ze sa Trikozovi tak dari a vie znasat taketo swingy a ze si z neho mozem brat priklad. Neviem, aku cast jeho bankrollu mu tych 12k tvorilo, ak ma este zvysnych 50k na ucte, potom sa to fakt da znasat lahsie, ale aj tak to nieje med lizat. Viem, ze mal fajn mesiace, ked som sledoval blog, ale nemam to v hlave zratane.

EDIT:

+ ja osobne som nikdy nepadol o viac ako 10 BI, preto mam k takej situacii respekt a aj ked viem, ako by to mal clovek vnimat "podla knizky", realny zivot je iny a mam z toho trochu obavy. Ci budem viediet hrat stale ako keby sa nechumelilo, alebo zacnem hrat inak, horsie a pojde to dole vodou, lebo budem ovplyvneny padom a zneisteny v hre. Proste nemam to odzite a tak nechcem tvrdit, ze je samozrejme, ze take veci sa deju a zvladaju sa akoby nic. Aj ked si teraz myslim, ze taku situaciu zvladnem. Mozem si to len mysliet. Ale u Trikozu si to nemusime mysliet, ale jasne vidime, ze to zvlada.
Naposledy upravil Stanley VII dňa 16 Jan 2010 14:27, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!