Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod Proky 18 Jan 2010 17:07

niekto by si mal asi precitat co znamena slovicko "variacia" a co to znamena v hre zvanej poker... :O:
Obrázok používateľa
Proky
 
Príspevky: 575
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 13 krát/16 krát
Karma: 9

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod 1zart1 18 Jan 2010 17:16

Preco si asi 85% uzivatelov PP mysli, ze Jano Bendik nemoze mat svoj vlastny nazor?
1zart1
 
Príspevky: 1763
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 9 krát/17 krát
Karma: 8

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod martinique39 18 Jan 2010 17:20

palo1973 napísal:.martinique skus si o tom nieco precitat o potom napis nejaky koment

-inak v sobotu som mal pocas par sng 6 x na ruke KK,vzdy pf all in,4x som prehral proti Ax,1x som prehral proti JJ a raz som to vyhral proti AA....okrem toho som ich mal asi 2-3 x v early faze a po A high flope som ich musel zlozit-RIGGED?

-otvaram HM ako to vlastne naozaj je a s uzasom zistujem,ze KK je moja druha najziskovejsia ruka a vyhravam s nou v cca 80 % hier....


precital som si, podvadzali zarobili kopec prachov a nikto nesiel sediet :)
nieco mi uniklo?

k zvysnym blabolom sa nevyjadrujem
martinique39
 
Príspevky: 170
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: -20

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod Ivo 18 Jan 2010 17:25

Ivo
 
Príspevky: 420
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 18 krát/11 krát
Karma: 2

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod martinique39 18 Jan 2010 17:26

1zart1 napísal:Preco si asi 85% uzivatelov PP mysli, ze Jano Bendik nemoze mat svoj vlastny nazor?


lebo je to najuspesnejsi hrac a nemal by hovorit lebo ho beru ako autoritu :)
ja zase nemozem hovorit lebo tomu vobec nerozumiem (napr. som sa pytal na holdemmanager)

treba naist niekoho v strede nech sa vyjadri :)
martinique39
 
Príspevky: 170
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: -20

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod WolfiKxx 18 Jan 2010 17:31

este k tym nizsim parom staci si pozret finalovy stol WSOP 2009 ako Cada dva krat suckoutol raz s 22 proti vysiemu a potom 33vsJJ a darvin moon kolko razy suckoutol :lol2: - Rigged este k tomu najvacsi turnaj v roku a live no toto :x
Obrázok používateľa
WolfiKxx
 
Príspevky: 1285
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 165 krát/42 krát
Karma: 7

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod martinique39 18 Jan 2010 17:33

WolfiKxx napísal:este k tym nizsim parom staci si pozret finalovy stol WSOP 2009 ako Cada dva krat suckoutol raz s 22 proti vysiemu a potom 33vsJJ a darvin moon kolko razy suckoutol :lol2: - Rigged este k tomu najvacsi turnaj v roku a live no toto :x


diskusia je ukoncena toto je jasny dokaz :)
martinique39
 
Príspevky: 170
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: -20

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod DevilMayCry 18 Jan 2010 17:45

WolfiKxx napísal: darvin moon kolko razy suckoutol :lol2: - Rigged este k tomu najvacsi turnaj v roku a live no toto :x


no nepocital som to ale take starsne to zas nebolo.....dost casto proste triafal monster..... :good:
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod yegon 18 Jan 2010 17:48

mam tento rok odohratych 23 hodin live pokru a 1,5 hodiny online, predstavte si ze za tych 23 hodin live pokru som zazil 2 bad beaty a za tie 2,5 hodiny online asi 5

to bude dokaz

alebo to bude tym ze za tie 2,5hodiny online som odohral 3x tolko ruk ako za tych 23 hodin live??? :lol2:
Naposledy upravil yegon dňa 18 Jan 2010 17:50, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod w4444x 18 Jan 2010 17:50

exit_2 napísal:Musím plne súhlasiť s pánom Bendíkom.

Mam odohratých naozaj stovky hodín online za minulý rok. Hral som v podstate iba v troch herniach B**n, P****Stars a Full Tilt.

S B**n som prestal asi po 2 mesiacoch hrania pre ním spomenuté dôvody. Neustále runner, runner hlúposti, typu farba, postupka a podobne, neustále výhry malých párov proti veľkým. Okrem toho som si všimol, že veľmi často chodia hneď za sebou tie isté karty len v inej farbe. Za jeden turnaj sa to kľudne stane aj 10x.

Prešiel som na P****Stars a tam som mal chvíľkový pocit, že ide o oveľa lepšiu herňu ako B**n. Naneštastie asi po pol roku neustáleho hrania som musel P****Stars premenovať na mínové pole. Prečo? Odpoveď je jednoduchá. Ak môže mať súper lepšiu ruku ako váš set alebo 2 páry, tak ju väčšinou má. Ak máte top pair alebo 2 páry, tak má súper veľmi často skrytý set. O tom, čo je v tejto herni neustále preberané, že chip leader má pred flopom neuveriteľnú nádej, že vyhrá s akoukoľvek kombináciou proti akejkoľvek kombinácii nebudem ani radšej písať.

Najhoršie bolo, že som začal tieto paranoje prenášať do mojej live hry, ktorá sa stávala stále viac a viac tight. Hrávam live minimálne 4x týždenne a mám oveľa viac úspechov live ako online. To, že človek zažije bad beaty live alebo rôzne hlúpe prehry je jasné. Aj to že online sa odohrá oveľa viac rúk, ale live sa oveľa menej často stáva, že sa stretnú dobré ruky proti sebe. Samozrejme ale stáva sa.

Preto všetko som prešiel na Full Tilt. Hneď prvá vec čo vám udrie po pár hodinách do očí je, že vám oveľa menej často chodia dobré karty! A keď vám aj prídu, tak sa často stáva, že nikto iný dobré karty nemá. Majú tam tú istú hlúpu chybu v generátore ako B**n, že dostávate po sebe tie isté karty v inej farbe. Stáva sa to aj live, ale proste nie tak často.

Týmto všetkým sa nesnažím herne obviniť z podvodu alebo niečo podobné. Keďže som programátor, tak viem ako tieto veci fungujú. V prípade B**n a Poker Stars by som ich kľudne obvinil z manipulovania hier ako to uviedol aj pán Bendík. Nejde priamo o podvod, ale umelé vytváranie silných kombinácii, ktoré vedú k vyhodeniu hráča(ov) z turnaja (veď o chvíľu začína ďalší). Na Full Tilt hrám ešte príliš krátko, aby som mohol uviesť nejaké porovnanie. Ale všetkým neveriacim odporúčam nasledovný pokus. Hrajte jeden deň na P****Stars, potom ďalší na Full Tilt a potom zase späť na P****Stars. Aj slepý človek si všimne ten rozdiel.

Plne chápem ľudí, ktorí hrajú online. Ja hrám tiež, pretože nie vždy sa dá ísť hrať live. Nikdy by som ale online nehral o veľké peniaze. Pretože iba live poker je naozaj poker!!!! (očakávam vlnu kritiky)


Pre zaciatok mam odohranych tisice hodin online a stovky live za posledny rok . To ze viac vyhravas live ako online je dane tym ze 90% live zastupenia vacsinou ani nevie zaklady pot odds a pokru ako takeho. Za dalsie nechapem ako mozes zlozit takyto prispevok ak hravas aj online a live , jedine co si napisal je ze nerozumies ze online sa odohra 100 nasobne vacsi objem ruk za rovnaky casovy usek.

Zaujmalo by ma aky si "programator" pretoze ak sedis v kancli a prepisujes sefovi faktury do excelu tak to gratulujem. Hovorim to preto lebo tvoje vyjadrovanie tomu nasvecuje...
Stale nechapem ako si niekto moze mysliet ze herna ktora toci neskutocny obrat vdaka raku by isla do toho rizika ze by spravili program ktory by mal za ulohu poskodzovat alebo manipulovat hry v nieci prospech ...

Na to ze si tu dal krasne vyhlasenie si neukazal ziadny dokaz preco neukazes nejaky graf s ev krivkou alebo poskytnut celu databazu ruk ktore si nazbieral ? Preco hraci ktory maju odohranych miliony ruk online maju output na 99% zhodny s matematickym vysledkom ?

Preco kazdy z vas na konci napise NECHCEM NIKOHO OBVINOVAT BLABLA ? To je akoby som ti teraz napisal ze Pan bendik v tom jeho klube okradal ludi a mal zmanipulovanych dealerov atd atd ALE NECHCEM TA VOOOOOBEEEC PODOZRIEVAT ALEBO OBVINOVAT len podotykam.
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 35 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!